Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
violon

Photoshop mojejcóreczki

Polecane posty

2 minuty temu, esmeralda napisał:

Kurka to napisała do fiony????

100% Lauron, z profilu siostry. Nie widzę kury w tym komentarzu 🤷🏻‍♀️

• Like 2
  • Thanks 1

1 minutę temu, Missslacker napisał:

ona jest ładnie bierdolnięta. wstydziłaby się . na psychoterapie i to migusiem 😕  fiona jest jaka jest ale troche jej współczuje w końcu wyszła za mąż za wanilie ale w pakiecie dostała fałszywe szwagierki

100% luski  w luscie, ton rozkazująco-przemądrzalski ''proponuję'' ''będziesz inną osobą'' ''tego nie zmienisz''. Nie brzmi na osobę w szcześliwym zwiazku, a Qrka chyba za taką sie ma. Autorka tego komentarza ma duże doświadczenie w dyskusjach w podobnym stylu z widzami. 

Poza tym komentarz dość krzywdzący dla facetów, bo w ich życiu też zachodzi rewolucja po przyjściu dziecka na świat. To że poniektórzy są tłamszeni przez matrony, które całkowicie zatracają się w nowej roli często izolując ojca,  nie jest ich winą. Po prostu nie raz kobieta nie pozostawia im innego wyboru niż usunąć się na bok, bo czują się bezużyteczni. Widziałam wiele par gdzie madka syczała i krytykowała faceta gdy ten robił coś przy dziecku. 

Edytowano przez WankaWstanka
  • Like 7
  • Thanks 2

3 minuty temu, Missslacker napisał:

Może dlatego zniknęło, może nawet dla Kurki to było tu macz.

A może.. Kurka uczy się wbijania szpili od najlepszych. 🙃

9 minut temu, bella_again napisał:

Tak. Widziałam na własne oczy

Brzmi jak luska  😕 przemadrzale i jakby życzyła im kryzysu 😞

• Like 1

Kobieto! Daj temu dziecku przykleić  naklejkę! Nie poprawiaj !  Zostaw w spokoju. Daj jej powietrze i chwile na złapanie oddechu ! Samej! 

• Like 1
  • Thanks 3

1 minutę temu, bella_again napisał:

Ja też nie jestem pewna która sobie upuściła jadu.
Tekst o znajdowaniu chwili dla siebie, mógłby być równie dobrze przytykiem do Lucyny, która kradnie Bobkom każdą wolną chwilę.

Zresztą co my wiemy o związku Bobków, może tam też nie jest tak kolorowo jakby fotki miały wskazywać, może jednak zgrzyta. W sumie dziwne byłoby gdyby nie zgrzytało, skoro i bez takiej siostruni sprawy w związkach się komplikują przy małych dzieciakach, a co dopiero jak dochodzi całodobowa druga żona. 😜  A może to Lucyna robi Kurce taką wodę z mózgu, bo przecież ona do facetów ma podejście tendencyjne.

5 minut temu, bella_again napisał:

Ja myślę, że luska  ma wejście na konto kury. Nie raz wydawało mi się, że wysrywy  pod reklamami pisze Lucyna.  Zapomniała  się przelogowac  i napisała do fiony jako kura. A kurka pewnie o niczym nawet nie wiedziała. Mnie się wydaje , że kura z fiona mają lepszy kontakt   . Daja  Maćka  do nich, jak poszła rodzic,  to maciek też z alfami  został. 

• Like 1
  • Thanks 1

Ej, czacie, ze ona już będzie sama  for eveeer ? Nikt ale to nikt nie znajdzie się co by mu życie nie było miłe.  Bo to musiałby być jakiś kamikadze. Serio. Nierealne. Ma baba za swoje, oj ma. Teraz to tylko będzie rosła coraz większa frustracja i niechęć do ludzi do facetów. Zazdrość do par . No cóż ... za ciężki, niereformowalny charakter się płaci. Niestety. Sooo sad. 

• Thanks 2

Która to napisała Domi żeby nie słuchała biadolenia nikogo z rodziny, osób które mają problem w związku lub problem z brakiem związku? I że jeśli związek był słaby przed urodzeniem dziecka to oczywiście się rozpadnie, jeśli był silny, to tylko się umocni😉 Poza tym, niech katolickie sisters się douczą, że wg nauki KK to współmałżonek zawsze powinien stać na pierwszym miejscu i być dla nas najważniejszy, nawet przed dziećmi. Jeśli nauka Kościoła, na który tak chętnie się powołują nie wystarcza, proszę poczytać coś z psychologii (nie biznesu) o chorym układzie jakim jest trójkąt małżeński. Jeśli współmałżonkowie są ze sobą  szczęśliwi, dzieci są szczęśliwe, czy to tak trudno zrozumieć 🤦‍♀️

• Like 4
  • Haha 3

Ja myślę, że to Kura, w obliczu troski o siostrę bez partnera, która mogła się poczuć wykluczona z grona szczęśliwych mam mających partnerów do masowania ciała, chciała trochę przygasić bratową, żeby tak nie chojrakowała, bo ona - jako doświadczona madka (wszak urodziła dwoje dzieci, więc to jej daje prawo do eksperckości w dziedzinie rodzicielstwa, macierzyństwa i związków), wie, co mówi. Bo mówi, a jak mówi, to wie. A U NIEJ JEST TAK, że dzieci są na pierwszym miejscu, Bobek daleko w tyle, ona te dzieciaki nawet w usta całuje, więc u Fiony też tak będzie. Na pewno. Bo Kura tak mówi. A ona wie.

Mam złotą radę dla Lucyny. Kup 2 takie same książeczki z naklejkami. Jedną sama równo powyklejaj, a od drugiej, Gajkowej się odwal.

Edytowano przez Lalalala
  • Like 5
  • Thanks 5
  • Haha 14

Luśka przez to swoje durne banowanie, będzie miała teraz inby pod każdym rodzinnym  profilem, zanim nie nastąpi kolejny ban od kolejnego glam członka rodziny. U Luśki nie można komentować, to złośliwości szerzą się na innych, to było jasne do przewidzenia i nie trzeba kończyć psychologii biznesu, żeby przewidzieć takie rzeczy, zaradzić temu. Oj, Luśka, te studia twoje to czas i kasa jakby w piach splunął.

• Thanks 1

1 minutę temu, Lalalala napisał:

Mam złotą radę dla Lucyny. Kup 2 takie same książeczki z naklejkami. Jedną sama równo powyklejaj, a od drugiej, Gajkowej się odwal.

Stara Pindo!

• Haha 1

Kurczę, dziwny ten komentarz jak na Kurkę. Taki niepasujący do niej, za to bardzo pasujący do Luchy. Zawsze odbierałam Kurę i Fionę jako osoby, które mają ze sobą fajny kontakt, serio się lubią. A z drugiej strony Kura teraz tyle z Luchą przebywa, że może... kto z kim przystaje takim się staje.

• Like 2

30 minut temu, Czemukafeterio? napisał:

Kobieto! Daj temu dziecku przykleić  naklejkę! Nie poprawiaj !  Zostaw w spokoju. Daj jej powietrze i chwile na złapanie oddechu ! Samej! 

Oczywiście naklejka gdzie widać rączke postaci poprawiona 🙄 Masakra.. dziecko sztorcowane nawet przy naklejkach 😳

Nie wierze ... po prostu nie wierze. Pierwszy raz coś skomentowałam i mnie zablokowała!!! Ktoś napisał komentarz pod jej najnowszym zdjęciem ze mała podobna do ojca łuski a ja odpisałam tam ze do swojego. Piec minut nie minęło i bach... blok. W głowie mi sie nie mieści jej zachowanie 

• Haha 1
  • Confused 2

18 minut temu, Pucle napisał:

Stara Pindo!

Wiedzę, ze tekst się przyjął 🙈😜

• Haha 1

4 minuty temu, Gwiazdyzyt napisał:

Nie wierze ... po prostu nie wierze. Pierwszy raz coś skomentowałam i mnie zablokowała!!! Ktoś napisał komentarz pod jej najnowszym zdjęciem ze mała podobna do ojca łuski a ja odpisałam tam ze do swojego. Piec minut nie minęło i bach... blok. W głowie mi sie nie mieści jej zachowanie 

Cały Janusz to Miłosz. Gaja to cały Piotr.

• Like 1

2 minuty temu, Gwiazdyzyt napisał:

No niemożliwe! 😜  😄 
Przecież Lucynka takich rzeczy nie robi, ona nie ma czasu, zarobiona jest. 😂

A tak na poważnie, to tam głowa niedomaga i to mocno. 🤕

1 godzinę temu, amka.jo napisał:

Wyszukajcie sobie na necie i obejrzyjcie  animację  Jeśli nie odetniesz „pępowiny”

Znajome? Wypisz wymaluj ....

za 18 lat Mojacóreczka o wyjeżdzie na studia może zapomnieć, o randkach z chłopakami nawet nie pomyśli....w najlepszych latach swojego życia wieczorami będzie naginać z Mojąmamusią w memory i zagryzać naleśnikami 🙂

Przecież całe glamy kisza się na tym Olsztynie. Lucha niby pod Warszawa ale cały czas sobie wpadała na olsztynksie Komnaty. Alf czy Kurka wyjechali na studia? Fiona?  Blisko rodzicow by mieć wszystko pod nosek podane. Rodzice załatwia prace, rodzice dofinansują mieszkanie, rodzice zabawia dzieci. Rodzice ugotują obiad. 
Oni wszyscy bez tych glamow i rodzicow Fiony byliby nikim. 

3 minuty temu, Gwiazdyzyt napisał:

Masakra.. Czy to coś złego, że dziecko podobne do ojca? Przecież sama sobie go wybrała na ojca swojego dziecka 🤦‍♀️ Pamiętam jak eM kiedyś mówiła, że się tak cieszy, że Maciardo do Boba podobny.. To do kogo dziecko ma być podobne, jak nie do rodzica, a jak jej się Dre nie podobał, to po co ma z nim dziecko🤦‍♀️🤦‍♀️

4 minuty temu, Gwiazdyzyt napisał:

To pewnie błąd systemu😉

A ja mysle, ze Lucha siedziala akurat z Kura (bo z kim by innym) jak Fiona dodał post. I Lucha wpadła na pomysł, ze jej odpiszą, ale z konta Kury. Ale chyba takiego tekst w stosunku do Fiony (a nie do jakiejś hejterki) to się nawet Kura nie spodziewała. I skasowała to. 

• Like 1

Przed chwilą, Lalalala napisał:

Cały Janusz to Miłosz. Gaja to cały Piotr.

Tak, powiedziałabym nawet że  Minio to krzyżówka  Ja nóża i Alfa, starszy cały Bob, Gajowa to drewniak, no  może uszy po dziadku.  😉 Ale po Lucynie chyba tylko proste rzęsy i liche włosy.  

1 godzinę temu, Idziemy na torta napisał:

No i o to Luśce chodzi... nawet na dzisiejszym blogu powiedziała, że za 18 lat będą z mojacóreczka w memo grać wieczorami. 

To ona jeszcze bloguje? Dajcie linka plis bo tez chcialabym sie posmiac 🙂 

* na priv of kors

Edytowano przez sweetpea

10 minut temu, Gwiazdyzyt napisał:

A skąd wiesz,  ze zostałaś zaszczycona glambanem?

4 minuty temu, OOOlala napisał:

Tak, powiedziałabym nawet że  Minio to krzyżówka  Ja nóża i Alfa, starszy cały Bob, Gajowa to drewniak, no  może uszy po dziadku.  😉 Ale po Lucynie chyba tylko proste rzęsy i liche włosy.  

Lucyna miała normalne włosy tylko je zniszczyła. Zobacz jakie kiedyś miała Andziax, a jak tak samo spaliła rozjaśnianiem i co ma teraz na głowie przed założeniem doczepów ofkors 

Edytowano przez Lalalala

3 minuty temu, Czemukafeterio? napisał:

A skąd wiesz,  ze zostałaś zaszczycona glambanem?

Wchodzę na jej profil i widnieje informacja ; NIE ZNALEZIONO UŻYTKOWNIKA. 

jestem w szoku. Jeden jedyny raz coś napisałam. I to jeszcze miło „chyba do swojego ;)” i blok. Chora głowa 

8 minut temu, sweetpea napisał:

To ona jeszcze bloguje? Dajcie linka plis bo tez chcialabym sie posmiac 🙂 

* na priv of kors

Miało być vlogu 🙈 ale bloga też kiedyś prowadziła 

Edytowano przez Idziemy na torta

30 minut temu, Pucle napisał:

Stara Pindo!

Zakrztusiłam się kawą przepijaną proseczko🤣😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!