Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mammamija

Drewniane dodatki a 30-latka

Polecane posty

Czy kobiecie 30+ wypada nosić drewnianą biżuterię, w tym drewniane broszki? Czy to raczej trend zarezerwowany dla młodszych dziewczyn? Co o tym myślicie?

A jaka to jest drewniana biżuteria? Bo nigdy czegoś takiego jeszcze nie widziałam…

Przecież kobieta po 30. to nie jest jakaś stara babcia, często nawet trudno odróżnić "dwudziestkę" od "trzydziestki", dlaczego miałabyś nie nosić czegoś (jeszcze biżuterii!), która Ci się podoba? Sama mam prawie 30 lat i parę drewnianych kolczyków, kilka "zwierzęcych" broszek z BeWooden i planuję zakup bransoletki, a co! 😛

Dnia 16.02.2021 o 12:08, Zuzka325 napisał:

Przecież kobieta po 30. to nie jest jakaś stara babcia, często nawet trudno odróżnić "dwudziestkę" od "trzydziestki", dlaczego miałabyś nie nosić czegoś (jeszcze biżuterii!), która Ci się podoba? Sama mam prawie 30 lat i parę drewnianych kolczyków, kilka "zwierzęcych" broszek z BeWooden i planuję zakup bransoletki, a co! 😛

Wiem, że nie stara baba, ale też nie nastolatka… Zastanawiałam się czy taką biżuterię wypada np. założyć do pracy na jakieś spotkanie biznesowe…

ja mam 31 lat i posiadam drewniana duza  zawieszke. Nosze ja na lancuszku w zlotym kolorze. Raz asystentka dentysty nawet mi powiedziala, ze fajny naszyjnik:)

Dnia 17.02.2021 o 17:14, Mammamija napisał:

Wiem, że nie stara baba, ale też nie nastolatka… Zastanawiałam się czy taką biżuterię wypada np. założyć do pracy na jakieś spotkanie biznesowe…

Ja nie widzę przeciwwskazań. No może na spotkanie z prezesem nie wpinałabym w klapę broszki ze słoniem, ale drewniane kolczyki, naszyjnik? Moim zdaniem można znaleźć (przynamniej na wspomianym BeWooden) całkiem eleganckie propozycje…

• Like 1

Dnia 15.02.2021 o 20:16, MariolaTeresa napisał:

A jaka to jest drewniana biżuteria? Bo nigdy czegoś takiego jeszcze nie widziałam…

No drewnia biżuteria to jak sama nazwa wskazuje biżuteria zrobiona albo całościowo z drewna, albo z połączenia drewna i metalu szlachetnego lub nieszlachetnego 😉 Musiałabyś sobie pogooglać i zobaczyć, 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować