Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vokun

co jest nie tak z tym brzuchem?

Polecane posty

Dziewczyny jestem załamana
W marcu minie rok odkąd porzuciłam tabletki anty na zawsze po 5 latach brania (muszę teraz brać izotek, a mój organizm długo dochodził do siebie, ale mniejsza z tym)
Zaczęłam też baczniej zwracać uwagę na to co jem, przeszłam na weganizm (od razu uprzedzę, że on mi jak najbardziej służy - byłam u lekarzy, robiłam badania, żadnych niedoborów, dieta jest zbilansowana itd) 
Codziennie staram się jeść około 1300-1500kcal 
Mam 170cm wzrostu, ostatni raz jak się ważyłam 3 miesiące temu (niestety nie mam wagi w domu, ale będę mieć dopiero pod koniec marca) to licznik wynosił 56kg
Codziennie staram się też ćwiczyć (głównie przysiady, brzuszki, duuużo deski tzw plank) bo nie chcę rzeźbić ciała, a zależy mi na tym, aby było smukłe i mieć ten ruch zwłaszcza przez covid
i tak jak pośladki fajnie powędrowały w górę, uda schudły z 63cm do 52cm, biodra też zmalały tak talia wisi w miejscu
kilka razy jak się mierzyłam to z tych wyjściowych 68cm faktycznie zrobiło się 64/63, ale tylko na moment
Nie mam pojęcia co robić, bo wystarczy kromka chleba rano i przez resztę dnia wyglądam jakbym była we wczesnym stadium ciąży i nieważne co jem
Gazowanych nie piję, po słodycz sięgnę raz w miesiącu tak samo z fastfoodem. Co mam zrobić żeby mieć ten płaski brzuch? Ale nie umięśniony. Wygląda to komicznie kiedy wszędzie jestem taka szczupła, a bebzon wygląda jak arbuz przez co zanika mi też wcięcie w talii
Czy to może być jakaś alergia pokarmowa? Jeśli tak to jakie badania zrobić w tym kierunku? bardzo proszę o pomoc, bo już załamuję ręce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1300-1500 kcal dziennie to za malo. Dzieci z Afryki maja duze brzuszki z powodu niedoboru bialka. Moze u ciebie tez wystepuje jakis niedobor. Moze to sygnal od organizmu, ze cos jest nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało kalorii spożywasz więc organizm może się w ten sposób bronić. Ale najprawdopodobniej to alergia pokarmowa. Wykonaj testy alergiczne punktowe. Może to uczulenie na gluten jeżeli mówisz o chlebie a być może na inny składnik pokarmowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×