Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samiecalfa

Jakie kary lubicie dawać kobietą?

Polecane posty

Ja sobiście preferuję klapsy jeśli trzeba mocniej to też lanie pasem ale często jeśli  za ścianą są jej dzieci, lubię  kiedy czasem nawet postoi w kącie. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, naomi.quinn napisał:

Uprawianie seksu przy dzieciach tak że mogą to zauważyć, jest molestowaniem seksualnym. 

Nikt tego nie widzi i nie słyszy, nie bój się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Samiecalfa napisał:

Jakie kary lubicie dawać kobietą?

Samiec alfa, a nie potrafi zdania napisać bez błędu 😄 No bez przesady, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam doprowadzać ją oralnie na skraj i przestawać. Tak kilka do kilkunastu minut, wkurza się bardzo, ale wie, że na koniec dostanie to czego pragnie.

Drugą karą jest nieprzerwany ciąg orgazmów, aż już błaga by przestać. Co także trwa kilka minut. Jest to dla niej mocno wyczerpujące. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj klapsy pupa i piersi:D chociaż raz spotkałem dziewczynę , która podczas obciągania chciała żebym bardzo mocno  ręką uderzał w jej twarz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, snowman666 napisał:

Uwielbiam doprowadzać ją oralnie na skraj i przestawać. Tak kilka do kilkunastu minut, wkurza się bardzo, ale wie, że na koniec dostanie to czego pragnie.

Drugą karą jest nieprzerwany ciąg orgazmów, aż już błaga by przestać. Co także trwa kilka minut. Jest to dla niej mocno wyczerpujące. XD

I to są kary, które rozumiem. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteście zbyt prości, by pojąć intencję Pana autora. To nie był błąd.

To był plot twist. Pan Samiec w rzeczywistości jest masochistą. Kary wymierza sobie samemu... przy użyciu kobiety...

szach mat mądrale. 

4 godziny temu, AlainDelon napisał:

Samiec alfa, a nie potrafi zdania napisać bez błędu 😄 No bez przesady, proszę...

 

15 godzin temu, Kicia_ napisał:

Kobietom*

 

Edytowano przez witek
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, witek napisał:

Wszyscy jesteś cie zbyt prości, by pojąć intencję Pana autora. To nie był błąd.

To był plot twist. Pan Samiec, w rzeczywistości jest masochistą. Kary wymierza sobie samemu... przy użyciu kobiety...

szach mat mądrale. 

Tak się zastanawiałem, czy ktoś to podchwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Tak się zastanawiałem, czy ktoś to podchwyci.

Proszę, Panie Agencie, nie przywłaszczać sobie mojego żartu. Ja tu czuję nosem próbę sprzątnięcia mi dowcipu sprzed... hmm nosa. 

Edytowano przez witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Proszę, Panie Agencie, nie przywłaszczać sobie mojego żartu. Ja tu czuję nosem próbę sprzątnięcia mi dowcipu sprzed... hmm nosa. 

Ależ skąd Panie Witku, bardzo sobie cenię Pańskie poczucie humoru. Jest Pan dzisiaj takim promykiem słońca oświetlającym moje szare życie. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ależ skąd Panie Witku, bardzo sobie cenię Pańskie poczucie humoru. Jest Pan dzisiaj takim promykiem słońca oświetlającym moje szare życie. 😈

Mogę się mylić, ale moja niezrównana intuicja podpowiada mi, że Pan sobie ze mnie kpi. Nie wiem czy to tak ładnie kpić z człowieka tak promiennego jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Mogę się mylić, ale moja niezrównana intuicja podpowiada mi, że Pan sobie ze mnie kpi. Nie wiem czy to tak ładnie kpić z człowieka tak promiennego jak ja. 

Panie witku (przepraszam za uprzednie napisanie Pańskiego pseudonimu z dużej litery), przesadzą Pan z tą skromnością, doprawdy. Proszę przyjąć komplement i cieszyć się nim. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Panie witku (przepraszam za uprzednie napisanie Pańskiego pseudonimu z dużej litery), przesadzą Pan z tą skromnością, doprawdy. Proszę przyjąć komplement i cieszyć się nim. 😉

Byłoby zbyt prosto. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Byłoby zbyt prosto. 😁

Dziękuję za szczerość. Zatem i ja się zrewanżuję: oczywiście, że sobie kpię. Ale z dużą dozą życzliwości!  😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam tu jakiś podstęp..., ale popcorn nie zaszkodzi... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2021 o 11:30, Michał55 napisał:

bywało że za karę dla niej a dla mnie w nagrodę dawałem polecenie: cały dzień albo określone zachowanie bez stanika/ bez majtek albo całkiem bez bielizny. W dostosowaniu do przewinienia ale przede wszystkim do miejsca i sytuacji. Oczywiście pozostały strój był często przeze mnie wyznaczany - żeby kara była konkretna, tzn. zawstydzająca.

mój też mi tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×