Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 21.02.2021 o 19:33, jaktojestno napisał:

Wybacz kochanieńka, komentarz był do posta autorki, nie zawsze w sieci ludzie piszą prawdę, więc ja nie mam 100% pewności, że praca nie jest fizyczna jeżeli w pierwszym poście nie zostało to napisane, często późniejsze odpowiedzi wynikają z reakcji innych ludzi na post, np. Twojej. Teraz na pewno supermarkety dobrze zarabiają i nie życzę autorce żeby zdecydowała się w którymś pracować, ludziom daleko do emerytury, a po lekarzach biegają, składają im kręgosłup, chodzą ze stawami, pojawia się masa problemów i całe szczęście, że o tym się mówi. Warto jest kogoś przestrzec, bo fajnie to tylko pieniądze liczyć i z boku patrzeć 🙂 

Wybacz moja droga, ale jak byś czytała dalej, to byś wiedziała, że z kolejnych postów autorki wynika, że to nie jest praca fizyczna A to praca fizyczna jest tylko w marketach? Bo wydawało mi się, że zdecydowana większość pracy, to jest praca fizyczna. Powinnaś się cieszyć, że ludzie chcą pracować na noce, bo masz opiekę w szpitalu na przykład. Albo możesz zatankować sobie samochód, albo możesz iść do apteki. Taksówkę też możesz sobie wezwać w nocy jak wychodzisz z imprezy. Możesz się bawić po klubach w weekendy w nocy i kupić sobie piwo w barze, albo drinka. To ci wtedy nie żal barmanki, że ona się urobi fizycznie. Bo jednak ona musi umyć tą szklankę i sprzedać ci w niej napój, a a potem umyć z powrotem tą szklankę. 

Fajnie jest patrzeć z boku i liczyć pieniądze. No cóż, wygląda mi na to, że ty jesteś taką osobą. Facet jest się umęczy fizycznie, przyniesie pieniądze, a ty będziesz je tylko liczyć nie? Powtórzę, praca fizyczna jest również w domu. Noszenie dzieci na rękach niestety, ale ci na kręgosłup dobrze nie zrobi. 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2021 o 12:33, maniczka napisał:

Mam możliwość zmiany pracy + większe pieniądze. Jest to praca związane z it, niestety na 3 zmiany i w tym największy problem. 2 dni rano, 2 dni popołudniu i 2 nocki. Po tym 4 dni wolnego. Mam małe dziecko, które chodzi do zlobka. Najbardziej obawiam sie nieprzespanych nocy, łącznie jest to 6 nocy w miesiącu. Czy ktoś z was ma doświadczenie pracy w takim systemie?

W pierwszym poscie jest napisane praca zwiazana z it...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie by kusiła taka praca. Te 4 dni wolnego to duży plus, zwłaszcza przy małych dzieciach. A lepiej robić 2 nocki niż cały tydzień. Ta jedną jakoś się przeboleje, a po drugiej masz wolne to idzie odespać. Ale ja to ja. Choć uważam, że najlepsza praca to tylko na rano, ale nie na np. 9 czy 10 bo wtedy prawie cały dzień masz z głowy. A chcąc kończyć o 14 czy 15 to zaczynasz 7, 8 i to głównie są prace fizyczne, na produkcji itp. i często na 2 lub 3 zmiany. Tak więc, jak widzisz nie ma idealnej pracy. Zawsze coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, maniczka napisał:

W pierwszym poscie jest napisane praca zwiazana z it...

Ta pani mi napisała, że w pierwszym poście ludzie zazwyczaj kłamią i nie ma pewności, czy piszesz prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×