Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ShittyKitty

Czy wierzycie w to, że można przyciągać do siebie psycholi?

Polecane posty

1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Mylisz się. Tylko zachowanie mówi prawdę. Żadne rozmowy.

SZCZERA rozmowa. Zachowanie jest w dużej mierze dedykowane temu z kim mamy do czynienia i co chcemy osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Najgłupsze prawo jakie mamy. 

Dura lex sed lex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AdrasteA napisał:

SZCZERA rozmowa. Zachowanie jest w dużej mierze dedykowane temu z kim mamy do czynienia i co chcemy osiągnąć.

Szczerość jest iluzoryczna i względna. W jakimś stopniu zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AdrasteA napisał:

Dura lex sed lex.

Nie zmienia to faktu, że najgłupsze i nie ma sensu go przestrzegać. Chyba, że na pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nemetiisto napisał:

Inne niuanse zdradzają takie cechy znacznie wcześniej. No i to działa w obie strony. Ich też intrygują takie kobiety jak ona. 😉

Nie wiem czy cokolwiek na to wskazywało, dlatego byłam w szoku. Chociaż z jednej strony ja tak trochę mam, że jak ktoś się uśmiecha to od razu mi się wydaje miły co nie jest dobre ale w tym przypadku to akurat też z racji zawodu tej osoby to trochę z automatu może założyłam, że ma wysokie standardy etyczne. Jedna tylko taką mega dziwną rzecz mi powiedział przez co jakoś przyszło mi do głowy, żeby to fb sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nemetiisto napisał:

To akurat nic złego. 😉

No nie wiem. Myślę, że nawet jakbym nie wierzyła to bym nie chciała niczyich uczuć obrazić szczególnie w taki okropny sposób jaki tam widziałam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ShittyKitty napisał:

No nie wiem. Myślę, że nawet jakbym nie wierzyła to bym nie chciała niczyich uczuć obrazić szczególnie w taki okropny sposób jaki tam widziałam.

O ile pamiętam to nie epatował tym tylko sama sięgnęłaś? Gdzie tu obraza jakichś uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Nie zmienia to faktu, że najgłupsze i nie ma sensu go przestrzegać. Chyba, że na pokaz?

Prawo sie przestrzega nie pyta. Od tego jest. Ale masz wolną wolę- możesz je łamać i licz się z konsekwencjami. A czy najgłupsze- to kwestia indywidualnej oceny i nie ma nic do rzeczy czy je przestrzegać czy nie.

Edytowano przez AdrasteA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AdrasteA napisał:

Prawo sie przestrzega nie pyta. Od tego jest. Ale masz wolną wolę- możesz je łamać i licz się z konsekwencjami.

Codziennie je łamię. Wielokrotnie. Głupie prawo trzeba łamać. Przyzwoitość tego wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Nemetiisto napisał:

O ile pamiętam to nie epatował tym tylko sama sięgnęłaś? Gdzie tu obraza jakichś uczuć?

Obraza gdzieś tu jest myślę, że głównie ze strony "artysty" co coś takiego zrobił. No ale, że ktoś to lubi to dla mnie nie jest zrozumiałe. Tak samo by było dla mnie niezrozumiałe gdyby ktoś popierał treści życzące wszystkiego co najgorsze komukolwiek innemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ShittyKitty napisał:

No ale, że ktoś to lubi to dla mnie nie jest zrozumiałe.

Czyli problem jest w Tobie. Pracuj nad własnymi ograniczeniami a problem przystanie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nemetiisto napisał:

Czyli problem jest w Tobie. Pracuj nad własnymi ograniczeniami a problem przystanie istnieć.

Jak ktoś ma cokolwiek wspólnego z satanizmem to dla mnie jest oczywiste, ze lepiej trzymac z daleka. Mysle, ze wiele osob mysli podobnie. Problemem jest dla mnIe to dlaczego mnie akurat do takiej osoby przyciągło i vice versa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Takie igranie że złem, to to  się może źle skończyć. Ale to taki milusi facet, co to wszystkim mowi dzien dobry, a na kolacje oprawia kota? 

Chyba żadnych obrzędów nie odprawia, przynajmniej mam taką nadzieję. Ogólnie to taki fajny, wesoły człowiek i jakoś wyjątkowo dobrze się czułam w jego towarzystwie także szkoda mi, że tu takie kwiatki wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ShittyKitty napisał:

Chyba żadnych obrzędów nie odprawia, przynajmniej mam taką nadzieję. Ogólnie to taki fajny, wesoły człowiek i jakoś wyjątkowo dobrze się czułam w jego towarzystwie także szkoda mi, że tu takie kwiatki wyszły.

Pytanie:

Po co ktoś takie coś tworzy??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Cisza napisał:

Pytanie:

Po co ktoś takie coś tworzy??? 

Z tego samego powodu co każda sztukę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nemetiisto napisał:

Z tego samego powodu co każda sztukę. 

Pytałam o "te kwiatki"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

8 marca, dzień kobiet, dzień kobiet! Będą tulipany i goździki, wyobraź to sobie! 

Tia... Prędzej gwoździki, szpileczki i inne za pałeczki... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ja wiem, że jest 21 wiek i trudno niektórym uwierzyć w takie historie, ale to się dzieje realnie, każda dusza jest dla niego na wagę złota. Jakkolwiek dziwnie i nieprawdopodobnie to brzmi i wygląda. 

Dobrze wiem o co chodzi, bo w tym temacie to już różne rzeczy widziałam i wiem, że to się z reguły źle kończy. 

Co nie zmienia faktu, że jest mi bardzo przykro i aż nieprawdopodobne to mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ShittyKitty napisał:

 nieprawdopodobne to mi się wydaje.

Dobrze napisane, wydaje Ci się. Zrób mu tę przysługę i odejdź.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, można. Po pierwsze, jest coś takiego jak prawo przyciągania. Po drugie, przeczytaj sobie o efekcie lustra w psychologii - możesz się ciekawych rzeczy dowiedzieć o sobie, a część z nich może być ciężka do przetrawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Dobrze napisane, wydaje Ci się. Zrób mu tę przysługę i odejdź.

To jest akurat bardzo prawdopodobny scenariusz, że permanentnie odejdę, bo dobiło mnie to już kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ale to nie jest żadną magia. Zbadano niedawno że psychopaci vel narcyzi wybierają swoje ofiary po postawie sylwetki, im bardziej kobieta się kuliła tym chętniej była wybierana na ofiarę. Jest też druga strona, ich twarzy. Oni uwielbiają wczepiać ssawki w osoby najbardziej znaczące w danej społeczności. Nie ważne czy chodzi o środki, styl życia czy nawet stopień wyedukowania, chodzi o takich z którymi oni czują się lepsi albo coś mogą skorzystać.

Edytowano przez Lilay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Zapaliła ci się czerwona lampka? Słusznie, po to ją masz, pytanie czy mimo to wyjdziesz na pasy?

Jasne, że nie. Chociaż jest to trudne, bo bardzo polubiłam tą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z oprawianiem kota najpierw trzeba zastanowić się nad celem. gdy kota oprawiamy w celach kulinarnych na pasztet czy szaszłyki a futerko was nie interesuje wtedy żywego kota dobrze jest sparzyć wrzątkiem, gdy chcemy robić salami to w tym wypadku lepiej sprać go kijem zamiast wrzątkiem parzyć. jeśli jednak interesuje was futerko to niestety nie doradzę, nie oprawiałem jeszcze kotów w tym celu. w celach rytualnych też jeszcze nie ale zainteresowało mnie to. możecie coś więcej napisać na ten temat? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że jesteś łatwa do nawiązania bliższej relacji i takie ewenementy to zauważają. Może i chcą Ciebie przyjąć do swojej grupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

z oprawianiem kota najpierw trzeba zastanowić się nad celem. gdy kota oprawiamy w celach kulinarnych na pasztet czy szaszłyki a futerko was nie interesuje wtedy żywego kota dobrze jest sparzyć wrzątkiem, gdy chcemy robić salami to w tym wypadku lepiej sprać go kijem zamiast wrzątkiem parzyć. jeśli jednak interesuje was futerko to niestety nie doradzę, nie oprawiałem jeszcze kotów w tym celu. w celach rytualnych też jeszcze nie ale zainteresowało mnie to. możecie coś więcej napisać na ten temat? 🙂

No to chyba Ci powinnam współczuć, że nie masz nic lepszego do jedzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ShittyKitty napisał:

No to chyba Ci powinnam współczuć, że nie masz nic lepszego do jedzenia 🙂

Eee dlaczego? Dobrze wybiegana kocina z kota dachowca lepsza jest od cielęcinki. Polecam też nóżki yorka pieczone z miodem. Wspaniała przekąska do ciemnego piwa, portera najlepiej 🙂 Dobre też są policzki chomicze w sosie własnym długo gotowane na małym ogniu. Idealne do młodych ziemniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×