Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pszemoc

Co kobiety najbardziej pociąga w facetach?

Polecane posty

Z charakteru i fizycznie wiem, że każdy patrzy inaczej ale chyba są mniej więcej cechy które większość kobiet lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fizyczne to zdecydowanie duże dłonie, żyły na przedramionach, zadbane włosy i fajne cycki, a z charakteru to taka opiekuńczość, dobroduszność, lojalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie, pranie i gotowanie. Nie mam zmywarki. Nie po to wychodziłam za mąż żeby wydawać kasę na takie zbytki 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzy rzeczy-kasa, kasa, kasa:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana, aby rozwiązać Pański problem, trzeba uciec się do logiki i dedukcji. Jest to bardzo trudny problem, nad którym od wieków zastanawiają się najtęższe głowy, ale ja go rozwiązałem. 
Otóż, co może kobietę pociągać w facecie? Proszę podążyć za mną. Czy chodzi o pieniądze? A skąd. Wszakże obecnie, w dobie emancypacji i feminizmu, każda kobieta może zarobić pieniądze, dużo pieniędzy.. Albo może znaleźć sobie inną, bogatą kobietę. Z jakiegoś jednak powodu większość kobiet nie zostaje lesbijkami. Opiekuńczość? Dojrzałość emocjonalna? Tak samo, proszę Pana. A zatem, co może mieć facet, czego nie ma kobieta? Odpowiedź jest bardzo prosta, dla tak tęgiej głowy, jak moja. Otóż chodzi o PE-NIS. Żadna kobieta nie może mieć w pełni sprawnego pe-nisa bez faceta. To jest to, co kobiety pociąga w mężczyznach. Sprawa rozwiązana.

Gdyby potrzebował Pan jeszcze jakiejś pomocy, proszę pisać na Baker Street 221B. Pozdrawiam.

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałem pytania... chodzi o to za co kobieta ciągnie mężczyznę? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Czereśnia napisał:

Dojrzałość, opiekuńczość, poczucie humoru. 

Cholera... 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piore, prasuje , odkurzam.Mogę jeszcze dwa lub trzy razy w ciągu dnia.😉czy jestem pociągający?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gogo123 napisał:

Sprzątanie, pranie i gotowanie. Nie mam zmywarki. Nie po to wychodziłam za mąż żeby wydawać kasę na takie zbytki 🤭

To ja👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

 Otóż chodzi o PE-NIS. Żadna kobieta nie może mieć w pełni sprawnego pe-nisa bez faceta.

Ja mam tylko nadzieję że to żart z Twojej strony :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elciaa29 napisał:

Ja mam tylko nadzieję że to żart z Twojej strony :classic_rolleyes:

Za moich czasów, Elciu, nie było gender i tych zabawek, które trzymasz w szafie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Za moich czasów, Elciu, nie było gender i tych zabawek, które trzymasz w szafie... 

Za jakich "Twoich" czasów ? Jesteś 9 miesięcy starszy ode mnie a wypowiadasz się jak by co najmniej dwie dekady 😂

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Elciaa29 napisał:

Za jakich "Twoich" czasów ? Jesteś 9 miesięcy starszy ode mnie a wypowiadasz się jak by co najmniej dwie dekady 😂

Słowo-klucz: Baker Street.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Słowo-klucz: Baker Street.

Dobra już wszystko stało się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki temat nie tak dawno przewijał się na dziale uczuciowym. Albo może mi się wydawało. 

Na pewno siła, umiejętność słuchania, cierpliwość i poczucie humoru. Jeżeli chodzi o aspekty wizualne to oczywiście wzrost, jakaś pasja, empatia i chyba tyle wystarczy 😜😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie NIE da się sensownie odpowiedzieć. Ktoś albo przyciaga ,ma to coś albo nie.  O tyle albo az tyle  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ddt60 napisał:

to tracę szanse .... nie mam takiego wyglądu

 

Szanse? Czyżby ogłoszono jakiś casting i nic o tym nie wiem? 😆Że też najbardziej zainteresowani jako ostatni o wszystkim dowiadują się 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Szanse? Czyżby ogłoszono jakiś casting i nic o tym nie wiem? 😆Że też najbardziej zainteresowani jako ostatni o wszystkim dowiadują się 😁

To są ogólne rozważania.  Generalnie nie jestem zainteresowany ale analizuję odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2021 o 19:27, agent of Asgard napisał:

Proszę Pana, aby rozwiązać Pański problem, trzeba uciec się do logiki i dedukcji. Jest to bardzo trudny problem, nad którym od wieków zastanawiają się najtęższe głowy, ale ja go rozwiązałem. 
Otóż, co może kobietę pociągać w facecie? Proszę podążyć za mną. Czy chodzi o pieniądze? A skąd. Wszakże obecnie, w dobie emancypacji i feminizmu, każda kobieta może zarobić pieniądze, dużo pieniędzy.. Albo może znaleźć sobie inną, bogatą kobietę. Z jakiegoś jednak powodu większość kobiet nie zostaje lesbijkami. Opiekuńczość? Dojrzałość emocjonalna? Tak samo, proszę Pana. A zatem, co może mieć facet, czego nie ma kobieta? Odpowiedź jest bardzo prosta, dla tak tęgiej głowy, jak moja. Otóż chodzi o PE-NIS. Żadna kobieta nie może mieć w pełni sprawnego pe-nisa bez faceta. To jest to, co kobiety pociąga w mężczyznach. Sprawa rozwiązana.

Gdyby potrzebował Pan jeszcze jakiejś pomocy, proszę pisać na Baker Street 221B. Pozdrawiam.

👉W samo sedno 😁👍👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej pociąga dobre serce,"szalone" pomysły w głowie, wysokie poczucie humoru, inteligencja i wysokie libido z urozmaiceniem .😉Bez różnorakich przytulasów byłoby nudno i tyle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×