Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gadamdosiebie

Mało dzieci się rodzi bo polki nie mogą znaleźć facetów

Polecane posty

Napisano (edytowany)

tragedia narodowa, 600tyś moje 

https://businessinsider.com.pl/finanse/niska-dzietnosc-pytanie-za-600-tys-zl/xsngbv2

Edytowano przez gadamdosiebie

gdyby faceci nie byli roochaczami to naród by dawno wymarł, w sumie teraz też naród wyginie nawet bez tego, więc bez różnicy

• Like 1
  • Haha 1

socjalizm+hipergamia = mieszanka wybuchowa

Więcej socjalu dajcie, to dzietność się na pewno zwiększy

Państwo skubie nas na każdym kroku z pieniędzy, tu podatek, tam opłata - i niewiele zostaje. a potem rzuca łaskawie 500 plus z odebranych 1000 zł każdemu z nas.

A o hipergamii to już @taki obraz wasz pisał, więc się nie będę powtarzał.

• Like 1

5 minut temu, Argen napisał:

Państwo skubie nas na każdym kroku z pieniędzy, tu podatek, tam opłata - i niewiele zostaje. a potem rzuca łaskawie 500 plus z odebranych 1000 zł każdemu z nas.

Bo Polacy potrafią dać się przekupić własnymi pieniędzmi.

I niestety te same ryje rządzą od 30 lat tylko pod innymi nazwami. Jak nawet dojdzie do władzy PO to i tak nie usuną 500+ bo patola ich zlinczuje. A lewica to taki pis tylko trochę z innym stosunkiem światopoglądowy. 

Dlatego jedyna sensowna opozycja na ten moment to konfederacja 

• Like 1

Napisano (edytowany)

a co do tematu

wejdzcie na businessinsider - PiS szykuje zmiany w 500 plus. Chce zachęcić Polki do rodzenia dzieci

Cytat

Prawo i Sprawiedliwość szykuje zmiany w 500 plus. Świadczenie ma być wyższe, planowany jest nowy urząd ds. rodziny i demografii. To dlatego, że sztandarowy program PiS, czyli Rodzina 500 plus, nie przyczynił się do poprawy dzietności w Polsce. Wręcz przeciwnie, wskaźniki są najniższe od lat.

no nie, znowu ministerstwo i kolejne stołki do obsadzenia.

Edytowano przez Argen

5 minut temu, Argen napisał:

a co do tematu

wejdzcie na businessinsider - PiS szykuje zmiany w 500 plus. Chce zachęcić Polki do rodzenia dzieci

no nie, znowu ministerstwo i kolejne stołki do obsadzenia.

Morawiecki też chce zatrudnić ludzi jako doradców do wymyślania nowych podatków 

Podobno oglosili 3 fale, ciekawe jak jutro zareaguje giełda

Przed chwilą, ElitexD napisał:

Morawiecki też chce zatrudnić ludzi jako doradców do wymyślania nowych podatków 

A co sam już nie ma pomysłów? Tak jak w tym memie: „Wszystkiego nie opodatkujemy, ale próbować trzeba”

1 minutę temu, Argen napisał:

A co sam już nie ma pomysłów? Tak jak w tym memie: „Wszystkiego nie opodatkujemy, ale próbować trzeba”

Albo lubicie niskie podatki? To świetnie się sklada bo mam dla was 5 nowych niskich podatków xd

• Haha 2

7 godzin temu, RoxihaveHope napisał:

Bo mają za duże wymagania co do facetów albo/i bo faceci są zwykłymi roochaczami i nie chca związków albo bo jedno i drugie nie chce mieć dzieci a nie że nie mogą znaleźć- to nie dżungla a faceci to nie grzyby! 😄 

To efekt cyfrozy, przeciętny facet żyjący z rodzicami i oszczedzajacy na wlasne m, nie jest atrakcyjny jak się lajkuje na instagramie faceta na jachcie. Nadmiar telefonu. Telefon jest ciekawszy od wychowania dzieci.

• Like 1

10 minut temu, Leżaczek napisał:

To efekt cyfrozy, przeciętny facet żyjący z rodzicami i oszczedzajacy na wlasne m, nie jest atrakcyjny jak się lajkuje na instagramie faceta na jachcie. Nadmiar telefonu. Telefon jest ciekawszy od wychowania dzieci.

W sumie nie dziwie się. 😎🤑

8 minut temu, Niburdiama napisał:

W sumie nie dziwie się. 😎🤑

8:00+

• Like 1

Nie mam insta 😎🤑 ale jestem tego swiadoma, a mezczyzni tez sa świadomi ?? Czy chętnie wiaza sie z dziewczyną z żółtymi zębami i blizna? 

• Like 1

Napisano (edytowany)

Cały czas o tym pisze, że to jest nieprawdziwe, między mną, a moim Crushem występują błędy procesu, dokładnie jak z tego filmu. On nie rozumie spolecznych potrzeb kobiety,tudzież rozumie, ale robi swoje...jak to facet, co wprawia mnie w lekkie osłupienie, a kiedy juz po wzajemnym "łechtaniu piórkiem pod pachami" podamy zmęczeni, mysle sobie: chcialam Ksiecia, ale On nie jest taki jak na insta, nigdy nie ma czasu. Ma worki pod oczami 😎🤑To oczywiste ze nie ma, bo takie jest życie. I trzeba siegnac po kolejny kieliszek emocji. Oksytocyna mmmm😎🤑

Edytowano przez Niburdiama

Napisano (edytowany)

Po co mam sie zajmować dzieckiem 25 lat jak moge 25 dni spedzic czas na niczym ?  jak moge 625 dni odpalić fona i śmiać się i wygłupiać? A facet po 25 latach mi powie: masz pryszcza na czole, nie wygladasz jak z insta. musimy się rozstac. To wole byc modelka niż kucharka? Tak czy siak jest źle. Ale przynajmniej nie bede miec zawiedzionych nadziei i sie nie narobię na daremno, a moze tez narobię na daremno ale w inna strone 😎🤑 jak mi opowiadaja ze kiedys pralo sie pieluchy to mysle: a po co? Nie lepiej odpalic fona, przynajmniej mozna sie pośmiać. A nie tylko tyrać.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

Po co sie niepotrzebnie narobic jak facet powie: i tak mi coś nie pasuje, nie jest jak na insta

Ciekawe czy jakby facet miał chodzić w ciąży, rodzić, wychowywać i jeszcze być przez to obrażany i lekceważony, to czy by byli tacy chętni do rozmnażania się.

• Like 5

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Ciekawe czy jakby facet miał chodzić w ciąży, rodzić, wychowywać i jeszcze być przez to obrażany i lekceważony, to czy by byli tacy chętni do rozmnażania się.

I bez tego nie sa chętni. 

Nie chcą się żenić, nie chcą utrzymywać własnych dzieci, nie chcą ich wychowywać - i to jest moim zdaniem główny powód dlaczego kobiety nie chcą już być matkami.

2 minuty temu, Markus Wunderbaum napisał:

Hahaha nie dziwi mnie to, trzeba być ostatnim desperatem żeby zalać śmierdzącą polkę z krzywym ryjem kiedy rynek zalany jest ślicznymi i mądrymi imigrantkami 😄

z insta? 😎🤑bo jak z insta to rozumiem 🤭

8 minut temu, Kulfon napisał:

Dokladnie

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

A Ty ile dzieci wychowałeś?

3 minuty temu, Bimba napisał:

I bez tego nie sa chętni. 

Nie chcą się żenić, nie chcą utrzymywać własnych dzieci, nie chcą ich wychowywać - i to jest moim zdaniem główny powód dlaczego kobiety nie chcą już być matkami.

Proste i logiczne

ogladalo fizyke kwantowa w czasteczce jest wszystko elo tak samo facet do wszystkiego ma byc i wgl a nie tylko do sexu albo tylko do prdolenia wierszy i narzekania na ludzkosc  jak sie juz kogos takiego znaju to ciezko ogarnac ten rynek : /

13 minut temu, kociełezki napisał:

ogladalo fizyke kwantowa w czasteczce jest wszystko elo tak samo facet do wszystkiego ma byc i wgl a nie tylko do sexu albo tylko do prdolenia wierszy i narzekania na ludzkosc  jak sie juz kogos takiego znaju to ciezko ogarnac ten rynek : /

Ale na insta tego nie widać 😎🤑

Bo życie jest ciężkie? Dawniej dzieci chowały się byle czym i nikt się nie przejmował. Dziś dziecko kosztuje a zarobki w Polsce wiadomo jakie. Jedno dwa gora. 

12 minut temu, Cyganka napisał:

Bo życie jest ciężkie? Dawniej dzieci chowały się byle czym i nikt się nie przejmował. Dziś dziecko kosztuje a zarobki w Polsce wiadomo jakie. Jedno dwa gora. 

Tu masz rację: piętnowanie z powodu braku dóbr materialnych "obowiązujących na danych poziomie" schodzi do coraz niższych kategorii wiekowych i dlatego dziecko kosztuje coraz więcej. Kiedyś się na to tak nie patrzyło, chociaż w miastach chyba ciężej było przepchnąć wiejską zasadę (nie na darmo wiejskie rodziny statystycznie były liczniejsze) że "gdzie czwórka się wyżywi, tam i piąte da się utrzymać" czy coś w tym stylu (zasłyszane; wybacz że dokładnie nie pamiętam, ale na usprawiedliwienie dodam że jestem miastowy do urodzenia 😉

2 godziny temu, Argen napisał:

Dajcie sobie spokój z hipergamią. Akurat w kwestii taki obraz wasz, to on ma największe problemy ale z głową. Ludzie, w tym kobiety podświadomie to widzą, stąd jego problemy w relacji z nimi, a z płcią przeciwną w szczególności. Więc nie kręćmy ideologii wokół g..wna 😄

Ja nie chcę dziecka, bo nie widzę powodu by powoływać następne życie na świat. Po co? Dla własnego "spełnienia", a potem patrzeć jak się męczy? 

Moj facet natomiast juz dawno stwierdził, że to moje ciało i on nigdy by mnie nie naciskał na bycie w ciąży lub poród.

11 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Tu masz rację: piętnowanie z powodu braku dóbr materialnych "obowiązujących na danych poziomie" schodzi do coraz niższych kategorii wiekowych i dlatego dziecko kosztuje coraz więcej. Kiedyś się na to tak nie patrzyło, chociaż w miastach chyba ciężej było przepchnąć wiejską zasadę (nie na darmo wiejskie rodziny statystycznie były liczniejsze) że "gdzie czwórka się wyżywi, tam i piąte da się utrzymać" czy coś w tym stylu (zasłyszane; wybacz że dokładnie nie pamiętam, ale na usprawiedliwienie dodam że jestem miastowy do urodzenia 😉

A nie pomyślałeś, że to nie żadne "piętnowanie z powodu braku dóbr materialnych", tylko po prostu rodzice chcą zapewnić dzieciom lepszą przyszłość i życie na lepszym poziomie? Na wsi nikt o tym nie myślał, bo tam panowało myślenie, że życie jest po to, żeby przez 6 dni w tygodniu zapierrrdalało się jak dzikie osły w gospodarstwie a w niedzielę kościół, leżenie i gapienie się w sufit (po obrządzeniu żywego inwentarza) a od poniedziałku od nowa kierat. A pieniędzy z tego żadnych. Nikt wśród tych prostych ludzi sobie nie wyobrażał, że ich dzieci mogą mieć w życiu lepszy los, więc czy cztery, czy siedem nie robiło różnicy - przynajmniej było więcej rąk do roboty w gospodarce. 

Jeśli przyjdzie mi na myśl się rozmnożyć, to chciałbym, żeby było mnie stać, żeby moje dziecko lub dzieci studiowały za granicą i tam też zostały, najlepiej w Ameryce Północnej albo na antypodach, a nie resztę życia męczyły się w PL - kraju montowni zaludnionym przez polskich móżinów nizinnych, gdzie nigdy nie będzie lepiej... 

• Like 1
  • Thanks 1

56 minut temu, Doktor Siurek napisał:

A nie pomyślałeś, że to nie żadne "piętnowanie z powodu braku dóbr materialnych", tylko po prostu rodzice chcą zapewnić dzieciom lepszą przyszłość i życie na lepszym poziomie? Na wsi nikt o tym nie myślał, bo tam panowało myślenie, że życie jest po to, żeby przez 6 dni w tygodniu zapierrrdalało się jak dzikie osły w gospodarstwie a w niedzielę kościół, leżenie i gapienie się w sufit (po obrządzeniu żywego inwentarza) a od poniedziałku od nowa kierat. A pieniędzy z tego żadnych. Nikt wśród tych prostych ludzi sobie nie wyobrażał, że ich dzieci mogą mieć w życiu lepszy los, więc czy cztery, czy siedem nie robiło różnicy - przynajmniej było więcej rąk do roboty w gospodarce. 

Jeśli przyjdzie mi na myśl się rozmnożyć, to chciałbym, żeby było mnie stać, żeby moje dziecko lub dzieci studiowały za granicą i tam też zostały, najlepiej w Ameryce Północnej albo na antypodach, a nie resztę życia męczyły się w PL - kraju montowni zaludnionym przez polskich móżinów nizinnych, gdzie nigdy nie będzie lepiej... 

Dobrze powiedziane. Dzieci dawniej były płodzone jako siła robocza i najlepiej potem opieka na starość nad rodzicami.Nikt nie dbał o potrzeby dzieci nikt nie myślał żeby dać im lepszą przyszłość. Same do tego dochodziły i wyjeżdżały ze wsi za lepszym życiem. Dzisiaj chcemy dzieciom nieba przychylić a co za tym idzie kasa musi być. Więc trzeba zapitalac na wszystko. Nawet gdy oboje pracują nie starcza na wszystko. Więc nikt nie będzie się rozmnażał na potęgę. Sąsiad koło mnie ma 7 pociech. Nie przelewa się u nich. Najmłodsze przychodzi do mnie żeby coś zjeść bo w domu u nich sodoma gomora. Niektórzy nie piwinni w ogóle zakładać rodziny 

• Sad 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować