Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gadamdosiebie

Mało dzieci się rodzi bo polki nie mogą znaleźć facetów

Polecane posty

7 minut temu, Leżaczek napisał:

To dla ciebie. Dla mnie ma znaczenie czy pracodawca oferuje ciuchy robocze tzw garniturek mundurek pracy. Kupować pelno ciuchów żeby codziennie być w innym to koszt pracy. A najgorzej mają ci co muszą gajerki i pasek do spodni za cenę konsoli mieć.

Wiesz, ja jestem jednak baba, więc ubrania i inne bajery typu fryzjer😆mają dla mnie znaczenie 😉

8 minut temu, Iibed napisał:

tak przepraszam mój błąd sądzięlm ze piszesz o odliczaniu ich faktycnei jak siedzisz w domu i nie wychodzisz to ubran nie potrzebujesz ani telefonu i nie masz kosztów, jednak nadal chyba jeśc musisz czy sie myle ?

Możesz zjeść obiad za 2zl i kawę za darmo co kosztuje 60 miesięcznie a nie np 400 na bar mleczny plus 400 na starbaksa. Oczywiście można robić lunchboxa sobie do pracy i kawę w termos ale wtedy można pracę stracić że siare robisz. To wszystko wychodzi jak np chodzenie w tym samym ubraniu.

4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Dokładnie tak działa. Pracodawca zatrudniając na etat płaci 3400 a ty dostajesz 2000 do ręki. Im więcej zarobki tym różnica się poglebia aż może wynieść 2000 nawet ich więcej. Bo dochodzi 19% zamiast 32% itd itp

2000 więcej dla " pracownika" na samozatrudnieniu- to zysk dla pracodawcy, a nie dla pracownika 😄 policz sobie.

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Możesz zjeść obiad za 2zl i kawę za darmo co kosztuje 60 miesięcznie a nie np 400 na bar mleczny plus 400 na starbaksa. Oczywiście można robić lunchboxa sobie do pracy i kawę w termos ale wtedy można pracę stracić że siare robisz. To wszystko wychodzi jak np chodzenie w tym samym ubraniu.

U mnie w pracy kawa i owooce sa za darmo, a kantyna i restauracje sa doplacane przez pracodawce. wychodza tak tanio, ze sie nie oplaca gotowac w domu. Widzisz, jest to jakas oszczednosc 😄

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Wtedy przewaznie stac Cie na taki pasek bez problemu, na konsole tez. Zreszta nikt Ci nie kaze kupowac drogiego paska ani markowych ciuchow, wystarczy wygladac w miare reprezentatywnie.

Nie wiem czy stać bo ja bym chciał jak najszybciej odłożyć milion i zrezygnować z pracy i tyle mnie widzieli a nie sobie kupować ciuszki

4 minuty temu, .Kobietka napisał:

Wiesz, ja jestem jednak baba, więc ubrania i inne bajery typu fryzjer😆mają dla mnie znaczenie 😉

O fryzjer też koszt. Zazwyczaj trzeba mieć ładna fryzyre do pracy.

4 minuty temu, .Kobietka napisał:

2000 więcej dla " pracownika" na samozatrudnieniu- to zysk dla pracodawcy, a nie dla pracownika 😄 policz sobie.

Wiadomo że najlepiej jak się opłaca oboje a chodzi o 2000 na czysto całkowicie.

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

O fryzjer też koszt. Zazwyczaj trzeba mieć ładna fryzyre do pracy.

Wymieniać można i można...

Dolicz sobie jeszcze jakieś wyjścia że znajomymi...

4 minuty temu, Kulfon napisał:

U mnie w pracy kawa i owooce sa za darmo, a kantyna i restauracje sa doplacane przez pracodawce. wychodza tak tanio, ze sie nie oplaca gotowac w domu. Widzisz, jest to jakas oszczednosc 😄

W Amazon jest za 1zl podobno tam bym mógł pracować ale nie w polsce.

1 minutę temu, .Kobietka napisał:

Dokładnie znajomi z pracy mogą zawracać dupe.

Wiadomo że najlepiej jak się opłaca oboje a chodzi o 2000 na czysto całkowicie.

Pracownik, ma też swoje prawa: urlopy, inaczej składki do emerytury mu się liczą. Tego jest ogrom.

Nie wiem czy stać bo ja bym chciał jak najszybciej odłożyć milion i zrezygnować z pracy i tyle mnie widzieli a nie sobie kupować ciuszki

No to policz jak zarabiasz ten milion na rok to nawet jakbys na ciuchy i fryzjera wydal 10 tys to i tak jaki masz zysk 😄

Nie przeraża Cię, że czekając aż Ci się w końcu odłoży, to całe życie Ci przeleci między palcami i nic z niego nie skorzystasz? Trzeba żyć, a nie tylko istnieć... Można z wszystkiego rezygnować i na wszystkim oszczędzać, ale takie życie jest zwyczajnie chuuujowe 😉

• Thanks 1

U mnie było tak na kierunku fotografii integrowali się po szkole jakieś wódki gokarty kawy i inne rzeczy. Dla mnie to brak profesjonalizmu. Idę zdobyć wiedzę i mnie nie ma po. I szedłem do domu. Szkoda pieniądzy.

Dokładnie znajomi z pracy mogą zawracać dupe.

Relacje interpersonalne Ci szlifują i światopogląd zmieniają... 

Pracownik, ma też swoje prawa: urlopy, inaczej składki do emerytury mu się liczą. Tego jest ogrom.

No, mnie to wszystko ...i tylko o milion mi chodzi.

U mnie było tak na kierunku fotografii integrowali się po szkole jakieś wódki gokarty kawy i inne rzeczy. Dla mnie to brak profesjonalizmu. Idę zdobyć wiedzę i mnie nie ma po. I szedłem do domu. Szkoda pieniądzy.

No i przydala Ci sie na cos ta wiedza?

Kiedyś Ci już napisałam: masz zanik potrzeb.

Przed chwilą, Kulfon napisał:

No i przydala Ci sie na cos ta wiedza?

Nie, to było wtedy moja jedna z pasji. Tak jak informatyka. Kasy z tego nie ma w sumie.

Kiedyś Ci już napisałam: masz zanik potrzeb.

Potrzeba bycia rentierem mi wszystko robi.

No, mnie to wszystko ...i tylko o milion mi chodzi.

2000 więcej

Odlicz ZUS, podatek, odlicz w rocznym rozumieniu jakiś urlop płatny, odlicz różnicę w ewentualnym zwolnieniu i parę rzeczy się jeszcze znajdzie. Poza tym pracownik ma okres wypowiedzenia, współpracujący człowiek w ciągu dnia ląduje na bezrobociu.

6 minut temu, Kulfon napisał:

No to policz jak zarabiasz ten milion na rok to nawet jakbys na ciuchy i fryzjera wydal 10 tys to i tak jaki masz zysk 😄

Oddalalo by mnie w czasie. Jak bym musiał paski po 1500 kupować mając ileś tam kilka tysięcy.

7 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Nie przeraża Cię, że czekając aż Ci się w końcu odłoży, to całe życie Ci przeleci między palcami i nic z niego nie skorzystasz? Trzeba żyć, a nie tylko istnieć... Można z wszystkiego rezygnować i na wszystkim oszczędzać, ale takie życie jest zwyczajnie chuuujowe 😉

Nie bo ja już korzystam z niepracowania.

5 minut temu, .Kobietka napisał:

2000 więcej

Odlicz ZUS, podatek, odlicz w rocznym rozumieniu jakiś urlop płatny, odlicz różnicę w ewentualnym zwolnieniu i parę rzeczy się jeszcze znajdzie. Poza tym pracownik ma okres wypowiedzenia, współpracujący człowiek w ciągu dnia ląduje na bezrobociu.

Wiem mi chodziło o różnicy 2000+ już naprawdę na czysto.

3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Oddalalo by mnie w czasie. Jak bym musiał paski po 1500 kupować mając ileś tam kilka tysięcy.

Nic by Ci sie nie oddalilo, bo milion moglbys w 2 lata odlozyc, albo i szybciej 😄 Teraz jakies grosze odkladasz i zyjesz jedzac ryz i mieszkajac z mama. Gdybys naprawde chcial zarobic pieniadze to bys znalazl inny sposob, tylko Ci tak wygodnie, bo nie musisz nic robic. I spoko, Twoja sprawa, ale nie wmawiaj nam, ze nic innego Ci sie nie oplaca.

Przed chwilą, Kulfon napisał:

Nic by Ci sie nie oddalilo, bo milion moglbys w 2 lata odlozyc, albo i szybciej 😄 Teraz jakies grosze odkladasz i zyjesz jedzac ryz i mieszkajac z mama. Gdybys naprawde chcial zarobic pieniadze to bys znalazl inny sposob, tylko Ci tak wygodnie, bo nie musisz nic robic. I spoko, Twoja sprawa, ale nie wmawiaj nam, ze nic innego Ci sie nie oplaca.

A co mi się opłaca w Polsce? Chyba dawno tutaj nie byłaś tutaj nie jest taniej niż w uk a drożej. Gry nie kupisz za 1£ nie kupisz sobie tak tanio kosmetyków. Spokojnie możesz udawać że zarabiasz 5razy więcej.

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Pełna zgoda, bo są ludzie którzy zostają specjalistami w swojej dziedzinie, zarabiają duże pieniądze, większość inwestują i są np w wieku 30-kilku lat członkami kilku rad nadzorczych i pracują mniej niż tydzień w roku za gruby kesz 😉

Poszła byś do pracy za 100£ tygodniowo?

A co mi się opłaca w Polsce? Chyba dawno tutaj nie byłaś tutaj nie jest taniej niż w uk a drożej. Gry nie kupisz za 1£ nie kupisz sobie tak tanio kosmetyków. Spokojnie możesz udawać że zarabiasz 5razy więcej.

się wyprowadz amazon potrzebuje niewolników w wielu krajach bo to jedna z najgorszych prac wątpię żebyś ty był w stanei biegać 12km dziennie na zmianie z paczkami. 

Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Pełna zgoda, bo są ludzie którzy zostają specjalistami w swojej dziedzinie, zarabiają duże pieniądze, większość inwestują i są np w wieku 30-kilku lat członkami kilku rad nadzorczych i pracują mniej niż tydzień w roku za gruby kesz 😉

Dziwne że wszyscy bronicie pracy a nic nie macie lepiej. Albo niewiele. Na ilu metrach zyjecie? Ja 50m2. Będziemy liczyć %.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować