Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gadamdosiebie

Mało dzieci się rodzi bo polki nie mogą znaleźć facetów

Polecane posty

1 minutę temu, RoxihaveHope napisał:

Generalnie oczywiście że nie przeszkadza, tylko tak to widzą te osoby... bo one chcą żyć jak przed dzieckiem- imprezki szalone, ciągłe wyjazdy, świecenie tyłkiem, kupowanie wszystkiego czego dusza zapragnie, realizowanie tylko swoich pasji i ambicji...

I co Ci to przeszkadza? Kazdy zyje jak chce. Nie ma obowiazku poswiecania sie. Poza tym Ty chcesz miec dzieci, zeby na starosc nie byc sama, a to tez jest przejaw egoizmu.

• Thanks 1

2 godziny temu, RoxihaveHope napisał:

jeszcze masz czas ... Twoja decyzja, mając 50-55 będzie za późno, może odczujesz skutek dopiero gdy umrą Ci najbliżsi i facet ale na pewno odczujesz tę decyzję 😞 

Szczerze to wole żałować ze nie mam dzieci, niż żałować ze się na nie zdecydowałam.

3 minuty temu, RoxihaveHope napisał:

Generalnie oczywiście że nie przeszkadza, tylko tak to widzą te osoby... bo one chcą żyć jak przed dzieckiem- imprezki szalone, ciągłe wyjazdy, świecenie tyłkiem, kupowanie wszystkiego czego dusza zapragnie, realizowanie tylko swoich pasji i ambicji...

dokładnie, do tego kariera,piękna figura i brak odpowiedzialności.

każdy normalny człowiek powinien w jakimś wieku dożyć do prokreacji,aby zostawić coś po sobie.

I nie muszą to być skrajne przypadki kiedy ma się piątkę dzieci.

3 minuty temu, Kulfon napisał:

I co Ci to przeszkadza? Kazdy zyje jak chce. Nie ma obowiazku poswiecania sie. Poza tym Ty chcesz miec dzieci, zeby na starosc nie byc sama, a to tez jest przejaw egoizmu.

Przejawem egoizmu jest myślenie typu, to mi zniszczy kariere,figure i mój piękny leniwy dzień.

Przed chwilą, RoxihaveHope napisał:

Ale faceci też tak mają- tylko bawić się na imprezkach, wyrywać i roochać,  pić z kolegami, kupować auta, podróże, własne pasje tylko rozwijać, kariera... generalnie chodzi by własne dobro i wolność było ponad wszystko- tak i one i oni myślą...

Oczywiście że też,tak mają.

7 minut temu, RoxihaveHope napisał:

Masz rację. Nie można mówić że przejawem egoizmu jest mieć dzieci z myślą że na stare lata się nie będzie samemu bo przecież nie wie się na 100% czy dzieci rzeczywiście zostaną z rodzicami , czy nie wyprowadzą się, nie wyjada daleko... przecież będą dorosłe i wolne... a na pewno przejawem egoizmu jest jak się tylko myśli o sobie tak jak tu mówisz o laskach wyżej.

To tylko ich dobra wola i to jak wychowałaś dzieci, sprawi czy zostaną z tobą na stare lata. 

a i też nie o to tu chodzi by ktoś się tobą zajmował,ale o to żeby nie być samotnym, wspierać swoje dzieci w decyzjach,słuchać o ich wzlotach i upadkach czy zostawić dla nich coś po sobie.

56 minut temu, EwaWa napisał:

Obniżona dzietnosc nie ma nic wspólnego z pieniędzmi ale z feminizmem. Znacie przecież bogatsze kraje niż Polska gdzie dzietnosc jest niska za to feminizm ma się dobrze. 

We wszystkich bogatszych krajach gdzie feminizm ma się dobrze dzietność jest dużo wyższa niż w Polsce!!!

57 minut temu, Niby normalny napisał:

dokładnie, do tego kariera,piękna figura i brak odpowiedzialności.

każdy normalny człowiek powinien w jakimś wieku dożyć do prokreacji,aby zostawić coś po sobie.

I nie muszą to być skrajne przypadki kiedy ma się piątkę dzieci.

Ale dlaczego powinien coś po sobie zostawić? I tak naprawdę co po sobie zostawisz? Te dzieci to będą odrębne osoby. Jak każdy boisz się śmierci, która definitywnie zakończy Twoje istnienie, ale posiadanie dzieci w niczym Ci nie pomoże. I tak znikniesz i tak 😉 Ja zresztą też 

• Thanks 1

3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ale dlaczego powinien coś po sobie zostawić? I tak naprawdę co po sobie zostawisz?

Po mnie zostaną tylko wspomnienia i fotografie.

24 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ale dlaczego powinien coś po sobie zostawić? I tak naprawdę co po sobie zostawisz? Te dzieci to będą odrębne osoby. Jak każdy boisz się śmierci, która definitywnie zakończy Twoje istnienie, ale posiadanie dzieci w niczym Ci nie pomoże. I tak znikniesz i tak 😉 Ja zresztą też 

Pomoże przeżyć ostatnie chwile życia.Myśl o tym że umierasz w samotności jest dużo gorsza.

22 minuty temu, Niby normalny napisał:

Pomoże przeżyć ostatnie chwile życia.Myśl o tym że umierasz w samotności jest dużo gorsza.

Umierasz i tak zawsze samotnie, choćby wokoło zgromadził się tłum ludzi 😉

24 minuty temu, Niby normalny napisał:

faktycznie całe życie się mećzyć żeby przez chwilę w czasie smierci nie być samemu 😄  a moze byc tak ze cale życie sie poswiecasz a pozniej zlapie cie zawal w lesie albo wpadniesz pod tira i tak umierasz samotnie. 

te rozkminy ludzi których jedynym celem jest prokreacja w imię jakiejś szklanki wody na starośc są doprawdy zabawne 😄

• Like 1
  • Thanks 2

Szczerze mówiąc jak umierasz to masz naprawdę w du.pie czy ktoś jest bliski czy nie ...

Bardziej istotne jest żeby nie bolało i czy ma kto wodę podać albo poduszkę poprawić bo ty już nie będziesz miał siły 

• Thanks 1

Prawie wszyscy moi bliscy zmarli sami. Bylam swiadkiem tylko jednej smierci gdy umierajacy i tak juz byl w stanie wegetatywnym i zostal odlaczony od maszyny. W takim stanie mozg juz i tak nie funkcjonuje i czlowiek nie wie co sie dzieje.

1 godzinę temu, Bimba napisał:

We wszystkich bogatszych krajach gdzie feminizm ma się dobrze dzietność jest dużo wyższa niż w Polsce!!!

Bo statystyki zawyzaja kobiety pochodzenia arabskiego. Francja, Szwecja.  Gdyby nie muzułmanki to dzietnosc byłaby tym jeszcze niższa, chociaż i tak nie jest za wysoka. 

2 minuty temu, EwaWa napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Bo statystyki zawyzaja kobiety pochodzenia arabskiego. Francja, Szwecja.  Gdyby nie muzułmanki to dzietnosc byłaby tym jeszcze niższa, chociaż i tak nie jest za wysoka. 

Niekoniecznie.

Wszystkie (białe) Angielki jakie znam bliżej mają 2-3 dzieci.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, EwaWa napisał:

no i znowu wszystkiemu winni ci arabowie nawet statystyke wypaczają 😄 

co wy sie tak tą dzietnością przejmujecie co za roznica czy poplakow bedzie 40 milionow czy 20 ? chcecie sąsiednie kraje podbijac i zołnierze potrzebni ? ludzie sa potrzbni do wzrostu gospodarczego ale mozna ich zastapic innymi ludzmi albo eksportem i juz sa zbedni. 

Edytowano przez Iibed

I żeby byli śmieszniej wszystkie mlode Polki jakie znam w UK też mają minimum dwoje dzieci. 

I każda z nich mówi  że w Polsce absolutnie nie zdecydowałyby na więcej niż jedno dziecko.

8 minut temu, RoxihaveHope napisał:

Wiesz to z własnego doświadczenia? 😄 Ja wiem, że gdy człowiek umiera bardzo często woła ludzi, boi się, traci orientację, wzrok,  czucie, dlatego woła ludzi w tym strachu i właśnie jest potrzebne by ktoś obok siedział i trzymał za rękę, mówił do Ciebie. Umierającego należy tylko trzymać za rękę, lepiej nie głaskać po twarzy itp. bo może to sprawić ból, często umierający ma suche bardzo usta to trzeba zwilżyć by trochę mu ulżyć, czasem sam nawet o to prosi puki jeszcze może... Dużo by pisać o tym- tak, że nie mówi, że coś wiesz na ten temat...

Akurat tak się składa że niestety wiem, stąd te spostrzeżenia i naprawdę nie ma już znaczenia czy tą rękę trzyma ktoś z rodziny czy opiekun 

8 minut temu, RoxihaveHope napisał:

nie każdy jest podłączony pod maszynę, wielu woli umrzeć w domu nie w szpitalu nie przy aparaturze

Tylko że mało osób ma taki wybór. Z moich bliskich nikt nie miał, zawsze była to nagła śmierć lub w szpitalu.

7 minut temu, Iibed napisał:

no i znowu wszystkiemu winni ci arabowie nawet statystyke wypaczają 😄 

co wy sie tak tą dzietnością przejmujecie co za roznica czy poplakow bedzie 40 milionow czy 20 ? chcecie sąsiednie kraje podbijac i zołnierze potrzebni ? ludzie sa potrzbni do wzrostu gospodarczego ale mozna ich zastapic innymi ludzmi albo eksportem i juz sa zbedni. 

Akurat islam nakazuje posiadanie jak największej ilości dzieci i sugeruje podbój terytorium przez liczne zasiedlenie ....

A ja mam dzieci bo chciałam je mieć. I nie wiem skąd się wzięła we mnie ta chęć i w sumie średnio mnie to interesuje.  Zycie jest piękne i nie ma co za bardzo go analizować  skąd się bierze to czy tamto. Tak zostaliśmy stworzeni i nie ma co kijem Wisły zawracać 

A ja mam dzieci bo chciałam je mieć. I nie wiem skąd się wzięła we mnie ta chęć i w sumie średnio mnie to interesuje.  Zycie jest piękne i nie ma co za bardzo go analizować  skąd się bierze to czy tamto. Tak zostaliśmy stworzeni i nie ma co kijem Wisły zawracać 

No to masz fart . Bo ja znam takie które chciały, miały i im się odwiedziało macierzyństwo ...

6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

No to masz fart . Bo ja znam takie które chciały, miały i im się odwiedziało macierzyństwo ...

Byc może to wrodzona wśród Polaków skłonność do narzekania, a być może wiedziały że w niektórych "kregach" trzeba narzekać na macierzyństwo. 

Ja znam odwrotny przypadek, kobieta ok 40 nagle zapragnęła dziecka.... I też ma pretensje, nie wiadomo o co i do kogo. 

"Rodzina nie cieszy, nie cieszy gdy jest lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies"

Chociaz z drugiej strony np mojej mamy koleżanka miała trzy córki, dwie wyszły za mąż za Najemców natomias mąż jednej  nich dostał pracę w innym mieście więc rzecia córka również wyjechała, ta pani została sama jak palec, dodam że sama wychowywał te dziewczyny.

Byc może to wrodzona wśród Polaków skłonność do narzekania, a być może wiedziały że w niektórych "kregach" trzeba narzekać na macierzyństwo. 

Ja znam odwrotny przypadek, kobieta ok 40 nagle zapragnęła dziecka.... I też ma pretensje, nie wiadomo o co i do kogo. 

Ale one nie narzekały tylko oddały dzieci 

Chętnie powiedziałbym coś na ten temat ale nie szukam wrogów bo w końcu mnie dopadną i polecą wióry 😄

6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale one nie narzekały tylko oddały dzieci 

To już bardziej przypadki psychiatryczne mi się wydaje. Choroby chodzą po ludziach, chociaż ja osobiście nie znam nikogo takiego. 

• Like 1

9 godzin temu, Niburdiama napisał:

Nie mam insta 😎🤑 ale jestem tego swiadoma, a mezczyzni tez sa świadomi ?? Czy chętnie wiaza sie z dziewczyną z żółtymi zębami i blizna? 

Nie tylko o insta chodzi tylko o całą cyfroze, obejrzyj od 8 minuty do końca.

5 minut temu, EwaWa napisał:

To już bardziej przypadki psychiatryczne mi się wydaje. Choroby chodzą po ludziach, chociaż ja osobiście nie znam nikogo takiego. 

Raczej nie. Po prostu nie mogły sobie poradzić z dziećmi więc je zostawiły

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować