Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

czy to normalne że kobieta się obraża o brak inicjatywy faceta

Polecane posty

Donny, a co ma zrobić? Zadzwoni i powie: czesc Donny...tu Kicia Kiciusia, teraz juz Tygrysowska. Wiesz...chciałabym Ci powiedziec co waznego...mysle nad rozwodem, ale czujde sie juz taaka samotna, tyle pustyni przeszlam,by kogos porzadnego znaleźć i nagle spotkalam Ciebie Romeo, lecz jestes zakazanym owocem. Och bardzo zakazanym...to nie takie proste wyjaśnić Ci w kilku słowach, juz predzej jezykiem ciala,przepraszam chyba sie zagalopowałam...mam treme...to jak będzie? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, downhiil napisał:

a ona ma faceta skąd mam wiedzieć co robi właśnie, na pewno czeka z utesknieniem

Podobają Ci się rosjanki- ukrainki? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Niby normalny napisał:

szkoda tylko że większość kobiet tego nie rozumie, i woli grać w te swoje gry na gesty,przyciąganie i podchody 

naczytaly sie glupot o niedostępności 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lilys napisał:

Jak kobieta ma faceta lub męża to jaki sens uganiania się za nią, jakby chciała związek zakończyć to by to zrobiła a tak to tylko koleżanka z pracy która miło się uśmiecha i tyle. Podobno to kobiety nad interpretują zachowania widać że faceci również. 

no nie zawsze, czesto dopiero swoich gachów zostawiaja jak juz maja mocny grunt u nowego kandydata, zwłaszcza w pewnym wieku, tak rzucac kazdego to moze sobie 20 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, downhiil napisał:

naczytaly sie glupot o niedostępności 

Wcale się nie naczytaly tylko gdyby do Ciebie podeszla i zazartowala: kiedy mi sie tak przyglądasz, przeszywajacym spojrzeniem mam wrażenie, że przemawiasz do mnie jezykiem ciala: chciałbym Cie zaprosic pooglądać kolekcje motyli z mosiądzu. I nie mylę sie? To byś spalił cegle i pomyslal: crazy 😎🤑i dospiewal sobie chętnie by obejrzała dorodnego motyla z mosiądzu. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, downhiil napisał:

no nie zawsze, czesto dopiero swoich gachów zostawiaja jak juz maja mocny grunt u nowego kandydata, zwłaszcza w pewnym wieku, tak rzucac kazdego to moze sobie 20 latka

Niektóre kobiety są samodzielne, może masz szczęście i taką spotkałeś. Pewnie ktoś teraz marzy żeby się zakochać ,a Ty traktujesz to jak nieszczęście .Nie wiesz co Ona robi i nie zakładaj z góry ,jak będzie miała czas odpisze. Nie wynika z tego co piszesz że udaje niedostępną bo nie ma na co reagować, nie przejęła pałeczki tylko .Czy Cię pożąda myślę ,że to jeszcze nie ten etap .Słabo się znacie jak masz takie opory pomyśl czy możesz się czegoś dowiedzieć .Ona pewnie też nie zakłada że żyjesz w celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, downhiil napisał:

no nie zawsze, czesto dopiero swoich gachów zostawiaja jak juz maja mocny grunt u nowego kandydata, zwłaszcza w pewnym wieku, tak rzucac kazdego to moze sobie 20 latka

Tym bardziej bym nie brała skoro jej źle to niech zakończy nie dla kogoś a dla siebie i skoro sugerujesz że to starsza kobieta to już powinna być na tyle dojrzała aby się innej gałęzi nie czepiać. Po co Ci kobieta która sama nie panuje nad swoim życiem i jakby co to Ciebie się uwiesi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lilys napisał:

Tym bardziej bym nie brała skoro jej źle to niech zakończy nie dla kogoś a dla siebie i skoro sugerujesz że to starsza kobieta to już powinna być na tyle dojrzała aby się innej gałęzi nie czepiać. Po co Ci kobieta która sama nie panuje nad swoim życiem i jakby co to Ciebie się uwiesi? 

Weź pod uwagę, że nie zawsze się da nad wszystkim panować...heh życie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cisza napisał:

Weź pod uwagę, że nie zawsze się da nad wszystkim panować...heh życie.. 

Biorę to pod uwagę jak najbardziej, każdy podejmuje jakieś decyzje a niektórzy nie podejmują bo zwyczajnie tak im wygodnie i masa usprawiedliwień oby tylko nie brać za siebie odpowiedzialności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie wycofalam z powodu jego braku inicjatywy. 

a tez nie wykazyealam, bo na poczatku to mezczyzna powinien,ale skoro on olal to widocznie nie teskni/nie zalezy mu to po co mi to? 😕

Edytowano przez rozowa mandarynka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

a co z tym całym równouprawnieniem ? 

ja feministka nie jestem, ale jak chcecie rownouprawnienia to sobie feninistek poszukajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

wole zdecydowanie,biedną dziewczynę bez ambicji,szkoły i majątku niż kogoś kto się obnosi z tym ile to nie osiągnął i że nie zwiąże się z gorszym od siebie, bo ona zasługuje na kogoś lepszego.  

Tylko taka na pewno pierwsza cie nie poderwie bo zapewne z racji swojego stanu rzeczy ma kompleksy. Zdecyduj się na którąś wersje i sie jej trzymaj. Nie rozumiem Twojego bolu dupy szczerze mówiąc. Czepiasz sie kobiet które mówią wprost czego chcą a czego nie jak szynszyla a sam gowno robisz. No bo gdybyś robil to by cie tu nie bylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

 

no to czemu tutaj jesteś ? czemu piszesz na uczuciowym? 

Bo jestem uczuciowa a uczucia to nie tylko związki i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Jaką wersje? ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

I dalej swoje tworzysz w głowie, i kreujesz swó zmyślony świat który nie jest czarno biały.

przykładowo bo jak to normalny facet który jest super jak to mówią kobiety, ma jakieś problemy ze sobą jest skąpcem,nie lubi kobiet, wykorzystuje itd. wiadomo przecież że wina jest po mojej stronie przez twój zmyślony światopogląd.

Zabawne jak tu ludzie pieprza rozne rzeczy a później wmawiaja cos tobie 🤣 mój światopogląd nie jest zmyslony. On istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

To że ty jesteś białorycerzem i simpem nie oznacza to że każdy facet musi być pantoflem

No i to jest twój i zresztą wielu kafejanuszy problem ze dla was zabieganie o kobietę oczywiście w naturalnym stopniu to zaraz jest biakorycerzenie i bycie jakims simpem. Życzę powodzenia z takim podejściem lecz pretensje do siebie miej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Lubię gadać z ludźmi . Ludzie są ciekawi . A przez pandemie to jest bardzo fajna i bezpieczna opcja prowadzenia ciekawych rozmow przy kawie ! 🙂

Dobrze poznać opinie obcych ludzi a nie tylko znajomych .Łatwiej wtedy zrozumieć odmienne od swoich zachowania. Tylko krowa nie zmienia zdania, a człowiek uczy się całe życie. Jak siedzę przed kompem czasem otworzę dodatkową stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli mogę się wtrącić...Jestem całkowicie normalny , mam swój świat , swoje życie , jakieś tam mniejsze i większe osiągniecia życiowe , 10 lat temu tutaj zaglądałem , poznałem kilka fajnych osób , głównie wirtualnie , teraz wróciłem troche z ciekawości , trochę z nadmiaru wolnego czasu.To do jakiej grupy się kwalifikuje?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Poza tym anonimowo ludzie są bardziej skłonni do większej szczerość i piszą po prostu co myślą, nie muszą się zastanawiać co na to Halinka powie...

Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo różnie niż ja ludzie widzą pewne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niby normalny napisał:

potem wpoisz sobie te wszystkie zachowania  i na końcu bedziesz sama jak większość stąd .

Mam nadzieję ,że nie wszystkie ,jestem mało podatna na wpływy. Może się mylę ,ale ostatnio słyszałam opinię na mój temat i bardzo się zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TakiTamJeden napisał:

Nie martw się... bo naprawdę nie ma o co

ok Ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaTamJedna... 😎
Dnia 21.02.2021 o 12:51, downhiil napisał:

a dlaczego samej nie sporbowac, czasem facet nie jest pewien czy ona sie nie bawi zwłaszcza gdy sprzexzne sygnaly wysyla i takie tam. Nie każdy ma tyle odwagi

Jakie to te sprzeczne sygnały wysyła? Wymień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 12:20, downhiil napisał:

przy czym sama jej też nie wyykazuje, jak myślicie? 

No ja taka właśnie jestem,nie  wiem w którym momencie mogłabym już pokazać,że mi zależy a potem jest już za późno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TakaTamJedna... 😎 napisał:

Jakie to te sprzeczne sygnały wysyła? Wymień. 

No ja sprubowałam jak sobie przypomnę i zostałam olana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mam to gdzieś zresztą to taki dziwny typ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×