Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KJJ

15dpo, 2 dni opóźnienia miesiączki, testy negatywne. Czy jest szansa na dziecko?

Polecane posty

Hej, jestem mamą prawie 5 letniego chłopca, w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ciążowych a test pozytywny wyszedł po kilku dniach po spóźnionym okresie. Z mężem w tym miesiącu staraliśmy się o maluszka. Obecnie jestem w 29dc, 15 dpo i od dwóch dni spóźnia mi się miesiączka. Co miesiąc kilka dni przed miesiączką pojawiały mi się na twarzy krostki, w niewielkiej ilości oraz czułam się "napompowana" (zatrzymywanie wody w organizmie) Teraz nie mam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki ani objawów ciąży, choć przez pierwszych kilka dni DPO miałam ich kilka, bardzo lekkich. Testy ciążowe robiłam od 8dpo, wiedziałam, że to zdecydowanie za wcześnie, jednak niektóre kobiety już wtedy otrzymują wynik pozytywny. Mimo wszystko robiłam testy codziennie z samego rana, za każdym razem wynik był negatywny. Mam mieszane uczucia, mąż mówi mi, że on wie, że jestem w ciąży, ja zupełnie odwrotnie, czuję się załamana negatywnymi testami. Dodam, że jesteśmy młodzi, zdrowi i nie mamy problemów z nadwagą. Od 3dpo biorę suplement Femibion, w razie gdybym jakimś cudem była w wymarzonej ciąży. Czy któraś z Was miała podobnie? Szukam wszędzie informacji. Bardzo nam zależy na ciąży, wiem, że są kobiety, które nie mają ani jednego dziecka, mają problemy z płodnością lub całkowity jej brak i wiele innych przykrości. Chciałabym tylko dowiedzieć się, czy mam jakieś szansę w ciągu kilku dni zobaczyć dwie kreski? 

Edytowano przez KJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zes sie rozpisala,

u mnie 5 dno po spodziewanym @ test wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob badanie krwi. Staracie sie miesiac i juz taka napinka? Spokojnie, to nie wyscigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×