Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niuniia99

Czy jeżeli nie biorę antykoncepcji, da się to jakoś udowodnić?

Polecane posty

Hejka, szybkie oytanie mam niby receptę na tabletki antykoncepcyjne, bo mój facet tak chce, ale jeżżeli ich nie biorę i zajdę wciążę jest jakiś sposób, by to udowodnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

ale po co udowadniac  i komu?

Jestem już w takim wieku że chcę dziecko, a on się chyba boi no i nie chce, i zmusza mnie do brania tabletek antykoncepcyjnych... chodzi o to, że jak "wpadniemy" boję się, że będzie podekrzliwy...Słuchajcie ja chcę córeczkę małą, a on na pewno się przekona ale biję się, że będzie coś podejrzewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się że będzie coś podejrzewaął bo ja od dawna już próbuję go przekonać i bardzo go kocham ale on nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niuniia99 napisał:

Boję się że będzie coś podejrzewaął bo ja od dawna już próbuję go przekonać i bardzo go kocham ale on nie chce...

no i chcesz powolac na swiat dziecko,ktorego ojciec moze niepokochac. 

Chlop odejdzie,zostaniesz samotna matka,a dziecko polsierota,bo mimo ze od alimentow nie ucieknie,nikt go zmusic nie moze by chcial miec kontakt z dzieckiem.

Psa se kup z takim podejsciem. Dziecko to istota rozumna,potrzebuje mamy i taty. Wzorcow obu plci,milosci obojga rodzicow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy w miarę rozumny facet się zorientuje że go wrobilas w dziecko . Co on z tym zrobi nie wiemy bo go nie znamy . Nie można założyć że nie pokocha dziecka bo go nie chciał. Ale z dużym prawdopodobieństwem z Tobą nie będzie już chciał być lub nie będzie Ci ufać i może zostanie dla dziecka tylko co to za związek???. Krótko mówiąc podstawowy fundament czuli zaufania zostanie zniszczony. 

A to twoje zdanie że chcesz córeczkę...dorośnij kobieto bo ciąża to nie koncert życzeń. Widać że jesteś niedojrzała i samolubna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irukangi napisał:

A co to za pomysł? Pies potrzebuje miłości i opieki .

Co do tematu. 

Nie ogarniam : mąż Ci każe brać tabletki? Co to jest? Jesteś ubezwłasnowolniona? Jeśli nie możecie się dogadać w tej sprawie to czas pomyśleć o rozwodzie. Po co dziecko ma mieć ojca który go nie chce?

Tak jak tutaj. Mozesz tez mu zaproponowac wazektomie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o dziecku jest najodpowiwdzialniejsza decyzja jaka czlowiek podejmuje w zyciu. Bo do konca zycia bedzie ponosil jej konsekwence. Konsekwencje bedzie ponosilo tez dziecko. Dlatego zawsze powinna byc wspolna. Jezeli wrobisz mezczyzne w dziecko, jest duza szansa, ze go nie zaakceptuje a Ciebie zostawi. Dziecko nie bedzie mialo ojca i nigdy nie zrozumie dlaczego tatus go nie kochal. Alimenty nie zalatwia sprawy a samotne macierzyństwa to ciezki kawalek chleba. Chcesz miec dziecko- znajdz sobie kogos kto tez go chce. Jesli postapisz inaczej, bedzirsz zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, niuniia99 napisał:

Jestem już w takim wieku że chcę dziecko, a on się chyba boi no i nie chce, i zmusza mnie do brania tabletek

Co to znaczy "zmusza mnie"?

Ja gnój nie chce dzieci to niech używa ręki albo prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zmusza cię do brania tabletek to jak zajdziesz to zmusi cię do aborcji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tych tabletek jeśli nie chcesz.

Skoro on tak panicznie boi się mieć dzieci to sam niech się zabezpiecza, podda wazektomii albo zamiast sexu wypije szklankę wody. A nie spycha odpowiedzialność na kobietę. Każda antykoncepcja może zawieść.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ashley napisał:

Nie bierz tych tabletek jeśli nie chcesz.

Skoro on tak panicznie boi się mieć dzieci to sam niech się zabezpiecza, podda wazektomii albo zamiast sexu wypije szklankę wody. A nie spycha odpowiedzialność na kobietę. Każda antykoncepcja może zawieść.

Tylko niech go najpierw poinformuje, ze nie zamierza lykac tabletek, by wiedzial, ze ma kupic zapas prezerwatyw. Wrabianie kogos w dziecko to mega swinstwo. 

Niech sie rozstana i kazde znajdzie sobie druga polowke ktora bedzie podzielac jej wizje rodziny. Z dziecmi lub bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 20:36, irukangi napisał:

Nie ogarniam : mąż Ci każe brać tabletki? Co to jest? Jesteś ubezwłasnowolniona? Jeśli nie możecie się dogadać w tej sprawie to czas pomyśleć o rozwodzie. Po co dziecko ma mieć ojca który go nie chce?

Jaki kurna mąż? przecież zapewne to pisze jakaś 22-letnia dziunia, która chce faceta na dziecko złapać bo wścieku macicy dostała.

Facet wie na co się zanosi, i dlatego nalega na tabletki. A jej się wydaje, że jak zajdzie w ciążę, to będą żyli długo i szczęśliwie buhahaha

A realia będą takie, że dostanie kopa na rozpęd i marne alimenty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumie za bardzo po co słuchasz faceta. On cię jak niewolnice traktuje jak ci coś każe. A skoro tak to masz prawo podać męża o przemoc psychiczna. Moim zdaniem on cię poważnie nie traktuje bo jakby kochał to by chciał mieć z tobą nie jedno, a cała gromadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 22:34, campania napisał:

Facet wie na co się zanosi, i dlatego nalega na tabletki.

To niech sobie znajdzie taką bez ja,jników, albo maci,cy. A najlepiej niech się sam podwiąże. Chce ruc,hać bez konsekwencji, to niech da coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×