Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Celebryckie Q&A - Spa i relaks :)

Polecane posty

1 minutę temu, Zathoyo napisał:

Znowu padł wątek ? Eghhhhhh 

ktos wie co tam się działo pod koniec ? 

Yup, padł. Ostatnie co ja pisałam, to że nie kumam fenomenu kiecki księżniczkowej. Dla mnie wszystkie Laski w tym wyglądają jak beza.

• Like 2

2 minuty temu, Linuszka napisał:

Yup, padł. Ostatnie co ja pisałam, to że nie kumam fenomenu kiecki księżniczkowej. Dla mnie wszystkie Laski w tym wyglądają jak beza.

Jak się nie ma gustu to takie się wybiera

2 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Dokładnie, a patrząc na te brwi to gustu tu raczej nie widać

5 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

A Alutka też nie miała czasem księżniczki? Coś mi się takiego kojarzy. 

Edytowano przez Linuszka

Przed chwilą, Magdalenkax2 napisał:

W szoku jestem że Alutka tak ładnie ukrywała palenie E😅

Na drugim wątku ktoś pisze, że była widziana z papierosami. No cóż, jak chcą się truć to kto im broni. Ale że nigdzie w tle na filmie nie było fajek, musiała nieźle pilnować bo ktoś by juz na bank zauważył 😁

4 minuty temu, Visnia napisał:

Na drugim wątku ktoś pisze, że była widziana z papierosami. No cóż, jak chcą się truć to kto im broni. Ale że nigdzie w tle na filmie nie było fajek, musiała nieźle pilnować bo ktoś by juz na bank zauważył 😁

Jak chodziłam z nią do lo to owsem z fajka ją widziałam ale myślałam że już przestała a tu proszę , ciekawe czy nadal ciągnie. Pewnie tak, skoro on palił to jednej osobie ciężko rzucić 

Ja po raz kolejny wspomniałam, że Ala jest naiwna, pół roku z Puchatkiem a on już ją doi - własny BiZnEs, jadłospisy robione u niej w mieszkaniu, gotowanie u niej, fotografowanie też, w dodatku jej sprzętem, bo własnego aparatu za kilka tys to on na pewno nie ma. Pół roku a typ sobie z niej robi trampolinę do "kariery". Jak ten związek przetrwa rok to będę bardzo zdziwiona 😉

• Like 2
  • Haha 1

1 minutę temu, gummybear napisał:

Ja po raz kolejny wspomniałam, że Ala jest naiwna, pół roku z Puchatkiem a on już ją doi - własny BiZnEs, jadłospisy robione u niej w mieszkaniu, gotowanie u niej, fotografowanie też, w dodatku jej sprzętem, bo własnego aparatu za kilka tys to on na pewno nie ma. Pół roku a typ sobie z niej robi trampolinę do "kariery". Jak ten związek przetrwa rok to będę bardzo zdziwiona 😉

Przetrwa do momentu aż pandemia się skończy 😅 później zacznie się normalne życie i tyle go widziano

Przed chwilą, gummybear napisał:

Skoro jest zdolny, to robi foty. Co za problem, zarobi kupi sobie swój sprzęt. To raz a dwa Puchatkowi widocznie ufa. Może go sprawdziła wcześniej, tego nie wiemy. Chyba miała prawo komuś zaufać. 

7 minut temu, Magdalenkax2 napisał:

Przetrwa do momentu aż pandemia się skończy 😅 później zacznie się normalne życie i tyle go widziano

Myślisz, że nadejdzie jakieś dzień i ktoś z rządu powie  "ok, dziś mamy koniec pandemii"? 😂😂😂😂😂

16 minut temu, Visnia napisał:

Jakim wątku? 🤔🤔

4 minuty temu, rozklekotanna napisał:

Skoro jest zdolny, to robi foty. Co za problem, zarobi kupi sobie swój sprzęt. To raz a dwa Puchatkowi widocznie ufa. Może go sprawdziła wcześniej, tego nie wiemy. Chyba miała prawo komuś zaufać. 

Te foty to akurat robiła Ala 😉 Mnie akurat jej aż taka ufność bardzo dziwi, dla mnie ten typek jest jakiś śliski. Nagle jak ma Alę to mu się zachciało biznes robić? Wcześniej nie mógł? Ewidentnie miał nadzieję, że fanki Ali kupią te jadłospisy, a pewnie wyszła klapa, bo ani on jakoś specjalnie tego nie reklamuje - dodał jedno story jak z tym ruszył, ani ona ANI JEDNYM słowem nie wspomina. A teraz jak wyszło to, że nie jest dietetykiem a sobie rozpisuje jadłospisy i że więcej z tego szkody niż pożytku to nikt tego nie kupi.

• Like 1

Te foty to akurat robiła Ala 😉 Mnie akurat jej aż taka ufność bardzo dziwi, dla mnie ten typek jest jakiś śliski. Nagle jak ma Alę to mu się zachciało biznes robić? Wcześniej nie mógł? Ewidentnie miał nadzieję, że fanki Ali kupią te jadłospisy, a pewnie wyszła klapa, bo ani on jakoś specjalnie tego nie reklamuje - dodał jedno story jak z tym ruszył, ani ona ANI JEDNYM słowem nie wspomina. A teraz jak wyszło to, że nie jest dietetykiem a sobie rozpisuje jadłospisy i że więcej z tego szkody niż pożytku to nikt tego nie kupi.

Ja byłam pewna że on studiuje dietetyke i dlatego myślałam że wydaje se tego foodbooka to dobra spoko😂 a tu on takie coś, napewno liczyl na łatwa kaskę z fanek Aliss. 

A wypowiedź Martyny o kanale na yt to ewidentny przytyk o Alicji 🙂

2 minuty temu, YTWIDZ napisał:

Myślisz, że nadejdzie jakieś dzień i ktoś z rządu powie  "ok, dziś mamy koniec pandemii"? 😂😂😂😂😂

Heh no nie 😃 jednak na ten moment wszystko jest pozamykane, nie ma zbytnio co robić to są dla siebie czasoumilaczami. Jak wróci w miarę wszystko do normy to myślę że może być z nimi różnie

• Like 1

3 minuty temu, kochamkielbase napisał:

Ja byłam pewna że on studiuje dietetyke i dlatego myślałam że wydaje se tego foodbooka to dobra spoko😂 a tu on takie coś, napewno liczyl na łatwa kaskę z fanek Aliss. 

A wypowiedź Martyny o kanale na yt to ewidentny przytyk o Alicji 🙂

Taaak, plus kolejny raz pokazali że czytają kafe 

Czy to ważne kiedy ktos biznes otwiera 3 city jest spore na bank da sobie radę - spokojna Twoja rozczochrana 😉
Po drugie nie martw się jak kobietę gościu załatwił ex tak szybko nie ufa i na bank nie da mu całej ręki najwyżej poda palec, chyba że Gostek jest lepszy w łóżku od ex w tym wypadku Emila, no to dostanie wszystko o czym sobie zamarzy 😉
Puchatek Ali nie wykręci - widzi że u niej była krótka piłka- czytaj Emil. Skok w bok to bye bye. Tu będzie bardziej ostrożna. Mówię to ja Kobieta mająca więcej lat niż 20 i 30 😉

3 minuty temu, rozklekotanna napisał:

Czy to ważne kiedy ktos biznes otwiera 3 city jest spore na bank da sobie radę - spokojna Twoja rozczochrana 😉
Po drugie nie martw się jak kobietę gościu załatwił ex tak szybko nie ufa i na bank nie da mu całej ręki najwyżej poda palec, chyba że Gostek jest lepszy w łóżku od ex w tym wypadku Emila, no to dostanie wszystko o czym sobie zamarzy 😉
Puchatek Ali nie wykręci - widzi że u niej była krótka piłka- czytaj Emil. Skok w bok to bye bye. Tu będzie bardziej ostrożna. Mówię to ja Kobieta mająca więcej lat niż 20 i 30 😉

Przecież to Emil zrobił bye bye. Nie wiadomo co Ala by zrobiła gdyby to się okazało jednorazowym skokiem XD

• Like 1
  • Thanks 1

9 minut temu, YTWIDZ napisał:

Rok 2070. 1350 fala pandemii. Zwalniamy komorę maszyny losującej i losujemy 6 aktualnie obowiązujących obostrzeń. Studenci i uczniowie klas IV-VII SP i szkół ponadgimnazjalnych od 50 lat uczą się zdalnie. 

• Haha 2

11 minut temu, Magdalenkax2 napisał:

Przecież to Emil zrobił bye bye. Nie wiadomo co Ala by zrobiła gdyby to się okazało jednorazowym skokiem XD

No ona powiedziała że on nie chciał być mężem, czyli to wyszło od niego🙂

O ile E może nie żałuje tego co zrobił A, ale z jego wypowiedzi we wcześniejszym Q&A można wywnioskować, że chociaż wystąpiła refleksja, że mógł to zrobić inaczej i zaoszczędzić cierpienia (o ile te odpowiedzi były szczere), to odpowiedzi M nie pozostawiają żadnych złudzeń jakiego pokroju jest to osoba. Dziewczyny się kiedyś zastanawiałyście jak ona się czuje z tym, co jej facet zrobił poprzedniej partnerce/żonie. Ja myślę, że ona się czuje świetnie. Nie tylko nie widzi absolutnie nic złego w zdradzie, ale przez te jej "subtelne" szpile wbijane Ali i całe żałosne Q&A pokuszę się o stwierdzenie, że ona się z tego cieszy. Czuje się lepsza, że jest tą dla której on zostawił inną. I tym epatuje poprzez organizowanie śmiesznego Q&A.

• Like 1

8 minut temu, Magdalenkax2 napisał:

Przecież to ona dala mu rozwód nie odwrotnie 🙂 
Na bank by go kopneła w dpsq 
Kobieta zdrady nie wybaczy nigdy. Na pewno nie taka jak Ala. On tą Martynę wykręci - kwestia czasu. Zresztą jest taka zasada w życiu - Nie zbudujesz szczęścia na czyimś nieszczęściu. 

Ja się zastanawiam jak tyle lat mogła być Alutka z kimś takim jak Struś. Chłopak bez większych wartości moralnych, zasad, poszanowania drugiego człowieka.

• Like 2

Przed chwilą, Pycholina napisał:

O ile E może nie żałuje tego co zrobił A, ale z jego wypowiedzi we wcześniejszym Q&A można wywnioskować, że chociaż wystąpiła refleksja, że mógł to zrobić inaczej i zaoszczędzić cierpienia (o ile te odpowiedzi były szczere), to odpowiedzi M nie pozostawiają żadnych złudzeń jakiego pokroju jest to osoba. Dziewczyny się kiedyś zastanawiałyście jak ona się czuje z tym, co jej facet zrobił poprzedniej partnerce/żonie. Ja myślę, że ona się czuje świetnie. Nie tylko nie widzi absolutnie nic złego w zdradzie, ale przez te jej "subtelne" szpile wbijane Ali i całe żałosne Q&A pokuszę się o stwierdzenie, że ona się z tego cieszy. Czuje się lepsza, że jest tą dla której on zostawił inną. I tym epatuje poprzez organizowanie śmiesznego Q&A.

Widać po niej że łechta ją to. Alicja na tym wszystkim wygra - zobaczycie. Ja do niej nic nie mam. Młoda jest widać po niej że spięła tyłek. To że miala marazm na YT to uważam, że winny był EMIL nikt inny. On nigdy nie dorósł do roli męża, to jest taki PIOTRUŚ PAN wiecznie dziecko i do tego Pinokio - bo kłamał. On jeszcze w życiu za to co zrobił to dostanie takiego kopa że się zdziwi. Karma wraca 😉  Żeby jeszcze Emilek i Martynka nie płakali bo spotka ich to co powinni już dawno dostać. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. 

• Like 5

Przed chwilą, Karynaaa napisał:

Ja się zastanawiam jak tyle lat mogła być Alutka z kimś takim jak Struś. Chłopak bez większych wartości moralnych, zasad, poszanowania drugiego człowieka.

Ona ma szczescie że to tak szybko sie rozpadło. Nie mieli dzieci i jakiegoś majątku od jej ojca.  Mało tego unieważnienie w kościele ona zawsze dostanie gorzej może być z Emilkiem. Bo w Kościele czasami jest tak, że unieważnienie potrafi dostać tylko jedna strona, druga niekoniecznie 😉 zwłaszcza taka co numer wywinęła i jeszcze jak Ala udowodni że zrobił to z premedytacją to on ma pozamiatane. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się