Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Celebryckie Q&A - Spa i relaks :)

Polecane posty

42 minuty temu, rozklekotanna napisał:

Nie mam, bólu. Nim się nie przejmuję, bo to cwaniaczek on za swoje dostanie. Ja tylko życzę Alicji jak najlepiej. 
Mną się nie martw mam dom i kochającą rodzinę, Mój mąż Mnie kocha więc spokojna Twoja rozczochrana , tym samym turlaj beret. Widać że coś ciebie ... boli, że ktoś może Ali pomóc. P.S. Uważaj lepiej na siebie, bo cię jeszcze Życie zaskoczy. 

Mam takie samo zdanie i podejście do tego wszystkiego.

Ja wychodzę z złożenia, że my Babki, musimy się trzymać razem ❤🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️

• Like 1
  • Thanks 3

A tak zmieniając temat to myślicie, że nad czym Ala tak intensywnie teraz pracuje? Bo mówiła, że w sumie wyszło to niespodziewanie, ale jakby było oczywiste, że to właśnie ona powinna 'stworzyć' takie coś

2 godziny temu, rozklekotanna napisał:

Nie mów hop 😛 Nie musi brać przyjaciół D E KL U 
Ty myslisz że co że przy cwaniakujesz. Nie martw się jak trzeba będzie to wszyscy jej pomogą, nawet nie będziesz wiedział kto co i kiedy. CELEBRYTA - Utrzymanek  litrami wódę z przyjaciółmi moze pić i tak nic nie uzyska. Znajdzie się ktoś kto jej pomoże. Na jej miejscu to juz teraz bym załatwiała. Póki wszystko pamięta.

Ad. 1 Fakt samochód był po mamie Alicji - zapomniałam 😛  mówię o VW ,a nie o tej jego starej Audi

Dekla to sobie w swoim otoczeniu poszukaj. Jak masz napady złości bo nie umiesz skumać żartu i łykasz jak pelikan to meliski się napij, akurat taka jest prawda że Ala kumpluje się z jego przyjaciółmi. Nie wiedziałaś że best friend Ali imprezuje z Martynka?

Edytowano przez Olo123
  • Like 4

23 minuty temu, Kurdeblaszka napisał:

A tak zmieniając temat to myślicie, że nad czym Ala tak intensywnie teraz pracuje? Bo mówiła, że w sumie wyszło to niespodziewanie, ale jakby było oczywiste, że to właśnie ona powinna 'stworzyć' takie coś

Pewnie planner, bo co innego ona może zrobić 🤷‍♀️

33 minuty temu, gummybear napisał:

Pewnie planner, bo co innego ona może zrobić 🤷‍♀️

czyli odgapiła pomysl  z tego wątku

8 minut temu, Ama_ napisał:

czyli odgapiła pomysl  z tego wątku

nawet na jej filmikach sprzed 3-4 lat, dziewczyny w komentarzach sugerowały jej własny produkt jak np. planer

Ciekawe czy Struś po skończonej pracy podwoził ,,sąsiadkę'' z Orange do domu autem Alutki ,coby się tramwajem nie wlokła 😬

Edytowano przez Karynaaa
  • Like 1

7 godzin temu, Olo123 napisał:

Dekla to sobie w swoim otoczeniu poszukaj. Jak masz napady złości bo nie umiesz skumać żartu i łykasz jak pelikan to meliski się napij, akurat taka jest prawda że Ala kumpluje się z jego przyjaciółmi. Nie wiedziałaś że best friend Ali imprezuje z Martynka?

Lecz się naprawdę - podesłać Tobie adres Mojej Ciotki w 3 city jest bdb psychologiem, w prawdzie od trudnej młodzieży, ale widać jeszcze ani jedno ani drugie nigdy nie dorosło 😛 
I co z tego, że z Alą imprezuje, widać jaki przyjaciel, że nie macie wyłączności. Po drugie mało Mnie obchodzi z kim Ala się spotyka, co ma żyć w kieracie i płakać za Tobą, Ty byłeś chwilą tylko momentem i tyle w temacie, ona jest w innym levelu swojego życia. Idzie dalej, a ty zakompleksiony człowieczku nie możesz tego znieść. Naprawdę poszukaj specjalisty to Tobie pomoże, bo nienawiść Ciebie zatruwa od środka i robisz się podłym i wyrafinowanym człowiekiem bez zasad moralnych. 

• Haha 1

Matko kochana nie moge jej słuchać w kółko gada juz o tym samym. No płacze ze śmiechu jak mówi, ze biedna przepracowana musi nauczyć sie oddzielać czas pracy od czasu wolnego, że ni3 sprawdza telefonu jak ma czas wolny - jakoś nie widać tego sprawdzania telefonu i interakcji z widzami jak jest czas pracujący. Że teraz na insta jest jej mniej, bo projekt i jest zapracowana  na insta to ona regularnie była po rozstaniu i tyle teraz wicki niepotrzebne. 

I te komentarze o filmiku z zarzadzaniem czasem  płacze

Przeklejam z drugiego wątku teraz dopiero ogarnełam 🤣

1 godzinę temu, Karynaaa napisał:

Ciekawe czy Struś po skończonej pracy podwoził ,,sąsiadkę'' z Orange do domu autem Alutki ,coby się tramwajem nie wlokła 😬

W 3 city albo SKM albo trolejbus najczęściej 😉
Jak myślisz, może mu w nim nawet loda ogarnęła. Po to mu były dwie potrzebne. On już przed ślubem ją znał widać na filmikach jak do Ali się odnosił,  ona miała za dużo na głowie i tak chyba nie do końca go obserwowała. Widać też jaki był wściekły na Majorce, coś go gryzło cały czas, nie chciał wcześniej odejść ale za dużo by stracił, mało tego był z dala od rodziny i widocznie bał się czegoś, przyzwyczajony do życia przy Ali na pewnym standardzie.
Myślał może, że po ślubie coś teściu ogarnie, może jakiś wspólny duży prezent, liczył może na odpowiedni podział później, a tu średnio, chociaż może i coś wyszarpał. Dorobić się nigdy nie dorobił to na bank.
Dlatego Ja na miejscu Ali bym mu dokopała unieważnieniem małżeństwa tak, żeby ona dostała a on, żeby całe życie się bujał z syfem w papierach. 

15 godzin temu, rozklekotanna napisał:

Czy to ważne kiedy ktos biznes otwiera 3 city jest spore na bank da sobie radę - spokojna Twoja rozczochrana 😉
Po drugie nie martw się jak kobietę gościu załatwił ex tak szybko nie ufa i na bank nie da mu całej ręki najwyżej poda palec, chyba że Gostek jest lepszy w łóżku od ex w tym wypadku Emila, no to dostanie wszystko o czym sobie zamarzy 😉
Puchatek Ali nie wykręci - widzi że u niej była krótka piłka- czytaj Emil. Skok w bok to bye bye. Tu będzie bardziej ostrożna. Mówię to ja Kobieta mająca więcej lat niż 20 i 30 😉

Tu akurat nie był skok w bok i wielkie przeprosiny o wybaczenie, tylko on ją po prostu zostawił dla innej, to jego decyzja była, nie Ali.

• Like 3

Przed chwilą, Mikiriki napisał:

Tu akurat nie był skok w bok i wielkie przeprosiny o wybaczenie, tylko on ją po prostu zostawił dla innej, to jego decyzja była, nie Ali.

Ali o rozwodzie, bo mógł tak wisieć latami jakby jej nie zależało, on sam z siebie pozwu by nie zaniósł. 

16 minut temu, rozklekotanna napisał:

Ali o rozwodzie, bo mógł tak wisieć latami jakby jej nie zależało, on sam z siebie pozwu by nie zaniósł. 

A skąd ty wiesz 😂 sory dziewczyno ale twoje wypowiedzi wyglądają jakbyś miała coś z deklem 🙂 Sądzę że to była też jego dezycja bo Alicja wprost mówiła że to JEMU odechciało się być mężem i to on chciał odejść. Zresztą zakochał się, napewno nie błagałby Ali o wybaczenie, on chciał tego rozwodu, on jej przecież nie chciał 

• Like 5

1 godzinę temu, rozklekotanna napisał:

W 3 city albo SKM albo trolejbus najczęściej 😉
Jak myślisz, może mu w nim nawet loda ogarnęła. Po to mu były dwie potrzebne. On już przed ślubem ją znał widać na filmikach jak do Ali się odnosił,  ona miała za dużo na głowie i tak chyba nie do końca go obserwowała. Widać też jaki był wściekły na Majorce, coś go gryzło cały czas, nie chciał wcześniej odejść ale za dużo by stracił, mało tego był z dala od rodziny i widocznie bał się czegoś, przyzwyczajony do życia przy Ali na pewnym standardzie.
Myślał może, że po ślubie coś teściu ogarnie, może jakiś wspólny duży prezent, liczył może na odpowiedni podział później, a tu średnio, chociaż może i coś wyszarpał. Dorobić się nigdy nie dorobił to na bank.
Dlatego Ja na miejscu Ali bym mu dokopała unieważnieniem małżeństwa tak, żeby ona dostała a on, żeby całe życie się bujał z syfem w papierach. 

Ja też myślę, że znali się przed ślubem i już wtedy było coś na rzeczy. Wystarczyło oglądać vlogi żeby widzieć, że jego zachowanie nagle się zmieniło. Poza tym cały czas powtarzają jak mantrę, że poznali się we wrześniu i odpowiadają na te pytania po kilka razy. Jakby chcieli udowodnić, że faktycznie tak było i trochę się wybielić, że wcale nie trwało to tak długo. 

Pamiętajcie ten film jak pojechał do Warszawy i wrócił taki totalnie dziwny, że aż od razu sobie pomyślałam, że ten typ ma coś na sumieniu. Kiedy to było? Przed czy po ślubie? 

Edytowano przez ewaasss

4 minuty temu, ewaasss napisał:

Ja też myślę, że znali się przed ślubem i już wtedy było coś na rzeczy. Wystarczyło oglądać vlogi żeby widzieć, że jego zachowanie nagle się zmieniło. Poza tym cały czas powtarzają jak mantrę, że poznali się we wrześniu i odpowiadają na te pytania po kilka razy. Jakby chcieli udowodnić, że faktycznie tak było i trochę się wybielić, że wcale nie trwało to tak długo. 

Dziwne to.. Jeżeli zakochali się w sobie jeszcze przed ślubem to dlaczego go brał? Aż tak mu zależało na tej kasie ojca Alki? I Martynie nie przeszkadzało że będzie ślubował innej? I aż od kwietnia do listopada zastanawiał się czy chce z nią być mimo że się zakochał? Wątpię 

2 minuty temu, kochamkielbase napisał:

Dziwne to.. Jeżeli zakochali się w sobie jeszcze przed ślubem to dlaczego go brał? Aż tak mu zależało na tej kasie ojca Alki? I Martynie nie przeszkadzało że będzie ślubował innej? I aż od kwietnia do listopada zastanawiał się czy chce z nią być mimo że się zakochał? Wątpię 

Jest też opcja, że przed M. był ktoś inny. Być może jednorazowo. 

• Like 1
  • Confused 1

26 minut temu, kochamkielbase napisał:

A skąd ty wiesz 😂 sory dziewczyno ale twoje wypowiedzi wyglądają jakbyś miała coś z deklem 🙂 Sądzę że to była też jego dezycja bo Alicja wprost mówiła że to JEMU odechciało się być mężem i to on chciał odejść. Zresztą zakochał się, napewno nie błagałby Ali o wybaczenie, on chciał tego rozwodu, on jej przecież nie chciał 

Ja odebrałam to "przestał chcieć być mężem" (wydaje mi się, że "chciał odejść" nie padło) bardziej jako "olał żonę i sypiał z inną". Nie wiem czemu uważacie, że ona chciała ratować to małżeństwo

• Like 1

24 minuty temu, ewaasss napisał:

Pamiętajcie ten film jak pojechał do Warszawy i wrócił taki totalnie dziwny, że aż od razu sobie pomyślałam, że ten typ ma coś na sumieniu. Kiedy to było? Przed czy po ślubie? 

To było po ślubie w filmiku, w którym mąż wrócił stęskniony 

• Like 1

6 minut temu, kochamkielbase napisał:

Naprawdę już nie róbcie z siebie wielkich cele-brytów z kompleksami. 
Jedno i drugie zakompleksione. Esiu bo wiecznie żył w cieniu Alicji, a Twój bo pochodzisz ze wsi. Skoro jej nie kochał to po co się żenił. Tylko zawsze jedno się nasuwa, każdy pracujący w Sądzie Cywilnym od Spraw rodzinnych wie, nie musi za dużo czytać. 
Dla Ali lepiej że tak szybko to wszystko wyszło. Do roku czasu jak małżeństwo trwało to ona zawsze unieważnienie dostanie, nawet za dużo świadków nie potrzebuje z "Przyjaciół Placka" Wystarczy jej odpis z rozwodu z kserokopią z każdego dnia rozprawy. Ma zresztą silne dowody w postaci filmików gdzie widać jak ESIO zachowuje się jak oszołom w sumie. 
Dlatego będzie jak mówią ona dostanie druga szansę w Kościele a Jego u du pi ą.
Miałam podobną sytuację u znajomych tylko, że tam rok czasu niby farsa trwała, dziewczyna przeciągnęła rozwód i dlatego niby tak długo. Tam była podobna sytuacja, tylko w drugą stronę. Facet dostał unieważnienie na 3 czy 4 rozprawie kościelnej, a ta dziewczyna nie. 
Ta cała Martyna to Alicji do pięt nie dorasta. Alicja zawsze była damą i damą będzie.  Ona widać na zdjęciach jest wyjątkowo wulgarna. Martyna zawsze będzie osobą która rozwaliła związek. Zawsze ją rodzina tak będzie traktowała, kwestia czasu jak czar pryśnie i ktoś w końcu pęknie. Nie pomoże Esiowi nawet ślub cywilny. Ośmieszył się chłopak na całej linii frontu. Każdy na Jego ślub będzie patrzył z przymrożeniem oka. Nawet kasy nie nazbiera na weselu  😄 Bo goście raz już mu dali 😛  

• Thanks 1
  • Haha 1

5 minut temu, ejno napisał:

Ja odebrałam to "przestał chcieć być mężem" (wydaje mi się, że "chciał odejść" nie padło) bardziej jako "olał żonę i sypiał z inną". Nie wiem czemu uważacie, że ona chciała ratować to małżeństwo

Też wydaje mi się że nie spełniał obowiązku małżeńskiego, Kogut nie dawał rady 😄 

2 godziny temu, rozklekotanna napisał:

Lecz się naprawdę - podesłać Tobie adres Mojej Ciotki w 3 city jest bdb psychologiem, w prawdzie od trudnej młodzieży, ale widać jeszcze ani jedno ani drugie nigdy nie dorosło 😛 
I co z tego, że z Alą imprezuje, widać jaki przyjaciel, że nie macie wyłączności. Po drugie mało Mnie obchodzi z kim Ala się spotyka, co ma żyć w kieracie i płakać za Tobą, Ty byłeś chwilą tylko momentem i tyle w temacie, ona jest w innym levelu swojego życia. Idzie dalej, a ty zakompleksiony człowieczku nie możesz tego znieść. Naprawdę poszukaj specjalisty to Tobie pomoże, bo nienawiść Ciebie zatruwa od środka i robisz się podłym i wyrafinowanym człowiekiem bez zasad moralnych. 

Ty laska jesteś serio chora. Co ty do mnie piszesz. Ty myslisz ze ja Esiem jestem? 😂😂 mnie zadna nienawisc nie zatruwa. Bardziej smieszy toksyczne towarzystwo. Robie się podłym człowiekiem bez zasad moralnych? Ty jesteś trzeźwa czy do czego ty piejesz? Odpisałam Ci na komentarz że znajomi Ali to przyjaciele Esia, ale to co odpisujesz mnie przeraża. Wizyte u ciotki rezerwuj sobie już dziś 

Grubo.

• Like 1

13 minut temu, rozklekotanna napisał:

Naprawdę już nie róbcie z siebie wielkich cele-brytów z kompleksami. 
Jedno i drugie zakompleksione. Esiu bo wiecznie żył w cieniu Alicji, a Twój bo pochodzisz ze wsi. Skoro jej nie kochał to po co się żenił. Tylko zawsze jedno się nasuwa, każdy pracujący w Sądzie Cywilnym od Spraw rodzinnych wie, nie musi za dużo czytać. 
Dla Ali lepiej że tak szybko to wszystko wyszło. Do roku czasu jak małżeństwo trwało to ona zawsze unieważnienie dostanie, nawet za dużo świadków nie potrzebuje z "Przyjaciół Placka" Wystarczy jej odpis z rozwodu z kserokopią z każdego dnia rozprawy. Ma zresztą silne dowody w postaci filmików gdzie widać jak ESIO zachowuje się jak oszołom w sumie. 
Dlatego będzie jak mówią ona dostanie druga szansę w Kościele a Jego u du pi ą.
Miałam podobną sytuację u znajomych tylko, że tam rok czasu niby farsa trwała, dziewczyna przeciągnęła rozwód i dlatego niby tak długo. Tam była podobna sytuacja, tylko w drugą stronę. Facet dostał unieważnienie na 3 czy 4 rozprawie kościelnej, a ta dziewczyna nie. 
Ta cała Martyna to Alicji do pięt nie dorasta. Alicja zawsze była damą i damą będzie.  Ona widać na zdjęciach jest wyjątkowo wulgarna. Martyna zawsze będzie osobą która rozwaliła związek. Zawsze ją rodzina tak będzie traktowała, kwestia czasu jak czar pryśnie i ktoś w końcu pęknie. Nie pomoże Esiowi nawet ślub cywilny. Ośmieszył się chłopak na całej linii frontu. Każdy na Jego ślub będzie patrzył z przymrożeniem oka. Nawet kasy nie nazbiera na weselu  😄 Bo goście raz już mu dali 😛  

Goście poczują się jak w dniu świstaka 😁 znowu to samo

• Like 1
  • Thanks 2

Przed chwilą, Olo123 napisał:

Ty laska jesteś serio chora. Co ty do mnie piszesz. Ty myslisz ze ja Esiem jestem? 😂😂 mnie zadna nienawisc nie zatruwa. Bardziej smieszy toksyczne towarzystwo. Robie się podłym człowiekiem bez zasad moralnych? Ty jesteś trzeźwa czy do czego ty piejesz? Odpisałam Ci na komentarz że znajomi Ali to przyjaciele Esia, ale to co odpisujesz mnie przeraża. Wizyte u ciotki rezerwuj sobie już dziś 

Grubo.

Ja nie potrzebuję bo nie wylewam hejtu na Alę 😛 Widać Wam Celebrytom się coś ten teguje, bo ktoś nie pochwala tego co zrobiliście czy w co wierzycie. Ala okazała się silną babką w porównaniu do paprocha 😄 
Tego znieść nie możecie. Liczyliście na jej wielką depresję, a ona spięła tyłek i pokazała wszystkim że jest w stanie góry przenosić, że to nie upadek, a lekcja. 

Przed chwilą, Christmas_Pudding napisał:

Goście poczują się jak w dniu świstaka 😁 znowu to samo

Tylko Aktorka inna 😄 Reżyser życia ten sam i może być powtórka z rozrywki 😄 

• Like 1

1 minutę temu, rozklekotanna napisał:

Ja nie potrzebuję bo nie wylewam hejtu na Alę 😛 Widać Wam Celebrytom się coś ten teguje, bo ktoś nie pochwala tego co zrobiliście czy w co wierzycie. Ala okazała się silną babką w porównaniu do paprocha 😄 
Tego znieść nie możecie. Liczyliście na jej wielką depresję, a ona spięła tyłek i pokazała wszystkim że jest w stanie góry przenosić, że to nie upadek, a lekcja. 

Jakim celebrytom? 🤔😂

To chyba do złej osoby tu stękasz, bo ja akurat twierdze że Alka tylko na dobre wyszła na rozstaniu z nim. Nie dość że żywiej wygląda to pozbyła się dzieciaka, ale widzę Ty masz jakiś życiowy problem skoro tak się cedzisz to ludzi.

2 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Dziewczyny, dajcie se po razie i nie psujcie wątku 😜

Kto Ci psuje wątek? Odniosłam się do jednego komentarza odnośnie tego,że znajomi Ali to przyjaciele Esia, a jakaś laska mnie wyzywa i piszę o psychologu dla mnie, a ewidentnie ma ze sobą problem, bo agresją bije na kilometr.

• Like 3

Ale popatrzcie Alutce żeby się oświadczyć zajęło parę dobrych lat bo jednak trochę byli ze sobą.A u cyk pyk i są zaręczyny.No mnie by takie coś dygło jednak...

• Like 2

1 minutę temu, Kateczkaaa napisał:

Ale popatrzcie Alutce żeby się oświadczyć zajęło parę dobrych lat bo jednak trochę byli ze sobą.A u cyk pyk i są zaręczyny.No mnie by takie coś dygło jednak...

Tak zazwyczaj bywa. Jeśli wieloletni związek się rozsypuje to w kolejnym para zazwyczaj szybko staje przed ołtarzem. Chociaż oni mnie zdziwili i jakoś dalej mi się wydaje, że ten związek długo nie pociagnie

3 minuty temu, Kateczkaaa napisał:

to wcale nie świadczy o ogromnej sile związku. tak jak tu dziewczyny piszą, minie kilka lat i może być ta sama sytuacja. skoro z jedną laską wziął ślub mimo ze wcale nie chciał, to możliwe ze teraz idzie za ciosem, chce udowodnić coś rodzinie i sobie samemu. emocje opadną i zostanie zwykle życie, a wtedy może i drugi rozwod będzie xD

• Like 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się