Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Celebryckie Q&A - Spa i relaks :)

Polecane posty

2 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Tak zazwyczaj bywa. Jeśli wieloletni związek się rozsypuje to w kolejnym para zazwyczaj szybko staje przed ołtarzem. Chociaż oni mnie zdziwili i jakoś dalej mi się wydaje, że ten związek długo nie pociagnie

Ja juz wcześniej o tym pisałam,ze znam pare ktora budowala szczescie swoje na nieszczesciu innego. Tez dawali im malo czasu. Slub był po roku, a dziś zgrana rodzinka z 10letnim stażem. Jak swoj na swojego wpadnie to nie ma reguły chyba

16 minut temu, Olo123 napisał:

Ja juz wcześniej o tym pisałam,ze znam pare ktora budowala szczescie swoje na nieszczesciu innego. Tez dawali im malo czasu. Slub był po roku, a dziś zgrana rodzinka z 10letnim stażem. Jak swoj na swojego wpadnie to nie ma reguły chyba

Może i tak być, ale równie dobrze za kolejne 5, 10 lat może wszystko runąć. Ile to Ala z Wiesiem była? 8 lat na pewno. Nikt mi nie wmówi że siedział z nią taki szmat czasu na siłę.

• Thanks 1

16 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Tak zazwyczaj bywa. Jeśli wieloletni związek się rozsypuje to w kolejnym para zazwyczaj szybko staje przed ołtarzem. Chociaż oni mnie zdziwili i jakoś dalej mi się wydaje, że ten związek długo nie pociagnie

Jest taka zasada że facet po nieudanym związku najpierw ma dziewczynę tzw odskocznię, dopiero w następnej się zako...e. Zobaczymy jak będzie. 

2 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Może i tak być, ale równie dobrze za kolejne 5, 10 lat może wszystko runąć. Ile to Ala z Wiesiem była? 8 lat na pewno. Nikt mi nie wmówi że siedział z nią taki szmat czasu na siłę.

Niee no mu chyba w głowie przeskoczyło dopiero jak nowa poznał

Przed chwilą, Christmas_Pudding napisał:

Amen .... Ja cały czas uważam, że on Martynę wcześniej znał, a coś pokombinowali. Może liczyli że Ala załamie się nerwowo i coś sobie zrobi. Z tego co pamiętam to mieszkanie jej rodzice kupili przed ślubem więc w podział majątku nigdy by nie weszło, chyba że biedny nie dowiedział się i nie doczytał. Wszystko co Ala miała przed ślubem to było tylko i wyłącznie jej. Jedyne czym może musiała sie podzielić to kasą po ślubie zebraną, ale Ja bym wszystko wydała przed rozwodem, baaardzo dużo bym wydała i góFno wielkie by dostał 😄

• Like 2

34 minuty temu, Kateczkaaa napisał:

Ale popatrzcie Alutce żeby się oświadczyć zajęło parę dobrych lat bo jednak trochę byli ze sobą.A u cyk pyk i są zaręczyny.No mnie by takie coś dygło jednak...

Teraz chłopak ma doświadczenie to mu łatwiej przyszło 😄 pierwszy raz zawsze jest najtrudniejszy! A trzeci to już w ogóle będzie luzik 😉

• Haha 2

Przed chwilą, ejno napisał:

Teraz chłopak ma doświadczenie to mu łatwiej przyszło 😄 pierwszy raz zawsze jest najtrudniejszy! A trzeci to już w ogóle będzie luzik 😉

Za trzecim razem szybciej powie, że się zakochał i się pomylił 😄 Może on jest jak Michał W. 

• Haha 1

2 minuty temu, ejno napisał:

Toz mowie ze to nasz Wisniewski jest😂😂

• Haha 1

18 minut temu, rozklekotanna napisał:

Amen .... Ja cały czas uważam, że on Martynę wcześniej znał, a coś pokombinowali. Może liczyli że Ala załamie się nerwowo i coś sobie zrobi. Z tego co pamiętam to mieszkanie jej rodzice kupili przed ślubem więc w podział majątku nigdy by nie weszło, chyba że biedny nie dowiedział się i nie doczytał. Wszystko co Ala miała przed ślubem to było tylko i wyłącznie jej. Jedyne czym może musiała sie podzielić to kasą po ślubie zebraną, ale Ja bym wszystko wydała przed rozwodem, baaardzo dużo bym wydała i góFno wielkie by dostał 😄

Chyba trochę popłynęłaś z tym 🤣

• Like 8
  • Thanks 2

11 minut temu, Olo123 napisał:

Rozmach ma, trzeba mu to przyznać. Nawet jeśliby się faktycznie mocno zakochał, to drugie zaręczyny i drugi ślub w tak krótkim czasie, gdzie syf w rodzinie był, to trzeba mieć zdrowie.

8 minut temu, Olo123 napisał:

Ma parcie na szkło. Michał W. też nie trawił jak żona mu zaczęła zarabiać i była bardziej medialna. Nawet System ten sam ma w związku jest i już szuka jak Azorek 🤣

1 godzinę temu, Kateczkaaa napisał:

Ale popatrzcie Alutce żeby się oświadczyć zajęło parę dobrych lat bo jednak trochę byli ze sobą.A u cyk pyk i są zaręczyny.No mnie by takie coś dygło jednak...

Napewno ja zabolało że ona miała zaręczyny po kilku latach i do tego wymuszone, a M od razu, mi też by było mega przykro nawet rok po rozwodzie 

40 minut temu, rozklekotanna napisał:

SORRY ale nie mogę tego czytać 😂 robicie z tej Alicji jakąś milionerkę, jakby M i E mieli na jakieś wielki majątek liczyć.. Opanujcie się, zwykła łaska której bogaci rodzice sponsorują życie, przecież ona nie ma firmy ani żadnego majątku! 

• Like 9
  • Thanks 1

25 minut temu, kochamkielbase napisał:

SORRY ale nie mogę tego czytać 😂 robicie z tej Alicji jakąś milionerkę, jakby M i E mieli na jakieś wielki majątek liczyć.. Opanujcie się, zwykła łaska której bogaci rodzice sponsorują życie, przecież ona nie ma firmy ani żadnego majątku! 

Dokładnie 😄 Z rozmów o zaręczynach przeszliśmy do spekulowaniu o majątku A i zaplanowanym oraz przebiegłym planie pozbycia się żony 😄 WTF

• Haha 5

26 minut temu, kochamkielbase napisał:

Mnie to śmieszy za każdym razem 😂 conajmniej jakby E rozstał się z Kulczykowa 😂

I tak chyba coś tam wkładu jego było i został spłacony skoro Audi za 40k wjechała po rozwodzie 

• Like 1
  • Haha 1

9 minut temu, Olo123 napisał:

Mnie to śmieszy za każdym razem 😂 conajmniej jakby E rozstał się z Kulczykowa 😂

I tak chyba coś tam wkładu jego było i został spłacony skoro Audi za 40k wjechała po rozwodzie 

Dokładnie, no może faktycznie ojciec kupił jej to mieszkanie, ale przecież Emil pracował ciągle, nie żył za jego pieniądze więc na pewno się dokładał, no nawet widać po aucie.. 👍

I wątpię ze oni specjalnie obmyślali jak tu się pozbyć Alicji.. 

A mógł oo prostu od niej odejść. Gadalibysmy, że Ala jest nudna i ciągle się zapętla, a nie że Esiu poszedł do innej i po roku się oświadczył 

• Thanks 1

3 minuty temu, kochamkielbase napisał:

Dokładnie, no może faktycznie ojciec kupił jej to mieszkanie, ale przecież Emil pracował ciągle, nie żył za jego pieniądze więc na pewno się dokładał, no nawet widać po aucie.. 👍

I wątpię ze oni specjalnie obmyślali jak tu się pozbyć Alicji.. 

Z tym planem pozbycia to popłyneła grubo😂😂

• Haha 1

16 minut temu, Olo123 napisał:

Z tym planem pozbycia to popłyneła grubo😂😂

Ja uważam że sprawa ma drugie dno, i na pewno jedna strona nie jest winna tylko obie. 🙂 Przecież Esio miał ogromne naciski na ślub od rodziców Ali podobno, może ciężko mu się było z tego wypłatać.

I był fragment z filmu "koniec 2019" gdzie Ala wyraźnie mówiła, coś w stylu że nie da się być dalej z kimś kto tego nie chce. To nie ona go kopnela w dupe, on sam odszedł 

1 godzinę temu, rozklekotanna napisał:

Dziewczyno, sorry, ale chyba masz coś z głową, nie da czytać się Twoich postów.

• Like 3

1 godzinę temu, kochamkielbase napisał:

No nie ma, ale z drugiej strony wygodnie mu było, bo z pensji w UPC by raczej na mieszkanie nie uciułał. Do spisku M i E się nawet nie odnoszę 😄

16 minut temu, kochamkielbase napisał:

Ja uważam że sprawa ma drugie dno, i na pewno jedna strona nie jest winna tylko obie. 🙂 Przecież Esio miał ogromne naciski na ślub od rodziców Ali podobno, może ciężko mu się było z tego wypłatać.

I był fragment z filmu "koniec 2019" gdzie Ala wyraźnie mówiła, coś w stylu że nie da się być dalej z kimś kto tego nie chce. To nie ona go kopnela w dupe, on sam odszedł 

Czyli zwykła pierdoła z niego, bo co to znaczy, że ciężko mu było 😄 nie mają dzieci (na szczęście!), kredytu też wspólnego nie mieli, mógł to zakończyć skoro nie chciał ślubu.

No sorry, ale jakby mi facet powiedział, że owszem, wziął parę miesięcy temu ślub, ale nie chciał go brać tylko teściowie naciskali to bym machnęła ręką na takiego melepetę 😛

• Thanks 1

Przed chwilą, Aoaa napisał:

Dziewczyno, sorry, ale chyba masz coś z głową, nie da czytać się Twoich postów.

Raczej mało w życiu widziałaś 😛 

• Haha 1

Nie zapominajcie też, że Ala też go kiedyś zdradziła. Więc oboje nie byli święci. Różnica jest taka, że Emil jej wtedy wybaczył i nie byli po ślubie. Skoro już takie zgrzyty mieli w związku, to nie była to stabilna relacja. Może i było uczucie, ale więcej w tym przyzwyczajenia. Poznał fajną dziewczynę i się zawinął, życie jest jedno. Chyba zrobiłabym to samo niż miałabym całe życie zastanawiać się jak by to było, lub spędzić życie z kimś kogo jednak nie kocham, bo to by było okłamywanie drugiej osoby. Powiecie, że mógł nie brać ślubu. M. poznał po ślubie i w tym jest cały problem, po co ta rozkmina. Poza tym zapuszczona w domu ciotka klotka w momencie gdy pojawia się atrakcyjna dziewczyna wcale nie zachęca do tego by zostać.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Gdzie Wy to wszystko widzicie o E i M? Mają jakieś konto na yt czy na instagramie?

5 minut temu, ejno napisał:

Czyli zwykła pierdoła z niego, bo co to znaczy, że ciężko mu było 😄 nie mają dzieci (na szczęście!), kredytu też wspólnego nie mieli, mógł to zakończyć skoro nie chciał ślubu.

No sorry, ale jakby mi facet powiedział, że owszem, wziął parę miesięcy temu ślub, ale nie chciał go brać tylko teściowie naciskali to bym machnęła ręką na takiego melepetę 😛

Przed chwilą, Aoaa napisał:

Nie zapominajcie też, że Ala też go kiedyś zdradziła. Więc oboje nie byli święci. Różnica jest taka, że Emil jej wtedy wybaczył i nie byli po ślubie. Skoro już takie zgrzyty mieli w związku, to nie była to stabilna relacja. Może i było uczucie, ale więcej w tym przyzwyczajenia. Poznał fajną dziewczynę i się zawinął, życie jest jedno. Chyba zrobiłabym to samo niż miałabym całe życie zastanawiać się jak by to było, lub spędzić życie z kimś kogo jednak nie kocham, bo to by było okłamywanie drugiej osoby. Powiecie, że mógł nie brać ślubu. M. poznał po ślubie i w tym jest cały problem, po co ta rozkmina. Poza tym zapuszczona w domu ciotka klotka w momencie gdy pojawia się atrakcyjna dziewczyna wcale nie zachęca do tego by zostać.

Dokładnie! Parę lat temu była zdrada z jej strony  Oni w ogóle do siebie też nie pasowali, inne charaktery inne sposoby spędzania czasu. Nie dziwię się Emilowi z jednej strony, mógł się rozejść wcześniej, ale każdy popełnia błędy. Moim zdaniem to też bezsensu po takim czasie go za to obwiniać, oni też mają pewnie dość wiadomości od psychofanek Ali. Nawet mówili że ktoś z widzów przychodził do salonu gdzie pracują więc... 

• Thanks 1

3 minuty temu, kochamkielbase napisał:

Dokładnie! Parę lat temu była zdrada z jej strony  Oni w ogóle do siebie też nie pasowali, inne charaktery inne sposoby spędzania czasu. Nie dziwię się Emilowi z jednej strony, mógł się rozejść wcześniej, ale każdy popełnia błędy. Moim zdaniem to też bezsensu po takim czasie go za to obwiniać, oni też mają pewnie dość wiadomości od psychofanek Ali. Nawet mówili że ktoś z widzów przychodził do salonu gdzie pracują więc... 

No ale im się.to.podoba ze stali się popularni. Dla mnie głupie jest tłumaczenie się że męczące było odrzucanie zaproszeń. Hmm, kwestia przeczekania tego i tyle. Ludzie w końcu by odpuścili.

Przed chwilą, ewaasss napisał:

A skąd wiecie, że ona go zdradziła? 

On miał chyba aska tam go ktoś zapytał i odpowiedział

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się