Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Celebryckie Q&A - Spa i relaks :)

Polecane posty

5 godzin temu, OleO napisał:

Gdzie Wy to wszystko widzicie o E i M? Mają jakieś konto na yt czy na instagramie?

insta

5 godzin temu, Magdalenkax2 napisał:

No ale im się.to.podoba ze stali się popularni. Dla mnie głupie jest tłumaczenie się że męczące było odrzucanie zaproszeń. Hmm, kwestia przeczekania tego i tyle. Ludzie w końcu by odpuścili.

tak,ale chyba Alka się TYLKO całowała z innym z tego co kiedyś pisano

Przed chwilą, Olo123 napisał:

Przedstawiciel UPC to 4-6tys brutto/mies

no to ma 4 wiecej nie ma bo mu podatku nie zabierają 

Dla chetnych, szukaja do Playa do forum konsultanta 😁

1 minutę temu, Olo123 napisał:

Dla chetnych, szukaja do Playa do forum konsultanta 😁

Hahaha jakbym nie mieszkała na drugim końcu polski to biere te robotę 😂😂

• Like 1
  • Haha 1

55 minut temu, Olo123 napisał:

Przedstawiciel UPC to 4-6tys brutto/mies

Terenowy ok. W salonie w galerii w życiu. Może kierownik salonu tyle wyciągnie. 

8 minut temu, czarnajagoda napisał:

Mnie tylko zastanawia dlaczego Ala trzyma na kanale fimiki na których jest E> 

Dla wyświetleń i hajsu

• Haha 1

18 minut temu, czarnajagoda napisał:

Musiałaby wtedy usunąć 3/4 filmików jak nie więcej 

• Like 3

59 minut temu, czarnajagoda napisał:

poleci jej w dół całkowita ilość wyświetlen jak to zrobi. ja bym na jej miejscu zrobiła inną rzecz - pozmieniała wszystkie miniaturki w których jest on na inne i edytorem jutuba powycinała go z filmów na ile się da. bo po wgraniu filmu można jeszcze przycinać go jutubowym edytorem. czasochłonna i raczej nieprzyjemna praca, ale mogłaby ją np. komuś zlecić żeby kanał był w efekcie „czysty”. 

• Like 2
  • Thanks 1

15 minut temu, bila567 napisał:

poleci jej w dół całkowita ilość wyświetlen jak to zrobi. ja bym na jej miejscu zrobiła inną rzecz - pozmieniała wszystkie miniaturki w których jest on na inne i edytorem jutuba powycinała go z filmów na ile się da. bo po wgraniu filmu można jeszcze przycinać go jutubowym edytorem. czasochłonna i raczej nieprzyjemna praca, ale mogłaby ją np. komuś zlecić żeby kanał był w efekcie „czysty”. 

Dobre żarty 😁 Ala nie ma czasu na odpowiadanie na pytania, stories, a miałaby obrabiac każdy film. No way

Mam wrażenie, że po tych całych zaręczynach i q&a Alka zrobiła się bardziej aktywna w social mediach. Tu filmiki, tam relacje o włosach i zakupach, ciekawe ile potrwa ta passa na pokaz 

• Like 6

5 minut temu, Kami_ napisał:

Parę lat temu, czyli kiedy? W liceum? 😂 Zresztą podobno była zdrada, bo podobno ktoś Esia o to zapytał i podobno on coś odpowiedział. No ludzie... próbujecie porównywać licealne "zdrady" gówniarzy z tym, co zrobił DOROSŁY mężczyzna? Składający kilka miesięcy wcześniej publiczną przysięgę? Zresztą coraz większą pierdołę z niego robicie. Alka go zdradzała, on jej nie kochał, męczył się z nią strasznie, ale ślub z nią wziął, bo go teściowie zmusili. 😂😂😂 Leżę, serio. Nikt go bardziej nie potrafi ośmieszyć i wykastrować niż jego obrończynie. 

Zgadzam się całkowicie !

• Like 1

Dnia 22.02.2021 o 17:30, rozklekotanna napisał:

Widać po niej że łechta ją to. Alicja na tym wszystkim wygra - zobaczycie. Ja do niej nic nie mam. Młoda jest widać po niej że spięła tyłek. To że miala marazm na YT to uważam, że winny był EMIL nikt inny. On nigdy nie dorósł do roli męża, to jest taki PIOTRUŚ PAN wiecznie dziecko i do tego Pinokio - bo kłamał. On jeszcze w życiu za to co zrobił to dostanie takiego kopa że się zdziwi. Karma wraca 😉  Żeby jeszcze Emilek i Martynka nie płakali bo spotka ich to co powinni już dawno dostać. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. 

A co miał E.do jej kanału na YT? Równie dobrze Puchatek też może nie chcieć występować w filmach za często lub wcale 

• Like 1

Dnia 22.02.2021 o 18:45, Vessna_1 napisał:

A na jakiej podstawie Ale miała by dostać rozwód kościelny? Tak łatwo nie dają, pominę polityków...

Ja Ali współczuję, bo ten Emil się strasznie obnosi tym swoim związkiem. Po co? Ok, poszedł do innej, ale po co epatowac psem, miłością i zareczynami. Straszna dzieciarnia.

No a dlaczego nie? Jest zakochany i jest po rozwodzie

• Like 1

Tym nowym filmem pewnie chciała się usprawiedliwić czemu nie będzie vloga tygodniowego. Bo zapracowana przecież.

Kiedyś potrafiła robić codziennie vlogi, z jakimiś przejściami, muzyką itd.

12 godzin temu, rozklekotanna napisał:

Naprawdę już nie róbcie z siebie wielkich cele-brytów z kompleksami. 
Jedno i drugie zakompleksione. Esiu bo wiecznie żył w cieniu Alicji, a Twój bo pochodzisz ze wsi. Skoro jej nie kochał to po co się żenił. Tylko zawsze jedno się nasuwa, każdy pracujący w Sądzie Cywilnym od Spraw rodzinnych wie, nie musi za dużo czytać. 
Dla Ali lepiej że tak szybko to wszystko wyszło. Do roku czasu jak małżeństwo trwało to ona zawsze unieważnienie dostanie, nawet za dużo świadków nie potrzebuje z "Przyjaciół Placka" Wystarczy jej odpis z rozwodu z kserokopią z każdego dnia rozprawy. Ma zresztą silne dowody w postaci filmików gdzie widać jak ESIO zachowuje się jak oszołom w sumie. 
Dlatego będzie jak mówią ona dostanie druga szansę w Kościele a Jego u du pi ą.
Miałam podobną sytuację u znajomych tylko, że tam rok czasu niby farsa trwała, dziewczyna przeciągnęła rozwód i dlatego niby tak długo. Tam była podobna sytuacja, tylko w drugą stronę. Facet dostał unieważnienie na 3 czy 4 rozprawie kościelnej, a ta dziewczyna nie. 
Ta cała Martyna to Alicji do pięt nie dorasta. Alicja zawsze była damą i damą będzie.  Ona widać na zdjęciach jest wyjątkowo wulgarna. Martyna zawsze będzie osobą która rozwaliła związek. Zawsze ją rodzina tak będzie traktowała, kwestia czasu jak czar pryśnie i ktoś w końcu pęknie. Nie pomoże Esiowi nawet ślub cywilny. Ośmieszył się chłopak na całej linii frontu. Każdy na Jego ślub będzie patrzył z przymrożeniem oka. Nawet kasy nie nazbiera na weselu  😄 Bo goście raz już mu dali 😛  

Kogo w tych czasach obchodzi kościół? Ty jakąś koleżanka Ali, że tak ją tu bronisz?

• Like 3

7 minut temu, Ananas napisał:

Tym nowym filmem pewnie chciała się usprawiedliwić czemu nie będzie vloga tygodniowego. Bo zapracowana przecież.

Kiedyś potrafiła robić codziennie vlogi, z jakimiś przejściami, muzyką itd.

no już jej komentowały pod filmem że jaka zapracowana i jak ona to robi 😄

• Haha 2

10 godzin temu, kochamkielbase napisał:

Napewno ja zabolało że ona miała zaręczyny po kilku latach i do tego wymuszone, a M od razu, mi też by było mega przykro nawet rok po rozwodzie 

Czemu wymuszone?

• Like 1

2 godziny temu, Bułeczka napisał:

Kogo w tych czasach obchodzi kościół? Ty jakąś koleżanka Ali, że tak ją tu bronisz?

Ej, no ale ich chyba też kościół obchodzi, skoro brali ślub w kościele.

20 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Ej, no ale ich chyba też kościół obchodzi, skoro brali ślub w kościele.

Szczerze mówiąc dużo par bierze kościelny tylko ze względu na rodzinę

Ale raczej do kościoła nie chodzi,ale chyba jest wierząca 

12 godzin temu, fifkaba napisał:

insta

tak,ale chyba Alka się TYLKO całowała z innym z tego co kiedyś pisano

Widzisz, ja co innego słyszałam. I też to tutaj było kiedyś pisane. 🙂

1 godzinę temu, Aoaa napisał:

Widzisz, ja co innego słyszałam. I też to tutaj było kiedyś pisane. 🙂

Jeśli można, to poproszę o rozwinięcie. Jestem w lekkim szoku, nie czytałam wcześniejszych wątków.

• Like 1

9 godzin temu, gryzelka1998 napisał:

Serio? Chyba jacyś bezjajeczni. 

10 godzin temu, gryzelka1998 napisał:

Wychodzi na to że Esiu z Matroną vel Zebrą też ze względu na rodzinę chce po cywilnym brać 2 ślub kościelny 😄 

46 minut temu, Germknodel napisał:

Serio? Chyba jacyś bezjajeczni. 

Ze wszystkich ślubów kościelnych na których byłam tylko dwie pary nazwałabym wierzącymi. Więc tak, niestety serio. Śmieszne i przerażające zarazem, ale ludzie tak robią. Niejednokrotnie też słyszałam, że kościelny jest "ładniejszy" 🙂

• Like 1

Przed chwilą, ejno napisał:

Ze wszystkich ślubów kościelnych na których byłam tylko dwie pary nazwałabym wierzącymi. Więc tak, niestety serio. Śmieszne i przerażające zarazem, ale ludzie tak robią. Niejednokrotnie też słyszałam, że kościelny jest "ładniejszy" 🙂

Nie oszukujmy się jest cywilny 15 minut do 20 papiery podpisane i mąż i żona i nic wielkiego i szczególnego nie ma. A teraz jak jest pandemia to tym bardziej. Moja koleżanka w Urzędzie w 10 minut potrafi ślub udzielić z podpisaniem dokumentów 😂 i chyba niecałą 100 kosztuje a kciędzu z 1,5 k musisz dać minimum do tego kwiaty sprzątanie to z 4 wyjdzie 😉

26 minut temu, ejno napisał:

No to robią tak, ale są bezjajeczni. 🤪

A jeszcze śmieszniejsze to są chyba ci co biorą śluby w urzędach w białej sukni

8 minut temu, Germknodel napisał:

No to robią tak, ale są bezjajeczni. 🤪

A jeszcze śmieszniejsze to są chyba ci co biorą śluby w urzędach w białej sukni

A niby czemu? Jeśli kobieta nie jest katoliczką to nie może założyć sukni ślubnej i musi iść do ślubu w garsonce? 

• Like 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się