Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
phoebe

Keratynowe prostowannie włosów w Warszawie

Polecane posty

Polećcie plis dobry salon, po przeprowadzce do warszawy jestm kompletnie zielona, do tej pory robiłamw rodzinnym miescie, ale teraz nie będę specjalnie jeździć. Ważne, żeby to byl ktoś kto zna się na rzeczy, już raz kiedyś mialam zrobione źle i dziekuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat robie w zaprzyjaźnionym salonie na Pokornej, rzut beretem od merta Dw. gdański.  
salon nosi nazwę beauty club. 
PS. Jeżeli keratyna to maja cudowna o zapachu bubble gum ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam Ci salon Gnatyshyn znajdujący się na Pasażu Ursynowskim 9. Zgłoś się tam do Pani Sandry, która jest prawdziwą mistrzynią fryzjerstwa. Pełen profesjonalizm w najwyższym wydaniu, będziesz zadowolona. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2021 o 20:54, getmygun napisał:

Ja akurat robie w zaprzyjaźnionym salonie na Pokornej, rzut beretem od merta Dw. gdański.  
salon nosi nazwę beauty club. 
PS. Jeżeli keratyna to maja cudowna o zapachu bubble gum ! ❤️

Brzmi apetycznie ;) Jaka nazwa zabiegu? Na jakich kosmetykach tam robią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, marietta101 napisał:

Brzmi apetycznie 😉 Jaka nazwa zabiegu? Na jakich kosmetykach tam robią? 

Cytat

Ja akurat robie w zaprzyjaźnionym salonie na Pokornej, rzut beretem od merta Dw. gdański.  
salon nosi nazwę beauty club. 
PS. Jeżeli keratyna to maja cudowna o zapachu bubble gum ! 

Ja również polecam ten salon- babeczka, która robiła mi keratynowe prostowanie włosów zna sie na rzeczy, do tego uzywaja bardzo dobrych kosmetyków Amazon Keratin- zabieg utrzymuje mi sie juz ponad 4 miesiace:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, marietta101 napisał:

Brzmi apetycznie 😉 Jaka nazwa zabiegu? Na jakich kosmetykach tam robią? 

Amazon Keratin, maja różne serie które dopasowują się do różnych rodzajów  włosów. 

Edytowano przez getmygun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2021 o 16:54, getmygun napisał:

Amazon Keratin, maja różne serie które dopasowują się do różnych rodzajów  włosów. 

Ok. Jak się dopasowują i mają wybór dla różnych włosów to duży plus dla nich, bo świadczy to o poważnym traktowaniu klienta. A nie, że jest jeden rodzaj i robią tym każdy rodzaj włosów. Niestety wiem co piszę, bo tak zniszczyli włosy mojej koleżance (była to nanoplastia) 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kasprzaka jest rewelacyjny salon Gnatyshyn. Pracuje tam Pani Patrycja, która świetnie zna się tego rodzaju zabiegach. Kilka razy robiłam prostowanie keratynom i zawsze super wychodziło, a efekt utrzymywał się przez kilka miesięcy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2021 o 19:21, marietta101 napisał:

Ok. Jak się dopasowują i mają wybór dla różnych włosów to duży plus dla nich, bo świadczy to o poważnym traktowaniu klienta. A nie, że jest jeden rodzaj i robią tym każdy rodzaj włosów. Niestety wiem co piszę, bo tak zniszczyli włosy mojej koleżance (była to nanoplastia) 😞

Ja niestety tez słyszałam sporo negatywnych opinii o nanoplastii. Dlatego nie ryzykuje, robie  dwa razy do roku keratynowe prostowanie włosów i mam z  głowy:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2021 o 12:06, kamin napisał:

Ja niestety tez słyszałam sporo negatywnych opinii o nanoplastii. Dlatego nie ryzykuje, robie  dwa razy do roku keratynowe prostowanie włosów i mam z  głowy:)

 

No właśnie tu nie ma miejsca na ryzyko. Jak ci zniszczą włosy to potem miesiącami się człowiek z tego nie wyzbiera... Koleżanka miała spalone włosy, zaczęły się okropnie rozdwajać, straciły blask, kolor, kompletnie przestały się układać. Takie siano się zrobiło 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2021 o 20:39, marietta101 napisał:

No właśnie tu nie ma miejsca na ryzyko. Jak ci zniszczą włosy to potem miesiącami się człowiek z tego nie wyzbiera... Koleżanka miała spalone włosy, zaczęły się okropnie rozdwajać, straciły blask, kolor, kompletnie przestały się układać. Takie siano się zrobiło 😞

Niestety, ta nanoplastia to nie jest bezpieczny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat korzystam z salonu Gnatyshyn, w którym prawdziwi mistrzowie fryzjerstwa pracują, a keratynowe prostowanie robiłam sobie ok pół roku temu u Vitalija. Super sprawa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2021 o 12:06, kamin napisał:

Ja niestety tez słyszałam sporo negatywnych opinii o nanoplastii. Dlatego nie ryzykuje, robie  dwa razy do roku keratynowe prostowanie włosów i mam z  głowy:)

 

No dokładnie. Lepiej rzadziej, ale za to postawić na super jakość 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2021 o 18:03, marietta101 napisał:

No dokładnie. Lepiej rzadziej, ale za to postawić na super jakość 😃

To prawda, ja zeby efekt utrzymywał sie dłużej stosuje ich kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Moze dlatego jestem tak zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zalecam wizytę w profesjonalnym salonie. Na Kasprzaka salon Gnatyshyn jest rewelacyjny jeżeli chodzi o zabieg prostowania włosów keratyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.05.2021 o 14:27, kamin napisał:

To prawda, ja zeby efekt utrzymywał sie dłużej stosuje ich kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Moze dlatego jestem tak zadowolona z efektów.

To Amazon keratin jest też do codziennej pielęgnacji włosów? Ale tylko do włosów po keratynowym prostowaniu czy do "normalnych", tzn. takich nie po zabiegu też?

Edytowano przez marietta101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2021 o 19:25, marietta101 napisał:

To Amazon keratin jest też do codziennej pielęgnacji włosów? Ale tylko do włosów po keratynowym prostowaniu czy do "normalnych", tzn. takich nie po zabiegu też?

Hej, do codziennej pielęgnacji. Super sprawa z ich kosmetykami, ja jestem farbowana blondynka i odkąd używam amazonu, nie mam przesuszonych włosów, dobrze nawilżone i dobrze się układają. Aż nie potrzeba do fryzjera chodzić 🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granda Perfect Look na Ursynowie, bardzo polecam. Miałam wykonany zabieg keratynowego prostowania keratyną winogronową Amazon Keratin i jestem mega zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2021 o 19:25, marietta101 napisał:

To Amazon keratin jest też do codziennej pielęgnacji włosów? Ale tylko do włosów po keratynowym prostowaniu czy do "normalnych", tzn. takich nie po zabiegu też?

Maja tez linie do włosów bez zabiegu. Polecam ich nowość- maska z proteinami Ouro Glow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2021 o 11:18, getmygun napisał:

Hej, do codziennej pielęgnacji. Super sprawa z ich kosmetykami, ja jestem farbowana blondynka i odkąd używam amazonu, nie mam przesuszonych włosów, dobrze nawilżone i dobrze się układają. Aż nie potrzeba do fryzjera chodzić 🙈 

Dokładnie 🙂 Bardzo dobre kosmetyki są od Amazon Keratin! Ja polecam keratynę winogronową i serię Satin i Hydrate co pielęgnacji! Efekty widać gołym okiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie 🙂 Zrobiłam keratynę, tą Amazon keratin. Moje włosy NIGDY nie były tak piękne. Aż żal mi teraz czapkę na nie zakładać (ale plus jest taki, że nie puszą się i nie elektryzują nawet po czapce) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jes dużo dobrych opinii o Amazon, sama mam ich szampon i odżywkę z serii Hydrate i jestem mega zadowolona, zwłaszcza że moje włosy są suche i niskoporowate i niestety często je prostuje. Zastanawiam się nad keratyną więc chetnie poczytam sobie tutaj opinię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, daghusia napisał:

Widzę, że jes dużo dobrych opinii o Amazon, sama mam ich szampon i odżywkę z serii Hydrate i jestem mega zadowolona, zwłaszcza że moje włosy są suche i niskoporowate i niestety często je prostuje. Zastanawiam się nad keratyną więc chetnie poczytam sobie tutaj opinię. 🙂

Sprawdź dobrze salon, bo można sie nieźle naciąć. Ja tak jak wyżej pisałam polecam Beuty Club na Pokornej, kolejny raz zrobiłam tam keratynę i znow strzał w 10. Włosy pięknie lśnią i,sa mięciutki i mega odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Amazon Keratin przewija się w wielu komentarzach na forach fryzjerskich i tych mniej profesjonalnych, gdzie można poszukać porad nt pielęgnacji włosów. Wszyscy MEGA ich chwalą. Mam na Pokorną w sumie rzut beretem, a myślę intensywnie o tym, żeby zrobić zabieg keratynowego prostowania włosów 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×