Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Ile trzeba chodzić z dziewczyną, żeby pokazała kolano

Polecane posty

i poszła na calosc? 😎🤑🤭

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TakaJedna napisał:

Zależy od dziewczyny. Najlepiej w ogóle nie iść na całość z tymi seksoholikami tylko kopa w dupe dać. 

Nic nie dać ani kęsa? A jak wrażliwemu zakochanemu chłopakowi bedzie smutno? 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niburdiama napisał:

i poszła na calosc? 😎🤑🤭

Co najmniej poltora roku do pokazania kolana (kobieta musi sie szanowac). Kolejne poltora na drugie kolano. A potem sie zobatrzy ..

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lola15 napisał:

Co najmniej poltora roku do pokazania kolana (kobieta musi sie szanowac). Kolejne poltora na drugie kolano. A potem sie zobatrzy ..

3 lata mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, duży ogórek napisał:

Wszystko zależy od wiatrów w którą stronę wieje, będziecie się zgadzali ze sobą wyczuwać miętę 🙂 będzie szybko 😎

jak błyskawica czy bardziej jak tornado? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Tornado, będzie wiało z jednej strony to wywieje.

Lol

Z trąbą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drinki są konieczne, bo luzują hamulce. Poza tym wystarczy odrobina romantyzmu, nuta zdecydowania i dużo rozmów o uczuciach. Kobiety są łatwe w obsłudze. Nawet nie trzeba kupować im kwiatów, wystarczy obrazowo opisać ten wspaniały hipotetyczny bukiet i co czułyby będąc nim obdarowane. A wtedy same skracają obowiązujące zasady do minimum 🙂 Bo uwielbiają ulegać, ale tylko tym co potrafią uderzać w struny ich duszy 🙂

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TakaJedna napisał:

Zależy od dziewczyny. Najlepiej w ogóle nie iść na całość z tymi seksoholikami tylko kopa w dupe dać. 

kto i jak dawno temu cie skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niburdiama napisał:

Nic nie dać ani kęsa? A jak wrażliwemu zakochanemu chłopakowi bedzie smutno? 😫

ugotuj mu wtedy zupe i mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, przegość napisał:

Drinki są konieczne, bo luzują hamulce. Poza tym wystarczy odrobina romantyzmu, nuta zdecydowania i dużo rozmów o uczuciach. Kobiety są łatwe w obsłudze. Nawet nie trzeba kupować im kwiatów, wystarczy obrazowo opisać ten wspaniały hipotetyczny bukiet i co czułyby będąc nim obdarowane. A wtedy same skracają obowiązujące zasady do minimum 🙂 Bo uwielbiają ulegać, ale tylko tym co potrafią uderzać w struny ich duszy 🙂

Jest jeden haczyk. Trzeba się danej kobiecie podobać. Jeżeli się nie spodobasz to nawet 1000 bukietów nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gadamdosiebie napisał:

nic wspólnego z ilością czasu

Serio? A z czym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gadamdosiebie napisał:

ugotuj mu wtedy zupe i mu przejdzie

Rosołek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

To zależy, bo jeśli ma krótkie spodenki, to niedługo. A jeśli spódnice za kolano, to zależy od wiatru. Jeśli zaś ma dziury na kolanach, to właściwie nic nie stoi na przeszkodzie. 

A jak ma pończochy kryjące 100 DEN? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w USA, wielu chodzenie z dziewczyna traktuje jak gre w bejsbola, w tej grze chodzi o zdobycie czterech baz, wtedy macie jeden punkt, roznie to wyglada w roznych opisach, ale tutaj masz jeden z nich

PIERWSZA BAZA

Pocałunek. Po francusku. Albo zwykły całus. Generalnie rzecz ujmując - usta-usta. Jeśli warunek jest spełniony - chłopak zaliczył pierwszą bazę.

DRUGA BAZA

Sytuacja zaczyna się rozwijać, bo w grę (oprócz całowania) wkracza dotyk. Uwaga! Rzecz bardzo ważna - od pasa w górę. Chłopak dotknie cycuszka, dziewczyna pocałuje w szyję, on zdejmie jej koszulkę, ona zrobi to samo. Nie przekracza się jednak granicy paska i nie schodzi się poniżej jego poziomu. Przed państwem baza numer dwa.

TRZECIA BAZA

Logika podpowiada, że skoro to przedostatni etap seks-metaforycznego podboju, akcja przenosi się niżej, ale finał to to nie jest. Może być oralnie, może być masażyk, może być rękoczyn (albo rękodzieło). Było tak? Amerykańska gościnność pozwoliłaby Ci użyć tego terminu - zaliczyłeś trzecią bazę.

HOME PLATE, CZYLI BAZA DOMOWA

Muszę coś tłumaczyć? Mam nadzieję, że nie - absolut.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kajkosz napisał:

w USA, wielu chodzenie z dziewczyna traktuje jak gre w bejsbola, w tej grze chodzi o zdobycie czterech baz, wtedy macie jeden punkt, roznie to wyglada w roznych opisach, ale tutaj masz jeden z nich

PIERWSZA BAZA

Pocałunek. Po francusku. Albo zwykły całus. Generalnie rzecz ujmując - usta-usta. Jeśli warunek jest spełniony - chłopak zaliczył pierwszą bazę.

DRUGA BAZA

Sytuacja zaczyna się rozwijać, bo w grę (oprócz całowania) wkracza dotyk. Uwaga! Rzecz bardzo ważna - od pasa w górę. Chłopak dotknie cycuszka, dziewczyna pocałuje w szyję, on zdejmie jej koszulkę, ona zrobi to samo. Nie przekracza się jednak granicy paska i nie schodzi się poniżej jego poziomu. Przed państwem baza numer dwa.

TRZECIA BAZA

Logika podpowiada, że skoro to przedostatni etap seks-metaforycznego podboju, akcja przenosi się niżej, ale finał to to nie jest. Może być oralnie, może być masażyk, może być rękoczyn (albo rękodzieło). Było tak? Amerykańska gościnność pozwoliłaby Ci użyć tego terminu - zaliczyłeś trzecią bazę.

HOME PLATE, CZYLI BAZA DOMOWA

Muszę coś tłumaczyć? Mam nadzieję, że nie - absolut.

 

Siermiężna ta amerykańska klasyfikacja strasznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Siermiężna ta amerykańska klasyfikacja strasznie 😉

kropla drazy skale 😉 a szybkosc dobra tylko przy lapaniu pchel 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Kiedyś grałem w rugby. Najlepsze zagranie to szybkie kiwnięcie, sprint i touchdown😏

Właśnie, co gdy kobieta nalega np. na trzecią bazę z pominięciem drugiej? Należy stanowczo powiedzieć: "Hola, hola, Droga Pani! Toć jeszcze nie czas na to!" ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kajkosz napisał:

kropla drazy skale 😉 a szybkosc dobra tylko przy lapaniu pchel 😉 

A co jak nie ma czego drążyć? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iibed napisał:

mam odmienne zdanie, no ale ja nie jestem kobieta to może mi sie co innego podobać 😄

Wejdź sobie czasem na Ero i poczytaj, na jakie teksty Panowie chcą zachęcić Panie do niezobowiązującej przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Oj nie wiem czy im dobrze podpowiadasz bo i tam zdarzają się ułomne egzemplarze ...

To są właśnie przykłady kiepskiej bajery. Jeśli ktoś chce przykłady dobrej męskiej bajery, to wymieniam (kolejność przypadkowa): Nemetiisto, Puchacz Rolny, Kermit, Witek. dr Siurek, Bennie (jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

jakie panie takie teksty 😄

Pań nie znam osobiście, ale w większości ich sposób wypowiadania się jest o kilka poziomów wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

rozumem ze ci wszyscy faceci cie bajerowali. 

Nie sil się na złośliwości. Po prostu zwróć uwagę na ich zasób słownictwa, konstrukcję wypowiedzi i poczucie humoru.
Nie, żaden z nich nie chciał mnie poderwać. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Nie zauwazylam, zeby ci panowie kogos bajerowali, a Kermit czesto jest wrecz niemily. Przynajmniej jak dla mnie, moze innych bajeruja.

Przez „dobrą bajerę” rozumiem „umiejętność doboru słów i wypowiadania się w interesujący sposób”, ale może niech Korposzynszyla sprostuje, co miała na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie zauwazylam, zeby ci panowie kogos bajerowali, a Kermit czesto jest wrecz niemily. Przynajmniej jak dla mnie, moze innych bajeruja.

Witek daje rade 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×