Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

mam ochotę sobie coś zrobić

Polecane posty

brzmie jak jego mama, a prawda jest taka, że żałuję każdej kurewskiej minuty, którą tu spędziłam... no nic 🙂 

Napisano (edytowany)
11 minut temu, easy napisał:

brzmie jak jego mama, a prawda jest taka, że żałuję każdej kurewskiej minuty, którą tu spędziłam... no nic 🙂 

i wyznaje szatana ❤️

Edytowano przez easy

5 godzin temu, downhiil napisał:

mam bzika na jej punkcie placze na myśl ze jest z innym i ze wkrotce moze nadejsc dzien ze juz sie nie spotkamy 

Spotykajcie się jak najwiecej, bo życie krótkie jest. 

4 godziny temu, downhiil napisał:

ja nie mogę spac, rano znowu będzie tragedia

Mam nadzieję, że smacznie śpisz teraz.

4 godziny temu, Kusicielka napisał:

Oj tam. Mam pomysł. Zwal sobie i wypij piwo. Zaśniesz jak suseł a rano wstaniesz jak Młody Bóg 😅

Poważnie piszę! 😁

Wiesz problem tkwi, że przedstawia się jako kto inny. Jak mam to rozumieć? Nie potrafię dotknąć nikogo innego niż jego.Musialam toczyć że sobą walkę by się nie przytulić, bo co jeśli to jest ktoś inny.Podoba mi się bardzo, tylko ta inna tożsamość, której nie rozumiem.pomoz mi

dotarło do mnie ze to co robię jest kretyńskie. Karmie sie złymi emocjami zamiast próbować 

• Like 3

5 godzin temu, downhiil napisał:

dotarło do mnie ze to co robię jest kretyńskie. Karmie sie złymi emocjami zamiast próbować 

no wlasnie tylko nie zapomnij o tym i sprobój

Napisano (edytowany)

dotarly do mnie moje bledy, moje zachowanie i zrozumiałem dlaczego jest tak jak jest, to moja wina 😞 chociaż jest cos jeszcze co to spowodowalo

Edytowano przez downhiil

17 minut temu, downhiil napisał:

dotarly do mnie moje bledy, moje zachowanie i zrozumiałem dlaczego jest tak jak jest, to moja wina 😞 chociaż jest cos jeszcze co to spowodowalo

Co takiego? 

1 godzinę temu, downhiil napisał:

Dobrze jest o wszystkim rozmawiać bez strachu, gdy wiesz, że ten ktoś Cię nie wysmieje, nie poniży, tylko wysłucha i razem coś zaradzi.A po rozmowie mocno przytuli.Powiedz jej o wszystkim.

1 godzinę temu, downhiil napisał:

Bierzesz jakieś leki.Czy to z tym jest zwiazane?

3 minuty temu, malinka 123 napisał:

Dobrze jest o wszystkim rozmawiać bez strachu, gdy wiesz, że ten ktoś Cię nie wysmieje, nie poniży, tylko wysłucha i razem coś zaradzi.A po rozmowie mocno przytuli.Powiedz jej o wszystkim.

nie do końca w to wierze, z logicznego punktu widzenia nic nienswiadczy o jej zainteresowaniu, z zachowania tak wychodzi. Równie dobrze moze mi cos zlego powiedzieć i mi zlamac serce

3 minuty temu, downhiil napisał:

nie do końca w to wierze, z logicznego punktu widzenia nic nienswiadczy o jej zainteresowaniu, z zachowania tak wychodzi. Równie dobrze moze mi cos zlego powiedzieć i mi zlamac serce

Nie zrobi tego, jeśli będziesz mieć dobre zamiary. Ktoś kiedyś złamał ją brakiem zainteresowania, wielokrotnym ghostingiem.

6 minut temu, downhiil napisał:

Równie dobrze moze mi cos zlego powiedzieć i mi zlamac serce

Równie dobrze to i Ty możesz powiedzieć coś złego lub coś złego zrobić i złamać jej serce. Każdy ryzykuje w związkach i ma jakieś obawy, ale każdy powinien umieć ufać, jak i robić co w jego mocy, by być godnym czyjegoś zaufania.

• Like 2

13 minut temu, downhiil napisał:

Podejrzewam że hamuje swoje emocje i zainteresowanie, bo nie ma pewności, czy znów jej to nie przyniesie rozczarowania i bólu, który musiała znosić wiele lat. Potrzebuje po tym co przeszła częstych zapewnień, że ten ktoś nie zniknie. 

• Like 1

8 minut temu, Kusicielka napisał:

Równie dobrze to i Ty możesz powiedzieć coś złego lub coś złego zrobić i złamać jej serce. Każdy ryzykuje w związkach i ma jakieś obawy, ale każdy powinien umieć ufać, jak i robić co w jego mocy, by być godnym czyjegoś zaufania.

tylko ona ma kogos a nie ja, wiec jakie sa szanse ze mi sie nie wydaje

• Confused 1

6 minut temu, downhiil napisał:

tylko ona ma kogos a nie ja, wiec jakie sa szanse ze mi sie nie wydaje

Czy po lekach dobrze myślisz, czy masz problem z tym?

4 minuty temu, malinka 123 napisał:

nie

2 minuty temu, downhiil napisał:

nie

Powalająca odpowiedź:) 

• Haha 1

przeczucie mi mówi że cos czuje, tylko boje się uslyszec coś odwrotnego ale trzeba to już rozwiązać 

36 minut temu, malinka 123 napisał:

11 minut temu, downhiil napisał:

przeczucie mi mówi że cos czuje, tylko boje się uslyszec coś odwrotnego ale trzeba to już rozwiązać 

Jeśli jej powiesz, że wróciłeś, na pewno się ucieszy. I rozmowa-powiedz jej wszystko O sobie.

Napisano (edytowany)
10 minut temu, malinka 123 napisał:

Jeśli jej powiesz, że wróciłeś, na pewno się ucieszy. I rozmowa-powiedz jej wszystko O sobie.

gdzie wróciłem? 

powiem wam ze mialem zawirowania zyciowe i nie jestem zbyt doswiadcozny w kontaktach z kobietami, zwłaszcza pieknymi i madrymi i takimi które kazdy chce. Ona mnie onieśmiela. Nie wiem nawet czy jej sie podobam to żałosne 

Specjalnie za nia laze a nie umiem tego domknąć rozmowa 

Edytowano przez downhiil

1 minutę temu, downhiil napisał:

gdzie wróciłem? 

powiem wam ze mialem zawirowania zyciowe i nie jestem zbyt doswiadcozny w kontaktach z kobietami, zwłaszcza pieknymi i madrymi i takimi które kazdy chce. Ona mnie onieśmiela. Nie wiem nawet czy jej sie podobam to żałosne 

A wziąłeś pod uwagę, że ona też ma swoje kompleksy, o których może nie mówi.

5 minut temu, downhiil napisał:

gdzie wróciłem? 

Pisze się łatwiej, to prawda. Trudniej to wszystko powiedzieć, ale łatwiej wtedy uwierzyć.Z tego co wiem wiele razy chciała rozmowy, takiej szczerej, od serca.

39 minut temu, downhiil napisał:

Idż za głosem serca i wszystko jej wyznaj. Jeżeli ona nie odwzajemnia uczuć to będziesz miał jasność sytuacji i szybciej sobie poradzisz z tym, że ona nic do Ciebie nie czuje. Nie zrobisz tego to będziesz się męczył całe życie. Po co Ci taki depresyjny stan.

• Like 1

Napisano (edytowany)
30 minut temu, wariete napisał:

Idż za głosem serca i wszystko jej wyznaj. Jeżeli ona nie odwzajemnia uczuć to będziesz miał jasność sytuacji i szybciej sobie poradzisz z tym, że ona nic do Ciebie nie czuje. Nie zrobisz tego to będziesz się męczył całe życie. Po co Ci taki depresyjny stan.

ale gdzie mam jej wyznac, chyba tylko jak sie spotka ze mna. Chyba nie na korytarzu w pracy 

mysle ze jestemy z innych swiatow ale cos do siebie czujemy 

Edytowano przez downhiil

2 minuty temu, downhiil napisał:

ale gdzie mam jej wyznac, chyba tylko jak sie spotka ze mna. Chyba nie na korytarzu w pracy 

mysle ze jestemy z innych swiatow ale cos do siebie czujemy 

Gdziekolwiek gdzie będzie sposobność. Na korytarzu, na przerwie w czasie lunch, po pracy, przed pracą, w pokoju ksero. Nie szukaj gdzie i jak tylko się odważ. Będziesz żałował gdy tego nie zrobisz i pewnego dnia zniknie. 

Wiesz jakie to za.je.bi.ste uczucie wyznac komuś miłość? Reszta dzieje się sama. 😚

6 minut temu, wariete napisał:

Gdziekolwiek gdzie będzie sposobność. Na korytarzu, na przerwie w czasie lunch, po pracy, przed pracą, w pokoju ksero. Nie szukaj gdzie i jak tylko się odważ. Będziesz żałował gdy tego nie zrobisz i pewnego dnia zniknie. 

nie to slaby pomysl jak my sie ledwo znamy, chyba ze sie spotkamy 

chociaz moze gdybym tak zrobil to cos by sie w nniej odblokowalo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się