Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Angel123456

Powiedzielibyście o zdradzie ?

Polecane posty

Wiem ,że maz koleżanki zdradza ja z inną. Powiedzielibyście to dziewczynie czy lepiej to olać i nie mieszać się w ich sprawy? Jakid macie do tego podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że mniejsza krzywda dla tej koleżanki to jednak to powiedzieć 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Angel123456 napisał:

Wiem ,że maz koleżanki zdradza ja z inną. Powiedzielibyście to dziewczynie czy lepiej to olać i nie mieszać się w ich sprawy? Jakid macie do tego podejście?

Zostawić dla siebie i nie wtrącać się. 

Dla dobra sprawy, swojego i jej. Bo i tak wyjdziesz na najgorszą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Angel123456 napisał:

Wiem ,że maz koleżanki zdradza ja z inną. Powiedzielibyście to dziewczynie czy lepiej to olać i nie mieszać się w ich sprawy? Jakid macie do tego podejście?

Dwa lata temu miałam  taka sytuacje. Ja powiedziałam  bo był bardzo  do niej nie wporzadku. Zdrada goniła zdrada.  Kochanki też zdradzał. Plus jeszcze miała  inne problemy.  Najpierw wyprowadziła się. Na szczęście miała swoje własne mieszkanie. Jednak urabiał ja tak długo,że znów go  wpuściła do domu. Umiał nawijać makaron na uszy. Obiecując dużo. Obecnie wiem, że wróciło to co było kiedyś. I teraz wiem,że żałuję tego bardzo. A bala się być po prostu sama.Jak widać nie warto było dawać szansę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Angel123456 napisał:

Wiem ,że maz koleżanki zdradza ja z inną. Powiedzielibyście to dziewczynie czy lepiej to olać i nie mieszać się w ich sprawy? Jakid macie do tego podejście?

 

38 minut temu, Angel123456 napisał:

Dlaczego?

Byłam w takiej sytuacji. I była zdrada, a nie wydawało mi się tylko, że coś jest. U mnie było na tyle dziwnie, że znałam całą trójkę i to w miarę dobrze. Przemilczałam. Małżeństwo za jakiś czas się rozsypało, jak domek z kart. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angel123456 napisał:

Wiem ,że maz koleżanki zdradza ja z inną. Powiedzielibyście to dziewczynie czy lepiej to olać i nie mieszać się w ich sprawy? Jakid macie do tego podejście?

zależy jakie cię łączą z nią relacje. Przyjaciółce mówi się ale koleżance chyba nie za koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×