Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolaaa1

Chlor, a ciąża.

Polecane posty

Hej, przy ostatnich ciepłych dniach, w których śnieg topniał zalało nam od dachu mieszkanie, prawdopobnie dziurawy dach, wyszedł grzyb, dzisiaj mąż rano popsikał sprayem plesniobojczym PUFAS sciane, po czasie to wytarł, oczywiście nie było mnie w domu, ze względu ze jestem w 35 tygodniu ciąży i nie chciałam tego wdychać, lecz cały dzień mieszkanie się wietrzylo, mimo to wróciłam do domu o 18 i zapach chloru nadal się utrzymuje, czy jest to w jakiś sposób szkodliwe dla dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Bardziej szkodzi stres 😉 a chlor w większej ilości ma każdy basen 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Imani napisał:

Nie martw się. Bardziej szkodzi stres 😉 a chlor w większej ilości ma każdy basen 🙂

Staram się nie zamartwiać, lecz najpierw człowiek zrobi niż pomyśli, a bardzo zależało mi na tym aby tego grzyba nie było jak mała się urodzi, nie mam tez możliwości przenocować gdzie indziej nawet na jedna noc, jeszcze wietrze ten pokój i mam nadzieje ze nic złego się nie stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MarlenaB napisał:

Chcesz w takich warunkach przyjac noworodka?

W takich czyli jakich?

Wydaje mi się ze wyraźnie napisałam, że zależy mi na tym aby tego grzyba pozbyć się przed narodzinami dziecka, wiec skąd to pytanie, bo nie za bardzo rozumiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl czym oddychasz przez cala zime. To dopiero trucizna. Jednak oddychac nie przestaniesz. Tak samo slaby zapach chloru dziecku nie zaszkodzi. Spokojnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Pomysl czym oddychasz przez cala zime. To dopiero trucizna. Jednak oddychac nie przestaniesz. Tak samo slaby zapach chloru dziecku nie zaszkodzi. Spokojnie. 

Już prawie całe mieszkanie wywietrzalo, czuć delikatnie ale chlor jest bardzo mocny, wiec może dlatego, uspokoiłam się już także tez dobrze, moja pierwsza ciaza dlatego panikuje i wszystkim się przejmuje, ale dziękuje bardzo za odpowiedz, pozdrawiam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup odwilzacz powietrza , taki z prawdziwego zdarzenia, kup Cos do pomiaru wilgotnosci w mieszkaniu idealna jest pomiedzy40-50%, 60% dopuszczalne , wszystko powyzej to raj dla bakterii , wirusow i grzybow. 
Dobre odwilzacze sa dosc drogie ale pomoga bardziej niz regularne pryskania toksynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×