Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SympatycznaBlondyneczka

Poznam mężczyznę po ZK

Polecane posty

Witam. Jestem sympatyczną 36latką,która pozna mężczyznę po ZK. Nie skreślam takich osób,ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i każdy z Nas może zbłądzić,nikt nie jest idealny,gdyż nie ma ludzi idealnych. Takie osoby także pragną szczęścia, miłości oraz akceptacji. Jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem karana ;),natomiast znam osobę, która tam przebywała i w przeciwieństwie do uprzedzeń ludzi, ta osoba jest bardzo ale to bardzo dobrym człowiekiem dla żony, dzieci,rodziny,przyjaciół, etc.

Także warto wierzyć w ludzi...

Bez hejtu proszę.

Pozdrawiam serdecznie czytających i zapraszam do konwersacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Witam. Jestem sympatyczną 36latką,która pozna mężczyznę po ZK. Nie skreślam takich osób,ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i każdy z Nas może zbłądzić,nikt nie jest idealny,gdyż nie ma ludzi idealnych. Takie osoby także pragną szczęścia, miłości oraz akceptacji. Jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem karana ;),natomiast znam osobę, która tam przebywała i w przeciwieństwie do uprzedzeń ludzi, ta osoba jest bardzo ale to bardzo dobrym człowiekiem dla żony, dzieci,rodziny,przyjaciół, etc.

Także warto wierzyć w ludzi...

Bez hejtu proszę.

Pozdrawiam serdecznie czytających i zapraszam do konwersacji;)

Szukasz tylko takich po ZK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gazetach, w rubryce; poznam, ogłaszali się między innymi osadzeni. Sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MiaYuko napisał:

Szukasz tylko takich po ZK?

Hejka. Nie,niekoniecznie.  Po prostu chciałabym poznać jakiegoś normalnego mężczyznę, może być nawet młodszy, ale pełnoletni 😉 ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KLAUN96 napisał:

Faceci po ZK...O jezus ...:-X 

Mniejsze prawdopodobieństwo zła niż internet. W tych czasach świat wirtualny jest gorszy, jeśli chodzi o podejrzanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Witam. Jestem sympatyczną 36latką,która pozna mężczyznę po ZK. Nie skreślam takich osób,ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i każdy z Nas może zbłądzić,nikt nie jest idealny,gdyż nie ma ludzi idealnych. Takie osoby także pragną szczęścia, miłości oraz akceptacji. Jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem karana ;),natomiast znam osobę, która tam przebywała i w przeciwieństwie do uprzedzeń ludzi, ta osoba jest bardzo ale to bardzo dobrym człowiekiem dla żony, dzieci,rodziny,przyjaciół, etc.

Także warto wierzyć w ludzi...

Bez hejtu proszę.

Pozdrawiam serdecznie czytających i zapraszam do konwersacji;)

Desperacja? czy wyzwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wariete napisał:

W gazetach, w rubryce; poznam, ogłaszali się między innymi osadzeni. Sprawdzałaś?

Hej. Tak sprawdzałam w ,,Kontakcie " ale brak. Poza tym większość to sami ,,dziadkowie " 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Hej. Tak sprawdzałam w ,,Kontakcie " ale brak. Poza tym większość to sami ,,dziadkowie " 😉

Ta gazeta nosi tytuł Kontakt? Ja znałam Anonse. Rozglądasz się za młodym, pełnoletnim byczkiem? Ciekawe po co? 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Poznanie kogoś... Niekoniecznie ta osoba będzie zła.Tak jak napisałam w ogł. 

Recydywa zwykle ma wpisane zło w genach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wariete napisał:

Ta gazeta nosi tytuł Kontakt? Ja znałam Anonse. Rozglądasz się za młodym, pełnoletnim byczkiem? Ciekawe po co? 🤔 

Tak Kontakt,a o Anonsach nawet zapomniałam, dzięki za przypomnienie;) Z młodszym mężczyzną także można się zaprzyjaźnić, czy zawsze musi być to starszy mężczyzna?Ja myślę, że nie.Ale każdy ma inne zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Poznanie kogoś... Niekoniecznie ta osoba będzie zła.Tak jak napisałam w ogł. 

Ten znajomy- dobry mąż, ojciec, przyjaciel- wiesz, że nie każdy jest taki sweet.  

Są na tym świecie na prawdę fajni mężczyźni, bez takiego bagażu życiowego. Przemyśl to sobie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Hejka. Nie,niekoniecznie.  Po prostu chciałabym poznać jakiegoś normalnego mężczyznę, może być nawet młodszy, ale pełnoletni 😉 ha ha.

Ok to dobrze, bo zrozumiałam, że tylko taki co siedział Cię interesuje. Możesz spróbować, jeśli był tam przez jakąś młodzieńczą głupotę jak np. napad na warzywniak. Bo chyba przyznasz, że z mordercą, pedofilem lub gwałcicielem nie widziała byś bajkowej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Tak Kontakt,a o Anonsach nawet zapomniałam, dzięki za przypomnienie;) Z młodszym mężczyzną także można się zaprzyjaźnić, czy zawsze musi być to starszy mężczyzna?Ja myślę, że nie.Ale każdy ma inne zdanie. 

Oczywiście, że można się przyjaźnić. Dłużej może. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Hejka. Nie,niekoniecznie.  Po prostu chciałabym poznać jakiegoś normalnego mężczyznę, może być nawet młodszy, ale pełnoletni 😉 ha ha.

Ok to dobrze, bo zrozumiałam, że tylko taki co siedział Cię interesuje. Możesz spróbować, jeśli był tam przez jakąś młodzieńczą głupotę jak np. napad na warzywniak. Bo chyba przyznasz, że z mor  dercą, ped  ofilem lub gwał   cicielem nie widziała byś bajkowej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wa- Masz racje...☺. Pozatym...od kwietnia usuwam konto na portalu Lento i swe ogloszenia... I probuje poznac w Realu ludzi...+ aktualnie poszukuje pracy. Moze w pracy sie kogos pozna?     Doszlam do wniosku w wieku AZ 25lat prawie ze te portale randkowe to shit jest...:-X 

W ostatecznosci moze Spolecznosc w gumtree... (?)

I co sadzisz o mym postanowieniu? Jakies rady?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Tak Kontakt,a o Anonsach nawet zapomniałam, dzięki za przypomnienie;) Z młodszym mężczyzną także można się zaprzyjaźnić, czy zawsze musi być to starszy mężczyzna?Ja myślę, że nie.Ale każdy ma inne zdanie. 

Pewnie można się zaprzyjaźnić, że jest młodszy to nie ma go co od razu skreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specyficzne upodobania, autorka nie ma większych problemów i pewnie chce sprawdzić jak to jest 🙂 powodzenia 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KLAUN96. 🌻 Plan jest dobry i uważam, że najprzyjemniej jest poznawać ludzi realnie i namacalnie.  Chodzić na randki, trzymać się za ręce i podziwiać zachody słońca. Jeżeli doszłaś do takich przemyśleń to znaczy, że dojrzałaś do pewnych kroków i wiesz, że internetowe schadzki nie są dla Ciebie. Ponadto uważam, że nic tak nie odświeża jak świeże powietrze, czyli na zewnątrz a nie wewnątrz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MiaYuko napisał:

Ok to dobrze, bo zrozumiałam, że tylko taki co siedział Cię interesuje. Możesz spróbować, jeśli był tam przez jakąś młodzieńczą głupotę jak np. napad na warzywniak. Bo chyba przyznasz, że z mor  dercą, ped  ofilem lub gwał   cicielem nie widziała byś bajkowej przyszłości.

Oczywiście, że nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wa- Dzieki Bardzo za rade ☺

Sadze ze dojrzalam teraz w wieku prawie 25lat... Do tego ze te portale to shit. I tak zmarnowalam na te zasrane portale pieknych 5lat...:-X 

Ktos tak jeszcze mial? Ze do pewnego momentu zrezygnowal  z portali randkowych?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, .Kobietka napisał:

Ten znajomy- dobry mąż, ojciec, przyjaciel- wiesz, że nie każdy jest taki sweet.  

Są na tym świecie na prawdę fajni mężczyźni, bez takiego bagażu życiowego. Przemyśl to sobie.

Z racji tego,że mam za dobre serce to zawsze dostaję od życia po tyłku.W sensie chodzi mi o to,że zawsze natrafiałam na nieodpowiednich mężczyzn. Okazywali się być albo materialistami, albo kłamcami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Wa- Dzieki Bardzo za rade ☺

Sadze ze dojrzalam teraz w wieku prawie 25lat... Do tego ze te portale to shit. I tak zmarnowalam na te zasrane portale pieknych 5lat...:-X 

Ktos tak jeszcze mial? Ze do pewnego momentu zrezygnowal  z portali randkowych?? 

Ja tak miałam. Miałam kiedyś konto na Lento,ale niestety mężczyźni tylko i wyłącznie chcieli się spotykać w jednym celu. Mnie nie interesują sex spotkania,dlatego usunęłam tam konto i mam spokój 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Z racji tego,że mam za dobre serce to zawsze dostaję od życia po tyłku.W sensie chodzi mi o to,że zawsze natrafiałam na nieodpowiednich mężczyzn. Okazywali się być albo materialistami, albo kłamcami. 

I w związku z tym próbujesz dokopać sobie jeszcze mocniej? To chyba podchodzi pod masochizm...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AlainDelon napisał:

I w związku z tym próbujesz dokopać sobie jeszcze mocniej? To chyba podchodzi pod masochizm...

Dlaczego od razu dokopać ? Tak jak pisała bodajże .Kobietka, nie interesuje mnie jakiś morderca itp. Poza tym tak jak napisałam w ogł. nie wszyscy są tacy straszni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Z racji tego,że mam za dobre serce to zawsze dostaję od życia po tyłku.W sensie chodzi mi o to,że zawsze natrafiałam na nieodpowiednich mężczyzn. Okazywali się być albo materialistami, albo kłamcami. 

100x bym zastanowiła się na Twoim miejscu.

A tak nawiązując do Twoich wcześniejszych niefartów: życie jest jak szachownica, jeżeli do tej pory trafiłaś na czarne pola, to pomyśl ile białych jest przed Tobą 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sy- Ja tam mam konto az 5lat na tym lento...i nic z tego Nie wyszlo bo predzej czy pozniej chcieli wlasnie 1ego...A Ja Nie jest. zainteresowana takimi znajomosciami...+ pisali do Mnie faceci z innych wojewodztw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

100x bym zastanowiła się na Twoim miejscu.

A tak nawiązując do Twoich wcześniejszych niefartów: życie jest jak szachownica, jeżeli do tej pory trafiłaś na czarne pola, to pomyśl ile białych jest przed Tobą 🙂

 

Dzięki serdeczne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Sy- Ja tam mam konto az 5lat na tym lento...i nic z tego Nie wyszlo bo predzej czy pozniej chcieli wlasnie 1ego...A Ja Nie jest. zainteresowana takimi znajomosciami...+ pisali do Mnie faceci z innych wojewodztw. 

Widzisz,mężczyźni myślą tylko o jednym, choć nie wszyscy, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×