Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SympatycznaBlondyneczka

Poznam mężczyznę po ZK

Polecane posty

1 minutę temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

nie wszyscy są tacy straszni

Być może. Ale jeśli chcesz rolnika to szukaj na wsi, jeśli wykształconego to na politechnice a jeśli wysokiego to na hali do koszykówki. No ale jeśli jesteś zainteresowana przestępcami to co ja mogę zrobić... szukaj w więzieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AlainDelon napisał:

Być może. Ale jeśli chcesz rolnika to szukaj na wsi, jeśli wykształconego to na politechnice a jeśli wysokiego to na hali do koszykówki. No ale jeśli jesteś zainteresowana przestępcami to co ja mogę zrobić... szukaj w więzieniach.

Dziękuję bardzo PANU za radę.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sy- Nie wszyscy fac. mysla tylko o 1nym...istnieja wyjatki ☺. Glowa do góry 🌷😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Dziękuję bardzo PANU za radę.  Pozdrawiam 

Twoje życie, zrobisz z nim co zechcesz. Niektórzy potrzebują uczyć się na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, KLAUN96 napisał:

Wa- Dzieki Bardzo za rade ☺

Sadze ze dojrzalam teraz w wieku prawie 25lat... Do tego ze te portale to shit. I tak zmarnowalam na te zasrane portale pieknych 5lat...:-X 

Ktos tak jeszcze mial? Ze do pewnego momentu zrezygnowal  z portali randkowych?? 

Ja. Ale to już wiesz. 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad boyów się zachciewa. :] Liczysz, że ci trafi drugi Jeremy Meeks?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Witam. Jestem sympatyczną 36latką,która pozna mężczyznę po ZK. Nie skreślam takich osób,ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i każdy z Nas może zbłądzić,nikt nie jest idealny,gdyż nie ma ludzi idealnych. Takie osoby także pragną szczęścia, miłości oraz akceptacji. Jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem karana ;),natomiast znam osobę, która tam przebywała i w przeciwieństwie do uprzedzeń ludzi, ta osoba jest bardzo ale to bardzo dobrym człowiekiem dla żony, dzieci,rodziny,przyjaciół, etc.

Także warto wierzyć w ludzi...

Bez hejtu proszę.

Pozdrawiam serdecznie czytających i zapraszam do konwersacji;)

ci z ZK jacyś lepsi niż reszta? czy o dreszyk emocji ci chodzi od badboya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Ja tak miałam. Miałam kiedyś konto na Lento,ale niestety mężczyźni tylko i wyłącznie chcieli się spotykać w jednym celu. Mnie nie interesują sex spotkania,dlatego usunęłam tam konto i mam spokój 😉

taki po ZK nie będzie tego chciał myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Widzisz,mężczyźni myślą tylko o jednym, choć nie wszyscy, ale jednak.

gdyby faceci o tym nie myśleli to naród by wyginął, bo kobiety by nie inicjowany przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Dziękuję bardzo PANU za radę.  Pozdrawiam 

możesz pisać listy z jakimś który jeszcze siedzi w ZK, dobrze się poznać i gdy wyjdzie to już się dobrze znacie z pisania, pewnie bardziej solidny układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Woźny Olivier napisał:

Ja nie jestem zły. Siedziałem pod celą za kradzież kury i pobicie ale to po pijaku było więc tak jakbym był niewinny. To sędzie się uwzięły na mnie. Mogły dać zawiasy a siedziałem 9 miechów.

Żarty sobie robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kafe się lekko zmienia, teraz sezon na ogłoszenia matrymonialne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wcale nie jest tak łatwo trafić do więzienia.
Najczęściej młodzi ludzie idą tam za narkotyki. Później chyba udział w grupach przestępczych.
Za drobne kradzieże nie zamykają. Celowo czekają aż się uzbiera i jak już zamykają, to na dłużej bo zazwyczaj odwieszają stary wyrok i w tym czasie jak siedzi zbierają nowe dowody i kolejna sprawa i dalej siedzi.
Najmniej na sumieniu mają Ci trafiający tam za posiadanie narkotyków, ale reszta to nie są mili ludzie.

Autorka stwierdziła, że zwykli mężczyźni to materialiści, a kim jest złodziej, albo handlarz narkotykami, czy bandyta kradnący samochody ? Dopiero w ich przypadku mamy pokaz jak w pogoni za kasą można się zeszmacić. Facet który dużo i uczciwie pracuje, jest mniejszym materialistą niż złodziej.

Miałem kolegę, który w latach 90-tych równolegle ze mną zaczynał handel, później inne biznesy i chyba z powodu pochodzenia z takiego szemranego środowiska, zamiast uczciwie zarabiać, bo szło mu bardzo dobrze, wybrał oszustwa. Na początku brał towar na termin płatności i nie płacił, później wyłudzenia odszkodowań, w końcu kredyty i zamiast normalnie zarabiać chyba z 10 lat uciekał, ukrywał się, ale go dopadli i teraz siedzi. To wszystko dlatego, że był nieprawdopodobnie chytry i o tego leniwy, więc zamiast uczciwej pracy wybierał oszustwa. Czy taki gość jest dobrym kandydatem do związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy anons i myślę że znajdziesz swojego skazańca z shawshank 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Solero napisał:

Ciekawy anons i myślę że znajdziesz swojego skazańca z shawshank 😉

Nie znajdzie, nie istnieje takie więzienie jak Shawshank.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AlainDelon napisał:

Nie znajdzie, nie istnieje takie więzienie jak Shawshank.

Skąd wiesz, byłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Solero napisał:

Skąd wiesz, byłeś? 

To fikcja filmowa w przeciwieństwie do np. Alcatraz. Zdjęcia kręcono w Ohio State Reformatory.

Edytowano przez AlainDelon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznałem w ostatnich dniach przy ścieżce w lesie ośmiokrotnego recydywistę z angielskim obywatelstwem i tatarsko-piastowskimi korzeniami jak to mówił, niedawno opuścił ZK. Po tym co w siatce miał, wdiać, że wrażliwy człowiek, bo topi smutki w alkoholu. Jeśli nie przeszkadza Tobie Jego wiek 64 lata to mogę dać namiar 😜 Sprawia wrażenie sympatycznego człowieka, do tego inteligentnego i wykształconego, nawet książkę tam w lesie sobie czyta xd

Z wyglądu przypomina dobrze zbudowanego górnika twardziela, który dopiero co opuścił ZK 

Edytowano przez Luka95
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2021 o 14:28, SympatycznaBlondyneczka napisał:

Witam. Jestem sympatyczną 36latką,która pozna mężczyznę po ZK. Nie skreślam takich osób,ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i każdy z Nas może zbłądzić,nikt nie jest idealny,gdyż nie ma ludzi idealnych. Takie osoby także pragną szczęścia, miłości oraz akceptacji. Jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem karana ;),natomiast znam osobę, która tam przebywała i w przeciwieństwie do uprzedzeń ludzi, ta osoba jest bardzo ale to bardzo dobrym człowiekiem dla żony, dzieci,rodziny,przyjaciół, etc.

Także warto wierzyć w ludzi...

Bez hejtu proszę.

Pozdrawiam serdecznie czytających i zapraszam do konwersacji;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×