Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Foczka

Umówiona jestem

Polecane posty

Z kim jestes umowiona?

Ja tez jestem umowiona na dzis popoludniu z pewnym mezczyzna :) na zwykle spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię za bardzo sie chwalić ale popłyniemy napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale musiałam mu pokazać zdj ciała i chce ze mną spędzić resztę źycia a ja zaryzukuje wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

Z kim jestes umowiona?

Ja tez jestem umowiona na dzis popoludniu z pewnym mezczyzna 🙂 na zwykle spotkanie.

Gdzie go wyczaiłaś? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foczka napisał:

Będzie lizać moje pośladki 

I to tak na pierwszym spotkaniu ?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ag- Na gumtree... Jednak dzis Nie spotkamy sie za zimno na spotkanie...:-X 

Moze w tygodniu lub nast. weekend.

Jeszcze na gumtree poznalam o rok mlodsza dziewczyne...Tylko troche dziwnie...bo nawet gadac przez tela (rzekomo Nie ma czasu i chce kiedy indziej)  I zaproponowalam jej spotkanie w nastepny wtorek w swym miescie o 16;00 to Przeprosila Mnie i powiedziala ze narazie Nie spotkamy sie bo woli byc ostrozna i nie oszukana.  Pozatym... Nie odpisuje odrazu na smsy.  Z tego co wiem...To studiuje i pracuje. Nie wiem z jakiego miasta jest...myslalam ze z mych okolic...

I  co zrobic? Moze za Bardzo sie narzucam? Zbyt mi zalezy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Foczka napisał:

Ale musiałam mu pokazać zdj ciała i chce ze mną spędzić resztę źycia a ja zaryzukuje wszystko 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KLAUN96 napisał:

Ag- Na gumtree... Jednak dzis Nie spotkamy sie za zimno na spotkanie...:-X 

Moze w tygodniu lub nast. weekend.

Jeszcze na gumtree poznalam o rok mlodsza dziewczyne...Tylko troche dziwnie...bo nawet gadac przez tela (rzekomo Nie ma czasu i chce kiedy indziej)  I zaproponowalam jej spotkanie w nastepny wtorek w swym miescie o 16;00 to Przeprosila Mnie i powiedziala ze narazie Nie spotkamy sie bo woli byc ostrozna i nie oszukana.  Pozatym... Nie odpisuje odrazu na smsy.  Z tego co wiem...To studiuje i pracuje. Nie wiem z jakiego miasta jest...myslalam ze z mych okolic...

I  co zrobic? Moze za Bardzo sie narzucam? Zbyt mi zalezy? 

Nie, Klaunie. Z tą dziewczyną jest coś nie tak, może ma fobię. A jak ostatnio zaglądałem na warszawskie Gumtree, pewien facet żalił się, że ludzie piszą, ale trudno się z kimś spotkać, bo odwołują spotkania. Weź na to poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fo- Takich rzeczy Nie robi sie na 1wszyn spotkaniu...:-X lizanie posladków...:-X

Ile lat masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ag- Tez tak sadze.. Tez to czytalam nie pamietam kto to napisal...:-X No ok.  Zobaczy sie co dalej bedzie... Rzekomo ona szuka przyjaciolki na lata...:-X 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałbym ludzi, którzy nie szukają miłości ani przyjaciół na lata, tylko kogoś w konkretnym celu, np. w sobotę na rower.
Co do tamtej dziewczyny, o której piszesz, to może być zajęta. Normalnie ludzie nie odpisują od razu na SMSy, no, chyba, że akurat nie robią nic. W jaki sposób miałabyś ją oszukać na koleżeńskim spotkaniu i po ilu latach korespondencji może być pewna, że nigdy jej nie oszukasz? 😉 Jeśli nie rozmawiałaś z nią nigdy, nie słyszałaś jej głosu, nie chce się spotkać, to może to być żonaty Zdzisław lat 55.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ag- W sumie fakt...masz racje. Pozatym... W jakim celu mialabym ja oszukiwac ze jestem kobieta a Nie kims innym? A na Realnym wtorkowym spotkaniu : NIE wystawila bym jej.  Niestety... Nie chce narazie sie spotkac, gadac przez tela :-X  Owszem moze byc.  Ale dam jej szanse, nie zakoncze znajomosci... Zobacze co dalej bedzie...:-X 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ŁostryOgier napisał:

Mmm... Bosko 😁

Też byś chciała takie spotkanie z nieznajomym ? Ale niestety nie dla psa kiełbasa , lepiej dokończ obiad w domu żeby potem nie było z tego większych problemów :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ŁostryOgier napisał:

Hahaha. Elcia się rozkręciła. Już po obiadku. A Ty zdążyłaś ugotować? Poszłas spać nad ranem wiec chyba kiepsko... Grunt, że na kafe się kręci 😁

Nie chce mi się gotować obiadu samej dla siebie to po pierwsze , po drugie gaz mi się skończył 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ŁostryOgier napisał:

Pech.. Zawsze w niedzielę braknie. 

Albo w sobotę wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Foczka napisał:

😗

Ja też ! 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×