Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elomello

Jeśli kobiety są takie wybredne co do facetów to skąd plaga samotnych matek?

Polecane posty

wybierają i przebierają..... potem coś wybiorą i dalej klapa.... więc po kiego wuja tyle czasu i wysiłku na to "wybieranie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że w piersiach mają dodatkowe móżdżki i każdy z nich wybiera co innego. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie nie analizują i nie 'wybrzydzaja' aż tak bardzo... czas też weryfikuję siłę uczucia i zgodność charakterów 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego że są wybredne to później jak coś nie pasuje to się rozstają a nie siedzą w takich związkach do końca życia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, elomello napisał:

wybierają i przebierają..... potem coś wybiorą i dalej klapa.... więc po kiego wuja tyle czasu i wysiłku na to "wybieranie"?

Ja też zawsze źle wybiorę a raczej zakocham się no i do kogo pretensje ? Samotne matki chociaż dziecko mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ są wybredne tylko w kwestii wyglądu, a na charakter nie zwracają uwagi. Dlatego biorą jakieś tępego i nieodpowiedzialnego przystojniaka, który odchodzi jak pojawia się dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nas, mężczyzn i kobiet, nie uczy, jak wybierać partnera. Rodzice nie zawsze sami mają zdrowe zasady i dobre wzorce, które potrafią przekazać. Dlatego też uczymy się na własnych błędach i kolejne związki często są lepsze od poprzednich.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są wybredne. Kierują się instynktem. Wszystko jest ok, tak jak chciała natura. Silny samiec zapłodni i idzie dalej kolejne zapładniać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta chce dziecka ,wiąże się z kimś ,mężczyzna się nie sprawdza ,dostaje kopa, pozew o rozwód i alimenty ,ale ma dużo czasu żeby pisać pierdoły na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie wszyscy przystojni faceci to tępe dzidy . Tak jak nie wszystkie zgrabne blondynki to pustaki. Brzydale też porzucają swoje ootomstwo ...

Oczywiście, nigdzie temu nie zaprzeczam.

3 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Liczby mówią że w 70% o rozwód wnoszą kobiety.

Taka prawda, bo kobietom wiecznie coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

No to zupełnie tak jak Ty. Też wybierasz po wyglądzie i Cie odrzucają. Gdybyś wybierał po charakterze to bys wybrał taka, która by Cie nie odrzuciła. Proste jak budowa cepa. 

Nie, nie wybieram po wyglądzie. Nie szukam modelki. Musi być fajna z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AntyBazyl napisał:

Gdybyś wybierał po charakterze to być wybrał taka, która by cie nie olała. Powtarzam. Proste jak budowa cepa.

A skąd mam wiedzieć, czy mnie oleje, dopóki jej nie poznam?

Charakter jest dla mnie najważniejszy, nie musi być ładna.

10 minut temu, AntyBazyl napisał:

No tak, bo na czole jest wypisany charakter. Prawda??

Nie, ale wy macie tendencję do nadawania przystojniakom pozytywnych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AntyBazyl napisał:

Ustal sobie jedna wersję wydarzeń, bo błazna z siebie robisz. Przed chwilą twierdziłeś, ze wybierasz po charakterze a teraz stwierdziłeś ze skąd masz wiedzieć jaka jest skoro nie znasz jej charakteru. No z tego wynika, ze wybierasz po wyglądzie kobiety, których charakter chcesz poznać. Proste jak wspomniany powyżej dwukrotnie cep. 

Ty nie rozumiesz po polsku?

Wy wybieracie po wyglądzie, bo zwracacie uwagę tylko na przystojniaków i ich charakter się nie liczy.

Ja natomiast nie szukam za wszelką cenę piękności, bo charakter jest dla mnie ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AntyBazyl napisał:

Ustal sobie jedna wersję wydarzeń, bo błazna z siebie robisz. Przed chwilą twierdziłeś, ze wybierasz po charakterze a teraz stwierdziłeś ze skąd masz wiedzieć jaka jest skoro nie znasz jej charakteru. No z tego wynika, ze wybierasz po wyglądzie kobiety, których charakter chcesz poznać. Proste jak wspomniany powyżej dwukrotnie cep. 

Ty nie rozumiesz po polsku?

Wy wybieracie po wyglądzie, bo zwracacie uwagę tylko na przystojniaków i ich charakter się nie liczy.

Ja natomiast nie szukam za wszelką cenę piękności, bo charakter jest dla mnie ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Modelki?? Modelki sa dla miliarderów i facetów 10/10. Też łaskę robisz, ze modelki nie szukasz 😂😂😂 

No jak to. Przecież to proste jak świński ogon. Kiedyś jeden facet to tłumaczył. Modelki są uważane za piękne i głupie, więc bogaci badboye wykorzystują tylko ich ciała. A zwykli zjadacze chleba boją się podejść. Wobec tego on zagadnie: „Hej, Ty! Musk Cię tylko przeleciał, DiCaprio Cię tylko przeleciał - oto ja, mam kawalerkę i 4k dochodu i zaraz jestem gotów by się z Tobą ożenić i mieć dzieci”. Taka modelka będzie zachwycona, że ktoś zobaczył w niej coś więcej, niż tylko cudne ciało do seksu i da szansę na małżeństwo, na rodzinę! 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

To nawet chyba nie o to chodzi; miliarderów i facetów 10/10 by zabrakło dla tych wszystkich modelek 😉

Dlatego większość z nich musi spojrzeć bardziej realnie, zwłaszcza jak poza szybko przemijającą ładną buzią mają niewiele do zaoferowania.

Rozumiem, że teraz mówisz o modelkach z MaxModels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jak dobrze na nie popatrzysz, to dostrzeżesz że przynajmniej część z nich to nie tyle top piekności, ile dobre upozowanie, makijaż, fryzura i ogólna stylizacja 😉

A i jeszcze jedno odnośnie tej nieosiągalności: to nawet nie zawsze kwestia tego (jak to prześmiewczo ująłeś) dostrzeżenia czegoś innego niż widzą w niej ci "miliarderzy i faceci 10/10). Często pasuje tutaj znany tekst: jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, to trzeba znaleźć gościa, który o tym nie wie; przyjdzie i to zrobi.

Mówiąc o modelkach, nawet nie brałem ich pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Jeśli kobiety są takie wybredne co do facetów to skąd plaga samotnych matek?

ludzie w dzisiejszych czasach rozchodza sie doslownie o "byle ..." - przynajmniej tak jak patrze na swoich znajomych. nikomu sie nie chce pracowac nad zwiazkiem, nad soba i partnerem, wiec latwiej jest powiedziec nara i sie rozejsc i liczyc ze w nastepnym zwiazku zdarzy sie cud i bedzie kolorowo jak w bajce, a zazwyczaj tak jest tylko przez pierwsze kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, AntyBazyl napisał:

TOW - nie mogę zacytować, bo ukrywa komentarz, więc odpowiem tak 

 

Człowieku to Ty nie rozumiesz po polsku. To, ze nie szukasz piękności a'la Jessica Alba nie oznacza,ze nie wybierasz po wyglądzie!!! Takich kobiet jest 1% na świecie, więc oczywiste ze marne szanse iz jedna z nich będzie Twoja. Ogarnij się wybierasz po wyglądzie te, których charakter chcesz poznać. Grubej nie chcesz, zezowatej też nie, garbatej również. Zagadujesz do dziewczyn młodych, szczupłych, z długimi włosami = atrakcyjnych. To, ze nie sa pięknościami z gazet nie oznacza, że nie sa atrakcyjne. Ty tego pojąć nie możesz. 

Nie. Ja nie wybieram wśród 20% najatrakcyjniejszych, jak wy. Wystarczy, że kobieta o siebie dba, nie musi być ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, AntyBazyl napisał:

Człowieku to Ty nie rozumiesz po polsku. To, ze nie szukasz piękności a'la Jessica Alba nie oznacza,ze nie wybierasz po wyglądzie!!! Takich kobiet jest 1% na świecie, więc oczywiste ze marne szanse iz jedna z nich będzie Twoja. Ogarnij się wybierasz po wyglądzie te, których charakter chcesz poznać. Grubej nie chcesz, zezowatej też nie, garbatej również. Zagadujesz do dziewczyn młodych, szczupłych, z długimi włosami = atrakcyjnych. To, ze nie sa pięknościami z gazet nie oznacza, że nie sa atrakcyjne. Ty tego pojąć nie możesz. 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AntyBazyl – też ukrywa, więc nie mogę zacytować.

Nie. Ja nie wybieram wśród 20% najatrakcyjniejszych, jak wy. Wystarczy, że kobieta o siebie dba, nie musi być ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

AntyBazyl – też ukrywa, więc nie mogę zacytować.

Nie. Ja nie wybieram wśród 20% najatrakcyjniejszych, jak wy. Wystarczy, że kobieta o siebie dba, nie musi być ładna.

Człowieku, idź na jakąś terapię... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kardulaki napisał:

Ja też zawsze źle wybiorę a raczej zakocham się no i do kogo pretensje ? Samotne matki chociaż dziecko mają 

jeśli ciągle źle wybierasz to wybieraj odwrotnie niż zwykle i dobrze wybierzesz, chyba oczywiste, kieruj się odwrotnie tym co do tej pory, sukces murowany

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×