Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kassandraaaaaa

Schematy terapia, jak pokochać siebie?

Polecane posty

Mam problem z związkami.. pisałam tu tematy o facecie i relacji nieudanej.. Ja zachowuje się w ten sposób, ze jak facet jest zainteresowany, podobam mu się to staje się przy nim pewna siebie i jest okej.. za to jak facet mnie „odrzuci” hmm średnio wykazuje zainteresowanie później się odezwie i zaś cisza to mnie to intryguje, wtedy zaczynam się zastanawiać co nie tak? Czemu akurat ten nie jest zainteresowany.. wiem, to nie jest normalne ale co robić? Staram się to opanować i zmienić.. 

myslicie ze to może brać się z tego, ze moja mama (bliska mi przyjaciółka i kocham ja nad zycie) często z reszta rodziny czy to żartem, czy w kłótni mówi mi o moich wadach. A to, ze jestem nie zorganizowana, a to ze zw dużo gadam, nie sprzątam jestem bałaganiara, ze taka roztrzepana.. zawsze to co Ja wybiore ona mówi, a mogłoby to być jednak takie.. zawsze jak powiem odpisałam temu facetowi tak to ona skomentuje mogłaś tak, no i często ma racje.. tylko może to dlatego ja jestem taka niepewna? Bardzo rzadko mówi mi pozytywne rzeczy o mnie.. w tej nieudanej relacji sama powiedziała pisz mu ze fajnie gdyby więcej czasu dla mnie znalazł, ze czemu się nie odzywał itd żeby być taka miła dziewczyna a nie tą niezainteresowana facetem i olewać tylko podejśc do relacji poważnie.. nie wiem tracę się w tym wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×