Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

Ile z was tu kobiet NIGDY nie miało orgazmu?

Polecane posty

mam 53 lata i do tego roku nie wiedziałam co to jest. Zawsze myślałam,   że     jestem zimna ryba. Z natury jestem wesoła i otwarta i lubię flirtować , miałam kilka przygód ale wszystko potem udawane. Teraz liczę na siebie i Tobie też radzę poszukaj w sobie tego😘 warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rażka napisał:

mam 53 lata i do tego roku nie wiedziałam co to jest. Zawsze myślałam,   że     jestem zimna ryba. Z natury jestem wesoła i otwarta i lubię flirtować , miałam kilka przygód ale wszystko potem udawane. Teraz liczę na siebie i Tobie też radzę poszukaj w sobie tego😘 warto

Robiąc to sama mialas orgazm a z partnerem nie?

Czy mialas innych partnerów czy tylko ten jeden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak tylko sama. szukałam  próbowałam może z moim jest coś nie tak ale z innymi też nic i nawet pomyślałam że tak ma być że zemną coś nie tak.

Edytowano przez rażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elizabeth A Lloyd w swojej obszernej monografii o koniecym orgazmie cytuje wyniki wielu badań z krótkich wynika, że 5-18% kobiet podaje, że nigdy i w żaden sposób nie osiągały orgazmu

E.A. Lloyd - The Case of the Female Orgasm : Bias in the Science of Evolution 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, ddt60 napisał:

Elizabeth A Lloyd w swojej obszernej monografii o koniecym orgazmie cytuje wyniki wielu badań z krótkich wynika, że 5-18% kobiet podaje, że nigdy i w żaden sposób nie osiągały orgazmu

E.A. Lloyd - The Case of the Female Orgasm : Bias in the Science of Evolution 

Potwierdzam, że znałem taki przypadek.

Edytowano przez acordeon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałam, że jestem takim przypadkiem😊 na moje szczęście nie. Ale teraz myślę , może to i chore czy znalazłby się taki facet dzięki któremu bym to poczuła, ale wiesz bez ręki przez sex, przez stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie kwestia faceta a techniki ,rodzaju pieszczot ale dobry pretekst do zmiany partnerów😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż😊. Nie zaprzeczam, nic mi się nie kroi ale korci mnie poszukać kogoś. Nic na siłę a może sam się znajdzie. Kurcze taka przewrotna kobieca natura ma dobrze a chce jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, You talkin to me? napisał:

Uwaga. Szyderca zdemaskował - Angel123456 to facet.

Bez kitu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bad_boy16 napisał:

Bez kitu xd

Małolat nachalny walacy konia do kobiecych zdjęć i jeszcze oskarżający kobietę,ze jest facetem. Bez kitu to tu masz mniej jak 18lat. Do książek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2021 o 08:35, Angel123456 napisał:

Małolat nachalny walacy konia do kobiecych zdjęć i jeszcze oskarżający kobietę,ze jest facetem. Bez kitu to tu masz mniej jak 18lat. Do książek 

Ssij ...a lampucero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×