Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
homoniewiadomo

Tinder, Sympatia,Badoo - wasze doświadczenie

Polecane posty

Z uwagi na 40, które niedawno wyskoczyło mi w dowodzie, zapisałem się na portale randkowe i powiem szczerze słabo to jakoś widzę ale też nie mam jakiś oczekiwań. Napiszę, jak moim zdaniem to wygląda po kilkunastu dniach korzystania:

TINDER - przerzuciłem z 1000 zdjęć, zalajkowałem pewnie co czwartą kobietę z tej puli dosłownie ZERO parowania i aktualnie wyświetla się, że w mojej okolicy już nikogo nie ma 🙂 Mam co prawda jedną parę, jednak jest to jakaś widać modelka i jest to podejrzane. Dla ścisłości: nie próbuje wyrwać 18ki tylko mam ustawiony zakres 30-40, sam tinder proponuje i profile od 27 więc po prostu je lajkuje i tyle.

SYMPATIA - działa trochę inaczej, bo nie mam możliwości parowania, ale na 10 zaczepionych (napisałem po prostu wiadomość) mam 1 odpowiedź i to nie na odczepnego, tylko normalny kontakt. Sympatia trochę mi nie pasuje, z tego względu, że ciągle trzeba przewijać od nowa te same osoby i zagadywać do osób, które być może zupełnie czego innego oczekują. W naturze jednak jest to trochę łatwiejsze, bo widać czy ktoś jakkolwiek jest nami zainteresowanych chociaż mniej więcej. Druga sprawa, że ciężko coś wykombinować z osobami, do których nie ma jakiegoś punktu zaczepienia np. w opisie. Przecież nie napiszę, że ma ładne oczy a to jednak facet zawsze zagaduje.

BADOO - tu jestem dopiero od 2 dni. Nie brałem tego portalu pod uwagę, bo jakoś wydawał mi się niszowy, a okazuje się, że chyba jest z nich najlepszy tzn. jest tu najwięcej realnie wyglądających profili, chociaż na razie też jeszcze zero zainteresowania. Działa podobnie do Tindera. Ciężko mi coś stwierdzić, poza zdjęciami, które wyglądają na mniej fejkowe.

Jakie macie doświadczenia na polu randek online. Co zdaniem kobiet faceci robią, ŹLE zakładając taki profil? Wiem, że są artykuły na ten temat, ale jednak lepiej może kilka opinii osób, które po prostu tam są lub były.

Jak doświadczenia mają faceci na tym polu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, homoniewiadomo napisał:

Z uwagi na 40, które niedawno wyskoczyło mi w dowodzie, zapisałem się na portale randkowe i powiem szczerze słabo to jakoś widzę ale też nie mam jakiś oczekiwań. Napiszę, jak moim zdaniem to wygląda po kilkunastu dniach korzystania:

TINDER - przerzuciłem z 1000 zdjęć, zalajkowałem pewnie co czwartą kobietę z tej puli dosłownie ZERO parowania i aktualnie wyświetla się, że w mojej okolicy już nikogo nie ma 🙂 Mam co prawda jedną parę, jednak jest to jakaś widać modelka i jest to podejrzane. Dla ścisłości: nie próbuje wyrwać 18ki tylko mam ustawiony zakres 30-40, sam tinder proponuje i profile od 27 więc po prostu je lajkuje i tyle.

SYMPATIA - działa trochę inaczej, bo nie mam możliwości parowania, ale na 10 zaczepionych (napisałem po prostu wiadomość) mam 1 odpowiedź i to nie na odczepnego, tylko normalny kontakt. Sympatia trochę mi nie pasuje, z tego względu, że ciągle trzeba przewijać od nowa te same osoby i zagadywać do osób, które być może zupełnie czego innego oczekują. W naturze jednak jest to trochę łatwiejsze, bo widać czy ktoś jakkolwiek jest nami zainteresowanych chociaż mniej więcej. Druga sprawa, że ciężko coś wykombinować z osobami, do których nie ma jakiegoś punktu zaczepienia np. w opisie. Przecież nie napiszę, że ma ładne oczy a to jednak facet zawsze zagaduje.

BADOO - tu jestem dopiero od 2 dni. Nie brałem tego portalu pod uwagę, bo jakoś wydawał mi się niszowy, a okazuje się, że chyba jest z nich najlepszy tzn. jest tu najwięcej realnie wyglądających profili, chociaż na razie też jeszcze zero zainteresowania. Działa podobnie do Tindera. Ciężko mi coś stwierdzić, poza zdjęciami, które wyglądają na mniej fejkowe.

Jakie macie doświadczenia na polu randek online. Co zdaniem kobiet faceci robią, ŹLE zakładając taki profil? Wiem, że są artykuły na ten temat, ale jednak lepiej może kilka opinii osób, które po prostu tam są lub były.

Jak doświadczenia mają faceci na tym polu.

 

Właśnie tego u Was nie rozumiem dajecie serduszka na Badoo a nie piszecie...? Mi jest głupio dawać  też serduszka bo nawet  jak jest parowanie to faceci nie piszą to po ujjj dają serca? Chyba  jak leci.  Druga  sprawa prośby o zdjęcia ja mam kilka zdjęć i nie będę wuecej dawać bo i tak na żywo wygląda się inaczej,a kiedyś wysłałam komuś seksi zdjęcia i żałuję bo nic  z tego nie wyszło teraz niewiadomo gdzie te zdjęcia są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, homoniewiadomo napisał:

Jakie macie doświadczenia na polu randek online.

Byłem na sympatii jakiś rok temu.  Faktycznie mało kobiet odpisuje, ale nie można się tym przejmować, w promieniu 50km miałem ich kilkaset, jednak częściej odpisują te z najbliższej okolicy i z kilkunastoma rozmawiałem i z kilkoma byłem na randkach.
Najgorsze było to, że kobiety które spotykałem na żywo, na tych samych imprezach, które miały podobne zainteresowania, wcale nie odpowiadały, albo tylko cześć-cześć i koniec rozmowy...
Na Tinderze byłem tylko dwa dni. Miałem kilka par, ale ta do której napisałem, nie odpisała, a później usunąłem konto.
A poznałem kogoś zupełnie gdzie indziej. A teraz powoli wracam do szukania i za jakiś czas mogę dać znać jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kardulaki napisał:

Właśnie tego u Was nie rozumiem dajecie serduszka na Badoo a nie piszecie...? Mi jest głupio dawać  też serduszka bo nawet  jak jest parowanie to faceci nie piszą to po ujjj dają serca? Chyba  jak leci.  Druga  sprawa prośby o zdjęcia ja mam kilka zdjęć i nie będę wuecej dawać bo i tak na żywo wygląda się inaczej,a kiedyś wysłałam komuś seksi zdjęcia i żałuję bo nic  z tego nie wyszło teraz niewiadomo gdzie te zdjęcia są..

Faceci nie dowartościowują się serduszkami, więc nie ma sensu takie podejście. Ja mam niby sporo polubień ale wg mnie to jest zagrywka twórców, w celu zakupu konta premium. Po co mi wiedza, kto mnie polubił, skoro ja ich nie polubiłem - Bezsens płacenia za zbędną wiedzę. Poczekamy zobaczymy, póki co minęło kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kardulaki napisał:

to po ujjj dają serca? 

Bo zwyczajnie się podobasz. 😉 Czasem tak robiłem jeśli babka była z daleka i nie było sensu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałam konta na tych portalach. To syf. Faceta lepiej szukać na forach tematycznych, np. ktoś lubi czytać książki, to szuka sobie faceta na forach o książkach. Nie wiem po co zakładać konto na jakichś tinderach, ten portal jest obrzydliwy (głównie szukanie kogoś do łóżka,a więc totalne zezwierzęcenie...). Porządni tam mid siedzą tylko chore odpady. Chore na punkcie sexu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że musiało minąć trochę czasu. Teraz mam parowanie i już to mi na początek wystarcza, bo wiem że przynajmniej jakkolwiek to działa i ze mną wszystko w porządku 👽. Odpisywać odpisują, jest pozytywna reakcja na wysłane wiadomości, a co dalej będzie to już inna historia. W sumie nawet jestem bardzo miło zaskoczony.

Na forach o książkach można szukać faceta, ale ma to taki sam sens jak szukanie go w lesie, bo też zbierasz grzyby, albo pod wodą, bo lubisz nurkować. Niezależnie czy facet szuka związku, czy tylko seksu to każdy facet liczy na seks z kobietą, która na niego po prostu tak działa i to jest chyba dobry znak. Gorzej gdybyś się rozebrała, a on w związku z tym chciał jednak poczytać.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2021 o 00:03, serduszko7 napisał:

Nigdy nie miałam konta na tych portalach. To syf. Faceta lepiej szukać na forach tematycznych, np. ktoś lubi czytać książki, to szuka sobie faceta na forach o książkach. Nie wiem po co zakładać konto na jakichś tinderach, ten portal jest obrzydliwy (głównie szukanie kogoś do łóżka,a więc totalne zezwierzęcenie...). Porządni tam mid siedzą tylko chore odpady. Chore na punkcie sexu

A mnie zastanawia o jakich forach Ty piszesz...czy ludzie naprawdę poznają się w ten sposób w obecnych czasach? Chętnie poznam adresy takich for 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam,

Ja wczoraj założyłem konto na fotce, przejrzałem zdjęcia i profile, i nawet nie dodałem swojej foty. Więcej tam nie zajrzę raczej. Jakieś dziwne miny, pozy, twarze nieskażone inteligencją (przepraszam za tą uwagę). To straszne miejsca, pewnie dlatego cieszą się taką popularnością.

Generalnie to ja mam tak, że rzadko piszę do kobiet, wybieram, selekcjonuję i starannie czytam profile. Jeśli chodzi o moje doświadczenia, to są takie, że na portalach randkowych raczej nikogo się znaleźć nie da. Profile najczęściej są niewypełnione, żadnego pkt zaczepiania, sama fota tylko, albo i jej brak. 

Zawsze też znajdzie się jakaś grupka żałosnych facecików, którzy nadmu...ą ego lasek komentarzami typu "cudna jesteś" itp. Na za wiele bym nie liczył na tym polu.

Edytowano przez z_innego_materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
20 godzin temu, zaaaanna napisał:

Takie same wrazenia maja kobiety, ktore wchodza na te portale

I chyba szkoda, bo przypuszczam, że w gruncie rzeczy sporo osób, które faktycznie chciałoby kogoś poznać, ginie w tym błędnym kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak tinder przereklamowany xd 

 

Badoo nooo tutaj grubo bo sam mam dziewczynę poznaną na tym portalu i co nawet nie jest mi wstyd jak ktoś pyta " jak się poznałeś z swoją itd " 

To była tzw miłość od pierwszego co nie zdarza się często 

Ale tak taktyka moja była następująca 

Da się tam usunąć konto przed zrobieniem dają ci premium na 3 dni 

Więc tak lajkujesz wszystkie które nie są no zbyt urodziwe  itd 

 

Podbijasz słowem ( nie wiem jak to działa xd u kobiet po 40 lub przed ) 

Na 18-22 działa

 "siemka co tam i tym podobne"

Dnia 3.03.2021 o 12:02, homoniewiadomo napisał:

Widzę, że musiało minąć trochę czasu. Teraz mam parowanie i już to mi na początek wystarcza, bo wiem że przynajmniej jakkolwiek to działa i ze mną wszystko w porządku 👽. Odpisywać odpisują, jest pozytywna reakcja na wysłane wiadomości, a co dalej będzie to już inna historia. W sumie nawet jestem bardzo miło zaskoczony.

Na forach o książkach można szukać faceta, ale ma to taki sam sens jak szukanie go w lesie, bo też zbierasz grzyby, albo pod wodą, bo lubisz nurkować. Niezależnie czy facet szuka związku, czy tylko seksu to każdy facet liczy na seks z kobietą, która na niego po prostu tak działa i to jest chyba dobry znak. Gorzej gdybyś się rozebrała, a on w związku z tym chciał jednak poczytać.

Zależy jak jest odpowiedź to może parę godzin popisać gdzieś zaprosić ( ale w sumie pandemia i nie ma gdzie xd ale pewnie masz autko to może jakas wycieczka itd 

Ja bym pojechał na wycieczkę xd ale no tylko nie spesz jej xd od razu pytaj się dużo gadaj itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2021 o 11:36, homoniewiadomo napisał:

Z uwagi na 40, które niedawno wyskoczyło mi w dowodzie, zapisałem się na portale randkowe i powiem szczerze słabo to jakoś widzę ale też nie mam jakiś oczekiwań. Napiszę, jak moim zdaniem to wygląda po kilkunastu dniach korzystania:

TINDER - przerzuciłem z 1000 zdjęć, zalajkowałem pewnie co czwartą kobietę z tej puli dosłownie ZERO parowania i aktualnie wyświetla się, że w mojej okolicy już nikogo nie ma 🙂 Mam co prawda jedną parę, jednak jest to jakaś widać modelka i jest to podejrzane. Dla ścisłości: nie próbuje wyrwać 18ki tylko mam ustawiony zakres 30-40, sam tinder proponuje i profile od 27 więc po prostu je lajkuje i tyle.

SYMPATIA - działa trochę inaczej, bo nie mam możliwości parowania, ale na 10 zaczepionych (napisałem po prostu wiadomość) mam 1 odpowiedź i to nie na odczepnego, tylko normalny kontakt. Sympatia trochę mi nie pasuje, z tego względu, że ciągle trzeba przewijać od nowa te same osoby i zagadywać do osób, które być może zupełnie czego innego oczekują. W naturze jednak jest to trochę łatwiejsze, bo widać czy ktoś jakkolwiek jest nami zainteresowanych chociaż mniej więcej. Druga sprawa, że ciężko coś wykombinować z osobami, do których nie ma jakiegoś punktu zaczepienia np. w opisie. Przecież nie napiszę, że ma ładne oczy a to jednak facet zawsze zagaduje.

BADOO - tu jestem dopiero od 2 dni. Nie brałem tego portalu pod uwagę, bo jakoś wydawał mi się niszowy, a okazuje się, że chyba jest z nich najlepszy tzn. jest tu najwięcej realnie wyglądających profili, chociaż na razie też jeszcze zero zainteresowania. Działa podobnie do Tindera. Ciężko mi coś stwierdzić, poza zdjęciami, które wyglądają na mniej fejkowe.

Jakie macie doświadczenia na polu randek online. Co zdaniem kobiet faceci robią, ŹLE zakładając taki profil? Wiem, że są artykuły na ten temat, ale jednak lepiej może kilka opinii osób, które po prostu tam są lub były.

Jak doświadczenia mają faceci na tym polu.

 

Lajkuj ile wlezie nie wybrzydzaj bo tak to nie znajdziesz 
itd 
generalnie rybka złapie haczyk :-)_ 

Ja mam dziewczynę z badoo od ponad 1.5 roku i żyję bardzo dobrze z nią mi się tam podoba i nie mam zamiaru zmieniać 

Edytowano przez stanislav1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TINDER - Jeśli nie masz 185 cm wyglądu ponad przeciętnego lub grubego portfela daruj sobie. Tylko wygląd i to czy możesz się pochwalić. Dobre jak szukasz seksu, chada, księżniczki lub poznajesz się przez łóżko.

SYMPATIA - spokojny miszmasz 

BADOO - połączenie tinder + sympatia 

FOTKA - to dziwna hybryda (tu kilka dziewczyn poznałem i spotkałem się w realu)

Dla osoby która szukała kogoś to realnego związku, powiedziałbym poniżej przeciętnej to i tak dużo serwisów to kpina tylko zdjęcia. Serwisy z niemal zerowym opisem jaki możesz dać, dziękuje bardzo. Przeglądasz i co zero o sobie, DO KTOGO TU wtedy NAPISAĆ, szukając drugiej osoby ważne by mieć coś wspólnego chociaż wstępnie zobaczyć.

Większość ludzi patrzy tylko na wygląd, a zwłaszcza kobiety facet musi spełniać zawsze wszystkie warunki, u facetów wystarczy że kobieta spełnia kilka i jest super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

używał ktoś może portalu polskieserca (polishhearts) ? to chyba raczej na międzynarodowe towarzystwo nastawione, ale chyba jest potencjał

Edytowano przez nowywmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Rescator555 napisał:

Umówiłem się parę razy z dziewczynami z Sympatii ale po pierwszym spotkaniu przestawały się odzywać. Zupełnie nie wiem dlaczego. Teraz korzystam raczej z płatnych pań.

A co z Twoją żoną, z którą rzekomo tworzysz szczęśliwy związek? Odeszła?

50 minut temu, Rescator555 napisał:

Dajecie swoje prawdziwe zdjęcia na takie portale?

Nie korzystam z takich portali, ale kiedyś korzystałem, wtedy dawałem prawdziwe. Jaki ma sens podawanie się za kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja na portalu randkowym poznałem swoją obecną dziewczynę, jesteśmy już ze sobą ponad rok i na razie nie zamierz się żeby było inaczej.

 

 

Edytowano przez AleksanderMały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×