Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nigdyzżadna

Czy 36 latek który nigdy nie był w związku może zaprzyjaźnić się z grupą studentek ?

Polecane posty

Jak w temacie. Mam 36 lat mieszkam sam i nie mam znajomych i od 10 lat nie byłem na imprezie, zastanawiam się czy byłaby możliwość zaprzyjaźnienia sie ze studentką bądź studentkami oczywiście platonicznie i chodzenie z nimi na imprezy koncerty wspólne wakacje i.t.p. ? Innymi słowy pożycie trochę młodzieńczym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nigdyzżadna napisał:

Jak w temacie. Mam 36 lat mieszkam sam i nie mam znajomych i od 10 lat nie byłem na imprezie, zastanawiam się czy byłaby możliwość zaprzyjaźnienia sie ze studentką bądź studentkami oczywiście platonicznie i chodzenie z nimi na imprezy koncerty wspólne wakacje i.t.p. ? Innymi słowy pożycie trochę młodzieńczym zyciem.

Jeśli wyglądasz 10 lat młodziej, nie pracujesz i masz odlożone sporo kasy, to możesz pójsć na studia dzienne i wkręcić się do jakiejś grupki. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nigdyzżadna napisał:

Jak w temacie. Mam 36 lat mieszkam sam i nie mam znajomych i od 10 lat nie byłem na imprezie, zastanawiam się czy byłaby możliwość zaprzyjaźnienia sie ze studentką bądź studentkami oczywiście platonicznie i chodzenie z nimi na imprezy koncerty wspólne wakacje i.t.p. ? Innymi słowy pożycie trochę młodzieńczym zyciem.

Możesz ale będzie to trochę dziwne i podejrzane w ich oczach że masz tyle lat... mogą sobie bekę zrobić z Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Agatkar sajbrok napisał:

To bardziej ja tak chyba mogę zrobić niż facet stary

Ty na pewno możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Agatkar sajbrok napisał:

Ja nie byłam od roku na imprezie i nie narzekam 😕 dyskoteki są zamknięte bo PiS i madki

Kiedyś się to skończy

 

7 minut temu, RoxihaveHope napisał:

Możesz ale będzie to trochę dziwne i podejrzane w ich oczach że masz tyle lat... mogą sobie bekę zrobić z Ciebie. 

No i bardzo dobrze śmiechu nigdy za malo.☺

 

7 minut temu, Agatkar sajbrok napisał:

To bardziej ja tak chyba mogę zrobić niż facet stary

A dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, czemu nie. Wszystko zależy od podejścia, chęci i zaangażowania obu stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poszukać sobie żony? Za stary jesteś na zabawy ze studentkami, a zaraz możesz być za stary na żonę i co wtedy? łeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nigdyzżadna napisał:

Jak w temacie. Mam 36 lat mieszkam sam i nie mam znajomych i od 10 lat nie byłem na imprezie, zastanawiam się czy byłaby możliwość zaprzyjaźnienia sie ze studentką bądź studentkami oczywiście platonicznie i chodzenie z nimi na imprezy koncerty wspólne wakacje i.t.p. ? Innymi słowy pożycie trochę młodzieńczym zyciem.

Zacznij od chodzenia na imprezy. Na koncertach rockowych, punkowych, metalowych bywają ludzie od 15 do 70 lat. Studentki też bywają, ale po co się z nimi przyjaźnić ? Jak będziesz dziewczynom stawiał piwo, czy drinki, to nawet z Tobą porozmawiają, ale one zazwyczaj mają chłopaka i tylko chwilami są same jak zmieniają jednego na innego. Łatwiej zaprzyjaźnić się z jakąś grupą ludzi, których często spotykasz na imprezach i wtedy łatwo się rozmawia.
Jestem te 10 lat starszy niż Ty i na imprezy zacząłem chodzić właśnie z 10 lat temu, najpierw jako ochroniarz córki i jej koleżanek, a teraz chodzę sam i dobrze się tam czuję. W lecie polecam zaliczyć kilka festiwali. Ludzie stęsknieni za imprezami, więc będzie pewnie wielki tłum.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nigdyzżadna napisał:

Jak w temacie. Mam 36 lat mieszkam sam i nie mam znajomych i od 10 lat nie byłem na imprezie, zastanawiam się czy byłaby możliwość zaprzyjaźnienia sie ze studentką bądź studentkami oczywiście platonicznie i chodzenie z nimi na imprezy koncerty wspólne wakacje i.t.p. ? Innymi słowy pożycie trochę młodzieńczym zyciem.

Ale przyjaźń chyba z natury jest platoniczna 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po pierwsze to wszystko pozamykane, to nie bardzo mógłbyś iść na koncerty itp. Po drugie czemu ma być akurat grupa studentek, a nie w zbliżonym wieku do Twojego, też mógłbyś wychodzić. No a tak w ogóle to szkoda,że dyskoteki i  bary pozamykane, chętnie bym poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w odpowiedni sposób dało by radę... ja mam znajomego co ma 34 lata i jego krąg znajomych to dzieci 20 parę lat, ciągle chwali się że zalicza te młode studentki.

W tamtym roku miałem stażystke studentkę - ładną i robiła do mnie podchody, ale nie kusiłem się.

Ostatnio oglądam kanał na YT - Relacje z kobietami - podpisuję się pod wszystkim co mówi ten koleś, masz 36 lat, więc w moim wieku jesteś - czyli bardzo młody, dla faceta to tak jakby miał 26 lat a dla kobiety to jakby miała 46 lat.

Może idź do tego gościa na szkolenie jak Ci słabo idzie? Hmmm generalnie ja w Tajlandii znałem kilka speców od uwodzenia i mieli sukcesy więc naprawdę polecam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

myślę, że w odpowiedni sposób dało by radę... ja mam znajomego co ma 34 lata i jego krąg znajomych to dzieci 20 parę lat, ciągle chwali się że zalicza te młode studentki.

W tamtym roku miałem stażystke studentkę - ładną i robiła do mnie podchody, ale nie kusiłem się.

Ostatnio oglądam kanał na YT - Relacje z kobietami - podpisuję się pod wszystkim co mówi ten koleś, masz 36 lat, więc w moim wieku jesteś - czyli bardzo młody, dla faceta to tak jakby miał 26 lat a dla kobiety to jakby miała 46 lat.

Może idź do tego gościa na szkolenie jak Ci słabo idzie? Hmmm generalnie ja w Tajlandii znałem kilka speców od uwodzenia i mieli sukcesy więc naprawdę polecam.

 

 

Taa... Spece od uwodzenia... 

A co na to sarna? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2021 o 23:15, Leżaczek napisał:

Listę wszystkich rzeczy na które jest się za starym możesz mi dać plis 😯

Tak ja też poproszę 😉

Dnia 2.03.2021 o 21:27, RoxihaveHope napisał:

Nie lepiej poszukać sobie żony? Za stary jesteś na zabawy ze studentkami, a zaraz możesz być za stary na żonę i co wtedy? łeeeeee

A to jest jakaś lista kiedy i co wolno robić, a kiedy już nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Tak ja też poproszę 😉

A to jest jakaś lista kiedy i co wolno robić, a kiedy już nie? 

Skok ze spadochronem dopiero po 83 roku życia bo 82 lata to oczekiwana średnia długość życia według ludzi na świecie. Wtedy nic nie tracisz jak się nie otworzy, 😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×