Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Essan

Czy mu powiedzieć co czuje?

Polecane posty

Witam, mam wątpliwości czy ona mnie kocha boję się że nie jest to prawda nie mówi mi tego nawet nie chce się całować jedyna bliskość jaką Odczuwam to seks i przytulanie kiedy zasypia.jesteśmy ze sobą ponad rok nie potrafię bez niego żyć Rozstaliśmy się Przed rocznicą nie byliśmy razem tydzień nie odzywaliśmy się do siebie przez kłótnie 3 tygodnie przez kłótnie zeszliśmy się i wszystko wróciło jakby do normy ale boję się że mnie nie kocha odczuwam to i nie wiem czy mu to powiedzieć. Niby ma wobec mnie bardzo dużo plany wcześniej wspominał o wspólnym zamieszkaniu w małżeństwie teraz wszystko milczę gdy powiem kocham cię odpowie ale sam tego nie powie gdy zasypia napiszę to jak regułka którą odmawia co wieczór tak to odbieram Może jestem przewrażliwiona ale czuję jakby się oddalił i teraz widziałaś tylko seksualność chociaż w sumie i tak nie robić tego już jakiś czas w porównaniu do tego jak kiedyś robiliśmy często, kiedyś potrafiliśmy to zrobić kilka razy dziennie teraz to trzy-cztery dni Niby jest zmęczone ale nie wydaje mi się trudno mi powiedzieć i nie chcę się narzucać Bardzo mi na niej zależy nie chcę go zranić boję się że mam tego po prostu nie czuję już do mnie co wcześniej Zapytałam go mówi że kocha mnie tak samo mocno jak wcześniej nic nie zmieniło co mogę o tym myśleć potrzebuję rady i do pilnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno cos konkretnego powiedzieć... Myślę, że zawsze trzeba rozmawiać choćby 100 razy o tym samym puki są wątpliwości. Porozmawiaj z nim jeśli chcesz po raz kolejny ale tym razem gdy on będzie rozluźniony, z dobrym humorem, w spokojnej atmosferze i gdy będzie na to więcej czasu, bo może do tej pory wasza rozmowa była taka na odczepkę skoro Cię nie usatysfakcjonowało to co powiedział... Dobrze opisz mu co czujesz i co Cię martwi- na konkretnych przykładach i daj mu się potem wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RoxihaveHope napisał:

Jest typem osoby która szybko się denerwuję podczas takich rozmów trudno cokolwiek powiedzieć Wydaje mi się że może odebrać to jako atak lupol wątpliwości z mojej strony Mam pewne obawy czy może nie jest ze mną z przyzwyczajenia nie okazuje mi tak uczuć i to mnie tak bardzo niepokoi bo kiedyś dostałam od niego fale miłości a teraz czuję że jej daje a ja nie odbieram chyba rozumiesz o co chodzi

Edytowano przez Essan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeßli są motylki w brzuchu to koniecznie 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czyny, rozmowy mogą rozwiać pewne wątpliwości. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Mogą to być owsiki które sie wija w jelitach.

Też mogą być ale wtedy to nie wróży nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Essan napisał:

 

Mam takiego ojca co też tak się łatwo denerwuje... No niełatwa sprawa z takim żyć. Jesteś pewna że to "ten"? No może właśnie jesteś przewrażliwiona albo on już jest na tym etapie związku że pierwsze ohy i ahy przeszły w inną formę- to normalna kolej rzeczy, w każdym związku tak się stanie prędzej czy później, miłość ewoluuje nie jest się zakochaniem cały czas aż do śmierci... Każdy ma inne tempo, może jemu to przyszło szybciej. Nie sądzę by z przyzwyczajenia był z Tobą i planował przyszłość. Tylko z przyzwyczajenia tak robiąc to by musiał być jakimś głupcem  albo desperatem. Rozmowa ponad wszystko jakby nie było. Ostatni raz bym spróbowała, skoro dotąd się złościł Twoimi pytaniami a nie odszedł przez to i Ty jakoś to przeżyłaś to i kolejny ostatni raz przeżyjesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×