Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
daria

Olewa czy zagrywka z jego strony?

Polecane posty

8 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie mam pojęcia, nie znam typa.

nie, chodziło mi ogólnie raczej jak facet ma dziewczynę, a pisze do drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, maxii napisał:

nie, chodziło mi ogólnie raczej jak facet ma dziewczynę, a pisze do drugiej...

Nie pisałem o takiej sytuacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

Farbowałaś włosy Ł/O/N/O/W/E?

nie farbuje nic jestem 100% natural 😌

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie pisałem o takiej sytuacji.

 

w takim razie cos pomyliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, daria napisał:

Poznałam jakis czas temu pewnego faceta. Zapowiadało się wszystko okej. Spotkaliśmy się kilka razy. Wspólne flow, rozmowa nam się nie kończyła, rozmawialiśmy godzinami. Do ostatniego spotkania mieliśmy kontakt codziennie. Po tym ostatnim coś się zepsuło. Dwa razy odpisał mi na wiadomość dopiero po 4/5 dniach. Teraz już ponad tydzień bez kontaktu. Dodam, ze ostatnie wiadomości są ode mnie, wiec nie szukałam kontaktu, ale gryzie mnie to. Jest to początkowy etap znajomosci, nie chce się narzucać. Czy to jakaś gra z jego strony, czy czyste olewanie i sposób zakończenia znajomosci? Czy może jednak się odezwac, ale boje się, ze zostanie to bez odpowiedzi

nie ma potrzeby dlatego nie pisze lepiej nie pisz 

ma twój numer jeśli zechce sam się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, wariete napisał:

Nie jesteś Bogiem, więc to zrozumiałe, że wszystkiego nie widziałeś i nie doświadczyłeś. Młody jesteś i jeszcze sporo zrozumienia przed Tobą. Za jakieś 10 lat, może 15 spojrzysz inaczej i łagodniej na temat i wspomnisz me słowa. 🙂🤚

popieram Agent of Asgrad...

kiedyś byłam naiwna i też szukałam dla takich zachowań wytłumaczeń byle tylko nie przyjąć, że facet nie jest mną naprawdę zainteresowany... (lezy w szpitalu, porawli go kosmici, bardzo chora babcia, pogrzeb wujka itd.).

dziś wiem jedno - jak facet nie znajdzie przez tydzień minuty by napisac jeden sms to ma Cie tam gdzie światło nie dochodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, agent of Asgard napisał:

Przed laty też bym myślał tak, jak Ty, ale teraz już mam za dużo wiedzy i doświadczenia, by łapać się takie zagrywki. 😈

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kejtred napisał:

popieram Agent of Asgrad...

kiedyś byłam naiwna i też szukałam dla takich zachowań wytłumaczeń byle tylko nie przyjąć, że facet nie jest mną naprawdę zainteresowany... (lezy w szpitalu, porawli go kosmici, bardzo chora babcia, pogrzeb wujka itd.).

dziś wiem jedno - jak facet nie znajdzie przez tydzień minuty by napisac jeden sms to ma Cie tam gdzie światło nie dochodzi. 

Albo popełnil samobőjstwo z rozpaczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Albo popełnil samobőjstwo z rozpaczy xD

Albo ma Covid i leży na Stadionie Narodowym.
Albo porwali go kosmici i robią na nim eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Albo ma Covid i leży na Stadionie Narodowym.
Albo porwali go kosmici i robią na nim eksperymenty.

To jest śmieszne moze dla faceta i z perspektywy starej kobiety ale tak to dziala niestety naprawdę. Kobieta jak ma fazę na jakiegoś typa to tworzy w głowie alternatywa rzeczywistość gdzie porwania ufo sie zdarzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To jest śmieszne moze dla faceta i z perspektywy starej kobiety ale tak to dziala niestety naprawdę. Kobieta jak ma fazę na jakiegoś typa to tworzy w głowie alternatywa rzeczywistość gdzie porwania ufo sie zdarzają. 

Faceci też potrafią tworzyć, co dobrze widać na tym forum. Jak myślisz, na czyich błędach się tego nauczyłem? 😉🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Albo ma Covid i leży na Stadionie Narodowym.
Albo porwali go kosmici i robią na nim eksperymenty.

Z takich eksperymentów później różne dziwne rzeczy wychodzą....😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Faceci też potrafią tworzyć, co dobrze widać na tym forum. Jak myślisz, na czyich błędach się tego nauczyłem? 😉🤔

Pewnie na swoich ale to co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Z takich eksperymentów później różne dziwne rzeczy wychodzą....😄

Na miejscu Benniego bym się obraził za nazwanie „rzeczą”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wróci za jakiś czas jak bumerang... Hmm póki co to nic na 'wyłączność' dlatego w takim przypadku ponoc lepiej nie zamykać się na inne osoby w sensie żeby nie poświęcać całego swojego czasu nowo poznanej osobie snując już dalekosiężne wizję bo być może trafiłaś na osobę niezainteresowana i może nie warto czekać (?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Tego ten. No. 

Ja tak naciągane historie tworzyłem, że głowa mała, zakończone oczywiście samoobwinianiem. Z perspektywy czasu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Na miejscu Benniego bym się obraził za nazwanie „rzeczą”.

Ja mówilam ogółem że różne dziwne rzeczy.  Czy Ty uważasz że ja bym syna swego nazwała rzeczą ? 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Ja tak naciągane historie tworzyłem, że głowa mała, zakończone oczywiście samoobwinianiem. Z perspektywy czasu śmieszne.

Ja też ale jestem już stara i mądra. W dodatku zmęczona. Dobranoc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ja też ale jestem już stara i mądra. W dodatku zmęczona. Dobranoc 

🖐🌜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nymphette napisał:

Ja mam wrażenie, że strasznie dużo takich historii ostatnio. Które...Toczą się głównie w głowie jednej strony. Wiadomo, to zawsze było, polowa jakichś wielkich dzieł się na tym zrodziła, ale teraz 80% tego, co wysłu...ę (bo już zostawię litościwie autopsję 😉 ) od koleżanek, siostry, kuzynek, to są jakieś dziwne historie, w których właściwie niewiele w realu się dzieje, bardziej  w głowie samej zainteresowanej...Jakiś znak czasów? Dziczejemy przed ekranami?

Myślę, że tak było, jest i będzie mimo braku lub obecności internetu... usłyszysz coś lub przeczytasz i myślisz sobie "co autor miał na myśli"  jeśli to były okrężne myśli a nie takie wprost : ) wypowiedziane... 

Idę spać bo i tak nic więcej nie wymyślę, za późna pora : ) dobranoc : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, RoxihaveHope napisał:

Raz możesz napisać inaczej będziesz się drapać po głowie w nieskończoność... Jeśli nie odpisze albo odpisze zdawkowo lub jaką głupią wymówkę że nie pisał albo nie chciał się spotkać to już olej go. A tak na marginesie- to facet powinien zabiegać o kobietę i dbać o kontakt by był ciągły  a nie Ty więc albo nie chce ciągnąć tej znajomości albo brak kultury...

Jakby nie było- to brak odpowiedzi to brak kultury! 

Ale to autorka ostatnim razem pisała dwa razy i on po 4-5 dni nie odpowiadał wiec teraz powinna milczec bo to juz narzucanie sie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nymphette napisał:

Ja mam wrażenie, że strasznie dużo takich historii ostatnio. Które...Toczą się głównie w głowie jednej strony. Wiadomo, to zawsze było, polowa jakichś wielkich dzieł się na tym zrodziła, ale teraz 80% tego, co wysłu...ę (bo już zostawię litościwie autopsję 😉 ) od koleżanek, siostry, kuzynek, to są jakieś dziwne historie, w których właściwie niewiele w realu się dzieje, bardziej  w głowie samej zainteresowanej...Jakiś znak czasów? Dziczejemy przed ekranami?

Dziczeją a raczej glupieja to raczej faceci przed ekranami, tj. Głównie wparujac sie w portale społecznościowe. Na fb, instagaramie, snapie są zalewani zdjęciami kobiet, bardzo często zdjęcia są upiekszone, poprawiane, fotoszopowane a faceci sie nimi jaraja i pewnie uważają ze maja duży wybór wśród kobiet, na ig to mogą napisać do każdej, są na wyciągnięcie reki i to stwarza pozory dużego wyboru, wielu opcji... Wiec jak kogos poznają w realu to już tak sie nie starają,.mogą szybko sie nudzić i na portalach wypisywac jeszcze do pięciu innych kobiet... Poyebalo im sie we łbach od zbyt dużego wyboru. 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Ale to autorka ostatnim razem pisała dwa razy i on po 4-5 dni nie odpowiadał wiec teraz powinna milczec bo to juz narzucanie sie będzie. 

To były dwie wiadomości nawiązujące do jego odpowiedzi, Nie narzucałam się wcale, szanowalam, ze nie ma czasu i być może to było wynikiem tego, ze dostawałam odpowiedzi po paru dniach, teraz mnie kusi jakaś wiadomość wysłać po 1 aby sprawdzić czy faktycznie zostałam olana, czy może gra i czeka na jakis ruch z mojej strony. Ale nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, daria napisał:

To były dwie wiadomości nawiązujące do jego odpowiedzi, Nie narzucałam się wcale, szanowalam, ze nie ma czasu i być może to było wynikiem tego, ze dostawałam odpowiedzi po paru dniach, teraz mnie kusi jakaś wiadomość wysłać po 1 aby sprawdzić czy faktycznie zostałam olana, czy może gra i czeka na jakis ruch z mojej strony. Ale nie wiem czy to dobry pomysł

Rozumiem, jednak jeśli facet jest zainteresowany to mimo nawalu pracy znajdzie choćby minute żeby odpisac. Jak ktos nie odpisuje po 4 dni to juz by mi sie zapaliła lampka ostrzegawcza ze ma mnie gdzieś. On pewnie, jak juz zaczął Ci po takim długim czasie odpisywac, to mozliwe ze kręcił z inna. Gdyby chciał to by się odezwał, na 90% nie jest zainteresowany (bo to już nie pierwsze jego olanie), zakładam ze ma inna na oku. Co innego by było jakby nie było przerw kilkudniowych w kontakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie było  z Twojej strony inicjowania seksualności i po prostu facet zbiegł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Malutka92 napisał:

Ale to autorka ostatnim razem pisała dwa razy i on po 4-5 dni nie odpowiadał wiec teraz powinna milczec bo to juz narzucanie sie będzie. 

Nie doczytałam widocznie, tak w takim razie nie powinna nic już robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×