Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rycerznabiałymkoniu

Polacy męscy czy nie męscy?

Polecane posty

Takie leszcze wychowane pod miotłą, zero dominacji, siły, takie ...usie. 

A mimo to mają kobiety, dziwne

Oczywiscie rodzaj żeński też nie jest lepszy ale z rymi kolesiami to razi po oczach. 

Z kobietami za bardzo chyba też nie potrafią postępować albo ciepłe kluchy albo tępy ruchacz który tylko macha kijem, a gdzie namiętność i docenienie

Ogólnie rzecz ujmując według mnie jak ktoś w życiu nie dostanie po dupie to stać go na niewiele i jest miałki w obejściu. Jak wy sądzicie? 

Edytowano przez rycerznabiałymkoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten pesymizm ,jedni tak inni nie .Kobiety też różne .Człowiek uczy się na błędach swoich lub cudzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Loki, za młody jesteś po prostu i nie musiałeś już jak starsi kombinować żeby się wymiksować z poboru 😄

Byłem w harcerstwie i stowarzyszeniu survivalowym, więc pewnie dałbym jakoś radę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, simply-Roxi napisał:

W takim razie powinieneś szanować Przemka! 

Ale tam jeszcze powinno się dopisać: o ile wyciągnie wnioski ze swoich doświadczeń, a Przemo nie wyciągnął.
Natomiast co do szacunku... szanuję go jako człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Co za ulga, ten opis do mnie nie pasuje (ale może moją kategorię wiekową obowiązują inne kryteria). A co dżinsów, to z rozpaczą stwierdzam że producenci idą w tym kierunku i klasyczne dżinsy coraz trudniej dostać (gadałem ostatnio ze znajomym z Głogowa i żeśmy doszli do wniosku, że żeby kupić normalne rzeczy, to niedługo trzeba będzie zamawiać z etykietą "vintage" (nawet Levi's schodzi na psy pod tym względem).

Dokładnie, jakiś czas temu schodziłem 4 galerie handlowe w poszukiwaniu czarnych jeansów z prostymi nogawkami, które nie byłyby biodrówkami i nie miały dziur. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

To zdradź mi tajemnicę gdzie jest największy wybór normalnych spodni dla ludzi o wzroście w okolicach metr dziewięćdziesiąt 😉

I to nie posturze pająka-suchoklatesa.

Nie wiem, ja jestem chudy i mam 185. 😂 Ostatnio kupowałem w jakimś czeskim sklepie wysyłkowym, ale zdaje się, że z powodu Covida splajtował, więc będę musiał za jakiś czas wznowić poszukiwania. W każdym razie w galeriach nie ma czego szukać. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Ja pytałem gdzie SĄ, gdzie nie ma to sam wiem. Ostatnio nawet we Wranglerze g... zdołałem zakupić.

Zadałeś mi pytanie, to Ci odpowiedziałem. Zresztą ja mam posturę pająka, to szukam na pająka. 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Dokładnie, jakiś czas temu schodziłem 4 galerie handlowe w poszukiwaniu czarnych jeansów z prostymi nogawkami, które nie byłyby biodrówkami i nie miały dziur. 

Przez internet kupisz jeśli o coś w tym stylu lub podobnym chodzi... 

https://allegro.pl/oferta/wrangler-texas-slim-black-glass-w12sz368q-31-34-10166311550?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, marawstala napisał:

Przez internet kupisz jeśli o coś w tym stylu lub podobnym chodzi... 

Nie, noszę spodnie bawełniane, a nie włókna celulozowe z poliestrem, tutaj skład jest fatalny. Ale dzięki. 
Mam na razie 8 par, powinny wystarczyć do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie, noszę spodnie bawełniane, a nie włókna celulozowe z poliestrem, tutaj skład jest fatalny. Ale dzięki. 
Mam na razie 8 par, powinny wystarczyć do końca roku.

Miałam na myśli fason, ale skoro tak to nie było tematu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie, noszę spodnie bawełniane, a nie włókna celulozowe z poliestrem, tutaj skład jest fatalny. Ale dzięki. 
Mam na razie 8 par, powinny wystarczyć do końca roku.

W sumie to widziałam jeszcze takie... bawełna : ) tak na zaś... bo teraz to faktycznie nie ma sensu : )

https://allegro.pl/oferta/wrangler-regular-fit-meskie-spodnie-jeansy-w36-l32-9778367524?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

W sumie to widziałam jeszcze takie... bawełna : ) tak na zaś... bo teraz to faktycznie nie ma sensu : )

Dziękuję Maro, te drugie o wiele lepsze.
Ostatnio nawet buty przez Internet kupuję.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Dziękuję Maro, te drugie o wiele lepsze.
Ostatnio nawet buty przez Internet kupuję.

Spoko, tak jest dużo wygodniej i chyba szybciej... : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Spoko, tak jest dużo wygodniej i chyba szybciej... : ) 

Tak, jeśli ktoś nie obawia się odsyłania w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Tak, jeśli ktoś nie obawia się odsyłania w razie czego.

Właśnie z tym niestety trzeba się liczyć, ale czasem można trafić na darmową przesyłkę i wtedy strata jest ciut mniejsza... 

Dobrej nocy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, simply-Roxi napisał:

No ja C nie podpowiem gdzie szukać dobrych ciuchó dla prawdziwego mężczyzny bo ja mężczyzną nie jestem i mnie tonie interesuje...

Prawdziwi mężczyźni na wsiach już dawno zajęci... pozostaje szukać jak igły w stogu siana takiego wśród miejskich lalusiów... 😞 

To jak nosze skinny jeans i dbam o siebie, staje sie z automatu lalusiem i jestem mniej męski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Właśnie z tym niestety trzeba się liczyć, ale czasem można trafić na darmową przesyłkę i wtedy strata jest ciut mniejsza... 

Dobrej nocy : )

🖐🌜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, simply-Roxi napisał:

NO raczej tak 😞 

Cóż dobrze sie ubieram, do tego mam 1.90 wzrostu i skłonności do agresji więc jestem prawdziwym mężczyzną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 18karat napisał:

Cóż dobrze sie ubieram, do tego mam 1.90 wzrostu i skłonności do agresji więc jestem prawdziwym mężczyzną 

I do narcyzmu o czym świadczy twój nagi brzuszek w stylu paczcie jaki jestem men uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

I do narcyzmu o czym świadczy twój nagi brzuszek w stylu paczcie jaki jestem men uhh

To nic złego być narcyzem., piszesz że ciapaci są męscy a oni są dużo większymi narcyzami niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 18karat napisał:

To nic złego być narcyzem., piszesz że ciapaci są męscy a oni są dużo większymi narcyzami niż ja.

Ja tylko zartowalam. Mam alergie na takich pakerow zakochanych we własnym odbiciu. To totalnie niemeskie nawet z kupa mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ja tylko zartowalam. Mam alergie na takich pakerow zakochanych we własnym odbiciu. To totalnie niemeskie nawet z kupa mięśni.

Przecież ja w koszulce wyglądam normalnie, nie jestem pakerem z górą mięśni bo waże tylko 85 kg tylko mam niski bf.

Spotykam sie z innymi reakcjami ze strony kobiet ale rozumiem że czułabyś sie zagrożona że taki facet może Cie zostawić dla innej dlatego tak hejtujesz 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 18karat napisał:

Przecież ja w koszulce wyglądam normalnie, nie jestem pakerem z górą mięśni bo waże tylko 85 kg tylko mam niski bf.

Spotykam sie z innymi reakcjami ze strony kobiet ale rozumiem że czułabyś sie zagrożona że taki facet może Cie zostawić dla innej dlatego tak hejtujesz 😉

Na to bym nie wpadła. Może pora zweryfikować swoje poglądy i przekonanie ze kazda kobieta ma mokro na widok miesni na selfiaczku w lustrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, 18karat napisał:

Cóż dobrze sie ubieram, do tego mam 1.90 wzrostu i skłonności do agresji więc jestem prawdziwym mężczyzną 

Skłonność do agresji i wzrost nie ma żadnego związku z męskością.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Na to bym nie wpadła. Może pora zweryfikować swoje poglądy i przekonanie ze kazda kobieta ma mokro na widok miesni na selfiaczku w lustrze. 

Nie każda ale w tych czasach jest ich coraz więcej bo instagram i netflix kreuje taki obraz faceta idealnego. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 18karat napisał:

Nie każda ale w tych czasach jest ich coraz więcej bo instagram i netflix kreuje taki obraz faceta idealnego. 

W facetach bez własnego zdania idacym za głupia modą na bycie jakims tym bardziej nie gustuje. Ale rozumiem ze aby wyrywać laski trzeba miec czym zaimponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×