Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jak w temacie, byłam w 9 tygodniu, nie miałam wsparcia , 

Problem w tym, że zobaczyłam ten zarodek, małe nóżki I rączki,  teraz mam traumę,  nie wiem jak z tym żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Z tego zarodka pozostalaby galareta, a nie nóżki i paluszki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadło na ziemię , tak była galaretka Ale widać było osobno nóżki rączki glowe oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja cię. Współczuję. To co zrobiłaś było bardzo złe. Zamordowałaś drugiego człowieka. 

Ale mleko się wylało. Pomyśl o jakimś psychologicznym wsparciu. Czy teraz masz kogoś bliskiego komu mogłabyś się wyżalić? Skorzystaj z tego. 

A jeśli masz wyrzuty sumienia to moim zdaniem tutaj pomoże tylko Bóg. Jeśli wierzysz że jest w stanie ci pomóc to śmiało otwórz przed nim serce. Nie masz nic do stracenia. 

Ciężka sprawa to jest, niestety. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarodek nie ma zadnego mozgu ani systemu nerwowego do 12 tyg. to nie czulo bolu ani nie mialo zadnej swiadomosci. Pomysl o tym w ten sposob- ludzie w smierci mozgowej tez maja konczyny itp ale oni juz nie istnieja - dlatego mozna np usunac ich narzady do transplantacji. Czy sa ludzmi? tak , na pewno, czy sa martwi ? no nie . Ale czy my ich mordujemy, krzywdzimy? nie - oni zyja ale juz nie istnieja, nie ma mozgu , nie ma swiadomosci.

wiem, ze nie jest ci lekko, bylam tam....dasz rade

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Rączki i nóżki w 9 tygodniu? Bujać to my, ale nie nas. 

Zanim cokolwiek wyśmiejesz, to się doinformuj. To nie pierwszy raz, kiedy z czegoś kpisz nie mając wiedzy. Tak, w 9 tygodniu płód posiada 4 kończyny. 

4 godziny temu, Skarabella napisał:

Jak w temacie, byłam w 9 tygodniu, nie miałam wsparcia , 

Problem w tym, że zobaczyłam ten zarodek, małe nóżki I rączki,  teraz mam traumę,  nie wiem jak z tym żyć 

Trudno, podjęłaś decyzję i musisz z tym żyć. Psycholog. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Prosze Cie, po co ta glupia prowokacja?

Jaka prowokacja, napisałam tu gdyż nie mam nikogo aby o tym porozmawiać.

 

56 minut temu, Unlan napisał:

Zanim cokolwiek wyśmiejesz, to się doinformuj. To nie pierwszy raz, kiedy z czegoś kpisz nie mając wiedzy. Tak, w 9 tygodniu płód posiada 4 kończyny. 

Trudno, podjęłaś decyzję i musisz z tym żyć. Psycholog. 

Muszę z tym żyć wiem, jednak jest to straszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Unlan napisał:

Zanim cokolwiek wyśmiejesz, to się doinformuj. To nie pierwszy raz, kiedy z czegoś kpisz nie mając wiedzy. Tak, w 9 tygodniu płód posiada 4 kończyny. 

Trudno, podjęłaś decyzję i musisz z tym żyć. Psycholog. 

Tak i radośnie nimi macha krzycząc "Część mamo". A może jeszcze radośnie się uśmiecha? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Tak i radośnie nimi macha krzycząc "Część mamo". A może jeszcze radośnie się uśmiecha? 

A może tak zamiast ciągle udowadniać wszystkim, że jesteś niedouczoną id,iotką, sprawdziłabyś informacje?  A żebyś wiedziała, że macha dłonią. Potrafi ją zginąć w nadgarstku. Jeszcze jakieś durne komentarze? 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Einefremde napisał:

Plod w 9 tyg posiada konczyny I glowe, nie wiem o co sapiesz 

Widzisz, Naughty nie potrafi nic innego wbić w przeglądarkę jak kafeteria, więc nie mogąc sprawdzić jak jest, dalej podtrzymuje swoje bzdury wyśmiewając innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Unlan napisał:

A może tak zamiast ciągle udowadniać wszystkim, że jesteś niedouczoną id,iotką, sprawdziłabyś informacje?  A żebyś wiedziała, że macha dłonią. Potrafi ją zginąć w nadgarstku. Jeszcze jakieś durne komentarze? 

 

A potrafi już szydełkować? 

Macha dłonią powiadasz? A w jaki sposób, skoro w 9 tygodniu płód nie ma wykształconego systemu nerwowego i nie ma prawa mieć takich odruchów? 

Edytowano przez NaugthyBitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ten etap jest krytyczny dla rozwoju rąk i nóg. Nogi uległy wydłużeniu i pojawiły się zalążki, które docelowo staną się palcami. Ramiona wydłużyły się i zaczęły zginać się w łokciach. Tworzy się również zasadnicza struktura dłoni z palcami i kciukiem.

 

Tak wyżej. Płód przypomina już dziecko. Więc gadanie, że to galareta jest bez sensu i braku wiedzy. Wystarczy wpisać w Google, by czegokolwiek się dowiedzieć, by nie pisać bzdur. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plod porusza sie gdyz podczas procesu tworzenia tkanki miesniowej wytwarzane  sa impulsy elektryczne. Bardziej przypomina to nieustajace drgawki niz poruszanie. Plod nie Ma systemu nerwowego wiec nie Ma w tym zadnego systemu ani celowosci 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×