Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Co zrobić żeby nie wyglądać jak dziecko?

Polecane posty

Mam 23 lata mam 155 cm wzrostu, 42 kg, brak piersi, brak tyłka ogólnie figurę mam jak 12 letnie dziecko które nie rozwinęło się mimo że mam dziecko. Czuję się pokrzywdzona przez los i mam przez to niska samoocenę, wpadłam już w przygnębienie przestałam dbać o swój wygląd właśnie z tych powodów. Jestem bardzo chuda bo po porodzie brzuch zrobił mi się płaski, piersi zmalały mi do jeszcze mniejszego rozmiaru niż miałam dawniej. Czy jest jeszcze jakaś szansa że nabiorę kobiecych kształtów czy już zawsze będę tak wyglądać ? Bardzo mnie to irytuje i codziennie zwracam na to uwagę zwłaszcza kiedy idzie obok mnie jakaś równie niska ale krągła kobieta. Wtedy robi mi się smutno i zastanawiam się czy zawsze tak będę wyglądać jak małe dziecko nierozwinięte... Moje siostry i mama mają ładne kobiece kształty i duże piersi tylko ja tak wyglądam. Czy ktoś ma podobny problem? 

 

 

 

 

 

Edytowano przez xNiktx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xNiktx napisał:

Mam 23 lata mam 155 cm wzrostu, 42 kg, brak piersi, brak tyłka ogólnie figurę mam jak 12 letnie dziecko które nie rozwinęło się mimo że mam dziecko. Czuję się pokrzywdzona przez los i mam przez to niska samoocenę, wpadłam już w przygnębienie przestałam dbać o swój wygląd właśnie z tych powodów. Jestem bardzo chuda bo po porodzie brzuch zrobił mi się płaski, piersi zmalały mi do jeszcze mniejszego rozmiaru niż miałam dawniej. Czy jest jeszcze jakaś szansa że nabiorę kobiecych kształtów czy już zawsze będę tak wyglądać ? Bardzo mnie to irytuje i codziennie zwracam na to uwagę zwłaszcza kiedy idzie obok mnie jakaś równie niska ale krągła kobieta. Wtedy robi mi się smutno i zastanawiam się czy zawsze tak będę wyglądać jak małe dziecko nierozwinięte... Moje siostry i mama mają ładne kobiece kształty i duże piersi tylko ja tak wyglądam. Czy ktoś ma podobny problem? 

 

 

 

 

 

Jak ja to wszystko mogę podkreślić skoro nic nie mam kobiecego w sobie ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xNiktx napisał:

Czy ktoś ma podobny problem? 

Tak, ma. Bardzo trudno jest spotkać w życiu taka kobietę-ideał jak Ty.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja figura moze sie jeszcze zmienic. U mnie okolo 30-tki bardzo poszerzyly sie biodra. Biust kiedys tez mialam mniejszy. Mozna tez odpowiednio sie ubierac, zeby stworzyc wrazenie posiadania sylwetki klepsydry. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×