Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
w zaroślach

Harry i Meghan, co dalej

Polecane posty

Dokładnie, jeszcze ten ich żałosny wywiad dla opry, już 8 marca to dopiero hit. Wyskoczą mi z lodówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie są spoko, heh sympatyczna para 🙂 no ale występ w tv mogliby odpuścic skoro chcą by media daly im spokój. Nie rozumiem tego postępowania. ogólnie wzbudzają u mnie sympatię tak czy tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej Harry stoi za żoną murem i tak powinno być a nie że rodzinka najważniejsza , przez to jest tyle rozwodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 16:51, Milutka napisał:

Do kasy wszystko zrobi Megan. Ile zgarnęli? Ktoś wie?

Tak, nie dostali ani centa, to oficjalna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 12:48, amino31 napisał:

Dokładnie, jeszcze ten ich żałosny wywiad dla opry, już 8 marca to dopiero hit. Wyskoczą mi z lodówki 

a skad wiesz, ze zalosny skoro jeszcze nie widzialas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 14:11, ecia95 napisał:

A jak dla mnie są spoko, heh sympatyczna para 🙂 no ale występ w tv mogliby odpuścic skoro chcą by media daly im spokój. Nie rozumiem tego postępowania. ogólnie wzbudzają u mnie sympatię tak czy tak 

No wlasnie media nie daly im spokoju nawet po ich wyprowadzce z UK. Nic dziwnego ze chcieli sie bronic przed klamstwami na ich temat. Nie mogli tego robic wczesniej, bo pałac sie nie zgadza na takie rzeczy. Ja tam ich rozumiem, jak leje sie na ciebie szambo i klamstwa, to czlowiek chce sie odezwac i obronić, albo i pójsc do sadu i walczyc o dobre imię. Istnieje granica wytrzymałosci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie śledzę ich ani nie widziałam tego wywiadu, jednak coś tam słyszałam i powiem tak , że może są jacy są..... Ale chociaż chcą przeżyć życie po swojemu, a nie według kodeksu i zasad starej babci, która tylko z nazwy jest królową, a tak naprawdę to pasożyt, który żyje za cudze pieniądze !  Nie będą musieli chodzić jak by mieli kij w tyłku, określony strój, makijaż, fryzura, zachowanie, wychowanie dzieci... za to można ich podziwiać, że nie chcieli w tym uczestniczyć 🙂 lliczę na to, że smród rodziny królewskiej kiedyś wkoncu wyjdzie na światło dzienne i dowiemy się, co to za szmiry 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech nie trawię tej Megan. Ona jest aktorką. Dla mnie każdy jej publiczny występ to gra. Wie jak zagrać żeby ludzie odpowiednio to odebrali. Sorry, mnie nie przekonuje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry tez był zawsze czarną ofcą rodziny królewskiej. Myślę, że oni już przed ślubem mieli plan B żeby kiedyś zwiać z tej skostniałej instytucji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meghan to typowa celebrytka amerykanka,nie rozumie że w monarchii są zasady że nie można robić co się chce,i jeszcze jak mówiła że ona nigdy nie interesowała się rodziną królewską,serio ? ma zdjęcie z pod pałacu jak była nastolatką i podobno od zawsze miała obsesję na punkcie Diany

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
7 godzin temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

 

- Meghan kocha Harry’ego ponad życie, w końcu dla niego porzuciła karierę (jeśli ktokolwiek o niej słyszał zanim weszła do rodziny niech da znać)     

 

Ja słyszałam. Grała w Suits i miała bloga, całkiem fajnego. Ogólnie to ona spała na kasie zanim poznała Harrego i jest od niego o wiele bogatsza, bo on teraz nie ma nic 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzieś można ten wywiad obejrzeć? Nic nie mogę znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Meghan jako aktorka z krwi i kości już od dzieciństwa chciała się wcielić w rolę drugiej Diany (coś mi się obiło o uszy, że to było jej marzenie) i teraz będzie szaleć polu charytatywnym, zbawiać ludzkość (o i le już tego nie robi) i przede wszystkim będzie tez ofiarą złej rodziny królewskiej. Dla mnie ona odstawia jakieś swoje prywatne show. Nie wiem jak jest w tej familii królewskiej, może niemiło, kto wie, ale Meganka po prostu gra rolę życia i kocha być w centrum uwagi. I to "wyzbycie się" zaszczytów to żadne poświęcenie, teraz nie dość, że pieniądze i tak będą do nich płynąć z różnych źródeł to jeszcze mają wolność. Zgadnijcie czego nie mają? OBOWIĄZKÓW 😄 

Edytowano przez pimpampom
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niunkacomeback napisał:

Mozess podac linka?

Teraz na tvn24 leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Meghan ma w planach startowanie w wyborach prezydenckich w 2024 roku, jej macki juz siegnely Bialego Domu, w co akurat wierze, bo czemu Biden i Hillary mieliby jej bronic....Niesamowite jaka trzeba miec pewnosc siebie, odwage, tupet zeby isc tak do przodu zostawiajac same zgliszcza za soba. Mysle ze jej parcie na fejm i kase jest wrecz niespotykane, nieporownywnywalne z zadna inna medialna osobowoscia. Nie wystarczyl jej ten wywiad pelen klamstw, ona msci sie dalej wysylajac do mediow swoje tzw. przyjaciolki, zeby ja bronily, bo jej samej juz nie wypada taplac sie tym blocie. Wow jestem pod wrazeniem, serio!!!

Ale nie obwinilabym tylko jej za ta cala sytuacje. Mysle, ze Harry od dawna ma konflikt z rodzina. Szczegolnie z Williamem, bo tamtem zostanie krolem, wiec na pewno jest zazdrosc miedzy bracmi. Dopoki byli dziecmi, nastolatkami to sobie z tego nie zdawali sprawy. Teraz gdy zalozyli swoje rodziny to szambo wyplynelo. Harry wedlug mnie nie jest za bystry, czy madry zyciowo, jest rozpieszczony do granic mozliwosci i do tej pory chroniony przez prase. I Meghan to wykorzystala, manipulujac nim i buntujac go na rodzine, bo bylo jej to na reke, nie chciala grac drugich skrzypiec przy Kate. Jak on mowi u Opry, ze dzieki Meghan zdal sobie sprawe ze zyl dotad w toksycznej atmosferze 🙈 Co za niewdzieczny, rozpuszczony gnojek, bez szacunku dla rodziny i wartosci w ktorych zostal wychowany.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2021 o 18:52, Etażerka napisał:

Ja słyszałam. Grała w Suits i miała bloga, całkiem fajnego. Ogólnie to ona spała na kasie zanim poznała Harrego i jest od niego o wiele bogatsza, bo on teraz nie ma nic 😉 

Harry nie ma nic?🙈 Blagam !!! Dostal w spadku po matce kilkanascie baniek, Karol mu rowniez dal kupe kasy jak sie wyprowadzil z uk. Jak skonczy 40tke czeka go kolejna kasa od prababci, oraz wiadomo duzy spadek po krolowej, w razie jej odejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×