Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwójBull20

Pokazywanie nagiej żony/cuckold

Polecane posty

Hej, jeśli kręci Cię pokazywanie swojej żony/dziewczyny nago innym, z pewnością się dogadamy. Jeśli interesuje Cię temat cuckold i zdrady kontrolowanej tym bardziej. Oferuje ocenę Twojej kobiety na podstawie zdjęć/filmów, zalewanie jej zdjęć, mailową relację cuckold (ja jako bull), lub wiele innych w tym temacie. Napisz, a z pewnością się dogadamy. 

Coś o mnie;

Mam 20 lat i jestem niespełnionym i niewyżytym bullem jeśli mogę tak to nazwać. Lubię dominować, szmacić, oceniać inne. Wiem że, śmiesznie to brzmi przy takim wieku ale zajmuje się tym od roku (wcześniej na forum 02). Zdaje sobie sprawę, że wielu facetów ma fantazję oddać swoją kobietę dużo młodszemu, więc jestem.

W tytule maila piszesz imię i wiek swojej ukochanej oraz załączasz na początek jedno, jakiekolwiek jej zdjęcie. Mile widziane pary.

Zapraszam; ntnsmith@wp.pl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pokazać tylko twarz lub dziewczynę w bieliźnie, też zapraszam ;) Chętnie spojrzę.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest forum kobiece - kobiece ero a także dziś jest dzień kobiet - niezbyt do dobre miejsce na takie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, robięjaklubię napisał:

Taki Byk a zainteresowania brak

taki byku z plastiku:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, RogaczT napisał:

Szukam byka do pokazywania publicznie mojej żony cryingjester@o2.pl - sląsk

Tzn, że trzymasz ją w zamknięciu🤔 Może to trzeba gdzieś nagłośnić.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, acordeon napisał:

Tzn, że trzymasz ją w zamknięciu🤔 Może to trzeba gdzieś nagłośnić.

Może jakiś talib? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany pokazałam fotki z plaży nudystów może, matce i siostrze. Nie chciałam ale tak wyszło. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yaga napisał:

Ja dla odmiany pokazałam fotki z plaży nudystów może, matce i siostrze. Nie chciałam ale tak wyszło. 🙄

Czasami przydarzają się wpadki🤷🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, acordeon napisał:

Czasami przydarzają się wpadki🤷🏻‍♂️

przede wszystkim to nic takiego, bo wszystko zostało w rodzinie. W końcu jak matka czy siostra obejrzy k,ut.asa męża to tragedii nie ma (o ile oczywiście siostra pełnoletnia). Mam niech wie, że mąż "ma to co trzeba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

przede wszystkim to nic takiego, bo wszystko zostało w rodzinie. W końcu jak matka czy siostra obejrzy k,ut.asa męża to tragedii nie ma (o ile oczywiście siostra pełnoletnia). Mam niech wie, że mąż "ma to co trzeba"

Siostra mocno pełnoletnia. Trzy dyszki już dawno pyknęły. A zachowała się jak małolatka. To właśnie ona przyparła mnie by zobaczyć gołego swojego szwagra 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yaga napisał:

Siostra mocno pełnoletnia. Trzy dyszki już dawno pyknęły. A zachowała się jak małolatka. To właśnie ona przyparła mnie by zobaczyć gołego swojego szwagra 😞

jak w rodzinie i na zdjęciu to moim zdaniem mimo wpadki wielkiej szkodliwości nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×