Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, biorę tabletki orlifique od grudnia o 17. Biorę je zawsze regularnie. Wczoraj przed 20 miałam biegunkę, a później na przemian biegunkę z wymiotami. Przeczytałam, ze w takim wypadku mam wziąć tabletkę jak najszybciej, bo możliwe, ze ta o 17 się nie wchłonęła. Byłam w stanie dopiero wziąć tabletkę (z nowego blistra(różowa)) o godzinie 8. Nie wiem co teraz mam zrobić, boje się ze za późno wzięłam ta z nowego opakowania. Czy ktoś jest mi w stanie pomoc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jest szansa ze mogę być w ciąży? Jeśli uprawiałam seks wczorsj?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takich sytuacjach ja zabezpieczam się kapturkiem naszyjkowym diafragma caya. Jeśli chodzi o Ciebie to prawdopodobieństwo ciąży jest, ale znikome pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

branie pigułek przez jakiś czas regularnie powinno wstrzymać owulację i taki epizod nie powinien mieć na to wpływu. zawsze możesz mechanicznie zabezpieczać się, np. błona dopochwową z żelem plemnikobójczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafisz czytać? Uprawiałam seks rano, a o 17 wzielam tabletke antykoncepcyjna. Później miałam zatrucie pokarmowe. Moje pytanie było skierowane pod kątem, czy mogę przez ten stosunek rano być w ciąży. (bo jest możliwość ze tabletka się nie wchłonęła) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac szanse na ciaze sa male, tym bardziej ze nadal  bierzesz tabletki. jesli teraz sie boisz i nie jestes pewna jakie masz dni cyklu to wyproboj afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2021 o 13:40, siudeczeq napisał:

Czy potrafisz czytać? Uprawiałam seks rano, a o 17 wzielam tabletke antykoncepcyjna. Później miałam zatrucie pokarmowe. Moje pytanie było skierowane pod kątem, czy mogę przez ten stosunek rano być w ciąży. (bo jest możliwość ze tabletka się nie wchłonęła) 

jeśli bierzesz je od grudnia i zawsze były brane regularnie, to niewchłonięcie się jednej tabletki nie powinno spowodować zapłodnienia, przecież owulacja powinna być zatrzymana, więc luz. Ale ogólnie mogłabyś pomysleć na przyszłośc o wkładce antykoncepcyjnej wielokrotnego użytku i gdy będzie podobna sytuacja, to stosować to dodatkowo poza pigułkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabletka sie mogla nie wchlonac, najlepiej przez jakis czas zabezpieczaj sie dodatkowa wkladka dopochwowa diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzywaj przez jakis czas jakiegos dodatkowego zabezpieczenia, ja ci moge polecic diafragme caye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak sytuacja? Bez ciąży? W takich sytuacjach, jeśli wcześniej tabletki były normalnie przyjmowane, to raczej nie ma możliwości zapłodnienia. Wiadomo, biegunka, wymioty, jakieś przewlekłe choroby, przy których bierze się antybiotyki - to może obniżać ochronę hormonalną. Dlatego ja wolę mechaniczną ochronę plus sprawdzanie płodności na testerze Afrodyta, by wyznaczać dni płodne z poziomu lh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×