Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Dawid jest taki nudny.  Madzik troche odwagi i wyobrazni 🙂 

Byle z tej odwagi nie zdecydowała się na Doriana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annn2020 napisał:

Byle z tej odwagi nie zdecydowała się na Doriana 

A dlaczego nie? Przecież autorce Dorian podoba się tak samo jak Dawid. 

Dorian, imię pochodzenia greckiego. Dokładniej pochodzi od greckiego plemienia Dorów, którzy pochodzą od boga Heraklesa, natomiast Dawid jest czysto semicki, czy hebrajski jak kto woli i oznacza opiekuna, dowódcę, czy godnego kochania. Może to autorce pomoże. Dla wielu osób pochodzenie i znaczenie imienia, jest bardzo ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorian okropne, kojarzy się z jakimś patusem. Była taka głośna sprawa kryminalna, gdzie mordercą był właśnie koleś o imieniu Dorian i dlatego go zapamiętano, przez to charakterystyczne imię. Zresztą nikt normalny nie nazwie tak syna... Co do Damiana to mój ex miał tak na imię, chory zboczeniec ( Sado maso, fetysz itp). To ja już bym wybrała Dawida. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, serduszko7 napisał:

Dorian okropne, kojarzy się z jakimś patusem. Była taka głośna sprawa kryminalna, gdzie mordercą był właśnie koleś o imieniu Dorian i dlatego go zapamiętano, przez to charakterystyczne imię. Zresztą nikt normalny nie nazwie tak syna... Co do Damiana to mój ex miał tak na imię, chory zboczeniec ( Sado maso, fetysz itp). To ja już bym wybrała Dawida. 

To już nie Sebastian kojarzy się z patologią? No popatrz, jak to się wszystko szybko zmienia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Unlan napisał:

A dlaczego nie? Przecież autorce Dorian podoba się tak samo jak Dawid.

Tak autorce Dorian się podoba i zrobi jak zechce. Ja tylko rzuciłam luźna uwagę, może dlatego, że imienia Dorian po prostu nie lubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Annn2020 napisał:

 Ja tylko rzuciłam luźna uwagę,

Ta twoja luźna uwaga do Dobrosułki zabrzmiała, jakby Dorian był co najmniej Be,lzebub,em. A tutaj faktycznie trzeba by było odwagi. Przeczytałam tyle postów imiennych Dobrosułki, że śmiem stwierdzić, że Dobrosułka zasugerowała autorce jeszcze troszkę pokopać w imionach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, serduszko7 napisał:

Dorian okropne, kojarzy się z jakimś patusem. Była taka głośna sprawa kryminalna, gdzie mordercą był właśnie koleś o imieniu Dorian i dlatego go zapamiętano, przez to charakterystyczne imię. Zresztą nikt normalny nie nazwie tak syna... Co do Damiana to mój ex miał tak na imię, chory zboczeniec ( Sado maso, fetysz itp). To ja już bym wybrała Dawida. 

Odniosę się do odpowiedzi Dobrosułki do ciebie. Dawid Berkowic seryjny morderca. Widzisz? Dawid też ci odpada. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×