Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kora.lach

Nazwisko dziecka-facet mnie zostawił

Polecane posty

Jestem rozwódką, mam podwójne nazwisko. Moje dzieci z pierwszeg małżeństwa maja nazwisko po były męzu. Jestem w ciązy z moim byłym partnerem. Planowalismy dziecko, a gdy sie okazało, że jestem w ciązy on stwierdził ze nie jest jeszcze gotowy ( facet 40 lat). Poradze sobie sama, nie chcę nawet by w papierach widniało, że on jest ojcem. Zamierzam podać , że ojciec jest nieznany - mój były przebąkiwał, ze nie mozliwe jest by to on był ojcem, chociaz nie na żadnych podstaw by tak myśleć.  Coś mu się chyba w głowie porobiło. Skoro nie chce dziecka, to nie będzie go mieć. Powiedzcie mi jak w takim razie na nazwisko będzie miec moje dziecko. Jak to będzie wyglądac w urzedzie przy rejestracji, albo przy porodzie gdy połozne pytaja o ojca dziecka?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kora.lach napisał:

Jestem rozwódką, mam podwójne nazwisko. Moje dzieci z pierwszeg małżeństwa maja nazwisko po były męzu. Jestem w ciązy z moim byłym partnerem. Planowalismy dziecko, a gdy sie okazało, że jestem w ciązy on stwierdził ze nie jest jeszcze gotowy ( facet 40 lat). Poradze sobie sama, nie chcę nawet by w papierach widniało, że on jest ojcem. Zamierzam podać , że ojciec jest nieznany - mój były przebąkiwał, ze nie mozliwe jest by to on był ojcem, chociaz nie na żadnych podstaw by tak myśleć.  Coś mu się chyba w głowie porobiło. Skoro nie chce dziecka, to nie będzie go mieć. Powiedzcie mi jak w takim razie na nazwisko będzie miec moje dziecko. Jak to będzie wyglądac w urzedzie przy rejestracji, albo przy porodzie gdy połozne pytaja o ojca dziecka?

Twoje dziecko będzie miało Twoje nazwisko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podwójne? To mój były mąz nie bedzie zadowolony ;/ A czy nie może miec tylko mojego panienskiego nazwiska?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mysl o tym by podawac, ze ojciec jest nieznany. Jest znany i ma obowiazek alimentacyjny. Sama mozesz wrocic do nawiska panienskiego i takie nadac dziecku, jednak po co? Bo sie duma unioslas? Duma dziecka nie wykarmisz.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kora.lach napisał:

To mój były mąz nie bedzie zadowolony

Ha ha ha ha ha

A co on ma do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Niunkacomeback napisał:

Niech zdēchnie ta kūrwa

Nie chcę jego alimentów. Obejde sie bez nich. Skoro on nie chce dziecka, to nie chcę go w papierach. A czy ja moge dac dziecku nazwisko moje panieńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, odetaaa napisał:

Nie chcę jego alimentów. Obejde sie bez nich.

Alimenty nie są dla ciebie tylko dla dziecka.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz je wpłacać dziecku na lokatę, przez 18 lat ubierasz mu na mieszkanie.

A prawa rodzicielskie i tak mu sąd odbierze jeśli dziecka nie chciał i nie bierze udziału w wychowaniu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bimba napisał:

Alimenty nie są dla ciebie tylko dla dziecka.

Tak wiem, tylko póki dziecko małe to ja wydaje alimenty na zakupy na dziecko ;) wiec potocznie sie tak mówi

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wydajesz na dziecko.

Dziecko ma mieć mniej i żyć w gorszych warunkach bo mamusia ujmuje się honorem?

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kora.lach napisał:

Jestem rozwódką, mam podwójne nazwisko. Moje dzieci z pierwszeg małżeństwa maja nazwisko po były męzu. Jestem w ciązy z moim byłym partnerem. Planowalismy dziecko, a gdy sie okazało, że jestem w ciązy on stwierdził ze nie jest jeszcze gotowy ( facet 40 lat). Poradze sobie sama, nie chcę nawet by w papierach widniało, że on jest ojcem. Zamierzam podać , że ojciec jest nieznany - mój były przebąkiwał, ze nie mozliwe jest by to on był ojcem, chociaz nie na żadnych podstaw by tak myśleć.  Coś mu się chyba w głowie porobiło. Skoro nie chce dziecka, to nie będzie go mieć. Powiedzcie mi jak w takim razie na nazwisko będzie miec moje dziecko. Jak to będzie wyglądac w urzedzie przy rejestracji, albo przy porodzie gdy połozne pytaja o ojca dziecka?

Trochę za późno na decyzję kto będzie ojcem. On już jest ojcem i tego nie zmienisz żadnym wpisem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×