Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rycerznabiałymkoniu

Jaki mężczyzna jest dla was seksowny?

Polecane posty

Fajtłapa raczej sam się nie dorobi niczego, więc ewentualnie można ocenić zaradność na podstawie statusu. O ile oczywiście nie jest bogaty z domu czy nie ma spadku po starym, jak piszesz.

7 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Fajtłapa raczej sam się nie dorobi niczego, więc ewentualnie można ocenić zaradność na podstawie statusu. O ile oczywiście nie jest bogaty z domu czy nie ma spadku po starym, jak piszesz.

Może być dorobiony a byc życiową ...ą. Nie wszystkie zawody zapewniające duże wynagrodzenie wymagają cech charakteru które uchodzą za pożądane czy seksowne

Chociaż oczywiście kasa zapewnia większe możliwości i ciezej być z nią jakimś no lifem nieobytym

10 minut temu, rycerznabiałymkoniu napisał:

Może być dorobiony a byc życiową ...ą. Nie wszystkie zawody zapewniające duże wynagrodzenie wymagają cech charakteru które uchodzą za pożądane czy seksowne

Chociaż oczywiście kasa zapewnia większe możliwości i ciezej być z nią jakimś no lifem nieobytym

Wiadomo, że lepiej, gdy kasa jest niż, gdy jej nie ma, ale wy myślicie, że to determinująca sprawa dla każdej, a to farmazony. Albo gustujecie nie w tym sorcie. Taka prawda. 

1 godzinę temu, simply-Roxi napisał:

Słuchaj Leżak, ja mówię co działa tak odruchowo a nie że faceta który taki nie jest skreślam. To jest tak jakbym ja miała pretensje że stojąc w kolejce do kasy oczy utkwisz w dużych ładnie eksponowanych dekoltem piersiach pani obok- no samo się dzieje, prawda? Nie znaczy to, że gdybyście oboje byli wolni to, że zaraz bys się w niej zakochał! Po wyjściu ze sklepu możesz wpaść na ubrana w sweterek pod szyję kobietę i się z nią umówić bo będzie miła i interesująca i to ona zostanie Twoja żoną! Tak to działa. 

Wolałbym walić 🐴 niż być z Tobą i to mówię tylko ze względu na charakter. A porównanie nie trafne bo nie mówisz o męskiej napakowanej klacie z dekoltem a zachowaniu łobuza. Nie odpisuj.

5 minut temu, Elciaa29 napisał:

Miłe to to raczej nie było 🙄

Kawa ☕ 😗 gram w gre.

45 minut temu, Pocahontaz napisał:

uzbiera te 50-200 

🤣🐖💥 🔨

1 minutę temu, 2libed napisał:

ale prawdziwe leżak ma rację jak komuś się podobają patole to szkoda na nich czasu.

Jednak wspak tylko.

12 minut temu, 2libed napisał:

ale prawdziwe leżak ma rację jak komuś się podobają patole to szkoda na nich czasu.

Ale nie napisałam chyba że nie prawdziwe ???  Tylko że nie miłe , czytaj ze zrozumieniem.

9 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Jednak nie poszedłeś. 

21 minut temu, 2libed napisał:

🤣 Obejrzyj krótkie a jak pasuje.

9 minut temu, 2libed napisał:

a ja nie napisałem, ze to było miłe tylko prawdziwe. czytaj ze zrozumieniem 😄 to nie byla negacja tego co ty pisalas tylko dygresja do tego.

Zabrzmiało jak próba podważenia tego co mówię.

1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Miłe to to raczej nie było 🙄

Nie wiem dlaczego Leżak tak się zmienił co do mnie 😞 

5 minut temu, 2libed napisał:

w życiu bym się nie ośmielił podważać tego co piszesz.

Jak bym Cie nie znała to może bym uwierzyła 😗

2 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Nie będę pisać o przykładzie ze mną bo nie chcę zaczynać tego młynu od nowa.

2 godziny temu, Leżaczek napisał:

Bo mówiła, że wygląd 😞 a charakter najwyżej dobry według mnie dostateczny. Może teraz weteranprzegrywu? 😗

Człowiek wylazł stąd na kilka godzin, a ten już rzyć obrabia za plecami:classic_unsure:

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Wolałbym walić 🐴 niż być z Tobą 

Leżaczek - prawdziwy mistrz taktu i wyczucia. Jprdl....

• Like 1

48 minut temu, 2libed napisał:

Jakie patole? Ja tylko mówiłam, że facet który ma to coś w spojrzeniu, tzn taka pewność siebie, siłę to jest pociągający ale to nie wystarczy. Może się okazać, że podejdzie np. na imprezie i otworzy usta a zacznie sypać tanimi tekstami na podryw i od razu ma bana u mnie! Tylko mówię jak działa mechanizm u kobiet, może nie u wszystkich ale chyba większości- sposób poruszania się i spojrzenie jest dla nas ważne tak na pierwsze wrażenie u faceta, tak samo maja faceci- pewna siebie kobieta, wyprostowana, kręcąca biodrem i uśmiechnięta od razu się podoba! Nie ma w tym nic dziwnego. Ale ta sama laska może otworzyć usta i walić wulgaryzmami i juz punkty lecą jej na łeb na szyję, jak u przykładowego faceta! Nie wiem czego tu nie rozumiecie?

2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie będę pisać o przykładzie ze mną bo nie chcę zaczynać tego młynu od nowa.

Wiesz... nawet się chyba domyślam...

3 minuty temu, 2libed napisał:

nie chce mi się wszystkiego czytać i tłumaczyć, ogólnie u kobiet to z reguły działa lepiej niż u facetów jak patol to się ucieka niezaleznie jakie ma spojrzenie i co gada jak ktoś nie ma instynktu samozachowaczego tzn. że z nim też coś nie tak.

jak ktoś kiedykolwiek miał bliskie kontakty z patusami to dla normalnego człowieka jest skreślony.

A po czym poznać ma kobieta np. w sklepie że facet co koło niej wybiera sobie pomarańcze i patrzy na nią takim seksownym spojrzeniem, uśmiecha się lekko, ze jest patolem? 

No dobra, to ja napiszę: pewny siebie, inteligentny, poważny z poczuciem humoru, z dystansem do siebie i innych, panujący nad sytuacją.

31 minut temu, WeteranPrzegrywu napisał:

Człowiek wylazł stąd na kilka godzin, a ten już rzyć obrabia za plecami:classic_unsure:

Ty jesteś wolny ona wolna w czym problem, 😗

33 minuty temu, WeteranPrzegrywu napisał:

obrabia za plecami:classic_unsure:

Publicznie to nie za plecami.

Dnia 13.03.2021 o 18:40, simply-Roxi napisał:

Bo latasz za patolami i lizesz im tyłki ile tylko wlezie

Jako przykład kolejne konto urbana i jego extra foty które kolekcionujesz

I te sweet wpisy pod nimi od ciebie

Przed chwilą, WENSZONCY KONFIDENT WSIOWY napisał:

Bo latasz za patolami i lizesz im tyłki ile tylko wlezie

Jako przykład kolejne konto urbana i jego extra foty które kolekcionujesz

I te sweet wpisy pod nimi od ciebie

A potem śmieszne i pokrętne tłumaczenie sie z tego

Dnia 13.03.2021 o 16:01, simply-Roxi napisał:

Babcia- Filip to sobie wbij do głowy raz a dobrze że to mój kolega, przyjaciel tylko, mnie do niego nie ciągnie jak do faceta. A Przemek... no cóż... 😉 Mam takie jego fotki że ma te spojrzenie ah 😌 a poza kafe jest ciepłą osobą, wrażliwą  osobą z duża empatią... łeeeeee oby nie było tak, że mu teraz psuję opinię he he 😄 może woli uchodzić za bad boya! 

Ja też mam jego foty ale te niżej i te na papierku nawet...mniam

Dnia 13.03.2021 o 16:19, simply-Roxi napisał:

Słuchaj Leżak, ja mówię co działa tak odruchowo a nie że faceta który taki nie jest skreślam. To jest tak jakbym ja miała pretensje że stojąc w kolejce do kasy oczy utkwisz w dużych ładnie eksponowanych dekoltem piersiach pani obok- no samo się dzieje, prawda? Nie znaczy to, że gdybyście oboje byli wolni to, że zaraz bys się w niej zakochał! Po wyjściu ze sklepu możesz wpaść na ubrana w sweterek pod szyję kobietę i się z nią umówić bo będzie miła i interesująca i to ona zostanie Twoja żoną! Tak to działa. 

On i bez tego leci na ciebie

Dnia 13.03.2021 o 17:36, Leżaczek napisał:

Wolałbym walić 🐴 niż być z Tobą i to mówię tylko ze względu na charakter. A porównanie nie trafne bo nie mówisz o męskiej napakowanej klacie z dekoltem a zachowaniu łobuza. Nie odpisuj.

Oj...a jednach nie leci

Tylko inaczej lubi

Uśmiech i silne ramiona.

Gość Druhu
4 minuty temu, Kulfon napisał:

Uśmiech i silne ramiona.

Po co silne ramiona? Uśmiech rozumiem, każdy chcę go odwzajemniać żeby było sympatycznie, ale ramiona..

2 minuty temu, Druhu napisał:

Po co silne ramiona? Uśmiech rozumiem, każdy chcę go odwzajemniać żeby było sympatycznie, ale ramiona..

Są seksowne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się