Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przepraszam ale gdzie jest temat o naszej beauty guru, businesswoman i prawniczce w jednym? 

8 minut temu, malajulka123 napisał:

Przepraszam ale gdzie jest temat o naszej beauty guru, businesswoman i prawniczce w jednym? 

Przepraszam, ale wątek jeszcze chwilę temu był. Widocznie naszej niespełnionej makijażystce nie spodobały się komplementy dotyczące jej wąsów. 

Madziu - masz imponujące wąsy. Pozdrawiam.

Ps. Gdyby babka miała wąsy byłaby dziadkiem - czyli nasza magunia to dziadek zgredek. 

• Haha 3

10 minut temu, belonogi napisał:

Przepraszam, ale wątek jeszcze chwilę temu był. Widocznie naszej niespełnionej makijażystce nie spodobały się komplementy dotyczące jej wąsów. 

Madziu - masz imponujące wąsy. Pozdrawiam.

Ps. Gdyby babka miała wąsy byłaby dziadkiem - czyli nasza magunia to dziadek zgredek. 

Poleciał pewnie za przeróbkę autorstwa Weroniki - nasza bapka jako wiejska wredna ciotka lesbijka 😂 na miejscu bapki tez bym była wściekła 😂😂

36 minut temu, malajulka123 napisał:

tu jest: 

XD

15 minut temu, Chruma napisał:

Poleciał pewnie za przeróbkę autorstwa Weroniki - nasza bapka jako wiejska wredna ciotka lesbijka 😂 na miejscu bapki tez bym była wściekła 😂😂

ladnie wyszlo!!! https://ibb.co/8Kfr6ww

4 minuty temu, weronikaaaa napisał:

ladnie wyszlo!!!

Nieeeee...wygląda jak wiejska, wredna, gruba ciotka 😂😂 okropne to 

15 minut temu, Chruma napisał:

Nieeeee...wygląda jak wiejska, wredna, gruba ciotka 😂😂 okropne to 

ty sama tak wygladasz szmaciurooo i zazdroscisz naszej bapce urody po metamorfozie!!! bo wyszla ladniej niz ty sama wygladasz 😘 

Zostawce Bapke w spokoju, ona ma wiecej rozumu niz wy wszyscy razem wzięci. Przynajmniej ma jakieś życie towarzyskie i seksualne, a nie to co wy. Wiecznie na kafeterii albo discordzie, jedziecie na ręcznym cały czas. 

• Like 2
  • Haha 2

19 minut temu, Kokolino napisał:

Zostawce Bapke w spokoju, ona ma wiecej rozumu niz wy wszyscy razem wzięci. Przynajmniej ma jakieś życie towarzyskie i seksualne, a nie to co wy. Wiecznie na kafeterii albo discordzie, jedziecie na ręcznym cały czas. 

Tak jadę na ręcznym do filmów babki i co w tym złego 

• Haha 4
  • Sad 1

5 minut temu, RedaMiastoDoznań napisał:

Tak jadę na ręcznym do filmów babki i co w tym złego 

A ja na dżołstiku, aż mam sziming stars przed oczami i to jest moje pompel fantazi!!!  To jest dla mnie dżami dżami jak chleb z tofu. 

• Haha 2

Znajdzcie se chłopa bo bolca ewidentnie wam brakuje i żaden dżołstik wam tego nie zastąpi. Bapka już wielu miala w swoim zyciu i nie pluje jadem tak jak wy

• Haha 3

7 minut temu, Kokolino napisał:

Znajdzcie se chłopa bo bolca ewidentnie wam brakuje i żaden dżołstik wam tego nie zastąpi. Bapka już wielu miala w swoim zyciu i nie pluje jadem tak jak wy

Wiemy, wiemy. Na dzielni na nią wołają Rodzynka Ostra kon Kakało

Przeróbka bardzo udana. Magda przyjzyj się co tam jest położone i gdzie. Następny makijaż postaraj się zrobić taki.

Ps. Ja się nie maluje za wiele. Tyle co brwi, kreska na oko i tusz. Nie umiem, nie ćwiczyłam za duzo. Nie twierdzę również, że maluje się sporo na codzien tylko nikomu się nie pokazuje, bo nie chce być kojarzona z makijażem, bo moja koleżanka się maluje i nie chce żeby było że ją małpuję. Nikt mnie nie zobaczy jak próbuje sobie dodać rumieńców różowa kredą, bo będę wyglądała matrioszka 😛

to wszystko co napisałam jest prawdą, nic nie zmysliłam.

• Sad 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Kokolino napisał:

dokladnie!!! zwykle sz ma ty !!! oczywiscie ja tez !!!

Edytowano przez weronikaaaa
Nie pytaj sie!!!
  • Like 1

24 minuty temu, BusinessWomens napisał:

Przeróbka bardzo udana. Magda przyjzyj się co tam jest położone i gdzie. Następny makijaż postaraj się zrobić taki.

Ps. Ja się nie maluje za wiele. Tyle co brwi, kreska na oko i tusz. Nie umiem, nie ćwiczyłam za duzo. Nie twierdzę również, że maluje się sporo na codzien tylko nikomu się nie pokazuje, bo nie chce być kojarzona z makijażem, bo moja koleżanka się maluje i nie chce żeby było że ją małpuję. Nikt mnie nie zobaczy jak próbuje sobie dodać rumieńców różowa kredą, bo będę wyglądała matrioszka 😛

to wszystko co napisałam jest prawdą, nic nie zmysliłam.

chodzilo mi o to, zeby przede wszystkim pokazac, jak inaczej wyglądałaby w wyregulowanych i skróconych brwiach, a nie tych dżdżownicach. twarz od razu nabiera schludniejszego i pozytywniejszego odbioru tym bardziej, ze bapka "pracuje" twarza... fajnie jakby zaczela tez uzywac konturowania, zeby ta twarz nie byla taka plaska. no i roz oraz ladny, lekko cieply podklad, a nie bialy jak mąka. oczy tez warto podkreślić tuszem i kredką... 

• Thanks 1

Magda mogła by wiele zrobić z swoim wyglądem, byłby efekt wow bo teraz jej gust i prezencja jest tragiczne. Nie chodzi mi o niepełnosprawność.

2 minuty temu, weronikaaaa napisał:

chodzilo mi o to, zeby przede wszystkim pokazac, jak inaczej wyglądałaby w wyregulowanych i skróconych brwiach, a nie tych dżdżownicach. twarz od razu nabiera schludniejszego i pozytywniejszego odbioru tym bardziej, ze bapka "pracuje" twarza... fajnie jakby zaczela tez uzywac konturowania, zeby ta twarz nie byla taka plaska. no i roz oraz ladny, lekko cieply podklad, a nie bialy jak mąka. oczy tez warto podkreślić tuszem i kredką... 

Babka już się popisała różem w ostatnim wysrywie:

Ojej chyba przesadziłam z różem...JEB*dokłada czwarta warstwę*

• Like 1

Próbowałam odtworzyć makijaż Madzi niestety moja ręka odmówiła nakładania takiej ilości różu. Poza tym nie mam cery jak laleczka 😞

• Haha 1

Plus przy czwartej warstwie dostałam wiadomość, że nałożenie jej spowoduje otwarcie własnej firmy i dostawę makaronu z parówkami więc trochę się przestraszyłam 

• Haha 10

2 minuty temu, malajulka123 napisał:

Plus przy czwartej warstwie dostałam wiadomość, że nałożenie jej spowoduje otwarcie własnej firmy i dostawę makaronu z parówkami więc trochę się przestraszyłam 

😂😂😂

Specjalistka od social mediów z wieloletnim doświadczeniem nie umie ustawić światła i jedynie co na filmie ma oświetlone to stół i czubek nosa xDD Na cholere ona kupuje te wszystkie lampy ringi statywy skoro później to i tak leży i się kurzy?

• Like 4

3 godziny temu, Kokolino napisał:

Napiszę jej dziś coś miłego i naprawdę ona ma ładną cerę. Jakby podkreślała to makijażem i by pocwiczyła, to byłoby super. Niestety te dwie dżdżownice psują cały efekt plus to jej smętne spojrzenie, jakby miała dosyć życia. P

Zdziwiło mnie, że ona nie może ręką dosięgnąć twarzy i musi jedną dociskać drugą. To efekt zaniedbania rehabilitacji czy tak już musi być?

4 minuty temu, Nieznam2 napisał:

Napiszę jej dziś coś miłego i naprawdę ona ma ładną cerę. Jakby podkreślała to makijażem i by pocwiczyła, to byłoby super. Niestety te dwie dżdżownice psują cały efekt plus to jej smętne spojrzenie, jakby miała dosyć życia. P

Zdziwiło mnie, że ona nie może ręką dosięgnąć twarzy i musi jedną dociskać drugą. To efekt zaniedbania rehabilitacji czy tak już musi być?

Nie ma ładnej cery - cera bez pryszczy nie oznacza od razu „ładnej”. Jej cera wola o nawodnienie, nawilżenie i zadbanie, ale czego się spodziewać, jeśli ona używa wyłącznie toniku do zmywania twarzy, a jak kupi płyn micelarny to pewnie nawet nie wie, ze to należy z twarzy ZMYĆ, bo to jest po prostu detergent, którego nie wolno zostawiać. I takie są potem efekty. Ona pojęcia nie ma o dobrych serach, kremach, żelach, mleczkach, kremie pod oczy itd. I uwaga - dobre nie znaczy drogie. Ja odkryłam super kolekcje w Douglas, ich markowe produkty - produkowane w Szwajcarii, wcale nie drogie, a efekt świetny. Tylko tez trzeba wiedzieć, w jakiej kolejności i jak ich używać, bo jak taka Madzia będzie zmywać makijaż tonikiem z alkoholem i na to położy najdroższy krem ze śluzem ze ślimaka to efekt będzie właśnie taki, jak teraz.

o wszystkim trzeba mieć pojęcie, nie wystarczy wydać pol renty na kosmetyki, trzeba wiedzieć, jaki ma się rodzaj cery, jakich kosmetyków użyć na dzień, pod makijaż, a jakich na noc, czego używać by zmyć makijaż, a czego tylko do przemycia buzi rano. Magda robi wszystko byle jak, nakupowala sprzętów za tysiące, w domu bieda i głęboki PRL, a efekt żaden. To samo jest z kosmetykami. Magda wyglada jak babulenka. 

• Like 5
  • Sad 1

Faktycznie, o ile lepiej wyglądałaby z krótszymi brwiami. Bo teraz robi z siebie postać z kreskówki, tylko jeszcze nie wiem jakiej 

Idealny wieczór to tv i herbata...? Bieda.. a gdzie facet, który by o..b.M.a,Ca,ł.  te 🇯🇵🇯🇵?

6 godzin temu, Kokolino napisał:

Bapka już wielu miala w swoim zyciu i nie pluje jadem tak jak wy

Tak, w Simsach 🤭

Już samo za siebie mówi to, ze Madzia w jednym z vlogow pochwaliła się, ze całkowicie wyeliminowała z pielęgnacji wodę. Tzn używa do mycia twarzy ale tylko co kilka dni. To przepraszam czym ona zmywa te brwi które niedługo zrobią kółko wokół jej oczu? Płynem i potem nic? Odrazu pielęgnacja czy co. Przecież plyn tez trzeba z twarzy zmyć. Już nie mówię o większym makijażu. Kolejna sprawa to widzę, ze ona używa prawie samych kosmetyków zluszczajacych bo jak twierdzi jej się czoło przetłuszcza XD ja tez mam problem z suchymi powiekami i nie przyszłoby mi do głowy jeszcze tak je katować jak Magda. No ale ona ma skore jak niemowlak a te bruzdy powiększające się proporcjonalnie do długości jej brwi to przez chorobę. Nie mówię, ze choroba nie ma na to wpływu ale Buka jakoś nie wyglada aż tak zle. 

• Confused 1

10 godzin temu, Nieznam2 napisał:

Dokładnie to samo mnie zastanowiło, zawsze myślałam, że babka ma sprawne w miare ręce,a na filmiku wygląda jakby część ręki była dziwnie bezwładna. 

W ogóle ten filmik to jest kwintesencja babki. Niezła karuzela śmiechu przez 30 min.

Caly filmik jest zalosny. 

- 💩 widac,

- test o kant d...y rozbic ,bo ani ona zadnych umiejetnosci,ani chociaz kreatywnowci w wykorzystaniu chociazby tej palety,

- w ogole nie radzi sobie z nakladaniem tego wszystkiego ,bo jest tak niesprawna ,bo ch....ja cwiczy ,rehabilituje sie,

-  tyle sprzetu ,a tak badziewnie nagrane, przynajmniej siedziala by na wprost kamery,a nie od boku.

- ocena z d....y wzieta, jak kazda nastolatka moglaby ocenic sobie takie kosmetyki. 

• Like 2

Nie wiem jak u was,ale mnie " jak mam byc szczera " cholera trafia gdy slysze to ciagle " jak mam byc szczera " , tyle wam powiem jak mam byc szczera. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się