Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 minut temu, nana141 napisał:

Nie wiem jak u was,ale mnie " jak mam byc szczera " cholera trafia gdy slysze to ciagle " jak mam byc szczera " , tyle wam powiem jak mam byc szczera. 

No przecież była szczera na filmie i jej się w sumie efekt podobał i była zadowolona 🤣 a potem przyszła poczytać kafeterie i na insta pisze, że to całkowita porażka i zabawa 🤣 tak bapko- po tym filmie widać jak często się malujesz i jaka jesteś (nie)sprawna. W tej chwili powątpiewam w jej samodzielne suszenie włosów. Ale ona zrobi wszystko by pokazać, że jest lepsza od buki. Nie bapko, nie jesteś. Jesteś żałosna, zazdrosna i zgorzkniała.

Kłamiesz na każdym kroku, jesteś coraz bardziej butna i nieprzyjemna w odbiorze. A to wszystko przez obsesje na punkcie kafeterii (i buki). szmaciury piszą do Ciebie na insta i włażą w zadek i przytakują szaleństwom. Widziałam mnóstwo takich wiadomości w których odlatujesz totalnie 🚑🚑🚑 

Serio - laski, przestańcie, ona coraz bardziej wierzy w swoją iluzje (firma krzak, ukochany). Z renty wyciąga jakieś 2tys plus dodatki, w domu nie płaci za nic, więc owszem - stać ją od czasu do czasu na nowy sprzęt. I co z tego, że ma nowy sprzęt jak nie umie go używać? I widzimy smętny pokoik, boki twarzy i niesprawne ręce. Gdyby jej tak „żarło” jak opowiada, to nie musielibyśmy oglądać ceraty na szafce udającej toaletkę, brzydkiego dywanu, mebli z początku lat 90, obdrapanej futryny, grzyba na ścianie i zielonego jak kibel na dworcu mini saloniku 

Bapka, co będzie jak Wiesi zabraknie? Masz plan? Bo jak na razie widać, że robisz wszytko by być coraz mniej sprawną

• Like 4
  • Thanks 1

33-letnia baba a zachowanie jak 14-latki. Gdzie jest matka? Siostra? Ktoś powstrzyma tą karuzele szaleństwa? 1000 osób wyświetliło jej q&a! Wow! Mega! Jestem bahdzo zadowolona! Może pokaż też ilu z nich mówi w naszym języku i nie ma wąsów? 😂
A teraz testuje herbatę ze sklepu, by wprowadzić ją do swojego pseudosklepiku żeby „fani” kupili herbatkę, bo ma naklejkę „herbaciarnia Magdy” 🤯  No, no ma to sens 😂 zwłaszcza jak powiedziała, że to herbaty z czasnaherbate - mogę je tam kupić taniej i szybciej będą u mnie 🚑 No chyba, że kogoś jara herbata macaną przez prezesową, może z kocim włosem w środku oraz zapachem brudnej kuwety i naftaliny 🚑🚑🚑 ale czego się nie robi żeby udawać spełnioną zawodowo i zarobioną bizneswoman 🤪 Magda jesteś leniem śmierdzącym! 

• Like 3

Kurcze, przeraza mnie ona ostatnio. Uroila sobie jakiegos chlopaka- ona mysli, ze mieszka na koncu swiata, ze tu nikt z Redy nie wejdzie i nie napisze prawdy? Juz jeden taki byl, co sie nie bal odezwac i zweryfikowac jej klamstwa. Niczego sie nie nauczyla. To jest tragiczne. Smutna dziewczyna, ze smutnym zyciem wymysla sobie historie. To sie skonczy w psychiatryku.

1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Kurcze, przeraza mnie ona ostatnio. Uroila sobie jakiegos chlopaka- ona mysli, ze mieszka na koncu swiata, ze tu nikt z Redy nie wejdzie i nie napisze prawdy?

To by było dla nas fajne

6 minut temu, Kajucha napisał:

To by było dla nas fajne

To juz czas na wielki comeback dorotki😆

• Haha 3

Ja zamawiałam w tamtym roku kalendarz adwentowy z Green Touch. I jak zobaczyłam, ze ona herbaty stamtąd testuje żeby je sprzedawać to mi się słabo zrobiło. A szkoda bo niektóre mi smakowały.

Ona jest jak Bu. Czego sie nie dotknie to człowiekowi obrzydzi.

Pożar serwerowni sparaliżował Redę. Bapka tak przeżywa, ze aż się rozchorowała.

• Haha 1

Dorotka, jesteś tu? Widziałaś chłopaka Magdy? Podobno był u niej niedawno. Może coś zobaczyłaś? Jakiegoś ducha.

Baka i chłopak 😂 Jedyne klejnoty męskie jakie baka widziała to te od Guziczka. A jak wykastrowany to jeszcze nie miała tej przyjemności.

A może jednak jest coś na rzeczy... Czy kłamałaby tak wprost na insta, pisząc, że spędza wieczór z chłopakiem i wiedząc jednocześnie, że czyta to jej siostra, reszta rodziny, znajomi? 🤔 Zdaję sobie sprawę, że lata niewygodnych pytań i takichże odpowiedzi w kwestiach damsko-meskich mogły zrobić swoje i mogła zechcieć utrzeć nosa zainteresowanym, ale to wymyślony chłop to chyba za wiele, jak na nią. Raczej, jak zwykle, mogła odpowiedzieć wymijająco i sugerować jakieś związki nieudane, jak to kiedyś już robiła.

Babki chłopak mieszka w „domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster”

• Like 1
  • Haha 1

24 minuty temu, Borsuczka napisał:

A może jednak jest coś na rzeczy... Czy kłamałaby tak wprost na insta, pisząc, że spędza wieczór z chłopakiem i wiedząc jednocześnie, że czyta to jej siostra, reszta rodziny, znajomi? 🤔 Zdaję sobie sprawę, że lata niewygodnych pytań i takichże odpowiedzi w kwestiach damsko-meskich mogły zrobić swoje i mogła zechcieć utrzeć nosa zainteresowanym, ale to wymyślony chłop to chyba za wiele, jak na nią. Raczej, jak zwykle, mogła odpowiedzieć wymijająco i sugerować jakieś związki nieudane, jak to kiedyś już robiła.

Właśnie też się nad tym zastanawiam,czy byłaby w stanie na tyle odleciecieć,żeby tak naginać rzeczywistość.

41 minut temu, Borsuczka napisał:

A nie udaje też zapracowanej biznesmenki? ile to pracy, spotkań biznesowych, telefonów, kontrahentów, pieniędzy? 🤣 Nie nawija o remoncie i mitycznym architekcie (który chyba jeszcze się nie narodził)? 

Adama też traktowała jak "kogoś więcej niż pracownika" i chętnie serduszkowała wpisy, że ładnie razem wyglądają 🤣 przecież to jest niestabilna wariatka, mitomanka z obsesją - co pokazała niejednokrotnie wkraczając na forum kafeterii pod różnymi nickami.

PS. Bapko my wiemy jako kto pisałaś do A. Sprawdź z jakiego maila się wysypałaś 🤣

• Like 2

3 godziny temu, pewnaosoba napisał:

Właśnie też się nad tym zastanawiam,czy byłaby w stanie na tyle odleciecieć,żeby tak naginać rzeczywistość.

Oczywiście, że tak. Zapominacie, że siostra i mama to RODZINA, a nie randomowe osoby. Gdybym ja poprosiła swoją mamę, żeby nawet nie tyle co milczała, ale nawet potwierdziła, że Spotykam się z Bogusiem Lindą, to ona by to zrobiła. Zapewne później by mnie zaciągnęła do psychiatry, ale na pewno by mnie nie zdradziła. Dodajcie do tego, że babka jest niepełnosprawna, a takim ludziom dużo uchodzi na sucho, bo przecież są biedni i poszkodowani, a rodzina chce, żeby byli szczęśliwi. 

Oczywiście, że tak. Zapominacie, że siostra i mama to RODZINA, a nie randomowe osoby. Gdybym ja poprosiła swoją mamę, żeby nawet nie tyle co milczała, ale nawet potwierdziła, że Spotykam się z Bogusiem Lindą, to ona by to zrobiła. Zapewne później by mnie zaciągnęła do psychiatry, ale na pewno by mnie nie zdradziła. Dodajcie do tego, że babka jest niepełnosprawna, a takim ludziom dużo uchodzi na sucho, bo przecież są biedni i poszkodowani, a rodzina chce, żeby byli szczęśliwi. 

• Like 2

Przecież babka zaczęła gadać o zmyślonym gachu w momencie, gdy wypłynęła afera z Adamem na kafeterii. Żeby udowodnić szmacioorom, że wcale nie latała za liskiem bo może mieć każdego, ze on wcale dla niej nie był potencjalnym chłopakiem do którego się slinila - nagle pojawił się ON, legendarny CHŁOPAK. Którego nie ma i nigdy nie było. Magda, serio, długo zamierzasz ciągnąć te szopkę? Po co to robisz? Nikomu nic nie udowodnisz, tylko się bardziej kompromitujesz i pogrążasz w smutku i depresji, bo nic w życiu nie masz na własne życzenie. Wydajesz rentę na ...yzmy zamiast odnowić PRL w mieszkaniu, masz wymyślona firmę krzak, zamiast iść do normalnej pracy, wymyślasz sobie gacha, zamiast wziąć się za siebie, zrobić coś z twarza, umalować się, zadbać o siebie z zewnątrz i od wewnątrz - tobie jest potrzebna terapia a nie zmyślanie mitycznego gacha dla Kafe. Poukładaj swoje życie i wtedy może ktoś ci się trafi, bo na razie to możesz sobie chłopaka stworzyć w simsach albo w animal crossing, bo to twoje jedyne życie i znajomi. Skończ sciemniac. 

• Like 3
  • Thanks 4

12 godzin temu, Borsuczka napisał:

Siostra nie ma insta, mama tez nie.

Kolezankom moze mowic ze ze kogos ma ale przez pandemie Im nie pokaze🤯

• Like 1

Ile razy o czymś ględziła nie wstydząc się, że przykładowo sąsiad spod trójki ją oglądał? 😂 kilka razy na forum wpadały osoby, które sprzedawały info o madzinowych poczynaniach, o konserwach z mopsu czy chociażby o tym, że się madziula nie kłania sąsiadom i przemyka cichcem? Ona żyje już w tak wyimaginowanym świecie, że telefon od telemarketera bierze za rozmowy bizesowe 😂 nie ma czasu na nowych klientów, a codziennie wstaje koło 10, buszuje po insta czy kafe, zamawia żarcie na pyszne, a potem zasiada do animal crossing? To gdzie jej "praca" w tym wszystkim? Oficjalnie dla skarbówki zajęła się produkcją wysrywów, oficjalnie dla internautów ma zespół z 5-letnim doświadczeniem w prowadzeniu SM.  Czego nie rozumiecie? 😂

• Like 1
  • Haha 2

5 minut temu, devolay2 napisał:

Ile razy o czymś ględziła nie wstydząc się, że przykładowo sąsiad spod trójki ją oglądał? 😂 kilka razy na forum wpadały osoby, które sprzedawały info o madzinowych poczynaniach, o konserwach z mopsu czy chociażby o tym, że się madziula nie kłania sąsiadom i przemyka cichcem? Ona żyje już w tak wyimaginowanym świecie, że telefon od telemarketera bierze za rozmowy bizesowe 😂 nie ma czasu na nowych klientów, a codziennie wstaje koło 10, buszuje po insta czy kafe, zamawia żarcie na pyszne, a potem zasiada do animal crossing? To gdzie jej "praca" w tym wszystkim? Oficjalnie dla skarbówki zajęła się produkcją wysrywów, oficjalnie dla internautów ma zespół z 5-letnim doświadczeniem w prowadzeniu SM.  Czego nie rozumiecie? 😂

Ale przeciez cholera uposledzona psychicznie to chyba nie jest nie ? Sluchajac tego wszystkigo juz zaczynam watpic i to nie przesmiweczo tylko powaznie. 

Napisano (edytowany)
7 minut temu, nana141 napisał:

Ale przeciez cholera uposledzona psychicznie to chyba nie jest nie ? Sluchajac tego wszystkigo juz zaczynam watpic i to nie przesmiweczo tylko powaznie. 

Tutaj od dawna wszyscy biją na alarm, że Madzia coraz mocniej odlatuje i potrzebna konsultacja z psychiatrą, bo to się źle skończy 🚑 ale w którymś wysrywie twierdziła, że była u lekarza i jest całkowicie normalna. No moim zdaniem nie jest, ma nieprzepracowane historie z dzieciństwa, obsesje na punkcie boczków (i tego co się o niej pisze na forach- stąd to pokazywanie drogich perfum, paletek i kamerek); nie wiem czy jest mitomanką czy po prostu zwykłą kłamczuchą (wszystko przemawia za tym pierwszym).

PS. No i nie czarujmy się - IQ to jakiegoś wysokiego nie ma.

Edytowano przez devolay2
  • Like 6

1 godzinę temu, nana141 napisał:

Koleżanko, ona potrafiła mówić i pisać o wyimaginowanym chłopaku i prężnie działającej firmie mającej wielu klientów nawet wówczas, gdy pracował u niej Adam, którzy przecież te wysrywy oglądał i wiedział, jak wyglada sytuacja. Ze klienta nie ma zadnego, ze jedyna praca w jej firemce to praca nad jej kanałem, czyli jeżdżenie do starbucksa i nagrywanie wysrywu włochatym dildosem. 
Nie wstydzila się przed Adamem, ze on to ogląda, a przecież wie, jaka jest prawda? Nie wstydziła się lajkowac komentarzy, w których pisali o tym, jak cudownie razem wyglądają z Liskiem 😄 przecież on TO WSZYSTKO WIDZIAŁ! A Magdzie to nie przeszkadzało. Co wiec to dla niej by posciemniac o Mitycznym Gachu, jej znajomi i tak pewnie wiedza, ze Magda jest ultra creepy i potrzebuje pomocy, wiec co za różnica. 

magda jest chorym człowiekim, chorym z zawiści, nienawiści, chorym na swoje życie. Nie pobłażajcie jej, bo to tylko nakręca te spirale. Tak jak alkoholikowi nie dalibyście wódki, tak nie róbcie tego Magdzie. 

• Like 7
  • Thanks 2
  • Sad 1

No dobra to teraz Babka stara sie znowu udowodnic realnosc firmy ,bo dopytyje sie o apke o zarzadzaniu zespolem. 😔

23 minuty temu, nana141 napisał:

No dobra to teraz Babka stara sie znowu udowodnic realnosc firmy ,bo dopytyje sie o apke o zarzadzaniu zespolem. 😔

U la la. Wiesia, Asia i Guzik mają przerąbane.

Czy jeszcze oprócz 10latkow obserwujących ją na ig lub Grażynek, co to dowartościowują się litością i współczuciem, ktoś wierzy w te banialuki? 

• Thanks 2

13 minut temu, AvaraMulier napisał:

U la la. Wiesia, Asia i Guzik mają przerąbane.

Czy jeszcze oprócz 10latkow obserwujących ją na ig lub Grażynek, co to dowartościowują się litością i współczuciem, ktoś wierzy w te banialuki? 

Jestem w szoku ,ze w ogole ona ma wsrod znajomych tak yntelygentne osoby, ktore w ogole znaja sie na takich chociazby aplikacjach. Bylam pewna ,ze Babka jako jedyna taka madra i swiatowa.😂

Napisano (edytowany)
56 minut temu, nana141 napisał:

Jestem w szoku ,ze w ogole ona ma wsrod znajomych tak yntelygentne osoby, ktore w ogole znaja sie na takich chociazby aplikacjach. Bylam pewna ,ze Babka jako jedyna taka madra i swiatowa.😂

Ala się pewnie nie zna, ta od dzieciaka też, a innych koleżanek nie ma. To, że na spotkaniu błyśnie i kupi kawę w starbuniu na fakturę, nie czyni z niej przedsiębiorcy 😂 bo oczywiście bierzesz bapko faktury na eksponaty do wysrywów? 

Edytowano przez Chruma
nie pytajcie

7 minut temu, Chruma napisał:

Ala się pewnie nie zna, ta od dzieciaka też, a innych koleżanek nie ma. To, że na spotkaniu błyśnie i kupi kawę w starbuniu na fakturę, nie czyni z niej przedsiębiorcy 😂 bo oczywiście bierzesz bapko faktury na eksponaty do wysrywów? 

Gdyby nie fv na detergenty, papier toalteowy, reczniczki to jakie mialaby zanosic do swej glupiej ,ale potrzebnej ksiegowej ?  😂( Glupiej ,bo to niby ksiegowa ,a biedna Babka sama musi dopilnowac wszystkigo w dokumentach )

• Like 1

Gdyby mitomańskie opowiastki about prune’s boyfriend były prawdziwe, fotka z męską ręką by w insta galerii babkowej już dawno zawisła

• Like 3
  • Thanks 7

26 minut temu, AvaraMulier napisał:

Gdyby mitomańskie opowiastki about prune’s boyfriend były prawdziwe, fotka z męską ręką by w insta galerii babkowej już dawno zawisła

Było by też o prezentach dzień kobiet, walentynki itp

28 minut temu, AvaraMulier napisał:

Babka ma teraz ksywe prune?😂🙈

• Like 1

2 godziny temu, nana141 napisał:

Specjalistka od social mediów i internetu nie potrafi wklepać prostego tekstu w Google i poszukać? Babka ogarnij się leniu i daj chociaż coś od siebie a nie wiecznie oczekujesz, że ktoś będzie cię wyręczał nawet w takich bzdetach 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się