Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, RedaMiastoDoznań napisał:

Specjalistka od social mediów i internetu nie potrafi wklepać prostego tekstu w Google i poszukać? Babka ogarnij się leniu i daj chociaż coś od siebie a nie wiecznie oczekujesz, że ktoś będzie cię wyręczał nawet w takich bzdetach 

Przecież to tylko stwarzanie pozorów posiadania jakiegokolwiek zespołu do zarządzania🤕🤥🥴. Tylko patrzeć, jak będzie prosić o rady jak mieć dwóch chłopaków, tak żeby o sobie nie wiedzieli. No i polecajki antykoncepcji, dla bahcoooo aktywnej. A potem tylko salon ...en ślubnych dla długodolnorzęsnej laleczki...

• Like 1
  • Haha 1

Moja siostrzenica 7 letnia lepiej sie maluje malowidłami niż ona... rzęsy ma długie ale mega płaskie aż sie prosi o zalotke...a brwi jestem pewna ze inaczej robić nie umie a nie dlatego że jej sie tak "podoba"

• Like 1

27 minut temu, Vanileczka napisał:

Moja siostrzenica 7 letnia lepiej sie maluje malowidłami niż ona... rzęsy ma długie ale mega płaskie aż sie prosi o zalotke...a brwi jestem pewna ze inaczej robić nie umie a nie dlatego że jej sie tak "podoba"

Przeczytałam "lepiej maluje się powidłami" 😄

• Haha 3

2 godziny temu, AvaraMulier napisał:

Przecież to tylko stwarzanie pozorów posiadania jakiegokolwiek zespołu do zarządzania🤕🤥🥴. Tylko patrzeć, jak będzie prosić o rady jak mieć dwóch chłopaków, tak żeby o sobie nie wiedzieli. No i polecajki antykoncepcji, dla bahcoooo aktywnej. A potem tylko salon ...en ślubnych dla długodolnorzęsnej laleczki...

To babka już jest na tym etapie, że nie wstydzi się słowa na s... i antykoncepcji?

2 minuty temu, RedaMiastoDoznań napisał:

To babka już jest na tym etapie, że nie wstydzi się słowa na s... i antykoncepcji?

Bapka jest już na etapie penetracji... dżołstikiem od wózka 😘

• Like 1

35 minut temu, weronikaaaa napisał:

Bapka jest już na etapie penetracji... dżołstikiem od wózka 😘

Babka nam dorasta. 🤗

• Haha 1

1 godzinę temu, RedaMiastoDoznań napisał:

Ostatnio gdzieś napisała że może nawet prezentować bieliznę czy staniki? Czy mi się to śniło? 

57 minut temu, BusinessWomens napisał:

Ostatnio gdzieś napisała że może nawet prezentować bieliznę czy staniki? Czy mi się to śniło? 

Też mi się wydaje, że coś takiego było ale za to ostatnio na story wspomniała, że jednak nie :(( Chyba dostawała zbyt wiele próśb o niegrzeczne zdjęcia i ją to speszyło. @belonogi masz coś z tym wspólnego??

18 minut temu, RedaMiastoDoznań napisał:

Też mi się wydaje, że coś takiego było ale za to ostatnio na story wspomniała, że jednak nie :(( Chyba dostawała zbyt wiele próśb o niegrzeczne zdjęcia i ją to speszyło. @belonogi masz coś z tym wspólnego??

Wąsatych nie zaczepiam 😎

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 15
  • Sad 1

10 godzin temu, BusinessWomens napisał:

Na instastory odpowiedziała, że może pokazywać staniki i bieliznę, ale nie na sobie. Czy coś w tym stylu. Tylko pytanie kto chce oglądać bapki bieliznę?

2 godziny temu, Nieznam2 napisał:

Na instastory odpowiedziała, że może pokazywać staniki i bieliznę, ale nie na sobie. Czy coś w tym stylu. Tylko pytanie kto chce oglądać bapki bieliznę?

Niestety to nie dla mnie , nie mam tak dorodnych boobsow ,zeby skorzystac z jej porad odnosnie bielizny ,ktora u niej tak niesamowicie podkresla te sexy cyc....szki. 😔

2 godziny temu, Nieznam2 napisał:

Kurde, jedna gada o seksie, okresie i sloggi, druga chce pokazywac staniki. Swiecie, zwolnij.

• Like 1
  • Haha 1

25 minut temu, nana141 napisał:

Niestety to nie dla mnie , nie mam tak dorodnych boobsow ,zeby skorzystac z jej porad odnosnie bielizny ,ktora u niej tak niesamowicie podkresla te sexy cyc....szki. 😔

Pani wybaczy, ale dorodnych i amezing boobsów nie podkreśla się gąbką 😒 a u pani prezes gąbka krzyczy „hej jestem tu! Spójrz na mnie!”. Dorodne boobsy mogą nie nosić nic 😜 i ja to rozumiem 😎😎

21 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Kurde, jedna gada o seksie, okresie i sloggi, druga chce pokazywac staniki. Swiecie, zwolnij.

Gdyby to chociaż jakaś apetyczna cosplayerka 😊 jedyne co jest imponujące u redzkiej pogodynki, to dorodny wąs. Może zamiast gąbkowych staników pokazałaby depilacje wąsów i brwi?

• Confused 1

21 minut temu, belonogi napisał:

Pani wybaczy, ale dorodnych i amezing boobsów nie podkreśla się gąbką 😒 a u pani prezes gąbka krzyczy „hej jestem tu! Spójrz na mnie!”. Dorodne boobsy mogą nie nosić nic 😜 i ja to rozumiem 😎😎

Szanuje. 🤛

• Like 1

No to która szmaciurka zgłosi się do bapki i zostanie jej menagerką? 😂 🚑 Już niedługo seria filmów o poszukiwaniu menago

• Haha 3

18 minut temu, devolay2 napisał:

No to która szmaciurka zgłosi się do bapki i zostanie jej menagerką? 😂🚑 Już niedługo seria filmów o poszukiwaniu menago

Moze bapka zatrudni w końcu jakąś ekipę od social mediów z pięcioletnim doświadczeniem? 🤔 I wtedy jej kanały urosną jak jej wąs 😍

• Haha 1

Proszę mnie dodac do pierwszego discorda jako kontrolowanego kreta. W innym wypadku wrzucam screeny gdzie kafeterianki z bogatym stazem w obgadywaniu babki pokazuja swoje facebooki i imiona i nazwiska. Mam dane czterech osób. Na pewno ktoras z nich zechce przystać na moja propozycje :) 

• Like 1
  • Haha 2

Nie wiem kto jest bardziej zdesperowany, Bapka czy PewnaSzmaciura

• Like 1

Przed chwilą, Kajucha napisał:

Może to ta sama osoba 🤣

18 minut temu, PewnaSzmaciura napisał:

Proszę mnie dodac do pierwszego discorda jako kontrolowanego kreta. W innym wypadku wrzucam screeny gdzie kafeterianki z bogatym stazem w obgadywaniu babki pokazuja swoje facebooki i imiona i nazwiska. Mam dane czterech osób. Na pewno ktoras z nich zechce przystać na moja propozycje 🙂

No dobra, podaj jaki miałaś nick. Zobaczę co da się zrobić, popytam.

25 minut temu, Kajucha napisał:

Pragnę nadmienić, że chciałbym zerknąć i ocenić jakieś amezing boobs... :classic_ninja: jakiekolwiek!

ps. byleby nie redzkie gąbki

• Haha 5
  • Confused 1

27 minut temu, belonogi napisał:

Pragnę nadmienić, że chciałbym zerknąć i ocenić jakieś amezing boobs... :classic_ninja: jakiekolwiek!

ps. byleby nie redzkie gąbki

i wtedy dasz link do discu? 😂

• Haha 2

1 godzinę temu, PewnaSzmaciura napisał:

Proszę mnie dodac do pierwszego discorda jako kontrolowanego kreta. 

Kontrolowanego kreta to ma magunia na mieście jak Wiesława nie założy odpowiedniej pieluchy... 

1 godzinę temu, AleOSoChozi napisał:

No dobra, podaj jaki miałaś nick. Zobaczę co da się zrobić, popytam.

Hahahahahahha bardzo śmieszne xDDDDDDDDDDD ale mnie nabrałas, łuhuhu!

Czekam na dostep. Screeny juz na imgur.

1 godzinę temu, Kajucha napisał:

Ja nie jestem zdesperowana tylko se chce poczytac o bapce w wolnych chwilach. Jakby malo było screenow gdzie Adam obrabia bapce tylek i ujawnia tajemnice firmowe np ze nie miała klienta albo ile zarabiała itd, to mam screeny z danymi ludzi. Malo?

11 minut temu, PewnaSzmaciura napisał:

Ja nie jestem zdesperowana tylko se chce poczytac o bapce w wolnych chwilach. Jakby malo było screenow gdzie Adam obrabia bapce tylek i ujawnia tajemnice firmowe np ze nie miała klienta albo ile zarabiała itd, to mam screeny z danymi ludzi. Malo?

Chce te screeny! 😄

• Like 2

Były już screeny, przespałam coś? Jestem ciekawa zarobków Bapki 🤔

• Haha 2

52 minuty temu, Kajucha napisał:

Były już screeny, przespałam coś? Jestem ciekawa zarobków Bapki 🤔

Nie trzeba screenów by wiedzieć, że dziadek Madzik ma okrągłe zero przychodu z "pracy". Reszta to zasiłki i datki od dziadków na emeryturze - i dzięki temu może kupić kolejne lajki od majfrendów z Indii :classic_rolleyes:

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się