Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, PewnaSzmaciura napisał:

Ja nie jestem zdesperowana tylko se chce poczytac o bapce w wolnych chwilach. Jakby malo było screenow gdzie Adam obrabia bapce tylek i ujawnia tajemnice firmowe np ze nie miała klienta albo ile zarabiała itd, to mam screeny z danymi ludzi. Malo?

Za skriny wpuszczę Cię na naszego. Dużo sie dzieje dzień w dzień.

O ile już Cię tam nie ma krecioszku ✨✨✨

• Like 1
  • Haha 1

1 godzinę temu, ocovogulechodzivol4 napisał:

Wpuszczacie wgl jeszcze na dc? 

4 godziny temu, PewnaSzmaciura napisał:

Ja nie jestem zdesperowana tylko se chce poczytac o bapce w wolnych chwilach. Jakby malo było screenow gdzie Adam obrabia bapce tylek i ujawnia tajemnice firmowe np ze nie miała klienta albo ile zarabiała itd, to mam screeny z danymi ludzi. Malo?

ubiegnę cie

Uwaga, podaję zarobki bapki: 1000 simoleonów dziennie

• Like 1
  • Haha 7

11 minut temu, LechFree napisał:

ubiegnę cie

Uwaga, podaję zarobki bapki: 1000 simoleonów dziennie

No chyba że wpisze kod

2 minuty temu, BusinessWomens napisał:

No chyba że wpisze kod

hajs z MOTHERLODE poszedł na hudy bjuty z aliexpress i szczuro-mikrofon. Nie pytajcie

• Haha 3

Babcie rosnie kolejny zab madrosci. Wydaje mi sie ,ze w jej przypadku to nie z3bt madrosci ,a głupoty. 😔

• Haha 1

11 minut temu, nana141 napisał:

Babcie rosnie kolejny zab madrosci. Wydaje mi sie ,ze w jej przypadku to nie z3bt madrosci ,a głupoty. 😔

E tam! Szczęka to ją boli od czego innego🤤

2 godziny temu, ocovogulechodzivol4 napisał:

na waszym jestem i ciagle Licze ze pojawi sie cos ciekawego a nie spamera Ocovogule i jej nienawiść do bapki XXDD DIAMENTOWA SZMACIURA. 

• Haha 1

Ale spamicie tym tematem o discord, rozwalacie ten wątek a nie chcecie do siebie wpuścić 💩

• Like 1

15 minut temu, oliloli napisał:

Ale spamicie tym tematem o discord, rozwalacie ten wątek a nie chcecie do siebie wpuścić 💩

Twój Avatar taki hipnotajzin! ❤️

• Thanks 1

10 godzin temu, oliloli napisał:

Na ten od ocovogule nie ma sensu. Trzy spamerki na krzyż pokazuja sobie zdjecia obiadów, kotów, ocovogule wyzywa bapke non stop, zmula i spam. Ten pierwszy disc ma sens, tam jest Adam.

• Like 2
  • Haha 2

1 godzinę temu, PewnaSzmaciura napisał:

Na ten od ocovogule nie ma sensu. Trzy spamerki na krzyż pokazuja sobie zdjecia obiadów, kotów, ocovogule wyzywa bapke non stop, zmula i spam. Ten pierwszy disc ma sens, tam jest Adam.

To wpuście mnie tam

W całej Polsce są obostrzenia, ale u Maguni są ostrzeżenia..

Ah to nazewnictwo po prawnictwie..

W ogóle jej instagram  ostatnio mnie przeraża, chce być taką super influ ale wrzuca takie głupoty.

• Like 1

12 minut temu, Martik napisał:

W ogóle jej instagram  ostatnio mnie przeraża, chce być taką super influ ale wrzuca takie głupoty.

To według dialektu redzkiego...

A co ten Adam obgaduje Magdalene? No proszę 😀 Nie jestem stałą widzką jak to mowicie "Bapki" ale widziałam na filmach tego adonisa, myślalam, że mają się ku sobie a tu taki psikus

38 minut temu, żołędziak napisał:

A co ten Adam obgaduje Magdalene? No proszę 😀 Nie jestem stałą widzką jak to mowicie "Bapki" ale widziałam na filmach tego adonisa, myślalam, że mają się ku sobie a tu taki psikus

Bo to rudy lis jest! Pierwszy raz widzę Cię na temacie. Jako nowy użytnik musisz podać ulubiony przypał Magdy lub powiedzenie. 

• Like 1

Da sie jom wypić! Chyba z tym najbardziej kojarzy mi się Magda. Oglądam z doskoku całe to nasze rodzime youtubowe towarzycho 😉 Magde kiedys nawet wzbudzała jednoczesnie smutek i podziw, ze mimo choroby jakos ogarnia zycie ale ostatnio troche ją ponosi, mam wrazenie ze fantazjuje. Zarówno w kwestii firmy jak i teraz z tym chlopakiem no chyba, ze ma jakiegos chlopaka przez neta i nigdy sie na zywo nie widzieli

• Like 1

Czytałam komentarze Magdy pod jakimś filmem sprzed 2 lat i już wtedy utrzymywała, że rodzeństwa jest więcej niż siostra. Ciekawe w jakim celu takie kłamstwa. 

1 godzinę temu, Martik napisał:

Miałam pytać czy te codzienne kartki z kalendarza to jakiś nowy influenserski trend? 😄

to ma zwiększyć zasięgi czy jak? 

• Haha 1

Dziękuję bapko za takie poświęcenia! Najpierw był taboret z kuchni, potem nagrywanie mimo przeciwności losu, a teraz dodawanie kartek z kalendarza... Dzię ku je my! ❤️

Te kartki z kalendarza zaczęła dawać też od nowego roku glampaula to może od niej czerpie inspiracje...🤔😅

5 minut temu, kati_30_ napisał:

Te kartki z kalendarza zaczęła dawać też od nowego roku glampaula to może od niej czerpie inspiracje...🤔😅

Glampaula włamała się do bujo bapki i skopiowała. Bapka zapisała sobie ten secret project już 3 miesiące temu swoim eleganckim firmowym długopisem. 

• Haha 2

1 godzinę temu, malajulka123 napisał:

Czytałam komentarze Magdy pod jakimś filmem sprzed 2 lat i już wtedy utrzymywała, że rodzeństwa jest więcej niż siostra. Ciekawe w jakim celu takie kłamstwa. 

Żeby chronić prywatność pewnych miłych osób. Nie pytajcie. 

Ktoś kiedyś pisał, że bapka mówi o rodzeństwie w liczbie mnogiej, żeby stworzyć wrażenie, że nie mieszka tylko z matką. Jaka jest prawda - wiadomo.

2 minuty temu, pulpa mango napisał:

Ktoś kiedyś pisał, że bapka mówi o rodzeństwie w liczbie mnogiej, żeby stworzyć wrażenie, że nie mieszka tylko z matką. Jaka jest prawda - wiadomo.

Mi się wydaje, ze bapka mieszka tak naprawde sama, wiesia juz dawno zm arła, ale bapka nie chce wyjsc na osobe zupelnie samodzielna, zeby inne ON jej nie zazdrościły... Stąd "domownicy"... Bapka jest bardziej samodzielna niż nam sie wydaje 

• Like 1
  • Haha 1

3 minuty temu, pulpa mango napisał:

Chyba już kiedys o tym pisalam, ale to ma cel. Taki, żeby ludzie nie myśleli że jest przegrywem, że jako jedyna została z matką. Jej siostra mieszka z facetem i utrzymuje sie sama. Albo taka boguśka- ona w ogóle wyprowadziła się do warszawy w wieku 18 lat. Jak na tym tle wypada Magda gnijąca od 30 lat w pomorskiej dziurze? Słabo. Oczywiście w jej mniemaniu, bo nie sądzę żeby nawet tutaj ktoś nabijał się z tego że skrajnie kaleka osoba nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji. Faktem natomiast jest że wszyscy coś robią ze swoim życiem, idą do przodu a bapka ciągnie juz 2 lata firmę krzak która coraz bardziej pcha ją w biały kaftanik. Stąd ten wstyd, konspiracja, domownicy, rodzinka, nie pytajcie. Nie wmówi mi że to wszystko po to żeby chronić rodzinę. Każdy może zobaczyć profil jej siostry na fb. Czy ktoś się z niej śmieje/obraża? Wręcz przeciwnie. 

• Like 5
  • Thanks 5

Magda jest strasznie nudna. Ona ma wgl jakieś pasje albo hobby oczywiście poza yt? Czy tylko picie herbaty i robienie szlaczków w notatniku? Wydaje mi się, że ona nigdy nie pokazywała że idzie do kina/teatru czy nawet restauracji - jedynie starbucks i mak. Ile można robić vlogów w samym mieszkaniu lub z atrakcją dnia czyli wypad do oszą, mi by sie takiego syfu nawet montować by nie chciało.  

Na YouTubie jest miejsce dla wszystkich. Niech sobie będzie nudna. 

Problem w tym, że jest zazdrosna i złośliwa. Gryzie rękę, która ją karmi - swoich widzów! Złośliwe komentarze, machanie regulaminem, bloki i kasowanie komentarzy. 

Jej się po prostu nie da lubić (lubieć?🤔)

• Like 3

44 minuty temu, Vanileczka napisał:

Magda jest strasznie nudna. Ona ma wgl jakieś pasje albo hobby oczywiście poza yt? Czy tylko picie herbaty i robienie szlaczków w notatniku? Wydaje mi się, że ona nigdy nie pokazywała że idzie do kina/teatru czy nawet restauracji - jedynie starbucks i mak. Ile można robić vlogów w samym mieszkaniu lub z atrakcją dnia czyli wypad do oszą, mi by sie takiego syfu nawet montować by nie chciało.  

Oj kochana, jako stara wyga madziowych opowieści z krypty, powiadam Ci, że się mylisz. Pamiętam, jak kilka lat temu kręciła ulubieńców miesiąca, gdzie zawsze na początku dawała sekcję filmową i czytała z promptera recenzje z filmwebu ("kolejnym ulubieńcem jest film xxxx z dwutysięcznego dwunastego roku. Film opowiada o Dżordżu, uwikłanym w intrygę..."). Wspomniała na przykład o tym, że była w kinie na filmie Kosogłos część druga, film był GE-NIAL-NY (opcjonalnie RE-WE-LA-CYJNY). Innym razem dostała bilet do kina w pakiecie z kosmetykami Inglota (jakaś akcja promocyjna dla jutuberek). A jeśli chodzi o restauracje - pamiętamy kultowy vlog "Świnka i rybka", gdzie Magda zorganizowała wypad z girlsami do restauracji po kuchennych rewolucjach, gdzie spożyła PRZE-PYSZ-NY kisiel. Albo w czasie którejś z licznych podróży poza blok (parafrazując tytuł płyty Comy - "pierwsze wyjście z bloku") była w restauracji meksykańskiej. Bo UUUWIELBIA kuchnię meksykańską i w ogóle całą kulturę meksykańską. Mam jednak nieodparte wrażenie, że poprzez tę kulturę bardziej rozumie serial Rosalinda, a nie Mariano Azuelę, czy choćby Cuaròna...

• Thanks 1
  • Haha 7

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się