Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ale się Bapka olfaktoryczne odbapkowała! O dezodorancie!!!! nivea w grupie niszowych woni klepnąć i C thru na dodatek. Nawet trudno odgadnąć, jaka jest wg niej definicja zapachu niszowego🤯

Gusta są różne, ale jeżeli ona uwieeeeelbia Amber Elixir, którym jak moja babcia się wyperfumowała to wietrzylismy cały dom.....Koło ambry to to nie stało nawet.

Gdyby nie szmaciurka myślałabym, że jest zapach o nazwie „Lite” pink dress. 
Nieszczęsny Alien Muglera pewnie śni się Adamowi po nocach, podobno Otra katuje tą jaśminową bombą każdego swojego chłopaka. 
Black Opium pudrowy...achaś

I niestety nie poznałam opinii królowej komplementów na temat JM Sage&Sea salt, który posiadam i lubię. Mam nadzieję, że ona NIE

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

2 godziny temu, lisica25 napisał:

To by była dopiero nisza!

wyłącznie dla prawdziwych fanów! cały nakład (10 szt.), przez kolejne 20 lat by się nie wyprzedał 😂

Napisano (edytowany)
9 minut temu, wewnętrzna_sroka napisał:

Co się stało z perfumami Jo Malone, które Bapka onegdaj kupiła?

nagrała wysryw, pomachała torebką i wróciły do perfumerii 😂

Edytowano przez balkonowy
  • Haha 1

10 minut temu, balkonowy napisał:

nagrała wysryw, pomachała torebką i wróciły do perfumerii 😂

.....z lekką nutką grzyba na pudełku... 

Nie słyszałam że kupiła te perfumy Ale gdyby tak było to faktycznie na pewno pokazalaby je w 1szej kolejności 🤦‍♀️mnie bardziej zastanawiają jej paletki bo skoro ubiera się w pepco I innych mega tanich miejscach  to kupuje paletki za takie kwoty ? 

6 godzin temu, JakMamBycSzczera napisał:

No tak ale co innego osoba, która prowadzi jakiś aktywny tryb życia, pracuje, wychodzi do ludzi , ma kogoś, ma okazję by je wykorzystać ...A ona po co ? Po to by spryskac pościel do snu ejwonem czy się wypsikac do nowego wysrywu czy na kawę do starbunia.  Te.perfumy będzie używać następne 8 lat bo nie ma okazji ku temu...

A co do pościeli to właśnie mi się przypomniało że ona mówiła że pierze pościel często I posiada suszarkę do ubrań więc dlatego może się wydawać że jedna pościel długo u niej leży... A ona po prostu pierze i od nowa zakłada... swoją drogą ktoś napisał że ona pierze pościel co 3 dni ... no to ja jestem brudasem bo aż tak często to nie zmieniam 

Sama teraz nie prowadze super aktywnego trybu zycia, a lubie sie poperfumowac. Fakt faktem po chwili przestaje czuc, ale co czuje przez chwile, to moje. 😉

Mogla powiedziec, ze ma kilka takich samych poscieli.

4 godziny temu, AvaraMulier napisał:

Ale się Bapka olfaktoryczne odbapkowała! O dezodorancie!!!! nivea w grupie niszowych woni klepnąć i C thru na dodatek. Nawet trudno odgadnąć, jaka jest wg niej definicja zapachu niszowego🤯

Gusta są różne, ale jeżeli ona uwieeeeelbia Amber Elixir, którym jak moja babcia się wyperfumowała to wietrzylismy cały dom.....Koło ambry to to nie stało nawet.

Gdyby nie szmaciurka myślałabym, że jest zapach o nazwie „Lite” pink dress. 
Nieszczęsny Alien Muglera pewnie śni się Adamowi po nocach, podobno Otra katuje tą jaśminową bombą każdego swojego chłopaka. 
Black Opium pudrowy...achaś

I niestety nie poznałam opinii królowej komplementów na temat JM Sage&Sea salt, który posiadam i lubię. Mam nadzieję, że ona NIE

Amber są tragiczne! Dostałam kiedyś od klientki... zapach starego człowieka, duszące, babcine. Chciałam to napisać babuszce ale mam bana 😞

• Like 1

1 godzinę temu, JakMamBycSzczera napisał:

Nie słyszałam że kupiła te perfumy Ale gdyby tak było to faktycznie na pewno pokazalaby je w 1szej kolejności 🤦‍♀️mnie bardziej zastanawiają jej paletki bo skoro ubiera się w pepco I innych mega tanich miejscach  to kupuje paletki za takie kwoty ? 

Paletki to podróby. Można kupić na Ali za 20 kilka złotych albo na Allegro za 40-50.

• Thanks 1

Ale jak to  ? Jak dobrze pamiętam to zrozumiałam  W którymś wysrywie że są oryginalne I ktoś nawet jej napisał komentarz że nie wiedział że ma te paletki A ona że nie lubi się chwalic.  Na bank coś takiego było 

Ja pierrrr🤦‍♀️

Napisano (edytowany)
5 minut temu, JakMamBycSzczera napisał:

Ale jak to  ? Jak dobrze pamiętam to zrozumiałam  W którymś wysrywie że są oryginalne I ktoś nawet jej napisał komentarz że nie wiedział że ma te paletki A ona że nie lubi się chwalic.  Na bank coś takiego było 

Ja pierrrr🤦‍♀️

Taaaa i nawet od chłopaka na Wielkanoc dostala paletkę Hudy, mhm... pewnie miały dotrzeć z Chin na walentynki, ale nie zdążyły, bo Kanał Sueski zablokowany 😉 

Moim zdaniem to podroby, tak wyglądają, poza tym Bapka ostatnio coś się trząsla, ze ...enka z Mohito czy skądś za 119 zł jest droga, wiec już widze jak kupuje paletkę za 3 stówy. I się tym nie chwali 🤪

Edytowano przez BamBucza
  • Like 1
  • Haha 3

Ostatnio wydała w newyorker za kilka bluzek I spódnice 119zl I mówiła że dużo. W.komentarzach kiedyś pisała że nigdy nie kupi butów za 300 zł Bo to o wiele za dużo.  Lubuje się w pepco itp ale kupiła 2 czy 3 paletki po 300 zł jak i tak rzadko się maluje???

No chyba tylko dzieciarnia w to uwierzy która ja ogląda 🤦‍♀️🤦‍♀️

• Haha 1
  • Confused 1

3 minuty temu, JakMamBycSzczera napisał:

Ostatnio wydała w newyorker za kilka bluzek I spódnice 119zl I mówiła że dużo. W.komentarzach kiedyś pisała że nigdy nie kupi butów za 300 zł Bo to o wiele za dużo.  Lubuje się w pepco itp ale kupiła 2 czy 3 paletki po 300 zł jak i tak rzadko się maluje???

No chyba tylko dzieciarnia w to uwierzy która ja ogląda 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ano właśnie coś mi się ta kwota 119 zł kojarzyła 🙂

5 godzin temu, Dj GuziczeQ napisał:

Oh co za ulga, że zatęchły babiszon nie lubi Black Opium, to mój ukochany zapach, i jakby miała mi go obrzydzić to bym osobiście zawitała do Redy 🙈 

Babko, ja cię błagam, skończ się kompromitować. Niszowe perfumy to nie są perfumy z niskiej polki, to są perfumy unikalne, kontrowersyjne, często nieznanych marek, tylko dla koneserów. Ogarnij się i skasuj w końcu ten żenujący kanał, bo jakość tych wysrywow jest coraz gorsza. Nie przygotowujesz się w ogóle do nagrywania, tylko nagrywasz cokolwiek byle było, byle udowodnić szmaciooorom, ze jesteś systematyczna. Lepiej mniej, a lepiej. Ale to trzeba umieć robić research (czytamy RISERCZ), mieć coś do powiedzenia, jakieś ciekawostki, trafne obiektywne opinie - taka opinia nie jest „wow, ale fajne!” 🙊

No żenada goni żenadę, nie sądziłam, ze ten kanał kiedykolwiek osiągnie tak niski poziom. A jednak się da. 

Wow dzięki za feelback ale ponieważ jest on negatywny muszę cię zbanować. W kolejnym wysrywie widzimy się już niedługo czymajcie się, cześć.

• Haha 5

Gość Universum_Sagi
1 minutę temu, RedaMiastoDoznań napisał:

Wow dzięki za feelback ale ponieważ jest on negatywny muszę cię zbanować. W kolejnym wysrywie widzimy się już niedługo czymajcie się, cześć.

Wysryw się pojawił i czekam na recke 😎🤣

Napisano (edytowany)
8 minut temu, JakMamBycSzczera napisał:

O KURFFFA 

co to za miniaturka na nowym wysrywie?😮😮😮😮

To tylko "trochę świeżości na kanał" na tle kosza na śmieci... 20 min piszczenia do mikrofonu, nie dam rady 

Edytowano przez oliloli
Edit
  • Haha 2

Przed chwilą, JakMamBycSzczera napisał:

A ten klaun po prawej u góry co ma oznaczać?😂😂😂😂😂🤭🤭🤭🤭

to jej chłopak 🙂 

• Like 2
  • Haha 2

1 minutę temu, JakMamBycSzczera napisał:

A ten klaun po prawej u góry co ma oznaczać?😂😂😂😂😂🤭🤭🤭🤭

Telawizja, to co znaczy Magda 😅

Pytała ostatanuo widzów które filmy lubią najmniej ... dostała odpowiedzi że te o osobach niepelnpsprawnych bo dotyczą małej grupy ludzi i raczej niewiele osób interesuje np ich rynek pracy itp.  Po czym co robi gnom? Nagrywa kolejny temat z tym związany

• Haha 4

8 minut temu, JakMamBycSzczera napisał:

Pytała ostatanuo widzów które filmy lubią najmniej ... dostała odpowiedzi że te o osobach niepelnpsprawnych bo dotyczą małej grupy ludzi i raczej niewiele osób interesuje np ich rynek pracy itp.  Po czym co robi gnom? Nagrywa kolejny temat z tym związany

no cóż, widocznie to jedyne na czym sie zna 💁‍♀️

Ale sama narzekała, że spadły wyświetlenia I pytała dlaczego to jej szczerze pisali A ta znowu opowiada o nowym programie dot ON, poza tym piszczy do tego kota I gada o jakimś.gosciu ZYCIE NA WÓZKU jakoś tak że jego filmy się nie klikają itp po co takie coś gadać . Babka ogarnij sie

10 minut temu, JakMamBycSzczera napisał:

Ale sama narzekała, że spadły wyświetlenia I pytała dlaczego to jej szczerze pisali A ta znowu opowiada o nowym programie dot ON, poza tym piszczy do tego kota I gada o jakimś.gosciu ZYCIE NA WÓZKU jakoś tak że jego filmy się nie klikają itp po co takie coś gadać . Babka ogarnij sie

Czy ja wiem... W kontekście jej wcześniejszych filmów, ten o nowym programie odbieram nawet ok. Nie jestem za tym, by krytykować dla zasady. Ja z kolei nie lubię vlogów Mad.zialeny, bo nic się w nich nie dzieje. Natomiast w takich pogadankach można zobaczyć, w jaki sposób dana osoba odbiera rzeczywistość. Większość z nas widzi, jak z tym jest u Mag.dy. Mimo to, uważam, że wypowiadała się dość sensownie w najnowszym filmie.

Po co wjeżdżanie na chłopaka z życie na wozku pod pretekstem podania przykladu? Co ją to boli że "pokazuje jak" niepełnosprawny uprawia seks? On przynajmniej go ma 🙂. Zrozum gnomie że jego popularność nie wynika tylko z "kontrowersyjnych" (jak na twój zaściankowy umysł) tematów tylko tego że jest szczery, otwarty i sympatyczny. Ty plujesz jadem na 2 metry przed siebie. Dla mnie ten filmik nie jest w żaden sposób merytoryczny (choć poprzeczka i tak w jej przypadku leży na ziemi) - 20 minut piszczenia do zdechłego szczura. Podskakuje, wszystko nazywa "śmiesznym", marszczy się. To są argumenty? Do tego dzielenie ludzi na mądrych pełnosprawnych i ograniczonych niepełnosprawnych. Ona jest oburzona o to co się stało w imternecie! Łolaboga. Goebbels nie rozumie chyba że internet to wielkie miejsce w którym zawsze ktoś będzie miał inną opinie, i nie wszedzie bedzie mogła za to zbanować, jak na swoim kanale. 

• Like 5
  • Thanks 4
  • Confused 1

7 minut temu, LechFree napisał:

Po co wjeżdżanie na chłopaka z życie na wozku pod pretekstem podania przykladu? Co ją to boli że "pokazuje jak" niepełnosprawny uprawia seks? On przynajmniej go ma 🙂. Zrozum gnomie że jego popularność nie wynika tylko z "kontrowersyjnych" (jak na twój zaściankowy umysł) tematów tylko tego że jest szczery, otwarty i sympatyczny. Ty plujesz jadem na 2 metry przed siebie. Dla mnie ten filmik nie jest w żaden sposób merytoryczny (choć poprzeczka i tak w jej przypadku leży na ziemi) - 20 minut piszczenia do zdechłego szczura. Podskakuje, wszystko nazywa "śmiesznym", marszczy się. To są argumenty? Do tego dzielenie ludzi na mądrych pełnosprawnych i ograniczonych niepełnosprawnych. Ona jest oburzona o to co się stało w imternecie! Łolaboga. Goebbels nie rozumie chyba że internet to wielkie miejsce w którym zawsze ktoś będzie miał inną opinie, i nie wszedzie bedzie mogła za to zbanować, jak na swoim kanale. 

" podskakuje, marszczy sie" hahahahaha poprawiłas mi nastrój przed samym snem. No właśnie. On chociaż ten sekss ma

• Like 2

Macha tym mikrofonem jak potępieniec, ale co to za nowy Ivo który ceni ją za dojrzałość, zasady i nie życie w iluzji 😅 

• Like 1
  • Haha 2

A ja myślę, że bapka ma taki bol dupy o ten program, bo sama chciala w nim wystąpić, a jej nie wzięli.

• Like 3

Ten klaun miał być chyba urozmaiceniem jakże i tak idealnej miniaturki... nawet nie wiem czy chce mi się do snu to oglądać 🤔🙄 

chyba czas odgrzać stare kotlety i zapuścić vlogmasy z 2015 gdzie czytała z kartki 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się