Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarniejsza_niż_mrok

Powrót na kafeterie po latach

Polecane posty

Nie wiem. Dzisiaj przypadkiem trafiłam w temat o czarniejszym niz mrok. Lata temu udzielał się tutaj jak i kilka innycn osób.  Jestem ciekawa co u nich. Spędziłam tu kilka dobrych miesięcy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wydaje mi się że są tu jeszcze osoby które pisały w tamtym czasie, ale sama musisz poobserwować... może Broken (?) nie wiem dokładnie jaki ma staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może piszą pod innymi nickami : )

kawałek czasu, ale nawet jeśli tamtych osób już nie ma to są inne i szybko się zaaklimatyzujesz : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja działałam głównie pod jednym, i pamietam że była tu stała ekipa. Po odejściu usunęłam swoje wszystkie posty. Ale cos mnie dzisiaj natchnelo na kafeterie. Tyle czasu minęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Czarniejsza_niż_mrok napisał:

Ja tu bywalam w latach 2006,2007. Potem juz bardzo sporadycznie. 

Znam kilku starych userów ale nie aż tak starych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Znam kilku starych userów ale nie aż tak starych 😉

Czyli chyba wszysycy z tamtego okresu dorosli i teraz juz tylko głównie praca - dom - dzieci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarniejsza_niż_mrok napisał:

Czyli chyba wszysycy z tamtego okresu dorosli i teraz juz tylko głównie praca - dom - dzieci 😉

Było w ciągu roku kilka osób które też wpadły po latach i pytały czy są jeszcze użytkownicy z ubiegłych lat , ale nie pamiętam w sumie jakie mieli nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Czarniejsza_niż_mrok napisał:

Cześć, bywają tu jeszcze osoby z lat 2007-2010? Ciekawa jestem co u Was 🙂

Ja nie dawno pisałam z maxym 43 ...też  się odezwał chyba po 7-8latach i pytal czy jeszcze ktoś jest że starej ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gonia1 napisał:

Ja nie dawno pisałam z maxym 43 ...też  się odezwał chyba po 7-8latach i pytal czy jeszcze ktoś jest że starej ekipy

Nie pamiętam tego nicku. Przegladajac uczuciowe z 2006roku kojarzę stałe nicki. Moze ktos tu zajrzy kiedyś. W forum pewnie juz sie nie wkrece jak kiedyś (studia/sporo wolnego czasu). Ale pamietam te wirtualne romanse tutaj 😉

Obecnie tez macie stałą ekipę i probujecie nawiązać znajomości poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

dea zniknela gdzies w 2007 roku wiec sie nieco spóźniłas, reszty nie kojarzę. 

tu juz nikogo prawie nie ma ani starych ani nowych dwóch psycholi którzy zdominowali tematy i resztą to ludzie którzy pewnie przyszli bo im się na pracy zdalnej nudziło max 30 osób tu jest.

Ja wiem że są tacy którzy mają po kilka kont , ale z tymi 30 osobami trochę przesadziłes 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 2libed napisał:

ty pewnie przemka liczysz za 30 osob bo on pewnie w tydzien tyle nicków przemieli.

Czy Ty mnie uważasz za idi,otke ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

czy ty masz jakies kompleksy że doszukujesz się ciągle czegoś czego nie napisałem i u innych też czasami tak robisz?

 

Mam , poza tym jak piszesz że pewnie licze konta Przemka za 30 osób to poczułam się jak rozgwiazda 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kafetełe napisał:

Starzy użytkownicy już pewnie w większości poumierali.

Hahaha, to bardzo prawdopodobne. Ja jeszcze oddycham, ale chciałam się  pożegnać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 2libed napisał:

dea zniknela gdzies w 2007 roku wiec sie nieco spóźniłas, reszty nie kojarzę. 

tu juz nikogo prawie nie ma ani starych ani nowych dwóch psycholi którzy zdominowali tematy i resztą to ludzie którzy pewnie przyszli bo im się na pracy zdalnej nudziło max 30 osób tu jest.

 

Jezeli pamietasz dea tzn ze bywales wtedy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Rany boskie, ja ewentualnie pamiętam dawne czasy Kafe, a nie przed dinozaurami 😈

To były piękne czasy 😉 dzisiejsza kafe jest jakaś dziwna. Jaka tu średnia wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

tak ale ciebie nie znam i reszty tych niców też to chyba z erotycznego, a tam zawsze siedziały najwieksze zj/eby to ich nie kojarzę 😄

 

Ja bylam dea 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Obawiam się, że dziś jestem powyżej średniej. Osób po czterdziestce chyba tyle co kot napłakał 😉

Ja jeszcze przed 40, wiec łapie się w średnia mam nadzieje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czarniejsza_niż_mrok napisał:

To były piękne czasy 😉 dzisiejsza kafe jest jakaś dziwna. Jaka tu średnia wieku? 

Na pewno grubo po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

nie wiem czy bym pamiętał może bym sobie przypomniał, miasto chyba pamiętam bo mi się dobrze kojarzy jestem na 90% pewien ze byłaś właśnie stamtąd bo nie tylko ty w tej grupie wtedy byłaś z tego ale więcej was było.

nie podam bo nie wiem kim jesteś, poza tym ja swojego nie podaję, za dużo wrogów no i jeszcze jeden powód, którego nie mogę napisać. nie jestem stańczykiem uprzedzę zgadywanie bo to chyba był twój "ulubieniec" 😄

 

 

O matko, pamietam tego stanczyka! Ciekawe co porabia, czy dalej taki ciekawy nerd z niego  😉

Ja nie bylam z miasta co większość na kafe. Na pewno mniej. Chociaż przeprowadzilam sie do bardziej popularnego. 

Skojarzylabym Cie czy raczej mało ze soba pisaliśmy?

Tyle juz lat tu twardo piszesz? Szacunek! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

nie ja tu byłem do 2009 roku gdzies, później mnie nie było całe lata czasami wpadłem na noc czy dwie i z dwa lata temu zaczałem tu pisać ponad pół roku miałem przerwy ostatnio i teraz jestem od początku roku gdzieś.

myślę że byś skojarzyła byłem wteyd charakterystyczny każdy mnie kojarzył, a z deą gadałem często bo siedziała tu dzien i noc. no ale ja nie wiem czy ty to ty więc koniecć pogawędki bo coś mi się wydaje że wkręcasz mnie 😄. to było duże miasto wiec coś ściemniasz. dawaj pierwszą literę gdzie mieszkałaś albo studiowałaś ?

 

 

Z tym dzień i noc bym nie przesadzala, ale faktycznie przez kilka msc spędziłam tu duzo czasu. Az dziw ze wyszłam na ludzi 😄

jestem Dea

 po odejściu pokasowalam swoje posty. 

miasto na 5 literek. 

 

Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

mam prostsze pytanei podaj swoje imię bo coś mi sie wydaje że stańczyk zawsze pisał do ciebie czymś łaczonym co było nicko-imieniem 😄

 

Stanczyk na bank nie znal mojego imienia, nigdy nie pisalam z nim prywatnie,  poza tym nigdy swojego imienia nie ujawnilam tutaj.

Ciekawe czy on tu jeszcze zaglada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 2libed napisał:

wydaje mi się że nie był zbyt charakterystyczny poza tym teraz tu jest serio z 30 osób jego tu nie ma. ile lat mozna zakłądać tematy że nigdy nie miałem dziewczyny 😄 w końcu kiedyś to przestaje być aktualne 😄

jego łatwo poznać bo był zabawny, a jak mu coś nie spasowało to wyzywał kobiety od najgorszych 😄

 

 

O tak! Pamietam to 😄 ze mna tez miał mieszana relacje. Raz mnie kochał, a raz próbował obrażać. 

pamietam też takie mlodziaka co mial ksywe hardx chyba.

czarniejszy to podobno byla kobieta, ale jego posty również pamiętam. 

no i z jednym chłopakiem z pomorskiego duzo pisałam. 

sporo tych osób ciekawych bylo.

 

Fajnie, ze ktoś tu jeszcze bywa stamtąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×