Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

Co myślicie o uczestnikach V edycji programu? Kto do kogo ewentualnie pasuje i z kim zostanie sparowany? :classic_biggrin:

Ja byłam pewna, że Iza będzie z Karolem, Iga z Kamilem, a Laura z Maćkiem ale po ostatnim odcinku mam wątpliwości i szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie ich w innej konfiguracji :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam pewna ze Iza będzie z Karolem wygladali z pozoru jak idealnie by do siebie pasowali, Laure widzialam z Kamilem, pozostaje nam czekać na odcinek jak na siebie zareagują i czym im się uda, Kamil wydaje mi się za mlody wiekiem i duchem dla Izy no ale kto wie 

Edytowano przez Ana5892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Laura będzie z Maćkiem (moim zdaniem ok), Iza z Kamilem i Iga z Karolem, dwie ostatnie pary to jakieś nieporozumienie, ale najprawdopodobniej tak właśnie ich połączyli 🙈

Ogółem ciężko jeszcze coś stwierdzić, ale wszyscy uczestnicy sprawili na mnie dosyć dobre wrażenie, bardzo ciekawa jestem tej edycji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie Igi z Karolem nie potrafię wyobrazić i to byłoby PORAŻKĄ jeśli trio wielkich "ekspertów" tak by postanowiło. Karol wydaje się być jedynym, wartym uwagi facetem aczkolwiek te tatuaże mnie odrzucają (skrzywdził się chłopak) i wiązanki rzucane w samochodzie w drodze na ślub też mnie niemile zaskoczyły (być może stwarza tylko pozory dojrzałego, a swoje ma za skórą). Fajną ma za to rodzinkę. Kamil to jakaś porażka. Mami synek na pępowinie, zaborcza matka w tle, miłość do bilarda i rozrywki... on nie dorósł do instytucji małżeństwa i obowiązków, jakie się z tym wiążą! On już zresztą zapowiedział, że z bilarda nie zrezygnuje, mowy nie ma. Żonka będzie musiała być wyrozumiała i tyle. Maciek - skrzywdzony przez matkę chłopak, zagorzały katolik. No nie wiem... moim zdaniem może być ciężki w relacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karynaaa napisał:

Mogę prosić nazwę na Insta Igi?

iga_smiechowicz

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, agnieszka211 napisał:

macie jakies przecieki kto z kim?

 

Iza na pewno z Kamilem. Jak Maciek czekał na Pannę Młodą, z tyłu na krzesłach widać było męża przyjaciółki Laury, więc o ile to nie montaż (a raczej nie dali by rady aż tak tego zmontować) to Laura + Maciek i zostaje Iga + Karol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda z Izą, to co to za eksperci? Dziewczyna wyraźnie mówi że chce wysokiego bruneta z zarostem, a dają Jej blondyna. Do tego młodszego i bez pomysłu na Siebie. 

Może jest to celowe działanie, żeby się więcej działo i żeby ludzie komentowali. Jeśli tak, to zwykle chamstwo tak się bawić ludzkim życiem i następnego sezonu nie powinno być, a eksperci powinni być zawieszeni w prawach do wykonywania zawodu psychologa. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mbu57 napisał:

Jeśli to prawda z Izą, to co to za eksperci? Dziewczyna wyraźnie mówi że chce wysokiego bruneta z zarostem, a dają Jej blondyna. Do tego młodszego i bez pomysłu na Siebie. 

Może jest to celowe działanie, żeby się więcej działo i żeby ludzie komentowali. Jeśli tak, to zwykle chamstwo tak się bawić ludzkim życiem i następnego sezonu nie powinno być, a eksperci powinni być zawieszeni w prawach do wykonywania zawodu psychologa. 

Jestem tego samego zdania. Do tego Kamil ma w preferencjach szczupłe kobiety, a dadzą mu otyłą... Jakieś jaja sobie robią i jeszcze na początku tej edycji wyrazili swoje ogromne zadowolenie ze skojarzenia takich par. WTF? :classic_wacko: No ja tego nie widzę...

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta Iza pomimo tego ze jest ciut grubsza, na pewno jest w typie Kamila. z wygladu przypomina jego siostry i mamę, taka troche maniurka, moze cos z tego bedzie

Edytowano przez agnieszka211
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2021 o 13:34, mbu57 napisał:

Jeśli to prawda z Izą, to co to za eksperci? Dziewczyna wyraźnie mówi że chce wysokiego bruneta z zarostem, a dają Jej blondyna. Do tego młodszego i bez pomysłu na Siebie. 

Może jest to celowe działanie, żeby się więcej działo i żeby ludzie komentowali. Jeśli tak, to zwykle chamstwo tak się bawić ludzkim życiem i następnego sezonu nie powinno być, a eksperci powinni być zawieszeni w prawach do wykonywania zawodu psychologa. 

Pewnie, że dla oglądalności... Tak jak było w przypadku Martyny i Przemka z 3 edycji, atrakcyjna, samodzielna dziewczyna i grubawy Piotruś Pan z akademika w przebraniu jednorożca 🙈 i późniejsze komentarze Mosaka, że to nie koncert życzeń...

Edytowano przez marcowa16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2021 o 13:43, agnieszka211 napisał:

ta Iza pomimo tego ze jest ciut grubsza, na pewno jest w typie Kamila. z wygladu przypomina jego siostry i mamę, taka troche maniurka, moze cos z tego bedzie

Ja też myślę, że może jakoś uda im się dogadać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na plajerze nie ma dzisiaj ślubów tylko jakiś odcinek specjalny... Znowu przygotowania 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę!!!!!! Wstawili jakiś durny odcinek specjalny czyli pier.dolenie o szopenie, pewnie jakieś szczegóły z wieczorów panieńskich i kawalerskich, na pewno nie zamierzam tego g.o.w.n.a oglądać!!!! 5 odcinków BZDUR !!!!!!!! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta Iga z tym kolesiem z zarostem sie zanudzi, to jeszcze mentalny dzieciak. a fizjoterapeuta jest bardzo niepewny siebie. Ogolnie myslalam ,ze juz dzis pokaza te sluby a tu zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2021 o 13:38, Eviqs napisał:

Jestem tego samego zdania. Do tego Kamil ma w preferencjach szczupłe kobiety, a dadzą mu otyłą... Jakieś jaja sobie robią i jeszcze na początku tej edycji wyrazili swoje ogromne zadowolenie ze skojarzenia takich par. WTF? :classic_wacko: No ja tego nie widzę...

Ty masz coś z głową-wiesz co to znaczy otyła?Ja tam takiej nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladalam 1 i 2 sezon, potem odpuscilam, dopiero teraz ogladam  5 sezon i jakie to jest wku.rzajace ze juz 5 odc a dalej nie wiadomo kto z kim. 1 i 2 sezon to juz na samym poczatku bylo wiadomo. a ktos wie ile ma byc odcinkow w tym sezonie? bo juz chyba polowa a jeszcze nic sie nie wydarzylo, może idą na ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić bo wiem że wygląd to jest kwestia drugorzędna w normalnym życiu,  ale w programie w którym człowiek bierze ślub i pierwszy raz widzi pannę młodą przed ołtarzem niestety wygląd odgrywa decydującą rolę. Nie wyobrażam sobie, żeby Karolowi mogła się Iga spodobać. Dla mnie to jest przepaść. On z wyglądu dojrzały facet, ona dziewczynka. W dodatku twarz bardzo przeciętna – wąskie usta, długi nos. Jakby tego było mało to jest bardzo brzydko zrobiona na  ślub - te włosy dwa na krzyż zakręcone lokówką. Tragicznie to wygląda.  

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Iga i jej tragiczny ślubny look – nawet z „urodą” Lary Gessler przy odpowiednim wizażu można dobrze wyglądać. Niestety, that didn’t happen. Poza tym przez jej wadę zgryzu i seplenienie nie daję rady skupić się na tym co ona mówi.  

To prawda – wygląda źle. Laura i Iza mimo że też mają mankamenty urody to muszę przyznać że na ślubie wyglądaja przyjemnie dla oka. Można mówić, że Iza ma kiepsko dobraną suknie do swojej figury, ale buzia i włosy wyglądają świeżo. Zmiana na duży plus. Natomiast to, co się wydarzyło u Igi na twarzy i na głowie to jest dramat. Te koleżanki, które jej zakręciły tego loka, to chyba jej muszą  źle życzyć.  

Też zwróciłam uwagę na tą dziwną manierę u Igi jak mówi- bardzo dziwnie jej się układają wargi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Spoilery

Czy Wy też miałyście panieński z matką i mężem koleżanki? Na plus micro d/i/l/d/o, które zmieści się w każdej torebce i koszula na noc poślubną, wyglądająca jak zdjęta z prababci przed pochówkiem. 😁

Ja taką koszulę do porodu miałam. No niemal identyczna. Nawet staremu wczoraj mowie: czemu jej założyli koszulę porodową? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież odcinek specjalny, to odcinek nr 4, tylko zmontowany nieco inaczej! Chyba sobie jaja robią 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon to jest jedna wielka porażka jak na razie, przedmiotowe wykorzystywanie historii ludzi jeden odcinek w połowie poświęcony relacji jednego z uczestników i jego mamy alkoholiczki wygląda to tak jakby specjalnie go wybrali aby coś się działo w programie i gawiedź miała uciechę.

Do tego bezczelne przeciąganie odcinków gdzie już w piątym powinno być pokazane wesele.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane. Wszystkie te programy na tym bazują, a gawiedz się cieszy. Mieliby trochę szacunku do inteligentnego widza. Co raz gorszy poziom TV. Zupełne zidiocene. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Biutibłęder napisał:

Ten sezon to jest jedna wielka porażka jak na razie, przedmiotowe wykorzystywanie historii ludzi jeden odcinek w połowie poświęcony relacji jednego z uczestników i jego mamy alkoholiczki wygląda to tak jakby specjalnie go wybrali aby coś się działo w programie i gawiedź miała uciechę.

Wiadomo że nie ma sensu mieć złudzeń. W tego typu programach dobro uczestników jest na ostatnim miejscu a liczy się oglądalność, skandale, bo to przyciąga widzów przed telewizory.

Ja przyznam szczerze, że widzę potencjał w tej edycji właśnie z perspektywy widza.  Wydaje mi się że tak naprawdę w każdej parze jest potencjał na dramy. Iga z Karolem – to dla mnie ogień i woda, niedobrani pod żadnym względem, Iza i Kamil – wizualnie jak matka z synem a w tle teściowa,  Laura i Maciej – oboje dosyć skryci, pytanie czy będą w ogóle umieli się porozumieć. Myślę i mam taką nadzieję że od przyszłego odcinka akcja ruszy i naprawdę będzie co oglądać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Evvita124 napisał:

Nowy odcinek ma być we wt na playerze, więc dowiemy się kogo sparowali

Ja nie mam wykupionego pakietu,  ale chętnie poczytam jak już będziecie wiedzieli. Ja obejrzę w TV dopiero w piątek. Myślę,  że te przecieki które były publikowane są zgodne z prawdą. Ja tego aż tak nie obserwowałam ale ludzie pisali ze widzieli na urywkach ze ślubów znajome twarze, członków rodzin młodych to raczej nie pozostawia złudzeń.  Aczkolwiek dalej nie mogę dojść do siebie po wiadomości o sparowaniu ze sobą Igi i Karola.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten punkt wizualny powinien być zmieniony, może powinni zmienić na taki system, że osobie pokazuje się jakąś grupę kobiet i on sobie wybiera ale nie będzie wiedział finalnie kogo mu przypasują.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×