Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

20 godzin temu, Aleksa279 napisał:

Oglądając Igę na ślubie czułam ciary zażenowania.

Ja też! Ja dodatkowo wręcz wstydziłam się za nią i jej zachowanie. I ta reakcja jak zobaczyła Karola😂 była w szoku, że dali jej takiego fajnego faceta. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak prezentowali tego karola w drugim czy tam trzecim odcinku to bylo widac na pierwszy rzut oka, ze jest gejem

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tortex napisał:

jak prezentowali tego karola w drugim czy tam trzecim odcinku to bylo widac na pierwszy rzut oka, ze jest gejem

Wychowany wśród samych kobiet, niekoniecznie gej😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie zdziwiło i zażenowało pytanie/zdanie Igi podczas tańca "mam nadzieję, że cię nie rozczarowałam" do Karola. Postawiła (nie jedyny raz) kolesia w krępującej sytuacji. Co miał odpowiedzieć? Oczekiwała szczerej rozmowy, czy chciała wymóc komplement? To nie był moment na takie rozmowy i pytania, kiedy wszyscy się gapią, oni są podłączeni do mikrofonów, a on jedyne co o niej wie, to to co wyczytał z pierwszego wrażenia. Jego mowa ciała wyrażała wszystko, szczególnie w porównaniu do innych kolesi. Kamil i Fizjoterapeuta byli opiekuńczy, podali żonom ramię, byli szczerze uśmiechnięci, zwróceni ku partnerkom. Iga wydaje się bardzo sympatyczna i wesoła, po prostu byłaby przyjemniejsza w odbiorze, gdyby popracowała nad manierami. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Karynaaa napisał:

Na Playerze.

a w tv jutro o 14 powtórka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, franka napisał:

Strasznie mnie zdziwiło i zażenowało pytanie/zdanie Igi podczas tańca "mam nadzieję, że cię nie rozczarowałam" do Karola. Postawiła (nie jedyny raz) kolesia w krępującej sytuacji. Co miał odpowiedzieć? Oczekiwała szczerej rozmowy, czy chciała wymóc komplement? To nie był moment na takie rozmowy i pytania, kiedy wszyscy się gapią, oni są podłączeni do mikrofonów, a on jedyne co o niej wie, to to co wyczytał z pierwszego wrażenia. Jego mowa ciała wyrażała wszystko, szczególnie w porównaniu do innych kolesi. Kamil i Fizjoterapeuta byli opiekuńczy, podali żonom ramię, byli szczerze uśmiechnięci, zwróceni ku partnerkom. Iga wydaje się bardzo sympatyczna i wesoła, po prostu byłaby przyjemniejsza w odbiorze, gdyby popracowała nad manierami. 

no nie za bardzo mial kiedy sie nia zaopiekowac, bo Iga caly czas gdzies latala obok, a on sam stal z jej znajomymi i pili wódke. troche to tak wygladalo jakby ona tez go olała bo ciagle gdzies uciekala, nie mogla chwili wytrzymac zeby byc kolo niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Ta taktyka nazywa się "robić dobrą minę do złej gry" i stosuje ją również Karol, chociaż jak na faceta przystało mniej umiejętnie. 😉

Iza (czy każda inna kobieta) nie potrzebuje synusia, którego sobie wychowa tylko partnera życiowego. Poza tym maminsynek na zawsze pozostanie maminsynkiem.

Zachowywała się jak nastolatka, na którą po raz pierwszy zwrócił uwagę facet i jakimś cudem udało jej się go usidlić.

👌

Dla kobiety wygląd faceta odbiegający od jej ideału jest do przeskoczenia, dla mężczyzny w pierwszej kolejności liczy się atrakcyjność fizyczna partnerki. Co z tego, że Iga wypełniła w podobny sposób ankietę skoro Karol nie czuje do niej żadnego pociągu fizycznego? Jeśli chemii nie ma od razu to już się nie pojawi.

Podpisują cyrograf, 💰 i oglądalność muszą się zgadzać.

Widac było jak ciężko przełknęła śline po jego opowieściach o kawalerskim życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iza miała nietęą minę, coś tak sobie rozkminiała a ten się na niej wieszał. Dla mnie to było obleśne w odbiorze 😄 ach to łapanie za gardło na ślubie, musi lubic bdsm 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fifkaaa napisał:

Iza miała nietęą minę, coś tak sobie rozkminiała a ten się na niej wieszał. Dla mnie to było obleśne w odbiorze 😄 ach to łapanie za gardło na ślubie, musi lubic bdsm 😂

Też sobie pomyślałam "wtf?!" jak zaczął ja obłapiać. 

Mnie trochę zdziwiło wspólne łoże małżeńskie w tym hotelu u Igi i Karola (nie oglądałam poprzednich edycji, więc nie wiem jak tam było). Z jednej strony są małżeństwem, ale z drugiej to są dla siebie zupełnie obcy ludzie. Trochę to niezręczne od razu w jednym łóżku spać, nie sądzicie? Jeszcze jedno z drugim nie miało kiedy sobie porozmawiać a tu już do jednego łóżka ich pakują 🤪 ani to sobie pierdnąć ani chrapać ani co 😛

Edytowano przez IntroWersja
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, IntroWersja napisał:

Mnie trochę zdziwiło wspólne łoże małżeńskie w tym hotelu u Igi i Karola (nie oglądałam poprzednich edycji, więc nie wiem jak tam było). Z jednej strony są małżeństwem, ale z drugiej to są dla siebie zupełnie obcy ludzie. Trochę to niezręczne od razu w jednym łóżku spać, nie sądzicie? Jeszcze jedno z drugim nie miało kiedy sobie porozmawiać a tu już do jednego łóżka ich pakują 🤪 ani to sobie pierdnąć ani chrapać ani co 😛

Ja myślę że Iga jak najbardziej liczyła na rychłą konsumpcję tego związku, ale wątpię żeby Karol chciał konsumować. Myślę że ten związek to będzie coś pokroju Aśki i Rudego, którzy chyba nawet za rękę się nie trzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, multipanterka napisał:

Ja myślę że Iga jak najbardziej liczyła na rychłą konsumpcję tego związku, ale wątpię żeby Karol chciał konsumować. Myślę że ten związek to będzie coś pokroju Aśki i Rudego, którzy chyba nawet za rękę się nie trzymali.

Ja ogólnie nie lubię czepiać się wyglądu ale u Igi zauważyłam jedna cechę związaną z jej naprawdę małymi ustami. Ciagle je oblizuje co przy ich rozmiarze rzuca się w oczy. Ona z tym tikiem przypomina mi teściowa mojego kuzyna, która ma ogromny problem z alkoholem, kilka detoxow za sobą ale na widok alkoholu robi dokładnie tak samo! I ma podobny problem z ustami bo przez nałóg straciła zęby i na żywo ten tik naprawdę wyglada dość obleśnie. Ale żeby nie było - nie nazywam Igi alkoholiczka! Chodzi mi o jej zachowanie, brak taktu i ogłady co przy dość opanowanym Karolu wyglada słabo. I te oblizywane usta na jego widok... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DzielnaCelina napisał:

Ja ogólnie nie lubię czepiać się wyglądu ale u Igi zauważyłam jedna cechę związaną z jej naprawdę małymi ustami. Ciagle je oblizuje co przy ich rozmiarze rzuca się w oczy. Ona z tym tikiem przypomina mi teściowa mojego kuzyna, która ma ogromny problem z alkoholem, kilka detoxow za sobą ale na widok alkoholu robi dokładnie tak samo! I ma podobny problem z ustami bo przez nałóg straciła zęby i na żywo ten tik naprawdę wyglada dość obleśnie. Ale żeby nie było - nie nazywam Igi alkoholiczka! Chodzi mi o jej zachowanie, brak taktu i ogłady co przy dość opanowanym Karolu wyglada słabo. I te oblizywane usta na jego widok... 

Ja jej tak po ludzku współczuję, bo każdy z nas wygląda tak jak wygląda. Jeden jest ładniejszy, drugi brzydszy i  nie jest to niczyja wina, że ona nie jest Miss Polonia. Domyślam się jednak, że czeka ją gorzkie rozczarowanie w tym programie.  Ona chyba będzie Karolem zainteresowana i będzie chciała utrzymać tą znajomość a Karol pewnie będzie prędzej czy później musiał sprowadzić ją na ziemię i dać jej przysłowiowego kosza. Raczej wątpię żeby do konsumpcji tego związku doszło

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, multipanterka napisał:

Ja myślę że Iga jak najbardziej liczyła na rychłą konsumpcję tego związku, ale wątpię żeby Karol chciał konsumować. Myślę że ten związek to będzie coś pokroju Aśki i Rudego, którzy chyba nawet za rękę się nie trzymali.

Jeśli chodzi o Aśkę i Adama z 4 edycji to Adam był zawiedziony, że wybrano mu starszą od niego partnerkę mimo tego, że w ankiecie napisał, że preferuje młodsze od siebie. Z tego powodu on się zablokował i konsekwentnie trzymał Aśkę na dystans. Nigdy nie chwycił jej nawet za rękę- nawet wtedy gdy na spacerze slizgala się i o mało co nie upadła. Moim zdaniem tym swoim zachowaniem on robił na złość producentom i Bogu ducha winnej Joannie za to, że wybrano mu starszą od niego żonę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Esox napisał:

Jeśli chodzi o Aśkę i Adama z 4 edycji to Adam był zawiedziony, że wybrano mu starszą od niego partnerkę mimo tego, że w ankiecie napisał, że preferuje młodsze od siebie. Z tego powodu on się zablokował i konsekwentnie trzymał Aśkę na dystans. Nigdy nie chwycił jej nawet za rękę- nawet wtedy gdy na spacerze slizgala się i o mało co nie upadła. Moim zdaniem tym swoim zachowaniem on robił na złość producentom i Bogu ducha winnej Joannie za to, że wybrano mu starszą od niego żonę. 

Dali mu starszą bla bla bla... tak naprawdę to on od początku kogoś miał, niedługo po programie urodziło mu się dziecko i nie wiem, czy nawet go nie zmajstrował w czasie programu. Ale juz na pewno miał inną kobietę wtedy. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chandler Bing napisał:

Dali mu starszą bla bla bla... tak naprawdę to on od początku kogoś miał, niedługo po programie urodziło mu się dziecko i nie wiem, czy nawet go nie zmajstrował w czasie programu. Ale juz na pewno miał inną kobietę wtedy. 

Nigdy nie zrozumiem czemu osoby w związkach zgłaszają się do programów o szukaniu miłości 🤷‍♀️. W Love Island i Hotel Paradise to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dupabiskupaa napisał:

Nigdy nie zrozumiem czemu osoby w związkach zgłaszają się do programów o szukaniu miłości 🤷‍♀️. W Love Island i Hotel Paradise to samo.

Tam chyba przychodzą osoby z aspiracjami na influencerów, które mają nadzieję na podniesienie liczby subów na insta 😅

A co do innych programów to chyba od podpisania umowy do kręcenia programu a potem jeszcze od nakręcenia do emisji mija tyle czasu że po drodze wszystko się może zdarzyć 😶 w rolnik szuka żony to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bella_again napisał:

Tam chyba przychodzą osoby z aspiracjami na influencerów, które mają nadzieję na podniesienie liczby subów na insta 😅

A co do innych programów to chyba od podpisania umowy do kręcenia programu a potem jeszcze od nakręcenia do emisji mija tyle czasu że po drodze wszystko się może zdarzyć 😶 w rolnik szuka żony to samo. 

Hania Balwierczak z HP była w związku 5 lat będąc w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dupabiskupaa napisał:

Hania Balwierczak z HP była w związku 5 lat będąc w programie

Widocznie przylazła tam dla popularności 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bella_again napisał:

Tam chyba przychodzą osoby z aspiracjami na influencerów, które mają nadzieję na podniesienie liczby subów na insta 😅

A co do innych programów to chyba od podpisania umowy do kręcenia programu a potem jeszcze od nakręcenia do emisji mija tyle czasu że po drodze wszystko się może zdarzyć 😶 w rolnik szuka żony to samo. 

Możliwe właśnie że Adam w momencie zgłoszenia był sam, a przed programem poznał tamtą kobietę, albo mieli przerwę i wrócili do siebie czy cos, a było za późno na wycofanie bo bał się kary finansowej. Takie rzeczy się zdarzają, ale można się zachować inaczej. Myślę, że jakby od razu Asi powiedział poza kamerami to inaczej by to wszystko mogło wyglądać... Jakoś by poudawali a potem rozeszli w zgodzie. A on ją zwodził za nos, unikał, zachowywał się jak buc. I jeszcze miał czelność ciągle powtarzać że chciał młodszą XDD Osoba, która naprawdę szuka miłości nie narzeka potem na takie rzeczy bo zdaje sobie sprawę że nie ma ludzi idealnych i zaufaliby psychologom. Wiek może nie pasuje, ale inne rzeczy będą pasować. A ten się obraził pod pretekstem wieku i ooo XD 
Ciekawe czy Iza będzie narzekać tak na wiek Kamila, nie wydaje mi się, bo jej zależy żeby dać drugiej osobie szansę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mnie ogólnie ten program denerwuje, czeka się cały tydzień a potem pokazują takie jakięś urwyki jak ludzie bawią się i nic sie nie dzieje.. nic nie widać 😜 nuddda.. powinni puszczać jakiś długi odcinek więcej tego wszystkiego.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Somersby31 napisał:

kiedy będzie odcinek po ślubie ? jutro ?

w piatek 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chandler Bing napisał:

Możliwe właśnie że Adam w momencie zgłoszenia był sam, a przed programem poznał tamtą kobietę, albo mieli przerwę i wrócili do siebie czy cos, a było za późno na wycofanie bo bał się kary finansowej. Takie rzeczy się zdarzają, ale można się zachować inaczej. Myślę, że jakby od razu Asi powiedział poza kamerami to inaczej by to wszystko mogło wyglądać... Jakoś by poudawali a potem rozeszli w zgodzie. A on ją zwodził za nos, unikał, zachowywał się jak buc. I jeszcze miał czelność ciągle powtarzać że chciał młodszą XDD Osoba, która naprawdę szuka miłości nie narzeka potem na takie rzeczy bo zdaje sobie sprawę że nie ma ludzi idealnych i zaufaliby psychologom. Wiek może nie pasuje, ale inne rzeczy będą pasować. A ten się obraził pod pretekstem wieku i ooo XD 

Oczywiście nie wiem jak było z Adamem ale znając telewizję i opowieści różnych osób które występowały w przeróżnych programach chociażby w Kuchennych Rewolucjach to śmiem twierdzić że tam jest duże nastawienie na wywołanie skandalu. Niestety często jest tak że telewizja lubi Show i często ludzie są kreowani na negatywnych bohaterów żeby coś się działo.  Jestem skłonna uwierzyć w to co on mówił. Pamiętam że po programie krytykował produkcję i sugerował że mówił Aśce dużo wcześniej że nic z tego nie będzie. 

To chyba było tak, że on był z tą dziewczyną przed programem, rozstali się,  zgłosił się do programu.  Już po ślubie kiedy poznał Aśkę i wiedział że nic nie zaiskrzy między nimi,  to ta znajomość się odnowiła. On twierdził że nie chciał tego kolejnego miesiąca który eksperci im dali. Mówił, że uprzedzał o tym Aśke już po podróży poślubnej a ona mimo wszystko chciała zostać w małżeństwie. Mimo że on jej oznajmił, że będzie sie domagał się rozwodu. 

Nie on pierwszy krytykuje program typu reality show i głośno mówi o tym że tam wiele sytuacji jest wyreżyserowanych. Myślę, że w tej edycji też mogą być różne historie, bo Iga myśli że Pana Boga za nogi złapał a Karol będzie musiał jakoś delikatnie jej wyjaśnić że MONŻ  chciałby chciałby jednak zostać rozwodnikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, multipanterka napisał:

To chyba było tak, że on był z tą dziewczyną przed programem, rozstali się,  zgłosił się do programu.  

 

Dla mnie to jest trochę dziwne że on świeżo po rozstaniu z dziewczyną poszedł do programu i to jeszcze takielunek. Chyba aż tak zdesperowany nie był żeby kogoś mieć. Najpewniej chciał popularności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dupabiskupaa napisał:

Dla mnie to jest trochę dziwne że on świeżo po rozstaniu z dziewczyną poszedł do programu i to jeszcze takielunek. Chyba aż tak zdesperowany nie był żeby kogoś mieć. Najpewniej chciał popularności. 

Słyszałam też plotki, że ta jego laska też się zgłosiła i może liczyli, że ich razem sparują i będą mieć ślub i wakacje za free XDD 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ania H99 napisał:

jak mnie ogólnie ten program denerwuje, czeka się cały tydzień a potem pokazują takie jakięś urwyki jak ludzie bawią się i nic sie nie dzieje.. nic nie widać 😜 nuddda.. powinni puszczać jakiś długi odcinek więcej tego wszystkiego.. 

Nuda jest przeokropna, powinno to być coś na zasadzie big brothera, że naprawdę kamery pokazują wiele z ich wspólnych wakacji itd. (z zachowaniem jakiegoś czasu dla siebie). A tu z kilku dni wakacji będziemy mieć może z pół godziny materiału. To najbardziej denerwuje w tym programie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instagram Łukasza z poprzedniej edycji chyba zniknął. Najpierw niby mu ukradli konto, później handlował TM a teraz całkowicie zniknął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niewybitna napisał:

Instagram Łukasza z poprzedniej edycji chyba zniknął. Najpierw niby mu ukradli konto, później handlował TM a teraz całkowicie zniknął. 

Ten od Oliwki chyba po ich rozstaniu wyparowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Niewybitna napisał:

Instagram Łukasza z poprzedniej edycji chyba zniknął. Najpierw niby mu ukradli konto, później handlował TM a teraz całkowicie zniknął. 

Sprzedał konto firmie reklamującej sztuczne rzęsy i eyeliner (?) XD dobry jest jak jego mamusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×