Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

13 minut temu, marcowa16 napisał:

Sprzedał konto firmie reklamującej sztuczne rzęsy i eyeliner (?) XD dobry jest jak jego mamusia 

A co jego mamusia znowuż odwaliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dupabiskupaa napisał:

A co jego mamusia znowuż odwaliła?

To największa gwiazda wszystkich edycji teraz XDD Ciągle się lansuje i robi zabiegi. Nawet odwiedziła Izę w jej salonie, bodajże już po emisji 1 odcinka sezonu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Chandler Bing napisał:

To największa gwiazda wszystkich edycji teraz XDD Ciągle się lansuje i robi zabiegi. Nawet odwiedziła Izę w jej salonie, bodajże już po emisji 1 odcinka sezonu

Dokładnie, ona reklamuje na swoim ig co się da, od zabiegów, po majtki. Komentuje co chwilę zdjęcia i różnych uczestników programu, pcha się dosłownie wszędzie, żeby przypadkiem o niej nie zapomnieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ciotkaklotka napisał:

Dokładnie, ona reklamuje na swoim ig co się da, od zabiegów, po majtki. Komentuje co chwilę zdjęcia i różnych uczestników programu, pcha się dosłownie wszędzie, żeby przypadkiem o niej nie zapomnieć. 

No nieźle 😂. Starej babie marzy się bycie influencerką 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż ludzie współczują tej Oliwii, bo bardzo możliwe że przez mamusie związek z Łukaszem się rozpadł

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Chandler Bing napisał:

Aż ludzie współczują tej Oliwii, bo bardzo możliwe że przez mamusie związek z Łukaszem się rozpadł

Szkoda mi jej została sama z malutkim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czułam, że z facetem, który się mocno trzyma mamusi spódnicy szanse na długi i stabilny związek będą nikłe. To że był Łukasz był sam, pomimo warunków fizycznych, też nie wróżyło dobrze. No a Oliwia swój charakter ma i na głowę sobie wejść zapewne nie pozwoliła. Tylko mocno mnie zastanawia po co w taki eksperyment pakować dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 04:58, Truskawkowy_krem napisał:

Ślub, panie w szpilkach, bo ślub, wesele, długie kiecki, a organizatorzy nie wpadli na to żeby rozłożyć kawałek parkietu 🤦‍♀️

Strój wodzireja również pozostawiał sporo do życzenia. Kurtka (i to czerwona) nie jest stosownym strojem na taką uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 05:59, Sylwia76682 napisał:

Fejkowi znajomi młodych 😄 

Widziałam ten odcinek na YouTube (kanał TVN MAZDA DZAU). Kobieta na zdjęciu to Joanna, wypowiadała się kilka razy. Natomiast między 22 i 23 minutą wystąpiła Aleksandra - długowłosa blondynka w ramonesce. Tu widocznie montażyści namieszali.

Edytowano przez kurka na maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kurka na maśle napisał:

Strój wodzireja również pozostawiał sporo do życzenia. Kurtka (i to czerwona) nie jest stosownym strojem na taką uroczystość.

Gość wyglądał jakby z ulicy go zgarnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w ogóle dziwne, że Oliwia poszła w tak młodym wieku do takiego programu. Jeszcze jakby urodą nie grzeszyła, ale ona naprawdę jest atrakcyjna. Miała szanse w realu kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dupabiskupaa napisał:

Dla mnie to w ogóle dziwne, że Oliwia poszła w tak młodym wieku do takiego programu. Jeszcze jakby urodą nie grzeszyła, ale ona naprawdę jest atrakcyjna. Miała szanse w realu kogoś poznać.

Ona jak sie ja ogladalo wydawala sie bardzo infantylna, moim zdaniem niedojrzala do roli zony.

Edytowano przez GoscAmebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 00:37, kurka na maśle napisał:

Strój wodzireja również pozostawiał sporo do życzenia. Kurtka (i to czerwona) nie jest stosownym strojem na taką uroczystość.

Bardziej żenujące było jego zachowanie 🙄 widać było, ze panna młoda ma dosyć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, papaja&mango napisał:

dzisiaj beda tylko wesela pokazane czy cos jeszcze? 

W tv tylko wesela i dojazd na miejsce "podróży poślubnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marcowa16 napisał:

W tv tylko wesela i dojazd na miejsce "podróży poślubnej"

a na playerze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, papaja&mango napisał:

a na playerze? 

"W tym odcinku będziemy towarzyszyć Młodym Parom w podróżach poślubnych do pięknych miejsc. Ale nie tylko krajobrazy są atrakcją tego odcinka! Podróże poślubne to pierwsze chwile sam na sam par. Dla niektórych to chwile cudowne dla innych wręcz przeciwnie."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GoscAmebka napisał:

"W tym odcinku będziemy towarzyszyć Młodym Parom w podróżach poślubnych do pięknych miejsc. Ale nie tylko krajobrazy są atrakcją tego odcinka! Podróże poślubne to pierwsze chwile sam na sam par. Dla niektórych to chwile cudowne dla innych wręcz przeciwnie."

 

Plus kamera 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po emisji odcinka z weselami. 

Iza i Kamil, Laura i Maciek - super małżeństwa, bardzo im kibicuję! Bardzo ich polubiłam zarówno jako jednostki jak i pary. Ci uczestnicy naprawdę widać że chcą i się starają. Oby tak już pozostało do końca sezonu. 

Milo mnie zaskoczyli Kamil i Laura, bo wydawali mi się wcześniej bardziej zamknięci w sobie a tu wyszly z nich prawdziwe dusze towarzystwa. 

Co do Igi i Kamila, to fakt, jest ona postrzelona. Ale jak czytałam wypowiedzi ludzi którzy już widzieli ten odcinek to opisywali ją tak jakby niewiadomo co robiła... Co prawda niektóre teksty mogłaby sobie darować ale to wszystko były żarty. Ja problem widzę w Karolu, który w ogóle się nie stara, nie zagaduje do niej. Odnoszę wrażenie że miał wój wąski określony typ żony i za nic w świecie nie chce się otworzyć na Ige. No ale zobaczę co będzie dalej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzalam 7 odcinek na Player i powiem, ze wszystkie pary pozytywnie. Iga i Karol tez na duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Ige od początku lubiłam, jest fajna i w nowym odcinku wydaje sie ze odbieraja z Karolem na tych samych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streścicie historię rozstania Oliwii z Łukaszem? Ominęło mnie to 😮 dziwiłam się, że nie pokazali ich jako przykładowej pary, której się udało 😄 to już wiem dlaczego.

 

Ja też po 7 odcinku i jak dla mnie słabo póki co.

Iga to jakiś koszmar - podróż poślubna, a ta nieuczesana w dresach 😞 Nie musi mieć pełnego makijażu, ale chociaż na początku mogłaby zadbać o jakieś podstawy. Karol się wydaje bardzo pozytywny, ale ona go odrzuca tym swoim wyglądem i zachowaniem.

Kamil jakiś taki za bardzo obłapiający, nie za bardzo mi się to podoba, choć jej to chyba nie przeszkadza. Faktycznie to jedyny związek z szansą na przetrwanie wg mnie - mimo wszystko.

Zaś Maciek jest tak męczący, że szkoda gadać. Odbiera mi chęć życia jak go oglądam, a co dopiero słuchać go na żywo - na weselu wydawał się jakiś żywszy i uważałam, że to super para, ale zmieniłam kompletnie zdanie. Uważam, że eksperci popełnili duży błąd łącząc osobę tak mocno wierzącą z osobą, która nie uznaje instytucji kościoła - to jest fundamentalna kwestia w związku przecież.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odc. Ze ślubów stawiałam na pewniaka Laure i Maćka tak po odc. 7 niestety porażka jak dla mnie.  Na plus uważam to ze od samego początku powiedział jej wszytsko. Jedni uważają że to za szybko itd. Ale jak dla mnie jest chociaż uczciwy przed Laura. Natomiast jeśli wie już ze Laura nie jest osobą która kościół stawia na pierwszym miejscu to po co on ciągle o tym kościele gada? A później jej mówi ze nie no on jej nie będzie tym znudzal. Widać po Laurze ze te jego zapewnienia średnio jej pomagają i ta jego religijność ją przerazaza. Nie chce wam spojlerowac dalej jeśli ktoś nie oglądał wiec tu będzie kropka.☺

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GoscAmebka napisał:

Ja obejrzalam 7 odcinek na Player i powiem, ze wszystkie pary pozytywnie. Iga i Karol tez na duzy plus.

Ja nie oglądałam odcinka, bo oglądam w TV ale z komentarzy spoilerowych czytałam,  że ludzie mają odmienne zdanie. Podobno zwłaszcza dużym rozczarowaniem jest para Laura i Maciek. Ludzie coś piszą że dosyć niepokojąca była ich podróż poślubna.

 

2 godziny temu, Karynaaa napisał:

W ogóle mam wrażenie, że Karol mimo tego , że Iga z wyglądu nie jest w jej typie nie skreślił jej, chce dać szanse temu małżeństwu. Widać po różnych gestach, że się stara- chwycił ją za rękę, otwiera jej drzwi w samochodzie, zagaduje, zadaje pytania, złapie za kolano, powie  komplement itp. . Ona mam wrażenie, że ma dystans do niego, nie szuka z nim bliskości, jak kumpela z kumplem. W dodatku zero przyłożenia do ubioru, wygląda niechlujnie na swojej podróży poślubnej.

Myślę, żeby strony Karola to mogą być pozory. Może nauczony doświadczeniami z poprzednich edycji nie chce wyjść na chama i stara się mimo wszystko pokazać w telewizji jako kulturalny człowiek żeby uniknąć hejtu. Ja temu związkowi  absolutnie nie wróżę przyszłości i myślę że jemu się po prostu Iga nie podoba – nie ma tam żadnej chemii a bez tego związku się nie zbuduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Evvita124 napisał:

Tylko nadal wieje nudą. 

nudą to wieje cała ta formuła programu, i denerwuje.. mnie.. tak dużo niby pokazują a nic.. słabe to

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Laury nie przytłacza wiara Maćka, tylko "dozowanie" tej wiary. Za dużo naraz - każdego by to przytłoczyło. Pomimo tego podziwiam ich, że potrafią ze sobą gadać. Bez fochów i milczenia. Lepiej, żeby obgadali temat wspólnego mieszkania itd. teraz, niż żeby płakali gdy zaczną coś do siebie czuć 🙂

 

Kamil jest naprawdę spoko. Pytanie, czy jego zwierzanie się z rozrywkowej przeszłości równa się chęć ustatkowania.

 

Iga pokazała się z lepszej strony i Karol zaczął się przy niej śmiać 🙂 Ale brakuje mi w tej relacji tego "czegoś". Zachowują się jak kumple

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Karynaaa napisał:

Zrobiłam mały research w internecie, Karol jest kierownikiem ,,Cateringu Kantyny" we Wrocławiu. Poczytałam opinie na googlach o tej firmie i jest mnóstwo tych negatywnych. Podobno firma od dłuższego czasu (jeszcze przed wybuchem pandemii) jest niewypłacalna i nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. 🙄

Sam fakt, że on tam jest kierownikiem, a tak naprawdę "przynieś, wynieś, pozamiataj" już mówi co nieco o firmie, że pewnie kasy brak na pracowników, więc jeden robi za trzech... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, multipanterka napisał:

Ja nie oglądałam odcinka, bo oglądam w TV ale z komentarzy spoilerowych czytałam,  że ludzie mają odmienne zdanie. Podobno zwłaszcza dużym rozczarowaniem jest para Laura i Maciek. Ludzie coś piszą że dosyć niepokojąca była ich podróż poślubna.

 

Myślę, żeby strony Karola to mogą być pozory. Może nauczony doświadczeniami z poprzednich edycji nie chce wyjść na chama i stara się mimo wszystko pokazać w telewizji jako kulturalny człowiek żeby uniknąć hejtu. Ja temu związkowi  absolutnie nie wróżę przyszłości i myślę że jemu się po prostu Iga nie podoba – nie ma tam żadnej chemii a bez tego związku się nie zbuduję.

Myślę dokładnie to samo na temat Karola, chce dobrze wypaść w tv, ale zwyczajnie Iga mu się nie podoba, poza tym tam jest tylko śmieszkowanie, jak Iga wypytywała go o pracę tak zdawkowo odpowiadał

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×